Hangi Kızılderili Burcu Olduğunuzu Biliyor Musunuz?

tarihinde

Kızılderililerin hayatlarına yön vermek için astrolojiden yaralandığını biliyor musunuz? Peki hangi Kızılderili burcundansınız?

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

 

Kızılderililerin hayatlarına astrolojiyle yön verdiğini biliyor muydunuz?

Peki siz hangi Kızılderili burcundansınız?

Kızılderililer, Zodyak Kuşağını eskiden beri tanır ve astrolojiden şifa edinmek için yararlanırlardı. Zodyak Kuşağını şifa çemberi olarak tanımlar ve her türlü problemin astroloji sayesinde çözüleceğine inanırlardı. Onlara göre her insanın doğum tarihi bu büyülü çembere girişini temsil eden sayıdır.


Kızılderililer geçimlerini avcılık, balıkçılık ve çiftçilikten sağlarlardı. Bu yüzden de doğayla, mevsimlerle ve yıldızlarla ilgili birçok bilgiye hakimdiler. Kızılderililerin büyük törenlerinde gece-gündüz eşitliği ve mevsim dönenceleri esas alınırdı.

☀ Türkiye'nin en iyi Falcılarına Danışın ☀

doğa 


Kızılderililer için iyi insan olmak ancak doğayla kendileri arasındaki bağlantıyı anlamaları ve bu dengeyi korumalarıyla mümkündü. Kendilerini doğanın bir parçası olarak görmeleri nedeniyle, Kızılderili astrolojisinde her insan bir hayvan, bir birki veya bir taşla adlandırılmıştır ve böylece burçlar ortaya çıkmıştır.

Kızılderili inancına göre insanın doğduğu dönem onun nasıl bir hayat süreceğine ve tüm geleceğine yön verir. Onlarda da bizdeki gibi 12 burç:


 

Kartal (21 Mart-19 Nisan):

Bitmek tükenmek bilmeyen bir enerjileri vardır. Açık sözlülükleriyle tanınırlar fakat bazen dürüstlüğü abartıp patavatsız olabilirler. İleri görüşlü olmalarıyla beraber iletişim yetenekleri oldukça gelişmiştir.

❤ Aşk Hayatınızı Uzmanlarımız Yorumlasın ❤


Kunduz (20 Nisan-20 Mayıs):

Dengeli, ağırbaşlı, değişimi sevmeyen kişilerdir. Aileye çok önem verirler, iyi eş, iyi anne-baba olurlar. Tutarlı, dengeli ve maddi güvenceye önem veren kimselerdir.

rüya
Geyik (21 Mayıs-20 Haziran):

Çok hareketli olan bu burç, çok yönlü olmasıyla aynı anda birçok işin sütesinden gelebilir. Sanatçı kişiliklidir ve güzel olan her şeyi seven, estetiğe önem veren bir yapısı vardır.


Ağaçkakan (21 Haziran-22 Temmuz):

Anaç, evcimen, sevmeyi ve sevilmeyi çok önemseyen Ağaçkakan burcu aynı zamanda insan sarrafıdır. Güven onlar için her şeydir ve bir insana duydukları güven sarsıldığında uzun bir süre kendilerine gelemezler.

☀Dertlerinize şifacı uzmanlarımızla derman olalım☀

Mersin Balığı (23 Temmuz-22 Ağustos):

Güçlü liderlik duygularıyla egemenlik kurlayı çok severler. Genelde insan haklarına önem veren, iyi niyetli yöneticiler bu burç grubundadır. İnsan sorunlarına duyarlı ve iyi kalplilerdir.

kızılderili
Boz Ayı (23 Ağustos-22 Eylül):

Konuşmayı seven, sosyal kişilerdir. Adalet ve sorumluluk duyguları oldukça yusek olan Boz Ayı burcu uyumlu olduğu kadar hatalara ödün vermeyen yapısıyla tanınır.


Karga (23 Eylül-23 Ekim):

Hayattan zevk almayı bilen, küçük şeylerden bile mutlu olan insanlardır. Sevdikleri insanlara karşı aşırı korumacı olan bu burç zaman zaman çevresindeki sevgileriyle bunaltır. Dekorasyona verdikleri önem şık ve nezih evlerinden anlaşılır.


Yılan (24 Ekim-21 Kasım):

Ruhsal yönleri oldukça baskın olan Yılan burcu, bitmek tükenmek bilmeyen bir enerjiye ve iyileştirici güçlere sahiptir. Soğukkanlı, gizemli ve ketum bir sırdaştır.


Baykuş (22 Kasım-21 Aralık):

Sağlam içgüdülerine olmasına rağmen onları nasıl dinleyeceğine bir türlü karar veremeyen bu burç sürekli bir ikilem areasında gidip gelmektedir. Güçlü yapılı, gururlu ve çalışkan kimselerdir.

☆ Geleceğinize dair detaylı yorumlar alın ☆

Yaban Kazı (22 Aralık – 19 Ocak):

Dingin, bilge ve yardımsever! Hata yapmamak için titiz ve aşırı çalışmasıyla tanınır. Bilgeliğiyle; liderlik becelerini pekiştirmiştir. Geleneklerine çok bağlıdır.

çocuk


Şu Samuru (20 Ocak-18 Şubat):

Sevecen ve cana yakındırlar. Arkadaş ortamlarının gözdesidirler ve girdikleri her ortamda dikkat çekerler. Seyahat etmek, yeni ülkeler görmek onlara müthiş bir zevk verir.


Puma (19 Şubat-20 Mart):

Çok duygusal oldukları halde bunu hiç mi hiç göstermezler, çok havalıdırlar. Sezgileri çok güçlü olan bu burç kimseye kolay kolay güvenmez.

 

Diğer en popüler yazılarımız:

Burç Aşk Uyumu ve Karakter Özellikleri

Türk Toplumunda Yaygın Olan Batıl İnançlar

İş Yerinde Burçların Uyumu Nasıldır? Burcunuzu Okuyun!

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!