4 Kasım Yeniayı: Sizi Hiçbir Şey Durduramıyor!

tarihinde

Kasım ayına giriş yaptık ve sonbahar mevsimini de düşününce 4 Kasım'da bizi oldukça sarsıcı bir Yeniay bekliyor olacak. Bu ay Yeniay Akrep burcunda gerçekleşecek ve kendimizi dürüst bir şekilde sorguladığımız, karşımıza çıkan engellere göğüs gerdiğimiz ve zorluklara meydan okuduğumuz günler bizi bekiyor. Uzman astrologlarımız bu Yeniay'ın ne sürprizler vadettiğini bizlere açıklıyor!

4 Kasım Yeniayı: Sizi Hiçbir Şey Durduramıyor!

Yeniaylar bir falcıyla görüşmek için ideal zamanlardır. Geleceğe dair sorularınız mı var? 

Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen tıklayın!🌑 Akrep Burcunda Yeniay: Yeniden Doğuş

Carte du ciel du 6 octobre

4 Kasım Perşembe günü, Yeniay Akrep burcunda Türkiye saatiyle 00:15'te meydana gelecek. 

Akrep burcunda meydana gelen Yeniaylar bizi içimize bakmaya yönlendirir. Bizi kendimizi tanımaya ve değişim geçirmeye davet eder. Yoğun etkilere sahip olan bu Yeniay sağduyulu bir şekilde en derin yönlerimizi keşfetmemizi ve iç benliğimizi değiştirmemizi sağlar. Onun sayesinde kendimize doğru soruları sorarız, hakikatimize kavuşuruz ve kendimize yalan söylemeyi bırakıp gerçek benliğimize daha da yaklaşmak adına değişim geçiririz. Akrep burcu değişimle ve ölümden sonra gelen yeniden doğuşla ilişkilendirilen 8. astrolojik eve bağlı olduğu için, Akrep burcunda meydana gelen Yeniay bizlere yeni bir başlangıç yapma ve yeniden doğma şansı bahşeder. 

4 Kasım Akrep Yeniayı'nda Neler Olacak?

4 Kasım'da Akrep burcunda meydana gelen Yeniay Mars'la Kavuşum, Uranüs'le Karşıt, Satürn'le de Kare Açı yapıyor. Bizi biraz sarsması ve karşılaştığımız engellere, rakiplere ve korkularımıza rağmen ilerlemeye devam etmemizi sağlaması mümkün.


Bir projede ilerlememize engel olan sorunlarla doğrudan yüzleşmenin ve yeni girişimlerde bulunmanın tam zamanı: Bu engeller pratik mi? Finansal mı yoksa ilişkilerinizle mi ilgili? Belki de sadece harekete geçmemek için bin bir türlü bahane buluyorsunuz! Korkularımız bize nereye kadar engel olabilir? Söz konusu olan korku değilse belki de sadece tembellik hissediyorsunuz? 🤔 Bu Dolunay duygularımızı derinlemesine analiz edip kendimizi ve çevremizi daha iyi analiz etmemize yardımcı olacak.


💪 Her ne olursa olsun bu Dolunay sırasında Akrep burcunda konumlanan Mars ve Boğa burcunda konumlanan Uranüs karşılaştığımız her türlü engelle yüzleşmemizi öğütlüyor. 


nouvelle lune en Scorpion courage

Bu Yeniay tüm dürüstlüğüyle cesaretimizi uyandıracak


4 Kasım Yeniayı Burç Yorumları

Yeniay tüm burçların etkilendiği bir astrolojik fenomen olsa da bu Yeniay'dan özellikle Yengeç, Oğlak, Balık, Başak, Kova, Aslan, Boğa, Akrep burçları etkilenecek. Yükselen burcunuz bu burçlar arasında ise aynı ölçüde etkileneceğinizi unutmayın.


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.


  • Koç

    Bu Yeniay mücadeleci yönünüzü güçlendiriyor. Pes etmek söz konusu bile olamaz. Rakiplerinizle yüzleşirken yeni silahlar kuşanmaktan da çekinmiyorsunuz. 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey