4 Kasım Yeniayı: Sizi Hiçbir Şey Durduramıyor!

tarihinde

Kasım ayına giriş yaptık ve sonbahar mevsimini de düşününce 4 Kasım'da bizi oldukça sarsıcı bir Yeniay bekliyor olacak. Bu ay Yeniay Akrep burcunda gerçekleşecek ve kendimizi dürüst bir şekilde sorguladığımız, karşımıza çıkan engellere göğüs gerdiğimiz ve zorluklara meydan okuduğumuz günler bizi bekiyor. Uzman astrologlarımız bu Yeniay'ın ne sürprizler vadettiğini bizlere açıklıyor!

4 Kasım Yeniayı: Sizi Hiçbir Şey Durduramıyor!

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş


Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? 

Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!🌑 Akrep Burcunda Yeniay: Yeniden Doğuş

Carte du ciel du 6 octobre

4 Kasım Perşembe günü, Yeniay Akrep burcunda Türkiye saatiyle 00:15'te meydana gelecek. 

Akrep burcunda meydana gelen Yeniaylar bizi içimize bakmaya yönlendirir. Bizi kendimizi tanımaya ve değişim geçirmeye davet eder. Yoğun etkilere sahip olan bu Yeniay sağduyulu bir şekilde en derin yönlerimizi keşfetmemizi ve iç benliğimizi değiştirmemizi sağlar. Onun sayesinde kendimize doğru soruları sorarız, hakikatimize kavuşuruz ve kendimize yalan söylemeyi bırakıp gerçek benliğimize daha da yaklaşmak adına değişim geçiririz. Akrep burcu değişimle ve ölümden sonra gelen yeniden doğuşla ilişkilendirilen 8. astrolojik eve bağlı olduğu için, Akrep burcunda meydana gelen Yeniay bizlere yeni bir başlangıç yapma ve yeniden doğma şansı bahşeder. 

4 Kasım Akrep Yeniayı'nda Neler Olacak?

4 Kasım'da Akrep burcunda meydana gelen Yeniay Mars'la Kavuşum, Uranüs'le Karşıt, Satürn'le de Kare Açı yapıyor. Bizi biraz sarsması ve karşılaştığımız engellere, rakiplere ve korkularımıza rağmen ilerlemeye devam etmemizi sağlaması mümkün.


Bir projede ilerlememize engel olan sorunlarla doğrudan yüzleşmenin ve yeni girişimlerde bulunmanın tam zamanı: Bu engeller pratik mi? Finansal mı yoksa ilişkilerinizle mi ilgili? Belki de sadece harekete geçmemek için bin bir türlü bahane buluyorsunuz! Korkularımız bize nereye kadar engel olabilir? Söz konusu olan korku değilse belki de sadece tembellik hissediyorsunuz? 🤔 Bu Dolunay duygularımızı derinlemesine analiz edip kendimizi ve çevremizi daha iyi analiz etmemize yardımcı olacak.


💪 Her ne olursa olsun bu Dolunay sırasında Akrep burcunda konumlanan Mars ve Boğa burcunda konumlanan Uranüs karşılaştığımız her türlü engelle yüzleşmemizi öğütlüyor. 


nouvelle lune en Scorpion courage

Bu Yeniay tüm dürüstlüğüyle cesaretimizi uyandıracak


4 Kasım Yeniayı Burç Yorumları

Yeniay tüm burçların etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay'dan özellikle Yengeç, Oğlak, Balık, Başak, Kova, Aslan, Boğa, Akrep burçları etkilenecek. Yükselen burcunuz bu burçlar arasında ise aynı ölçüde etkileneceğinizi unutmayın.


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.


  • Koç

    Bu Yeniay mücadeleci yönünüzü güçlendiriyor. Pes etmek söz konusu bile olamaz. Rakiplerinizle yüzleşirken yeni silahlar kuşanmaktan da çekinmiyorsunuz. 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!