Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Hangi Kızılderili Burcu Olduğunuzu Biliyor Musunuz?

Kızılderililerin hayatlarına yön vermek için astrolojiden yaralandığını biliyor musunuz? Peki hangi Kızılderili burcundansınız?

 

Kızılderililerin hayatlarına astrolojiyle yön verdiğini biliyor muydunuz?

Peki siz hangi Kızılderili burcundansınız?

Kızılderililer, Zodyak Kuşağını eskiden beri tanır ve astrolojiden şifa edinmek için yararlanırlardı. Zodyak Kuşağını şifa çemberi olarak tanımlar ve her türlü problemin astroloji sayesinde çözüleceğine inanırlardı. Onlara göre her insanın doğum tarihi bu büyülü çembere girişini temsil eden sayıdır.


Kızılderililer geçimlerini avcılık, balıkçılık ve çiftçilikten sağlarlardı. Bu yüzden de doğayla, mevsimlerle ve yıldızlarla ilgili birçok bilgiye hakimdiler. Kızılderililerin büyük törenlerinde gece-gündüz eşitliği ve mevsim dönenceleri esas alınırdı.

☀ Türkiye'nin en iyi Falcılarına Danışın ☀

doğa 


Kızılderililer için iyi insan olmak ancak doğayla kendileri arasındaki bağlantıyı anlamaları ve bu dengeyi korumalarıyla mümkündü. Kendilerini doğanın bir parçası olarak görmeleri nedeniyle, Kızılderiliastrolojisinde her insan bir hayvan, bir birki veya bir taşla adlandırılmıştır ve böylece burçlar ortaya çıkmıştır.

Kızılderili inancına göre insanın doğduğu dönem onun nasıl bir hayat süreceğine ve tüm geleceğine yön verir. Onlarda da bizdeki gibi 12 burç:


 

Kartal (21 Mart-19 Nisan):

Bitmek tükenmek bilmeyen bir enerjileri vardır. Açık sözlülükleriyle tanınırlar fakat bazen dürüstlüğü abartıp patavatsız olabilirler. İleri görüşlü olmalarıyla beraber iletişimyetenekleri oldukça gelişmiştir.

❤ Aşk Hayatınızı Uzmanlarımız Yorumlasın ❤


Kunduz (20 Nisan-20 Mayıs):

Dengeli, ağırbaşlı, değişimi sevmeyen kişilerdir. Aileye çok önem verirler, iyi eş, iyi anne-baba olurlar. Tutarlı, dengeli ve maddi güvenceye önem veren kimselerdir.

rüya
Geyik (21 Mayıs-20 Haziran):

Çok hareketli olan bu burç, çok yönlü olmasıyla aynı anda birçok işin sütesinden gelebilir. Sanatçı kişiliklidir ve güzel olan her şeyi seven, estetiğe önem veren bir yapısı vardır.


Ağaçkakan (21 Haziran-22 Temmuz):

Anaç, evcimen, sevmeyi ve sevilmeyi çok önemseyen Ağaçkakan burcu aynı zamanda insan sarrafıdır. Güven onlar için her şeydir ve bir insana duydukları güven sarsıldığında uzun bir süre kendilerine gelemezler.

☀Dertlerinize şifacı uzmanlarımızla derman olalım☀

Mersin Balığı (23 Temmuz-22 Ağustos):

Güçlü liderlik duygularıyla egemenlik kurlayı çok severler. Genelde insan haklarına önem veren, iyi niyetli yöneticiler bu burç grubundadır. İnsan sorunlarına duyarlı ve iyi kalplilerdir.

kızılderili
Boz Ayı (23 Ağustos-22 Eylül):

Konuşmayı seven, sosyal kişilerdir. Adalet ve sorumluluk duyguları oldukça yusek olan Boz Ayı burcu uyumlu olduğu kadar hatalara ödün vermeyen yapısıyla tanınır.


Karga (23 Eylül-23 Ekim):

Hayattan zevk almayı bilen, küçük şeylerden bile mutlu olan insanlardır. Sevdikleri insanlara karşı aşırıkorumacı olan bu burç zaman zaman çevresindeki sevgileriyle bunaltır. Dekorasyona verdikleri önem şık ve nezih evlerinden anlaşılır.


Yılan (24 Ekim-21 Kasım):

Ruhsal yönleri oldukça baskın olan Yılan burcu, bitmek tükenmek bilmeyen bir enerjiye ve iyileştirici güçlere sahiptir. Soğukkanlı, gizemli ve ketum bir sırdaştır.


Baykuş (22 Kasım-21 Aralık):

Sağlamiçgüdülerine olmasına rağmen onları nasıl dinleyeceğine bir türlü karar veremeyen bu burç sürekli bir ikilem areasında gidip gelmektedir. Güçlü yapılı, gururlu ve çalışkan kimselerdir.

☆ Geleceğinize dair detaylı yorumlar alın ☆

Yaban Kazı (22 Aralık – 19 Ocak):

Dingin, bilge ve yardımsever! Hata yapmamak için titiz ve aşırı çalışmasıyla tanınır. Bilgeliğiyle; liderlik becelerini pekiştirmiştir. Geleneklerine çok bağlıdır.

çocuk


Şu Samuru (20 Ocak-18 Şubat):

Sevecen ve cana yakındırlar. Arkadaş ortamlarının gözdesidirler ve girdikleri her ortamda dikkat çekerler. Seyahat etmek, yeni ülkeler görmek onlara müthiş bir zevk verir.


Puma (19 Şubat-20 Mart):

Çok duygusal oldukları halde bunu hiç mi hiç göstermezler, çok havalıdırlar. Sezgileri çok güçlü olan bu burç kimseye kolay kolay güvenmez.

 

Diğer en popüler yazılarımız:

Burç Aşk Uyumu ve Karakter Özellikleri

Türk Toplumunda Yaygın Olan Batıl İnançlar

İş Yerinde Burçların Uyumu Nasıldır? Burcunuzu Okuyun!

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.