Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

28 Nisan Astrolojik Yorumu : Venüs Koç Kavuşumu

28 Nisan 2017 Venüs Koç burcuyla kavuşuyor ve ilerlemeye başlıyor. Hayatımıza neler getirecek? Cevaplar yazımızda!

28 Nisan Astrolojik Yorumu : Venüs Koç Kavuşumu

28 Nisan günü Venüs Koç burcuna geri dönüyor. Bu sefer ilerleyen Venüs, ayın başında gelişen duygusal olayları bize tekrar hatırlatacak. Fakat ilerlemesi sayesinde bu sefer daha yaratıcı ve pratik olabileceğiz.

 <<< İlk 10dksı 4tlye Online Fal ve Astroloji Danışmanlığı >>>

Kavuşumun Anahtar Kelimeleri

Mali konularda riskli yatırımlara girebileceğimiz bir evre de böylece başlayacak.

Venüs gezegeninin koçta olması ikili ilişkilerde doğrudan, açıkça ve daha atik bir dönemi belirtir. Bu dönemde daha çok inisiyatif alacak, daha kendi bildiğimizi yapacak ve daha fethetmeye oynayacağız. Aynı zamanda daha agresif, daha sabırsız ve hayırı kabul etmeyen kişilere de dönüşebiliriz. Aman dikkat!

Bu dönemde dürüst olan kazanacak. Çünkü ne Venüs gezegeni ne de Koç burcu dürüst olmayanı sever. Partnerinize karşı güven duygusunu pekiştirmek zorunda kalabilirsiniz, her ne kadar kendi arzularımızın, kendi isteklerimizin peşine düşsek de toplum içindeki sorumluluklarını unutmayan kişi Venüs’ün Koçtaki birleşiminden mutlu ayrılacaktır.

Türkiye'nin en sevilen, en deneyimli, gerçek uzmanları burada!

Kavuşumun Burçlara Etkisi

Venüs gezegeni yavaş ilerleyen bir yapıda olduğundan onun hareketleri bizim hayatımızın temelini oluşturmaz ve genel anlamda büyük değişikliklere sebep olmaz. Fakat gündelik yaşamımızın ve etkili olduğu haftalar boyuncaki karakterimizin üzerinde etkisi vardır. Yıldız namemizde çıkan Venüs ilişkilere bakış açımızı, aşktan beklediklerimizi ve cinsel hayatımızı yakından etkilerken, hayatımız boyunca onun hareketlerinden motivasyon, enerji, psikolojik olarak nasıl hissettiğimiz, içsel ve dışsal güzelliğimiz ve romantizm seviyemiz belirlenir. Venüsün burcunuza olan etkisiyle bazı zamanlar lükse düşkün, çok para harcarken başka zamanlar ise çok da derin arayışlar içerisine gireriz.

Venüsün, en deneyimsiz, Zodyak kuşağının ilk burcu olan ve aceleci, sabırsız burcu koçta olması, yeni, körpe aşk maceralarına, bir anda gelişen romantik olaylara işaret eder.

Kısacası 28 Nisan günü gerçekleşecek Venüs hareketlenmesinden hepimizin etkileneceği açık. Önemli olan, kendi karakterimize uygun, sakin ve dikkatli davranmak. Bu şekilde kötü sonuçlar almadan, çok romantik ve sürprizli bir aşk dönemi geçirebiliriz.

Herkese aşk dolu günler dileriz.

 Bunları da Seveceksiniz

Boğa Burcu Genel Özellikleri

Denis Beyin Yazısı "Sevgilinize Gerçekten Aşık Mısınız?"

Bio Enerji ve Uygulanışı, Özgül Hanımın Yazısı

Denis Bey'den "Sevgiliniz Takıntılı Mı?"

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.