24 Haziran Dolunayı: Hedefinizi Yüksek Tutun! 💪

tarihinde

Haziran ayında Dolunay Oğlak burcunda gerçekleşiyor. Bu Dolunay aynı zamanda bir "Çilek Dolunayı". Mayıs ayı Dolunayı hayatımızı altüst ederken bu ayki Dolunay daha büyük hayaller kurmamızı, yüksek hedefler belirlememizi ve kaderimizi elimize almamızı sağlayacak. Bu ayki Dolunay başarı ve mutluluk vadediyor. Uzman astrologlarımız bu Dolunay'a dair tüm sorularınızı yanıtlıyor.

      Özet


Dolunay 24 Haziran Perşembe günü Oğlak burcunda 03 derecelik açıyla Türkiye saatiyle 21:40'ta gerçekleşecek. 


Oğlak Burcunda Çilek Dolunayı 🍓

Eski Avrupa ve Kızılderili kültürlerinde, aylar onlarla ilişkilendirilen karakteristik özellikleriyle adlandırmak yaygın bir adetti. Bu yüzden Haziran Dolunayı, "Çilek Dolunayı" olarak isimlendirilirTam da bu dönemde çilekler olgunlaşır ve hasatlar başlar. Çilek Dolunayı olarak adlandırılmadan önce Haziran Dolunayı "Bal Ayı, Saman Ayı, Pembe Ay ya da Âşıklar olarak da bilinirdi.  

Yaz Gün Dönümüne İki Adım

Bu yıl Çilek Dolunayı 24 Haziran'da meydana geliyor. Ama her 20 yılda bir Çilek Dolunayı yaz gün dönümüyle de çakışır. (20 - 21 - 22 Haziran)


Dolunaylar enerjiniz ve duygularınız açısından çok önemlidir. Bir karar almak ya da sorularınıza cevap bulmak için uzman falcılarımıza danışın!Hırsızını kamçılayan bir Oğlak Dolunayı

Oğlak burcunda meydana gelen Dolunaylarda duygularımız ne kadar güçlü olsalar da ciddi ve soğukkanlı Oğlak burcunun etkisiyle bastırılırlar ve içe atılır. Bu Dolunay düşünme ve odaklanma becerimizi güçlendirir. Oğlak burcunda meydana gelen Dolunaylar bizi profesyonel yaşamımız ve hedeflerimiz üzerine kararlar almaya yönlendirir. Haziran ayındaki bu Dolunay analiz becerilerimiz, mantığımız ve pragmatik yaklaşımımız üzerine yoğunlaşır. Pratik ve profesyonel yaşamımızla ilgili şüphelerimiz ve sorularımıza bir cevap sunar. 

ace Cancer-Capricorne

Dolunay'ın etkisinde Yengeç-Oğlak ekseni bizi içe bakışa yönlendiriyor. Bu Dolunay'da düşünmek ve sessizce karar vermek amacıyla insanlardan uzaklaşabiliriz. 

24 Haziran Dolunayı: Güle güle Merkür Retrosu, şimdi sıra bizde!

24 Haziran'da Oğlak burcunda meydana gelen ve Balık burcundaki Jüpiter'le Üçgen açı yapan Dolunay sosyal yaşamımızdaki başarı şansımızı artırıyor. İş hayatınızla ilgili güzel bir haber almanız ya da ödüllendirilmeniz mümkün. Ayrıca 23 Haziran'dan itibaren Merkür İkizler burcunda düz hareketine geri dönüyor. Bu sayede daha iyi bir iletişimi sağlıyor. Girişimlerinizde istediğiniz hedefe varabilir, yaşam kalitenizi artıracak bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. Geçtiğimiz Dolunay'ın sebep olduğu engeller, gecikmeler ve tereddütlerden sonra nihayet şartların elverişli bir hâl aldığını fark ediyorsunuz. Yüzünüze tatmin ve rahatlama duygunuzu yansıtan bir gülümseme hâkim.


Haziran Dolunayı Burç Yorumları

Dolunaylar da Yeni Aylar da herkesin yaşamını etkileyen astrolojik olaylardır. Ancak 24 Haziran'daki Oğlak Dolunayı'ndan Oğlak, Yengeç, Koç, Terazi, Boğa, Başak, Akrep ve Balık burçları daha çok etkilenecek.

Not: Yükselen burcunuz da Dolunay'ın etkisi altında kalır.  


📌 Burç yorumlarınızı öğrenmek için oklara tıklayınAyrıca 2021 Ay Takvimi'ne buradan göz atabilirsiniz.

  • Koç

    Harekete geçin!

    Profesyonel yaşamınıza odaklanın. Gerçekten ne yapmak istiyorsunuz ve bunları hayata geçirmek için imkanlarınız neler? Elinizden her şey geliyor, başarı şansınız yüksek. O yüzden harekete geçin!

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Astral Seyahatin Teknikleri, Sırları ve Tehlikeleri

Daha önce astral seyahatten bahsedildiğini duydunuz mu? Peki hiç denemek fikri aklınızdan geçti mi? Ancak bu pratiğin hafife alınmaması gerekir ve bazı bilgilere sahip olmak oldukça önemlidir. İşte tam da bu sebepten bu olağanüstü deneyimle ilgili tüm bildiklerimizi sizlere aktaracağız. Astral seyahatin tekniklerini, sırlarını ve tehlikelerini öğrenmeden bu yola çıkmanızı istemeyiz!

2024 İlkbahar Burç Yorumları

Uzun kış aylarının ardından nihayet uzun süredir beklediğiniz bahar mevsimi geldi! Peki bu baharda burçları ne gibi sürprizler bekliyor? Uzman astrologlarımız karşılaşacağınız yenilikleri sizler için yorumladı. Kış uykusundan uyanma vakti geldi! Burcunuza tıklayın ve ilkbaharda neler yaşayacağınızı keşfedin!

1-25 Nisan tarihleri arasında Merkür Retrosu

Hayatımızdaki her şeyi karmaşık hale getiren astrolojik olay olan Merkür retrosunu muhtemelen zaten duymuşsunuzdur 😱. Yalan yok, Merkür retrosu tam bir baş belasıdır. Bu dönemde zorluklar üst üste yığılır, bu yüzden ona hazırlıklı olmak önemlidir. Panik yapmayın, her şeyin çözümü bizde. Merkür'ün 2024 yılında birkaç kez gerileyeceğini bilmelisiniz, işte takvimlerinize not etmeniz gereken tarihler.

Burçlar Arası Uyum - Burçların İlişki, Evlilik ve Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey