Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Venüs Retrosunun Burçlar Üzerindeki Etkileri

Aşk gezegeni Venüs, retro hareketi döneminde burçlara o kadar da şefkatli davranmıyor. Aşk hayatınız, yaşam düzeniniz ve finansal durumunuz düşüncelerinizin merkezinde olacak. Borçlarınızı mı ödeyeceksiniz yoksa bir ilişkiden vaz mı geçeceksiniz? Venüs retrosunun burcunuz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Venüs retro konumundayken duygusal yaşamınızda dalgalanmalar meydana gelir. Bu gezegenin temsil ettiği her şeyi içimizde yaşarız ve daha utangaç davranırız. Bu dönemde aşk hayatımız kadar finansal kaynaklarımıza da odaklanırız. 

Venüs 20 ayda bir yaklaşık 42 gün boyunca retro hareketi yapar. 

  • Uzak durun: Yeni tanışıklıklardan ve ilişkilerden uzak durun. Venüs'ün temsil ettiği her şey bu dönemde çok daha yavaş ve acılı yaşanır. 
  • Bunları yapın: Finansal alanda planlar yapın, eski arkadaşlarınız ve aşklarınızla yeniden iletişime geçin.
  • Tarihler: 19 Aralık 2021'den 29 Ocak 2022'ye kadar: Oğlak burcunda Venüs Retrosu 

Oğlak burcunda meydana gelen Venüs retrosu bizi bağlarımız ve duygularımız konusunda geri adım atmaya yönlendirir. Daha etraflıca düşünmeli, neyi sevip neyi sevmediğimiz konusunda bir karara varmalıyız. Arzular ve aşk arasındaki farkı dikkate almalı ve bir insana beslediğimiz duyguların gidişatını göz önünde bulunduruz. Venüs bizi daha soğuk, mesafeli ve temkinli kılıyor. Ama aynı zamanda bu dönem sevdiğimiz insanlarla olan ilişkilerimize denge getirmek için ideal bir dönem de olacak. 

19 Aralık 2021 - 29 Ocak 2022: Oğlak burcunda Venüs Retrosu 

19 Aralık 2021'de Oğlak burcunda konumlanan Venüs retro hareketine başlayacak. 29 Ocak 2022'de ise düz hareketine geri dönecek. Aşkın ve sevginin gezegeni Venüs, bir Toprak burcu olan analitik Oğlak'ta konumlanacak ve bu da doğal olarak kontrolü kaybetmememiz adına duygularımıza daha mesafeli davranmamıza sebep olacak. Bu yüzden daha soğuk ve mesafeli hareket etmemiz riski söz konusu. Ama aynı zamanda hem ilişkilerimizde hem de kendimize karşı daha sağduyulu ve dürüst davranacağız. ❤️
 

👉 Eğer bir ilişkimiz yoksa bu dönemde yeni maceralara atılmak konusunda daha çekingen davranacağız. Kendimiz ve ilişkilerimiz konusunda hakikatın peşinde olacağız. İnsanlardan ne bekliyoruz?  Onlara nasıl mesajlar gönderiyoruz? Partnerimize karşı dürüst müyüz? Şu ya da bu ilişkimizi devam ettirmek istiyor muyuz? Birinden hoşlanıyorsak bunun sebebi ne? Bunun gibi birçok soru Venüs retrosu sırasında cevaplarını bulacak. Nihayet gerçekten ne istediğimize ve istemediğimize karar vereceğiz. Eğer karşımızda kişi de geri adım atıyorsa bu ilişkinizdeki dengeyi korumanıza yardımcı olacak. 

Venüs retro hareketini tamamlayana kadar önemli bir karar almamanız yerinde olacaktır. 😉 Buna karşılık 29 Ocak 2022'den itibaren ilişkilerimiz konusunda bir karar vermeye nihayet hazır olacağız. Bir ilişkiye devam edecek miyiz yoksa son noktayı koyacak mıyız? Bekarsak yeni biriyle tanışacak mıyız? Yoksa bir süredir hoşlandığımız kişiyle ilgili bir karara mı varacağız? Bunun gibi birçok örnek verebiliriz ama durumumuz ne olursa olsun kendi iç benliğimize kulak verip bu geri adım attığımız dönemi kabullenmeliyiz. Böylece Venüs düz hareketine başladığında kendimizden duygularımızdan daha emin olacağımız kesin.  

👉 Bu retro hareketi dönemini daha rahat geçirecek burçlar: Oğlak, Boğa, Başak, Akrep, Balık 


👉 Bu retro hareketi döneminde zorlanacak ama Venüs düz hareketine dönünce rahatlarına kavuşacak burçlar: Yengeç, Koç, Terazi, Kova, Aslan, Yay, İkizler


Geleceğe dair sorularınız mı var?Venüs Retrosunun Burçlar Üzerindeki Etkileri

Venüs retrosunun etkilerini öğrenmek için burcunuza tıklayın!

Venüs Retrosu

Burcunuz üzerindeki etkilerini keşfedin.
 
Koç
 
Boğa
 
İkizler
 
Yengeç
 
Aslan
 
Başak
 
Terazi
 
Akrep
 
Yay
 
Oğlak
 
Kova
 
Balık

Bize yorum bırakın

Yorumlar

29 Ekim 1962 Akrep burcuyum, beni 2022 yılında neler bekliyor, teşekkür ederim ,eşim, 27 Ocak Kova burcu,teşekkürler..

Akrep

Bizimle iletişime geçin.