Sevgililer Gününde Burcunuzu Neler Bekliyor?

tarihinde

İster ilişkimiz olsun ister bekar olalım 14 Şubat Sevgililer Günü'nü ihmal etmemiz söz konusu bile değildir! Bu Sevgililer Günü'nde sizi neler bekliyor? Beklenmedik bir aşk ilanı mı, romantik bir akşam yemeği mi yoksa beraber televizyon seyretme keyfi mi? Bekarsanız da panik yapmaya lüzum yok. Sürpriz bir davet alma şansınız da yüksek. Uzman astrologlarımız bu özel günü nasıl geçireceğinizi açıklıyor!

Sevgililer Gününde Burcunuzu Neler Bekliyor?

Sevgililer Günü, bize sevdiğimiz insanla beraber güzel bir akşam geçirme fırsatı sunar. Tabii pazarlama hilelerine kanmayıp bu özel günün pozitif yönlerine odaklanırsak! Onu etkilemek için deliler gibi para harcamanıza gerek yok. Şarap eşliğinde güzel bir akşam yemeği yeterli olacaktır! Eğer bekarsanız, aşk meleğinin sürpriz yapmayı sevdiğini unutmayın... Bir aşk mektubu ya da bir demet çiçek alabilirsiniz. Ayrıca eski sevgilinizin hayatınıza tekrar dahil olabileceğini de unutmayın! Duygusal yaşamınızla ilgili sorularınız mı var? Uzman astrologlarımız anında cevap veriyor!
Sevgililer Gününün kökenleri

Roma İmparatoru II. Claudius evli erkeklerin kötü askerler olduğunu fark edip evlenmeyi yasaklar. Rahip Valentin ise gençleri gizlice evlendirmeye karar verir. Tutuklanıp hapse gönderildikten sonra 14 Şubat 270 tarihinde idam edilir. Rivayete göre, başı kesilmeden evvel, celladın kızına ilgi duyduğu için ona üzerinde "Valentin'den" yazan kalp şeklinde bir kağıt verir. 

Sevgililer Günü Burç Yorumları

Burcunuza tıklayın ve Sevgilier Günü'nü nasıl geçireceğinizi öğrenin!

  • Koç

    Havanızda değilsiniz

    Biraz temkinli hareket ediyorsunuz veya yorgunsunuz... Biraz da çekingensiniz. Sevgililer Günü bu yıl size göre değil, kendinizi pek kaptırmıyorsunuz...

Find similar articles on this topic :

Ikizlerim

Yasemin 3 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Haftalık Burç Yorumları

Ay'ın Akrep burcundan Yay burcuna geçişi "Duygusal derinliklerden çıkıp, geniş vizyon ve özgürlüğün peşinden gitmeye hazır olun. Bugün, hayatınızdaki yeni maceralara adım atmanın mükemmel bir günü."

Günlük Burç Yorumlarınız

Akrep burcundaki Ay, Balık burcundaki Satürn ile Üçgen açıda "Duygusal derinliklerimizden gelen gücümüzle, bugün karşılaştığımız zorlukları aşabiliriz. Kendimize olan inancımızı ve sabrımızı kullanarak, engelleri aşabilir ve hedeflerimize ulaşabiliriz."

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin