Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

14 Aralık 2020 Yeni Ayı ve Tam Güneş Tutulması

Yay burcunda meydana gelecek bu Yeniay'ın sizi bir pozitif enerji dalgasıyla kuşattığını fark edeceksiniz. Cesaretiniz ve özgüveniniz zirve yapacak. Bu Yeniay ayrıca isteklerinizi ve yaşamdan beklentilerinizi de harekete geçirecek. Merak ve macera duygusu gündemde olacak! 14 Aralık 2020 günkü Yeniay'a Tam Güneş Tutulması da eşlik edecek. Bu iki önemli olayın sonuçlarına dikkat! Bu Yeniay'da sizi neler beklediğini öğrenmeye hazır olun.

Yay burcunda Yeniay: Tutulmaya Dikkat! 

Tam Güneş tutulmaları esnasında Ay, Güneş ve Dünya arasında konumlanır ve bu esnada Dünya, Ay ve Güneş düz bir şekilde sıralanır. Dolasıyıla Ay, Güneş'in görünmesine engel olur. 

Güneş tutulmaları meydana geldiğinde eylerimize daha çok dikkat etmeliyiz zira bu tercihlerin klasik bir Yeniay'a kıyasla çok daha büyük sonuçlar doğurabilir. Olumsuz ve insanlara zarar veren davranışlar sergilememek adına sağduyumuza kulak verelim ve sonrasında meyvelerini toplamak üzere olumlu ve pozitif adımlar atalım. Ayrıca çevremizdeki insanlara yönelik yaklaşımlarımızda da dikkatli olup abartılı tepkilerden kaçınalım. 


Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!
Yay burcunda Yeniay: Şimdi sıra tutkularınızda 

14 Aralık Pazartesi günü Yeniay 23 derecelik açı yaparak Yay burcunda meydana gelecek. 


Bir Yeniay sırasında, Ay ve Güneş yan yana konumlanır ve Zodyak'ta aynı açıya sahiptirler. Bu sebeple de bir Güneş/Ay Kavuşumu söz konusudur. Ayın 14'ünde Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay ve Tam Güneş Tutulması, Yay burcunda konumlanan ve Koç burcundaki Mars'la Üçgen açı yapan Merkür'le Kavuşum halinde olacak. Zekaya harekete geçme gücü eşlik edecek. Bu sayede daha canlı, tutkulu ve hevesli bir şekilde zorluklara meydan okuyacağız. Ayrıca reflekslerimiz ve el becerilerimiz de artacak. İnsanlara sunduğumuz argümanlarsa çok daha ikna edici olacak. Bu Yeniay da insanlara kucak açacağız ve onlara karşı daha sıcak davranacağız. Yeniay özgürlük ihtiyacımızı kamçılayacak ve varoluşumuzun her yönünden zevk alma isteğimizi öne çıkaracak. Yeniay, Balık burcundaki Neptün'le yaptığı Kare açı sebebiyle bazı gerilimlere de sahip. Bu sebeple de tutulma günü bazı duygularımızın esiri olabiliriz. Dolayısıyla da sağduyulu davranmamız şart. Yeniay aynı zamanda kalbimizde önemli bir yere sahip bazı hayallerimizi yeniden uyandırabilir. Yine de gerçekleşmesi imkansız hayallerin peşine kapılıp gitmemek için ayaklarımızın yere sağlam basmasına da özen göstermeliyiz.


Yeniay günü gökyüzünde ayrıca Akrep burcundaki Venüs ile Oğlak burcundaki Jüpiter-Satürn arasında Sekstil açı meydana gelecek. Bu da demek oluyor ki havada aşk kokusu var! Gökyüzündeki bu dizilim, aşkla ilgili tasarıları, birliktelik kurmaya yönelik istekleri ve kalbimizi çalan insanı sonunda baştan çıkarma fırsatlarını işaret edecek. Aşkın fiziksel yönü ve cazibesi de de bizim için neşe kaynağı olacak. Kısacası Yeniay bizi yaşamın maddi zevklerini tatmaya davet edecek. Bir adım uzağımızdaki arzularımızın tadını çıkarıp bedenimizi ve kalbimizi titretmenin tam zamanı! Daha geniş bir perspektifte ise Yeniay bizi özür dilemeye, bizden farklı olan ya da tanımadığımız insanlarla iletişim kurmaya ve ortak projeler için birbirimize yardımcı olmaya davet edecek. 


>> 2021'de büyük değişimler yaşayacak 4 burç


14 Aralık Yeniayı burç yorumları: 

Yeniay'dan tüm burçlar etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay'dan en çok Yay, Koç, Aslan, Kova, İkizler, Terazi, Akrep, Balık burçları etkilenecek. Eğer yükseleniniz ya da Ay burcunuz da bu burçlardan biriyse de Yeniay'dan aynı ölçüde etkileneceksiniz.

Bu Yeniay'da burcunuzu neler beklediğini öğrenmek için fotoğrafları kaydırmanız yeterli!


Koç

Daha ileri ve daha yukarı

Bu Yeniay pro jelerinizde ilerleme kaydetmeniz için ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi bahşedecek ve belki de yeni bir konuda eğitim almakla ilgili isteğinizi kamçılayacak.

Boğa

Tutkunuzu itiraf edin

Bu Yeniay, değer verdiğiniz bir insanla yakınlaşmanıza yardımcı olacak. Şimdi aşkınızı (bir kez daha) ilan etmenin tam zamanı! 

İkizler

Başarıya yer açın

Yeniay size yaptığınız görüşmeler sonucu imzalayacağınız bir sözleşmeyi, yani bir iş kontratını ya da dinamik bir insanla yapacağınız işbirliğini müjdeleyecek.

Yengeç

Her şey yoluna giriyor

Yeniay gündelik yaşamınızı, aşk hayatınızı ve çocuklarınızla kurduğunuz ilişkileri neşeyle süsleyecek.  

Aslan

Yeni bir bebek mi yolda ?

Bu Yeniay'ın etkisinde yeni bir aile kurma, mevcut ailenizi büyütme isteğine kapılıyorsunuz. Huzur dolu ve dinamik bir ruh hali içerisinde, yakınlarınızla birlikte maceralara atılmak için kendinizi hazır hissediyorsunuz. 

Başak

Kusursuz değişimler

Yeniay özel yaşamınıza yeni bir soluk getirecek. Aileniz, çocuklarınızla daha çok yakınlaşacağınız gibi eğer bekarsanız da yeni bir aşk macerası yaşama fırsatı da sizi bekliyor olacak.

Terazi

Görülmemiş bir cazibe

Yeniay sayesinde en ufak çekingenlik ya da utanç duygusu hissetmeksizin kalpleri fethetmek için harekete geçiyorsunuz. Tabi eğer bunun tam tersi olmazsa! Beklenmedik bir anda karşınıza filmleri aratmayacak bir aşk ilanıyla karşılaşabilirsiniz! 

Akrep

Ne kadar da cömertsiniz!

Bu Yeniay'da kocaman bir kalbe sahipsiniz. Zor durumdaki insanlar kadar yakın çevrenizdekilere de (özellikle de rüyalarınızı süsleyen kişiye!) tüm cömertliğinizi kanıtlıyorsunuz. 

Yay

Girişken olun

Yeniay'ın etkisiyle daha çok şey başarmak, hayallerinizi gerçek kılmak ve değer verdiğiniz bir projeyi yeniden hayata geçirmek arzusu duyuyorsunuz. Kendinize daha çok güveniyorsunuz ve hiç olmadığınız kadar heveslisiniz! 

Oğlak

Geleceğinizi planlayın

Yeniay size ilham verecek ve eğer bugünlerde pek aktif değilsiniz sizi biraz da sarsacak! Sizi kabuğunuzdan dışarı çıkıp arzularınızı gerçek kılmaya yönlendirecek. Mutluluğa ancak hak eden sahip olur, o yüzden hemen harekete geçin!

Kova

Pozitif bir nostalji duygusu 

Yeniay sayesinde yeni bir projeye başlayacak ya da mevcut bir projeye geri döneceksiniz. Eski bir arkadaşınızla tekrar iletişime geçmeniz ve birlikte keyifli zamanlar geçirmeniz mümkün. Ayrıca samimi ve umut vadeden yeni tanışıklıklar da sizi bekliyor olabilir. 

Balık

Ufukta yeni bir iş mi var?

Bu Yeniay'ın etkisiyle işinizle ilgili önemli bir değişim sizi bekliyor olabilir. Geçmişte yaşadığınız bir hayal kırıklığının ardından, yeniden mücadele etme fikri sizi cezbediyor. Her durumda şunu bilmeniz şart:  Hayallerinizi gerçekleştirmek için gerekli araçlara sahip misiniz? 

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay, size ne söylüyor?

2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!

Burçlar ve kişiliğiniz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!

Bizimle iletişime geçin.