Hangi Burçlar Olgun Davranmakta Zorlanıyor?

tarihinde

"Hiç olgun değilsin", "Çocuk gibi davranıyorsun!". Bu tarz cümleleri hepimiz duymuşuzdur. Ama genelde neden böyle söylendiğini bilemeyiz. Uzman astrologlarımız zodyakın olgun davranmakta sıkıntı çeken burçlarını sizler için analiz ediyor.

Hangi burçlar olgun davranmakta zorlanıyor

Bazı burçlar diğerlerine kıyasla olgun davranmakta güçlük çeker. Yoksa siz de bu "koca bebeklerden" biri misiniz? Keşfetmeye hazır olun!

1. Koç: Kendini kontrol etmekte zorlanır

Koç burcu eğer olaylar kendi istediği gibi gitmezse bir çocuk gibi kolayca öfkelenebilir. Aşırı fevri ve agresif davrandığı için davranışlarını kontrol edemez ve bu yüzden de sık sık olgun davranmadığı için eleştirilir. Geri adım atıp sakince düşünmeyi başaramıyorsanız, duygularınızı kanalize etmeyi öğrenin ve öfkenizin sizi ele geçirmesine izin vermeyin. O zaman her şeyin yoluna gireceğini fark edeceksiniz. 

2. İkizler: Hiçbir şeyi ciddiye almaz

İkizler doğası gereği çok havai bir burçtur, meseleleri büyütmez ve eğlenmeye bakar. Her şeyi oyuna dönüştürmeye ihtiyaç duyar. İkizler, ruhunun gençliğini korumakta başarılıdır. İşte tam da bu kaygısız ve rahat tavırları kimi zaman onun olgun davranmamakla suçlanmasına sebep olur.  

3. Yengeç: Kaprislerin kralı

Yengeç çocukça davranmasıyla ünlü bir burçtur! Kapris yapmakta üstüne yoktur. İstediği şey olmazsa ya da biri ona karşı çıkarsa surat asabilir hatta amacına ulaşmak için dolaplar bile çevirebilir! Bu çocuksu tepkileri genellikle iş arkadaşları ya da partneri tarafından olgun davranmayı bilmeyen biri olarak nitelendirilmesine yol açar. 

4. Balık: Gerçeklikten çok uzak

Balık burcu kendi dünyasında yaşar ve bu dünya bazen gerçeklikten çok çok uzaktadır. Olaylara mesafeli yaklaşamaz ve duygularının onu kontrol etmesine izin verir. Eğer bir şeyler yolunda gitmezse genelde çocukça ve kaprisli tepkiler verir. Bu yüzden de olgun davranmamakla eleştirilmesi kaçınılmazdır. 


Artık hangi burçların olgun davranmakta zorlandığını öğrendiğinize göre haftalık burç yorumlarınıza göz atmaya ne dersiniz? 

Find similar articles on this topic :

Balık burcuyum ama olaylara karşı hiç çocuksu yaklasmadim lakin olayları içimde yaşadığım doğrudur duygusal modum iyimser modum çok yüksek o yüzden hep kaybeden taraf ben oluyorum ne yazikki

Ümran ohrili 2 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Astral Seyahatin Teknikleri, Sırları ve Tehlikeleri

Daha önce astral seyahatten bahsedildiğini duydunuz mu? Peki hiç denemek fikri aklınızdan geçti mi? Ancak bu pratiğin hafife alınmaması gerekir ve bazı bilgilere sahip olmak oldukça önemlidir. İşte tam da bu sebepten bu olağanüstü deneyimle ilgili tüm bildiklerimizi sizlere aktaracağız. Astral seyahatin tekniklerini, sırlarını ve tehlikelerini öğrenmeden bu yola çıkmanızı istemeyiz!

2024 İlkbahar Burç Yorumları

Uzun kış aylarının ardından nihayet uzun süredir beklediğiniz bahar mevsimi geldi! Peki bu baharda burçları ne gibi sürprizler bekliyor? Uzman astrologlarımız karşılaşacağınız yenilikleri sizler için yorumladı. Kış uykusundan uyanma vakti geldi! Burcunuza tıklayın ve ilkbaharda neler yaşayacağınızı keşfedin!

1-25 Nisan tarihleri arasında Merkür Retrosu

Hayatımızdaki her şeyi karmaşık hale getiren astrolojik olay olan Merkür retrosunu muhtemelen zaten duymuşsunuzdur 😱. Yalan yok, Merkür retrosu tam bir baş belasıdır. Bu dönemde zorluklar üst üste yığılır, bu yüzden ona hazırlıklı olmak önemlidir. Panik yapmayın, her şeyin çözümü bizde. Merkür'ün 2024 yılında birkaç kez gerileyeceğini bilmelisiniz, işte takvimlerinize not etmeniz gereken tarihler.

Burçlar Arası Uyum - Burçların İlişki, Evlilik ve Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey