16 Şubat Güneş Tutulmasından Nasıl Etkileneceğiz?

tarihinde

16 Şubat’ta olumlu bir <strong>dönüm noktası</strong> ve keyifli bir süreç sizi bekliyor.<br /><br />2018'in başından bu yana, hepimiz bir şeylerden vazgeçmek için bir çok şey yapmak zorunda kaldık.<br /><br />Bakalım <strong>Güneş Tutulması</strong> sizi nasıl etkileyecek?

16 Subat Güneş Tutulması sizi nasıl etkileyecek?

 16 Şubat’ta olumlu bir dönüm noktası ve keyifli bir süreç sizi bekliyor. Güneş tutulmaları ani, beklenmedik olaylara işaret eder. Güneş’in, ışığının Ay tarafından kapatılıyor olması toplumsal açıdan korkunç olarak görülürken, gizli kalmış şeylerin de aniden ortaya çıkışı olarak değerlendirilir.

 Güneş Aşk Hayatınızı Nasıl Etkileyecek?

 

 2018'in başından bu yana, hepimiz bir şeylerden vazgeçmek için bir çok şey yapmak zorunda kaldık. Belki de bir yıl öncesine kadar yapmamamız gereken birçok şey olduğu için bu durumdaydık. Kim bilebilir…

 

güneş

 Ocak ayında Dolunay ve Ay Tutulmasının da bunda büyük rolü vardır. Bu durum geçmişi bırakıp gitmek zorunda bırakılan şeyleri tetiklemiş olabilir.

 

Öncelikle bu tutulmanın sabit nitelikli bir burçta gerçekleşiyor olması gerekmektedir. 16 Şubat Güneş tutulması Akrep, Kova, Boğa ve Aslanları birinci derecede etki altına alacaktır. 

 Uzman Astrologlarımıza Danışın

İlginçtir ki, Şubat'ta aslında Dolunay yok, bu ayın gerçekten yeni bir döngünün başlangıcında yeni ve hoş karşılanması ile ilgili olduğu anlamına geliyor. Güneş Tutulması kısmi bir şeydir, bu da güçlü olmasına rağmen 21 Ağustosa geri döndüğümüz Tam Güneş Tutulması kadar yoğun olmayacağı anlamına gelir.

güneş

 

Yılın başlangıcından bu yana hayatımızda yaptığımız çoğu şey, 16 Şubat Güneş Tutulmasını; bol ve pozitif enerjiyle mükemmel şekilde doldurulacaktır.

 Güneş Tutulması sizi nasıl etkileyecek?

Güneş tutulmasının etkisi altındayken, kendi bakış açımızdan bir şeyler görmekten vazgeçip kendimizi daha yüksek bir perspektiften görmeliyiz. Bu enerjinin altında, hepimizin hareketlerimizin, kelimelerimizin ve özümüzün çevremizdeki dünyayı nasıl etkilediğini görme potansiyeline sahibiz. Ayrıca, tutum ve davranışlarımızın dünya genelinde nasıl  bir etki yarattığına dair bir sorumluluk hissi de duyabiliriz.

 ❤ Aşk falınıza bakalım ❤

Zihinlerimizi ve kalplerimizi ne kadar açabilirsek gerçeğin görüntüsünü de kolay elde etme olasılığımız da o kadar yüksektir.

 

Kendiniz de kontrole devam edin, kollarınızı açın, biraz daha geniş açıdan düşünün ve hayatınıza daha fazla sevgi, sevinç kazandırmak için 16 Şubat Günışığı Tutulma bekleyin.

 

Diğer en Popüler yazılarımız:

 

Nostradamus 2018 Kehanetleri

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Katina Destesiyle 14 Şubat Burç Yorumları

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


2018 Burç Yorumlarınız

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey