Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Oğlak Burcunda Plüton ile Balık Burcunda Jüpiter Sekstili

3 Mayıs'ta Oğlak burcundaki Plüton ve Balık burcundaki Jüpiter arasında sekstil açı meydana gelecek. Bu açı sayesinde kendi isteklerimizi ortaya koyacağız. Politika, finans ya da sosyal bilimler alanlarında becerilerimizi kanıtlama şansımız yüksek. Ne olursa olsun, insanlarla kendi fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin!

Bu sekstil 2022'nin önemli tarihleri arasında yer alıyor ve bizler için oldukça önem arz ediyor. Dolayısıyla bugünü iyi değerlendirmeye gayret edin!

Baık Burcunda Jüpiter - Oğlak Burcunda Balık Sekstili : Kendini kanıtlamak ve kendini sevmek

3 Mayıs tarihinde tam aı olsa da hafta boyunca birkaç gün öncesinde ve sonrasında da etkilerini hissedeceğiz.


Sekstil açı nedir? 🤓

Sekstil iki burçta konumlanan gezegenler arasında 60 derecelik açı olmasını ifade eder. Ama bu burçlar birbirlerini tamamlayan elementler olmalıdır. (Su - Toprak ya da Ateş - Hava). Burada Oğlak - Toprak ve Balık - Su arasında sekstil söz konusudur. Sekstil, Karşıt açıların aksine pozitif ve uyumlu bir açıdır çünkü uyumlu iki burcu birbirine bağlar 



Bu açı sayesinde insanları çok daha iyi anlıyorsunuz ve onlar üzerinde doğal bir hakimiyetiniz var. Bu sebeple hırslarınızın kamçılandığını hissediyorsunuz. Bu günü kendi fikirlerinizi ve bakış açınızı öne çıkararak değerlendirin. İnsanlar hiç sorun çıkarmadan dediklerinizi yapacaktır.


3 Mayıs'ta yeni tam Kavuşumun gerçekleştiği gün, Venüs Koç burcuna giriş yapıyor ama Jüpiter'le hâlâ Kavuşum hâlinde. Bu açılar duygusal bir değişimi ifade edebilir. Beklemediğiniz bir anda kendinizi bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz.  Her hâlükârda ılımlı duygulardan ziyade yoğun tutkuların etkisi altında olduğunuzu hissediyorsunuz. Bu gün ya da bu hafta bir ilişkiye ya da aşka dair bakış açımızı bile değiştirebilir. Değişim ve gelişime hazırlıklı olun.

Burçları neler bekliyor?

Bu sekstilde şansın sizden yana olmasını istiyorsanız, bu tüyolara göz atın: 

 • Koç: İçgüdülerinizi ve isteklerinizi bastırmakta zorlanıyorsunuz. Kendinizi iradenizi ortaya koyarak yalnızca arzularınızın peşinden gidiyorsunuz.
 • Boğa: Çok önem verdiğiniz bir proje için kolları sıvamanın tam vakti! İnsanları bu konuda hiç zorlanmadan ikna edeceksiniz.
 • İkizler: Kendinizi göstermek ve sesinizi duyurmaktan korkmayın. Bir anlaşma ya da kontrat sayesinde büyük kazançlar elde edebilirsiniz.
 • Yengeç: Sizin üzerinizdeki otoritesini suistimal eden birine karşı tepkinizi göstermek için ideal bir gün. Kolay lokma olmadığınızı ortaya koyun!
 • Aslan: Sağlığınızla ilgili müjdeli bir haber alabilirsiniz. Bunun dışında, cömertliğiniz sayesinde insanlara umut ve huzur aşılıyorsunuz.
 • Başak: Aşkla ilgili oldukça tuhaf duyguların etkisindesiniz. Korkularınızı bir kenara bırakıyorsunuz. Arzu ve umut dolu bir şekilde isteklerinizin peşinden gidiyorsunuz.
 • Terazi: Aile ve ev yaşamınızda kendi fikirlerinizi dile getirmekten çekinmeyin. Bazılarının hoşuna gitmese bile bakışı açınızı ortaya koyun. 
 • Akrep: Elinizden neredeyse her şey geliyor. ou presque. Kendinize olan inancınız ve cazibenize hiçbir engel karşı koyamıyor ve düşmanlarınızı korkutup kaçırıyorsunuz. 
 • Yay: Harika bir stratejiye sahipsiniz. Finansal bir meseleyi sonuca ulaştırmak için bilgilerinizden ve sezgilerinizden yararlanın.
 • Oğlak: Kendinizden son derece eminsiniz! Özellikle sosyal ve profesyonel konulardaki hedeflerinize rahatça ulaşabilirsiniz. 
 • Kova: Çok sayıda insanla fikirlerinizi paylaşmak istiyorsunuz. Tartışmalara girmekten çekinmeyin ama çelişkilerle karşılaşmaya da hazırlıklı olun! 
 • Balık: Ortak bir proje etrafında arkadaşlarınızla bir araya gelmek ya da hayatınızın aşkına duygularınızı ifade etmek iiçini uygun bir zamandasınız.

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.