Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

16 Şubat Güneş Tutulmasından Nasıl Etkileneceğiz?

16 Şubat’ta olumlu bir dönüm noktası ve keyifli bir süreç sizi bekliyor.

2018'in başından bu yana, hepimiz bir şeylerden vazgeçmek için bir çok şey yapmak zorunda kaldık.

Bakalım Güneş Tutulması sizi nasıl etkileyecek?

16 Subat Güneş Tutulması sizi nasıl etkileyecek?

 16 Şubat’ta olumlu bir dönüm noktası ve keyifli bir süreç sizi bekliyor. Güneş tutulmaları ani, beklenmedik olaylara işaret eder. Güneş’in, ışığının Ay tarafından kapatılıyor olması toplumsal açıdan korkunç olarak görülürken, gizli kalmış şeylerin de aniden ortaya çıkışı olarak değerlendirilir.

 Güneş Aşk Hayatınızı Nasıl Etkileyecek?

 

 2018'in başından bu yana, hepimiz bir şeylerden vazgeçmek için bir çok şey yapmak zorunda kaldık. Belki de bir yıl öncesine kadar yapmamamız gereken birçok şey olduğu için bu durumdaydık. Kim bilebilir…

 

güneş

 Ocak ayında Dolunay ve Ay Tutulmasının da bunda büyük rolü vardır. Bu durum geçmişi bırakıp gitmek zorunda bırakılan şeyleri tetiklemiş olabilir.

 

Öncelikle bu tutulmanın sabit nitelikli bir burçta gerçekleşiyor olması gerekmektedir. 16 Şubat Güneş tutulması Akrep, Kova, Boğa ve Aslanları birinci derecede etki altına alacaktır. 

 Uzman Astrologlarımıza Danışın

İlginçtir ki, Şubat'ta aslında Dolunay yok, bu ayın gerçekten yeni bir döngünün başlangıcında yeni ve hoş karşılanması ile ilgili olduğu anlamına geliyor. Güneş Tutulması kısmi bir şeydir, bu da güçlü olmasına rağmen 21 Ağustosa geri döndüğümüz Tam Güneş Tutulması kadar yoğun olmayacağı anlamına gelir.

güneş

 

Yılın başlangıcından bu yana hayatımızda yaptığımız çoğu şey, 16 Şubat Güneş Tutulmasını; bol ve pozitifenerjiyle mükemmel şekilde doldurulacaktır.

 Güneş Tutulması sizi nasıl etkileyecek?

Güneş tutulmasının etkisi altındayken, kendi bakış açımızdan bir şeyler görmekten vazgeçip kendimizi daha yüksek bir perspektiften görmeliyiz. Bu enerjinin altında, hepimizin hareketlerimizin, kelimelerimizin ve özümüzün çevremizdeki dünyayı nasıl etkilediğini görme potansiyeline sahibiz. Ayrıca, tutum ve davranışlarımızın dünya genelinde nasıl  bir etki yarattığına dair bir sorumluluk hissi de duyabiliriz.

 ❤ Aşk falınıza bakalım ❤

Zihinlerimizi ve kalplerimizi ne kadar açabilirsek gerçeğin görüntüsünü de kolay elde etme olasılığımız da o kadar yüksektir.

 

Kendiniz de kontrole devam edin, kollarınızı açın, biraz daha geniş açıdan düşünün ve hayatınıza daha fazla sevgi, sevinç kazandırmak için 16 Şubat Günışığı Tutulma bekleyin.

 

Diğer en Popüler yazılarımız:

 

Nostradamus 2018 Kehanetleri

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Katina Destesiyle 14 Şubat Burç Yorumları

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


2018 Burç Yorumlarınız

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.