Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

4 Kasım Yeniayı: Sizi Hiçbir Şey Durduramıyor!

Kasım ayına giriş yaptık ve sonbahar mevsimini de düşününce 4 Kasım'da bizi oldukça sarsıcı bir Yeniay bekliyor olacak. Bu ay Yeniay Akrep burcunda gerçekleşecek ve kendimizi dürüst bir şekilde sorguladığımız, karşımıza çıkan engellere göğüs gerdiğimiz ve zorluklara meydan okuduğumuz günler bizi bekiyor. Uzman astrologlarımız bu Yeniay'ın ne sürprizler vadettiğini bizlere açıklıyor!

Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? 

Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!🌑 Akrep Burcunda Yeniay: Yeniden Doğuş

Carte du ciel du 6 octobre

4 Kasım Perşembe günü, Yeniay Akrep burcunda Türkiye saatiyle 00:15'te meydana gelecek. 

Akrep burcunda meydana gelen Yeniaylar bizi içimize bakmaya yönlendirir. Bizi kendimizi tanımaya ve değişim geçirmeye davet eder. Yoğun etkilere sahip olan bu Yeniay sağduyulu bir şekilde en derin yönlerimizi keşfetmemizi ve iç benliğimizi değiştirmemizi sağlar. Onun sayesinde kendimize doğru soruları sorarız, hakikatimize kavuşuruz ve kendimize yalan söylemeyi bırakıp gerçek benliğimize daha da yaklaşmak adına değişim geçiririz. Akrep burcu değişimle ve ölümden sonra gelen yeniden doğuşla ilişkilendirilen 8. astrolojik eve bağlı olduğu için, Akrep burcunda meydana gelen Yeniay bizlere yeni bir başlangıç yapma ve yeniden doğma şansı bahşeder. 

4 Kasım Akrep Yeniayı'nda Neler Olacak?

4 Kasım'da Akrep burcunda meydana gelen Yeniay Mars'la Kavuşum, Uranüs'le Karşıt, Satürn'le de Kare Açı yapıyor. Bizi biraz sarsması ve karşılaştığımız engellere, rakiplere ve korkularımıza rağmen ilerlemeye devam etmemizi sağlaması mümkün.


Bir projede ilerlememize engel olan sorunlarla doğrudan yüzleşmenin ve yeni girişimlerde bulunmanın tam zamanı: Bu engeller pratik mi? Finansal mı yoksa ilişkilerinizle mi ilgili? Belki de sadece harekete geçmemek için bin bir türlü bahane buluyorsunuz! Korkularımız bize nereye kadar engel olabilir? Söz konusu olan korku değilse belki de sadece tembellik hissediyorsunuz? 🤔 Bu Dolunay duygularımızı derinlemesine analiz edip kendimizi ve çevremizi daha iyi analiz etmemize yardımcı olacak.


💪 Her ne olursa olsun bu Dolunay sırasında Akrep burcunda konumlanan Mars ve Boğa burcunda konumlanan Uranüs karşılaştığımız her türlü engelle yüzleşmemizi öğütlüyor. 


nouvelle lune en Scorpion courage

Bu Yeniay tüm dürüstlüğüyle cesaretimizi uyandıracak


4 Kasım Yeniayı Burç Yorumları

Yeniay tüm burçların etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay'dan özellikle Yengeç, Oğlak, Balık, Başak, Kova, Aslan, Boğa, Akrep burçları etkilenecek. Yükselen burcunuz bu burçlar arasında ise aynı ölçüde etkileneceğinizi unutmayın.


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.


Koç

Bu Yeniay mücadeleci yönünüzü güçlendiriyor. Pes etmek söz konusu bile olamaz. Rakiplerinizle yüzleşirken yeni silahlar kuşanmaktan da çekinmiyorsunuz. 

Boğa

Yeniay sayesinde meslektaşlarınız, ekip arkadaşlarınız hatta partneriniz karşısında farklı tavırlar sergilemeye başlıyorsunuz. Daha da özgüvenli olduğunuzu hissediyorsunuz ve biri ayağınızı kaydırmaya kalkarsa müdahale etmekten çekinmiyorsunuz!  

İkizler

Bu Yeniay fiziksel formunuzu zirveye ulaştıracak. Eğer sporla uğraşıyorsunuz ve birileriyle rekabet içindeyseniz, rakiplerinizi kıskandıran bir performans sergiliyorsunuz!

Yengeç

Yeniay sayesinde korkularınızla yüzleşiyorsunuz ve yaratıcı veya sanatsal aktiviteler aracılığıyla en derinlerde yatan duygularınızı ifade etmeyi başarıyorsunuz. 

Aslan

Yeniay sayesinde yakınlarınızın, özellikle de ailenizin eleştirel bakışlarını umursamayıp onların pek de hoşuna gitmeyecek girişimlerde bulunuyorsunuz!

Başak

Yeniay içinizdeki seyahat etme isteğini uyandırıyor… Geçmişte gitmekten korku duyduğunuz bir yer ya da ziyaret etmek istediğiniz birini görme düşüncesi kafanızı mı kurcalıyor? Şimdi harekete geçmenin tam zamanı!

Terazi

Yeniay sayesinde çıkarlarınızı korumak adına daha mücadeleci davranmaya başlıyorsunuz. Doğru taktikleri benimsiyorsunuz. Dişli rakiplerin karşısında bile sağlam durma becerisine sahipsiniz!

Akrep

Yeniay duygularınızı ve arzularınızı belirlemeniz konusunda size yardımcı oluyor. Size girişimlerinizi ilerletmenizi sağlayacak harika bir enerji, cazibe ve dirayet bahşediyor. 

Yay

Bu Yeniay vesilesiyle kendi isteklerinizi diğer insanların isteklerinden ayırmayı başarıyorsunuz. Bu değişim hem özel hem de profesyonel yaşamınızda daha özgür davranmanızı sağlıyor.  

Oğlak

Bu Yeniay'da güç ilişkilerinden ya da gereksiz rekabetten kaçınmak adına bir arkadaşlık ilişkinizde farklı bir yaklaşım benimseye gayret ediyorsunuz. 

Kova

Yeniay profesyonel yaşamınızla cesur hamleler yapmanızı sağlıyor ve siz de gerektiğinde karşınıza çıkan engelleri tuzla buz ediyorsunuz. 

Balık

Bu Yeniay'da kendinizi daha iyi tanımanızı sağlayacak yöntemler keşfediyorsunuz, benliğinizin derin köşelerini aydınlatıyorsunuz ve hedeflerinize ulaşmak için korkularınızdan arınıyorsunuz. 

Bizimle iletişime geçin.