Venüs Retrosunun Burçlar Üzerindeki Etkileri

tarihinde

Aşk gezegeni Venüs, retro hareketi döneminde burçlara o kadar da şefkatli davranmıyor. Aşk hayatınız, yaşam düzeniniz ve finansal durumunuz düşüncelerinizin merkezinde olacak. Borçlarınızı mı ödeyeceksiniz yoksa bir ilişkiden vaz mı geçeceksiniz? Venüs retrosunun burcunuz üzerindeki etkilerini keşfedin!

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

Venüs retro konumundayken duygusal yaşamınızda dalgalanmalar meydana gelir. Bu gezegenin temsil ettiği her şeyi içimizde yaşarız ve daha utangaç davranırız. Bu dönemde aşk hayatımız kadar finansal kaynaklarımıza da odaklanırız. 

Venüs 20 ayda bir yaklaşık 42 gün boyunca retro hareketi yapar. 

  • Uzak durun: Yeni tanışıklıklardan ve ilişkilerden uzak durun. Venüs'ün temsil ettiği her şey bu dönemde çok daha yavaş ve acılı yaşanır. 
  • Bunları yapın: Finansal alanda planlar yapın, eski arkadaşlarınız ve aşklarınızla yeniden iletişime geçin.
  • Tarihler: 19 Aralık 2021'den 29 Ocak 2022'ye kadar: Oğlak burcunda Venüs Retrosu 

Oğlak burcunda meydana gelen Venüs retrosu bizi bağlarımız ve duygularımız konusunda geri adım atmaya yönlendirir. Daha etraflıca düşünmeli, neyi sevip neyi sevmediğimiz konusunda bir karara varmalıyız. Arzular ve aşk arasındaki farkı dikkate almalı ve bir insana beslediğimiz duyguların gidişatını göz önünde bulunduruz. Venüs bizi daha soğuk, mesafeli ve temkinli kılıyor. Ama aynı zamanda bu dönem sevdiğimiz insanlarla olan ilişkilerimize denge getirmek için ideal bir dönem de olacak. 

19 Aralık 2021 - 29 Ocak 2022: Oğlak burcunda Venüs Retrosu 

19 Aralık 2021'de Oğlak burcunda konumlanan Venüs retro hareketine başlayacak. 29 Ocak 2022'de ise düz hareketine geri dönecek. Aşkın ve sevginin gezegeni Venüs, bir Toprak burcu olan analitik Oğlak'ta konumlanacak ve bu da doğal olarak kontrolü kaybetmememiz adına duygularımıza daha mesafeli davranmamıza sebep olacak. Bu yüzden daha soğuk ve mesafeli hareket etmemiz riski söz konusu. Ama aynı zamanda hem ilişkilerimizde hem de kendimize karşı daha sağduyulu ve dürüst davranacağız. ❤️
 

👉 Eğer bir ilişkimiz yoksa bu dönemde yeni maceralara atılmak konusunda daha çekingen davranacağız. Kendimiz ve ilişkilerimiz konusunda hakikatın peşinde olacağız. İnsanlardan ne bekliyoruz?  Onlara nasıl mesajlar gönderiyoruz? Partnerimize karşı dürüst müyüz? Şu ya da bu ilişkimizi devam ettirmek istiyor muyuz? Birinden hoşlanıyorsak bunun sebebi ne? Bunun gibi birçok soru Venüs retrosu sırasında cevaplarını bulacak. Nihayet gerçekten ne istediğimize ve istemediğimize karar vereceğiz. Eğer karşımızda kişi de geri adım atıyorsa bu ilişkinizdeki dengeyi korumanıza yardımcı olacak. 

Venüs retro hareketini tamamlayana kadar önemli bir karar almamanız yerinde olacaktır. 😉 Buna karşılık 29 Ocak 2022'den itibaren ilişkilerimiz konusunda bir karar vermeye nihayet hazır olacağız. Bir ilişkiye devam edecek miyiz yoksa son noktayı koyacak mıyız? Bekarsak yeni biriyle tanışacak mıyız? Yoksa bir süredir hoşlandığımız kişiyle ilgili bir karara mı varacağız? Bunun gibi birçok örnek verebiliriz ama durumumuz ne olursa olsun kendi iç benliğimize kulak verip bu geri adım attığımız dönemi kabullenmeliyiz. Böylece Venüs düz hareketine başladığında kendimizden duygularımızdan daha emin olacağımız kesin.  

👉 Bu retro hareketi dönemini daha rahat geçirecek burçlar: Oğlak, Boğa, Başak, Akrep, Balık 


👉 Bu retro hareketi döneminde zorlanacak ama Venüs düz hareketine dönünce rahatlarına kavuşacak burçlar: Yengeç, Koç, Terazi, Kova, Aslan, Yay, İkizler


Geleceğe dair sorularınız mı var?



Venüs Retrosunun Burçlar Üzerindeki Etkileri

Venüs retrosunun etkilerini öğrenmek için burcunuza tıklayın!

  • Koç

    Venüs retrosu sırasında Koç burçları normalden çok daha yoğun bir bağımsızlık ihtiyacı hissedecek ve hem arkadaşlık hem de aşk ilişkilerinde tartışmalar yoğun bir şekilde hissedilebilir. 

Find similar articles on this topic :

29 Ekim 1962 Akrep burcuyum, beni 2022 yılında neler bekliyor, teşekkür ederim ,eşim, 27 Ocak Kova burcu,teşekkürler..

Hayal Sırmalı 3 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!




Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!