Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

24 Haziran Dolunayı: Hedefinizi Yüksek Tutun! 💪

Haziran ayında Dolunay Oğlak burcunda gerçekleşiyor. Bu Dolunay aynı zamanda bir "Çilek Dolunayı". Mayıs ayı Dolunayı hayatımızı altüst ederken bu ayki Dolunay daha büyük hayaller kurmamızı, yüksek hedefler belirlememizi ve kaderimizi elimize almamızı sağlayacak. Bu ayki Dolunay başarı ve mutluluk vadediyor. Uzman astrologlarımız bu Dolunay'a dair tüm sorularınızı yanıtlıyor.
      Özet


Dolunay 24 Haziran Perşembe günü Oğlak burcunda 03 derecelik açıyla Türkiye saatiyle 21:40'ta gerçekleşecek. 


Oğlak Burcunda Çilek Dolunayı 🍓

Eski Avrupa ve Kızılderili kültürlerinde, aylar onlarla ilişkilendirilen karakteristik özellikleriyle adlandırmak yaygın bir adetti. Bu yüzden Haziran Dolunayı, "Çilek Dolunayı" olarak isimlendirilirTam da bu dönemde çilekler olgunlaşır ve hasatlar başlar. Çilek Dolunayı olarak adlandırılmadan önce Haziran Dolunayı "Bal Ayı, Saman Ayı, Pembe Ay ya da Âşıklar olarak da bilinirdi.  

Yaz Gün Dönümüne İki Adım

Bu yıl Çilek Dolunayı 24 Haziran'da meydana geliyor. Ama her 20 yılda bir Çilek Dolunayı yaz gün dönümüyle de çakışır. (20 - 21 - 22 Haziran)


Dolunaylar enerjiniz ve duygularınız açısından çok önemlidir. Bir karar almak ya da sorularınıza cevap bulmak için uzman falcılarımıza danışın!Hırsızını kamçılayan bir Oğlak Dolunayı

Oğlak burcunda meydana gelen Dolunaylarda duygularımız ne kadar güçlü olsalar da ciddi ve soğukkanlı Oğlak burcunun etkisiyle bastırılırlar ve içe atılır. Bu Dolunay düşünme ve odaklanma becerimizi güçlendirir. Oğlak burcunda meydana gelen Dolunaylar bizi profesyonel yaşamımız ve hedeflerimiz üzerine kararlar almaya yönlendirir. Haziran ayındaki bu Dolunay analiz becerilerimiz, mantığımız ve pragmatik yaklaşımımız üzerine yoğunlaşır. Pratik ve profesyonel yaşamımızla ilgili şüphelerimiz ve sorularımıza bir cevap sunar. 

ace Cancer-Capricorne

Dolunay'ın etkisinde Yengeç-Oğlak ekseni bizi içe bakışa yönlendiriyor. Bu Dolunay'da düşünmek ve sessizce karar vermek amacıyla insanlardan uzaklaşabiliriz. 

24 Haziran Dolunayı: Güle güle Merkür Retrosu, şimdi sıra bizde!

24 Haziran'da Oğlak burcunda meydana gelen ve Balık burcundaki Jüpiter'le Üçgen açı yapan Dolunay sosyal yaşamımızdaki başarı şansımızı artırıyor. İş hayatınızla ilgili güzel bir haber almanız ya da ödüllendirilmeniz mümkün. Ayrıca 23 Haziran'dan itibaren Merkür İkizler burcunda düz hareketine geri dönüyor. Bu sayede daha iyi bir iletişimi sağlıyor. Girişimlerinizde istediğiniz hedefe varabilir, yaşam kalitenizi artıracak bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay'ın sebep olduğu engeller, gecikmeler ve tereddütlerden sonra nihayet şartların elverişli bir hâl aldığını fark ediyorsunuz. Yüzünüze tatmin ve rahatlama duygunuzu yansıtan bir gülümseme hâkim.


Haziran Dolunayı Burç Yorumları

Dolunaylar da Yeni Aylar da herkesin yaşamını etkileyen astrolojik olaylardır. Ancak 24 Haziran'daki Oğlak Dolunayı'ndan Oğlak, Yengeç, Koç, Terazi, Boğa, Başak, Akrep ve Balık burçları daha çok etkilenecek.

Not: Yükselen burcunuz da Dolunay'ın etkisi altında kalır.  


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.

Koç

Harekete geçin!

Profesyonel yaşamınıza odaklanın. Gerçekten ne yapmak istiyorsunuz ve bunları hayata geçirmek için imkanlarınız neler? Elinizden her şey geliyor, başarı şansınız yüksek. O yüzden harekete geçin!

Boğa

Öğrenme zamanı

Eğitiminizle, bir staj fırsatıyla, girdiğiniz bir sınavla ya da bir formasyonla ilgili güzel bir haber alabilirsiniz. Onun dışında bilgi birikiminizi genişletme ihtiyacı hissediyorsunuz. 

İkizler

Çözüm arayışında

Finansal durumunuzla ilgili bir meseleyi çözmenin tam zamanı. Çözüm bulmak, yaşam kalitenizi artırmak ve hesaplarınızdaki yükü azaltmak adına yardım istemekten çekinmeyin.

Yengeç

İçten olun

Dolunay kartlarınızı ortaya dökmenizi ve meseleleri etraflıca tartışmanızı kolaylaştırıyor. Bir ortaklığı, anlaşmayı ya da birlikteliğinizi daha net bir şekilde değerlendirmenizi sağlıyor. 

Aslan

Her şey elinizde

Gündelik yaşamınızı ve çalışma şartlarınızı iyileştirmek için gerekli konsantrasyona, mantıklı düşünme becerisine ve yaratıcı fikirlere sahipsiniz. Güzel bir haber alma şansınız var. 

Başak

Esas meseleye odaklanın 

Bu Dolunay sayesinde çevrenizdekileri mutlu ederken bir yandan da pratik çözümler buluyor ve hayatınızı daha iyi bir şekilde düzenliyorsunuz. Hoşunuza giden bir aktiviteye tekrar başlamayı düşünebilirsiniz. 

Terazi

Geçmişe bakın

Bu Dolunay'da geçmişinizle, ailenizle ve kökenlerinizle ilgili yeni bir şey öğrenme şansınız yüksek. Uzun zamandır konuşmadığınız biriyle de tekrar iletişim kurmak için ideal bir dönemdesiniz. 

Akrep

Kendinize karşı dürüst olun

Bu Dolunay'da kişiliğinizi ilgilendiren bir konuyla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Kendi gizemlerinizle karşı karşıya gelmenin ve ve gerekirse de zihninizi boşaltmanın önemini fark edeceksiniz. 

Yay

Çabalarınızın karşılığını alıyorsunuz

Bu Dolunay'da herkes size iltifatlar yağdırıyor. Başınıza bir zafer tacı konduruluyor ya da hak ettiğiniz şekilde ödüllendiriliyorsunuz. Tadını çıkarın!

Oğlak

Ciddiyetle düşünün

Burcunuzda meydana gelen Dolunay sayesinde kendinizi kandırmayı bırakıyorsunuz. Hedefleriniz üzerine etraflıca düşünüp onları gerçekleştirmek için somut adımlar atıyorsunuz. 

Kova

İçinize dönme zamanı

İç dünyanızı keşfe çıkıp, bastırdığınız bir arzuyu, bir korkuyu ya da bir hayalinizi yüzeye çıkaracak bilinçaltınızı ziyaret etmek için doğru bir zamandasınız. Derin derin düşünün!

Balık

Barışma zamanı!

Arkadaşlarınızla yaşadığınız bir yanlış anlaşılmayı çözmek, değer verdiğiniz bir insanla aranızdaki buzları çözmek ve onlardan açıklama talep etmek için doğru zaman. Ama hatalıysanız siz de bunu itiraf etmekten çekinmeyin! 

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.