28 Nisan Astrolojik Yorumu : Venüs Koç Kavuşumu

tarihinde

28 Nisan 2017 Venüs Koç burcuyla kavuşuyor ve ilerlemeye başlıyor. Hayatımıza neler getirecek? Cevaplar yazımızda!

28 Nisan Astrolojik Yorumu : Venüs Koç Kavuşumu

28 Nisan günü Venüs Koç burcuna geri dönüyor. Bu sefer ilerleyen Venüs, ayın başında gelişen duygusal olayları bize tekrar hatırlatacak. Fakat ilerlemesi sayesinde bu sefer daha yaratıcı ve pratik olabileceğiz.

 <<< İlk 10dksı 4tlye Online Fal ve Astroloji Danışmanlığı >>>

Kavuşumun Anahtar Kelimeleri

Mali konularda riskli yatırımlara girebileceğimiz bir evre de böylece başlayacak.

Venüs gezegeninin koçta olması ikili ilişkilerde doğrudan, açıkça ve daha atik bir dönemi belirtir. Bu dönemde daha çok inisiyatif alacak, daha kendi bildiğimizi yapacak ve daha fethetmeye oynayacağız. Aynı zamanda daha agresif, daha sabırsız ve hayırı kabul etmeyen kişilere de dönüşebiliriz. Aman dikkat!

Bu dönemde dürüst olan kazanacak. Çünkü ne Venüs gezegeni ne de Koç burcu dürüst olmayanı sever. Partnerinize karşı güven duygusunu pekiştirmek zorunda kalabilirsiniz, her ne kadar kendi arzularımızın, kendi isteklerimizin peşine düşsek de toplum içindeki sorumluluklarını unutmayan kişi Venüs’ün Koçtaki birleşiminden mutlu ayrılacaktır.

Türkiye'nin en sevilen, en deneyimli, gerçek uzmanları burada!

Kavuşumun Burçlara Etkisi

Venüs gezegeni yavaş ilerleyen bir yapıda olduğundan onun hareketleri bizim hayatımızın temelini oluşturmaz ve genel anlamda büyük değişikliklere sebep olmaz. Fakat gündelik yaşamımızın ve etkili olduğu haftalar boyuncaki karakterimizin üzerinde etkisi vardır. Yıldız namemizde çıkan Venüs ilişkilere bakış açımızı, aşktan beklediklerimizi ve cinsel hayatımızı yakından etkilerken, hayatımız boyunca onun hareketlerinden motivasyon, enerji, psikolojik olarak nasıl hissettiğimiz, içsel ve dışsal güzelliğimiz ve romantizm seviyemiz belirlenir. Venüsün burcunuza olan etkisiyle bazı zamanlar lükse düşkün, çok para harcarken başka zamanlar ise çok da derin arayışlar içerisine gireriz.

Venüsün, en deneyimsiz, Zodyak kuşağının ilk burcu olan ve aceleci, sabırsız burcu koçta olması, yeni, körpe aşk maceralarına, bir anda gelişen romantik olaylara işaret eder.

Kısacası 28 Nisan günü gerçekleşecek Venüs hareketlenmesinden hepimizin etkileneceği açık. Önemli olan, kendi karakterimize uygun, sakin ve dikkatli davranmak. Bu şekilde kötü sonuçlar almadan, çok romantik ve sürprizli bir aşk dönemi geçirebiliriz.

Herkese aşk dolu günler dileriz.

 Bunları da Seveceksiniz

Boğa Burcu Genel Özellikleri

Denis Beyin Yazısı "Sevgilinize Gerçekten Aşık Mısınız?"

Bio Enerji ve Uygulanışı, Özgül Hanımın Yazısı

Denis Bey'den "Sevgiliniz Takıntılı Mı?"

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Astral Seyahatin Teknikleri, Sırları ve Tehlikeleri

Daha önce astral seyahatten bahsedildiğini duydunuz mu? Peki hiç denemek fikri aklınızdan geçti mi? Ancak bu pratiğin hafife alınmaması gerekir ve bazı bilgilere sahip olmak oldukça önemlidir. İşte tam da bu sebepten bu olağanüstü deneyimle ilgili tüm bildiklerimizi sizlere aktaracağız. Astral seyahatin tekniklerini, sırlarını ve tehlikelerini öğrenmeden bu yola çıkmanızı istemeyiz!

2024 İlkbahar Burç Yorumları

Uzun kış aylarının ardından nihayet uzun süredir beklediğiniz bahar mevsimi geldi! Peki bu baharda burçları ne gibi sürprizler bekliyor? Uzman astrologlarımız karşılaşacağınız yenilikleri sizler için yorumladı. Kış uykusundan uyanma vakti geldi! Burcunuza tıklayın ve ilkbaharda neler yaşayacağınızı keşfedin!

1-25 Nisan tarihleri arasında Merkür Retrosu

Hayatımızdaki her şeyi karmaşık hale getiren astrolojik olay olan Merkür retrosunu muhtemelen zaten duymuşsunuzdur 😱. Yalan yok, Merkür retrosu tam bir baş belasıdır. Bu dönemde zorluklar üst üste yığılır, bu yüzden ona hazırlıklı olmak önemlidir. Panik yapmayın, her şeyin çözümü bizde. Merkür'ün 2024 yılında birkaç kez gerileyeceğini bilmelisiniz, işte takvimlerinize not etmeniz gereken tarihler.

Burçlar Arası Uyum - Burçların İlişki, Evlilik ve Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey