Burçlar ve Evliliğe Yaklaşımları

tarihinde

Yaz mevsiminin gelişiyle ömürleri boyunca hayatlarını paylaşmak çiftlerin sayısı da artıyor. Bir sürü insanın düğününe davetli olmak içinizde kendi birlikteliğinizi de somutlaştırma isteği mi uyandırıyor? Ama partneriniz evliliğe kesinlikle karşı... Burçların evliliğe yaklaşımlarının çok farklı olduğunu biliyor muydunuz?

Beyaz gelinlikler, şık düğün pastaları derken evlilikle ilgili birçok ritüel genç kadınların hayallerini süslemeye devam ediyor.  Siz evlilik hayalleri kurarken partnerinizin buna niyeti yok mu? O, "Böyle iyiyiz daha fazlasına gerek yok" diye mi düşünüyor? Partneriniz Koç, İkizler ya da 

2021'de evlenmek için en iyi ve en kötü tarihler

Gökyüzündeki açıların birkaç gün öncesini ve sonrasını da etkilediğini unutmayın. Dolayısıyla düğününüz bu tarihlerin öncesinde ya da sonrasındaysa endişelenmenize gerek yok. 

 • Mart ve Nisan ayları hiç uygun değil. Bu tarihlerde Venüs retro konumunda ve Satürn ile Jüpiter'le negatif bir açı yapıyor. Bu durum tatminsizlikler ve pişmanlıklara yol açabilir. 
 • Mayıs: 3 - 6 Mayıs ve 26 - 31 Mayıs arası harika ama 17 - 22 Mayıs tarihlerinden kaçının.
 • Haziran: 1 - 15 Haziran, 22 - 25 ve 30 Haziran çok uygun ama 18, 19, 20 Haziran ile 26 - 29 arasından kaçının.
 • Temmuz:  15 - 22 Temmuz ile 30, 31 Temmuz harika ama 15'i ile 23 - 29 Temmuz arasından kaçının.
 • Ağustos: 5 - 8 Ağustos şahane ama 1 - 4 Ağustos ile 9 - 31 Ağustos tarihlerinden uzak durun.
 • Eylül: 9 - 22 Eylül ile 26 - 30 Eylül çok uygun ama 1 - 8 Eylül ile 23 - 25 Eylül tarihlerini tercih etmeyin.
 • Ekim: 1 - 5 Ekim şahane ama 6 - 31 Ekim tarihlerinden kesinlikle uzak durmalısınız. 
 • Kasım: 8 - 25 Kasım ideal tarihlerken 1 - 7 Kasım ile 26 -30 Kasım tarihlerinden kaçının.
 • Aralık: 1 - 4 Aralık ile 18 - 31 Aralık tarihleri harika ama 5 - 17 Aralık tarihlerinden uzak durulmalı. 

Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.Hangi burçlar evliliğe sıcak bakar?

Onların hayallerini gelinlik ve damatlıklar süsler!

 • Terazi: Bir çift olmanın sürekli hayallerini kurarlar ve hayatta olduklarını hissetmek için aşka ve sevgiye ihtiyaç duyarlar. Bir şeyleri resmileştirmeyi çok sevdikleri için evliliğe en uygun burçtur. (Adaletin burcu) Hem törenleri çok sevdikleri için hem de bunun beraberinde gelen romantizm ve bağlılık hisleri için evlilik hayalleri kurarlar. 
 • Oğlak: Uzun soluklu ilişkileri tercih ederler ve kendilerini sürekli güvende hissetmek isterler. Her şeyden önce çok sadıktırlar ve ilişkilerinde de sadakat ararlar. Birlikteliklerini resmiyete dökmek isterler!
 • Yay: Bağlılıklarını resmileştirmeyi ve beraberindeki tüm seremonilere bayılırlar. Onların daha geleneksel sebeplerden evlenmek istedikleri söylenebilir. 
 • YengeçRomantizm ihtiyaçlarını tatmin etmek ve yoğun duygusal deneyimler yaşamak isterler. Doğal olarak da evlilik fikrine sıcak bakarlar.
 • BoğaEvliliğin geleneksel nitekiliklerini ve rahatlatıcı yönünü severler. Evli olma düşüncesi onlara oldukça rahatlatır.
 • Aslan: Evliliğin törenle ilgili detaylar ve güzel kıyafetler için hayalini kurarlar. Düğünün kraliçesi olma fikri inanılmaz hoşlarına gider! Besledikleri sadakat duygusunu resmiyete dökmek isterler. Partnerlerini herkesin karşısında seçilmiş kişi olarak göstermeye bayılırlar.

Hangi burçlar evliliğe karşıdır?

Onlarla işiniz zordur, en ufak bir yanlış her şeyi berbat edebilir.

 • İkizlerEvlilik kesinlikle onlara göre değildir. Neden evlenmeleri gerektiğini bir türlü anlamazlar, bu durum onlar için hiçbir şeyi değiştirmez. Ayrıca düğün onlar için rüyadan çok kâbus gibidir!
  Tavsiyemiz: Evliliğin olumlu ve olumsuz yönlerini yazın ve ona evlenmenin neden iyi bir tercih olduğunu gösterin.
 • Koç: Birine bağlanma fikrinden pek hoşlanmazlar. Evliliğin oldukça sıkıcı olduğunu düşünürler. Beraberliklerinde tutkuya ihtiyaç vardır rutine değil...
  Tavsiyemiz: Onlarla hemen evlenmek ve yıldırım aşkı üzerinden hareket etmek yerinde olacaktır. Sonrasında onu her gün yeni sürprizlerle şaşırtmak ise siz kalmış!
 • Kova: Evliliğin dayanılmaz olduğunu düşünürlerOnlara göre evlilik eski moda ve gereksiz bir şeydir. Özgürlüklerinden vazgeçme düşüncesi onları korkutur.
  Tavsiyemiz: Şaşırtın onları! Teklifinizi ilginç bir mekân hiç beklenmedik bir anda yapın. Düğün içinde sıradışı bir yer tercih etmeye gayret edin. Her şeyden önemlisi özgürlüğüne dokunmayacağınıza dair onu rahatlatın.

Peki ya diğer burçlar

Onlara göre evlilik ya hep ya hiçtir!

 • Akrep: Akrep için yalnızca iki ekstrem uç söz konusudur! Tutkuyla evliliği kabul edebildikleri gibi kısa süre içinde yaşadıkları hayal kırıklıkları yüzünden her şeyi sorgulamaya başlayıp boşanmaya kalkabilirler.
  Tavsiyemiz: Onunla evlenmek için tutkunun zirve yaptığı anı bekleyin, sonrasında da tutkuyu ve şehveti hep canlı tutmaya çalışın.
 • Başak: Bir yandan evlilik fikri sadakat ve sizin yanınızda olma istekleri açısından hoşlarına gider ama hata yapmak ve size layık olamamaktan onları çok korkutur. Bu durum onları adeta felç eder...
  Tavsiyemiz: Onları kaygılarından arındırın. Kendilerini güvende hissetmelerini sağlayın ve dünyadaki en muhteşem eş olacaklarını sürekli tekrar edin! 
 • Poissons: Evlenmeyi ancak ona sunduğunuz dostluk ve aile ortamı uygunsa kabul edebilirler. Kendilerini rahat hissetmeleri önemlidir. Balık burcu sadece sizle değil çevrenizle de evlenir! Aksi halde evlilikten ısrarla kaçıp sizle uzun soluklu bir ilişki de yaşayabilirler. 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin