14 Aralık 2020 Yeni Ayı ve Tam Güneş Tutulması

tarihinde

Yay burcunda meydana gelecek bu Yeniay'ın sizi bir pozitif enerji dalgasıyla kuşattığını fark edeceksiniz. Cesaretiniz ve özgüveniniz zirve yapacak. Bu Yeniay ayrıca isteklerinizi ve yaşamdan beklentilerinizi de harekete geçirecek. Merak ve macera duygusu gündemde olacak! 14 Aralık 2020 günkü Yeniay'a Tam Güneş Tutulması da eşlik edecek. Bu iki önemli olayın sonuçlarına dikkat! Bu Yeniay'da sizi neler beklediğini öğrenmeye hazır olun.

Yay burcunda Yeniay: Tutulmaya Dikkat! 

Tam Güneş tutulmaları esnasında Ay, Güneş ve Dünya arasında konumlanır ve bu esnada Dünya, Ay ve Güneş düz bir şekilde sıralanır. Dolasıyıla Ay, Güneş'in görünmesine engel olur. 

Güneş tutulmaları meydana geldiğinde eylerimize daha çok dikkat etmeliyiz zira bu tercihlerin klasik bir Yeniay'a kıyasla çok daha büyük sonuçlar doğurabilir. Olumsuz ve insanlara zarar veren davranışlar sergilememek adına sağduyumuza kulak verelim ve sonrasında meyvelerini toplamak üzere olumlu ve pozitif adımlar atalım. Ayrıca çevremizdeki insanlara yönelik yaklaşımlarımızda da dikkatli olup abartılı tepkilerden kaçınalım. 


Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!
Yay burcunda Yeniay: Şimdi sıra tutkularınızda 

14 Aralık Pazartesi günü Yeniay 23 derecelik açı yaparak Yay burcunda meydana gelecek. 


Bir Yeniay sırasında, Ay ve Güneş yan yana konumlanır ve Zodyak'ta aynı açıya sahiptirler. Bu sebeple de bir Güneş/Ay Kavuşumu söz konusudur. Ayın 14'ünde Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay ve Tam Güneş Tutulması, Yay burcunda konumlanan ve Koç burcundaki Mars'la Üçgen açı yapan Merkür'le Kavuşum halinde olacak. Zekaya harekete geçme gücü eşlik edecek. Bu sayede daha canlı, tutkulu ve hevesli bir şekilde zorluklara meydan okuyacağız. Ayrıca reflekslerimiz ve el becerilerimiz de artacak. İnsanlara sunduğumuz argümanlarsa çok daha ikna edici olacak. Bu Yeniay da insanlara kucak açacağız ve onlara karşı daha sıcak davranacağız. Yeniay özgürlük ihtiyacımızı kamçılayacak ve varoluşumuzun her yönünden zevk alma isteğimizi öne çıkaracak. Yeniay, Balık burcundaki Neptün'le yaptığı Kare açı sebebiyle bazı gerilimlere de sahip. Bu sebeple de tutulma günü bazı duygularımızın esiri olabiliriz. Dolayısıyla da sağduyulu davranmamız şart. Yeniay aynı zamanda kalbimizde önemli bir yere sahip bazı hayallerimizi yeniden uyandırabilir. Yine de gerçekleşmesi imkansız hayallerin peşine kapılıp gitmemek için ayaklarımızın yere sağlam basmasına da özen göstermeliyiz.


Yeniay günü gökyüzünde ayrıca Akrep burcundaki Venüs ile Oğlak burcundaki Jüpiter-Satürn arasında Sekstil açı meydana gelecek. Bu da demek oluyor ki havada aşk kokusu var! Gökyüzündeki bu dizilim, aşkla ilgili tasarıları, birliktelik kurmaya yönelik istekleri ve kalbimizi çalan insanı sonunda baştan çıkarma fırsatlarını işaret edecek. Aşkın fiziksel yönü ve cazibesi de de bizim için neşe kaynağı olacak. Kısacası Yeniay bizi yaşamın maddi zevklerini tatmaya davet edecek. Bir adım uzağımızdaki arzularımızın tadını çıkarıp bedenimizi ve kalbimizi titretmenin tam zamanı! Daha geniş bir perspektifte ise Yeniay bizi özür dilemeye, bizden farklı olan ya da tanımadığımız insanlarla iletişim kurmaya ve ortak projeler için birbirimize yardımcı olmaya davet edecek. 


>> 2021'de büyük değişimler yaşayacak 4 burç


14 Aralık Yeniayı burç yorumları: 

Yeniay'dan tüm burçlar etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay'dan en çok Yay, Koç, Aslan, Kova, İkizler, Terazi, Akrep, Balık burçları etkilenecek. Eğer yükseleniniz ya da Ay burcunuz da bu burçlardan biriyse de Yeniay'dan aynı ölçüde etkileneceksiniz.

Bu Yeniay'da burcunuzu neler beklediğini öğrenmek için fotoğrafları kaydırmanız yeterli!


  • Koç

    Daha ileri ve daha yukarı

    Bu Yeniay pro jelerinizde ilerleme kaydetmeniz için ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi bahşedecek ve belki de yeni bir konuda eğitim almakla ilgili isteğinizi kamçılayacak.

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Astral Seyahatin Teknikleri, Sırları ve Tehlikeleri

Daha önce astral seyahatten bahsedildiğini duydunuz mu? Peki hiç denemek fikri aklınızdan geçti mi? Ancak bu pratiğin hafife alınmaması gerekir ve bazı bilgilere sahip olmak oldukça önemlidir. İşte tam da bu sebepten bu olağanüstü deneyimle ilgili tüm bildiklerimizi sizlere aktaracağız. Astral seyahatin tekniklerini, sırlarını ve tehlikelerini öğrenmeden bu yola çıkmanızı istemeyiz!

2024 İlkbahar Burç Yorumları

Uzun kış aylarının ardından nihayet uzun süredir beklediğiniz bahar mevsimi geldi! Peki bu baharda burçları ne gibi sürprizler bekliyor? Uzman astrologlarımız karşılaşacağınız yenilikleri sizler için yorumladı. Kış uykusundan uyanma vakti geldi! Burcunuza tıklayın ve ilkbaharda neler yaşayacağınızı keşfedin!

1-25 Nisan tarihleri arasında Merkür Retrosu

Hayatımızdaki her şeyi karmaşık hale getiren astrolojik olay olan Merkür retrosunu muhtemelen zaten duymuşsunuzdur 😱. Yalan yok, Merkür retrosu tam bir baş belasıdır. Bu dönemde zorluklar üst üste yığılır, bu yüzden ona hazırlıklı olmak önemlidir. Panik yapmayın, her şeyin çözümü bizde. Merkür'ün 2024 yılında birkaç kez gerileyeceğini bilmelisiniz, işte takvimlerinize not etmeniz gereken tarihler.

Burçlar Arası Uyum - Burçların İlişki, Evlilik ve Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey