Oğlak Burcunda Plüton ile Balık Burcunda Jüpiter Sekstili

tarihinde

3 Mayıs'ta Oğlak burcundaki Plüton ve Balık burcundaki Jüpiter arasında sekstil açı meydana gelecek. Bu açı sayesinde kendi isteklerimizi ortaya koyacağız. Politika, finans ya da sosyal bilimler alanlarında becerilerimizi kanıtlama şansımız yüksek. Ne olursa olsun, insanlarla kendi fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin!

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
İlkbahar Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
İlkbahar 2024 Burç Yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuzun İlkbakar 2024 portresini görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

Bu sekstil 2022'nin önemli tarihleri arasında yer alıyor ve bizler için oldukça önem arz ediyor. Dolayısıyla bugünü iyi değerlendirmeye gayret edin!

Baık Burcunda Jüpiter - Oğlak Burcunda Balık Sekstili : Kendini kanıtlamak ve kendini sevmek

3 Mayıs tarihinde tam aı olsa da hafta boyunca birkaç gün öncesinde ve sonrasında da etkilerini hissedeceğiz.


Sekstil açı nedir? 🤓

Sekstil iki burçta konumlanan gezegenler arasında 60 derecelik açı olmasını ifade eder. Ama bu burçlar birbirlerini tamamlayan elementler olmalıdır. (Su - Toprak ya da Ateş - Hava). Burada Oğlak - Toprak ve Balık - Su arasında sekstil söz konusudur. Sekstil, Karşıt açıların aksine pozitif ve uyumlu bir açıdır çünkü uyumlu iki burcu birbirine bağlar Bu açı sayesinde insanları çok daha iyi anlıyorsunuz ve onlar üzerinde doğal bir hakimiyetiniz var. Bu sebeple hırslarınızın kamçılandığını hissediyorsunuz. Bu günü kendi fikirlerinizi ve bakış açınızı öne çıkararak değerlendirin. İnsanlar hiç sorun çıkarmadan dediklerinizi yapacaktır.


3 Mayıs'ta yeni tam Kavuşumun gerçekleştiği gün, Venüs Koç burcuna giriş yapıyor ama Jüpiter'le hâlâ Kavuşum hâlinde. Bu açılar duygusal bir değişimi ifade edebilir. Beklemediğiniz bir anda kendinizi bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz.  Her hâlükârda ılımlı duygulardan ziyade yoğun tutkuların etkisi altında olduğunuzu hissediyorsunuz. Bu gün ya da bu hafta bir ilişkiye ya da aşka dair bakış açımızı bile değiştirebilir. Değişim ve gelişime hazırlıklı olun.

Burçları neler bekliyor?

Bu sekstilde şansın sizden yana olmasını istiyorsanız, bu tüyolara göz atın: 

 • Koç: İçgüdülerinizi ve isteklerinizi bastırmakta zorlanıyorsunuz. Kendinizi iradenizi ortaya koyarak yalnızca arzularınızın peşinden gidiyorsunuz.
 • Boğa: Çok önem verdiğiniz bir proje için kolları sıvamanın tam vakti! İnsanları bu konuda hiç zorlanmadan ikna edeceksiniz.
 • İkizler: Kendinizi göstermek ve sesinizi duyurmaktan korkmayın. Bir anlaşma ya da kontrat sayesinde büyük kazançlar elde edebilirsiniz.
 • Yengeç: Sizin üzerinizdeki otoritesini suistimal eden birine karşı tepkinizi göstermek için ideal bir gün. Kolay lokma olmadığınızı ortaya koyun!
 • Aslan: Sağlığınızla ilgili müjdeli bir haber alabilirsiniz. Bunun dışında, cömertliğiniz sayesinde insanlara umut ve huzur aşılıyorsunuz.
 • Başak: Aşkla ilgili oldukça tuhaf duyguların etkisindesiniz. Korkularınızı bir kenara bırakıyorsunuz. Arzu ve umut dolu bir şekilde isteklerinizin peşinden gidiyorsunuz.
 • Terazi: Aile ve ev yaşamınızda kendi fikirlerinizi dile getirmekten çekinmeyin. Bazılarının hoşuna gitmese bile bakışı açınızı ortaya koyun. 
 • Akrep: Elinizden neredeyse her şey geliyor. ou presque. Kendinize olan inancınız ve cazibenize hiçbir engel karşı koyamıyor ve düşmanlarınızı korkutup kaçırıyorsunuz. 
 • Yay: Harika bir stratejiye sahipsiniz. Finansal bir meseleyi sonuca ulaştırmak için bilgilerinizden ve sezgilerinizden yararlanın.
 • Oğlak: Kendinizden son derece eminsiniz! Özellikle sosyal ve profesyonel konulardaki hedeflerinize rahatça ulaşabilirsiniz. 
 • Kova: Çok sayıda insanla fikirlerinizi paylaşmak istiyorsunuz. Tartışmalara girmekten çekinmeyin ama çelişkilerle karşılaşmaya da hazırlıklı olun! 
 • Balık: Ortak bir proje etrafında arkadaşlarınızla bir araya gelmek ya da hayatınızın aşkına duygularınızı ifade etmek iiçini uygun bir zamandasınız.

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!