Burçlar ve Evliliğe Yaklaşımları

tarihinde

Yaz mevsiminin gelişiyle ömürleri boyunca hayatlarını paylaşmak çiftlerin sayısı da artıyor. Bir sürü insanın düğününe davetli olmak içinizde kendi birlikteliğinizi de somutlaştırma isteği mi uyandırıyor? Ama partneriniz evliliğe kesinlikle karşı... Burçların evliliğe yaklaşımlarının çok farklı olduğunu biliyor muydunuz?

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

Beyaz gelinlikler, şık düğün pastaları derken evlilikle ilgili birçok ritüel genç kadınların hayallerini süslemeye devam ediyor.  Siz evlilik hayalleri kurarken partnerinizin buna niyeti yok mu? O, "Böyle iyiyiz daha fazlasına gerek yok" diye mi düşünüyor? Partneriniz Koç, İkizler ya da 

2021'de evlenmek için en iyi ve en kötü tarihler

Gökyüzündeki açıların birkaç gün öncesini ve sonrasını da etkilediğini unutmayın. Dolayısıyla düğününüz bu tarihlerin öncesinde ya da sonrasındaysa endişelenmenize gerek yok. 

 • Mart ve Nisan ayları hiç uygun değil. Bu tarihlerde Venüs retro konumunda ve Satürn ile Jüpiter'le negatif bir açı yapıyor. Bu durum tatminsizlikler ve pişmanlıklara yol açabilir. 
 • Mayıs: 3 - 6 Mayıs ve 26 - 31 Mayıs arası harika ama 17 - 22 Mayıs tarihlerinden kaçının.
 • Haziran: 1 - 15 Haziran, 22 - 25 ve 30 Haziran çok uygun ama 18, 19, 20 Haziran ile 26 - 29 arasından kaçının.
 • Temmuz:  15 - 22 Temmuz ile 30, 31 Temmuz harika ama 15'i ile 23 - 29 Temmuz arasından kaçının.
 • Ağustos: 5 - 8 Ağustos şahane ama 1 - 4 Ağustos ile 9 - 31 Ağustos tarihlerinden uzak durun.
 • Eylül: 9 - 22 Eylül ile 26 - 30 Eylül çok uygun ama 1 - 8 Eylül ile 23 - 25 Eylül tarihlerini tercih etmeyin.
 • Ekim: 1 - 5 Ekim şahane ama 6 - 31 Ekim tarihlerinden kesinlikle uzak durmalısınız. 
 • Kasım: 8 - 25 Kasım ideal tarihlerken 1 - 7 Kasım ile 26 -30 Kasım tarihlerinden kaçının.
 • Aralık: 1 - 4 Aralık ile 18 - 31 Aralık tarihleri harika ama 5 - 17 Aralık tarihlerinden uzak durulmalı. 

Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.Hangi burçlar evliliğe sıcak bakar?

Onların hayallerini gelinlik ve damatlıklar süsler!

 • Terazi: Bir çift olmanın sürekli hayallerini kurarlar ve hayatta olduklarını hissetmek için aşka ve sevgiye ihtiyaç duyarlar. Bir şeyleri resmileştirmeyi çok sevdikleri için evliliğe en uygun burçtur. (Adaletin burcu) Hem törenleri çok sevdikleri için hem de bunun beraberinde gelen romantizm ve bağlılık hisleri için evlilik hayalleri kurarlar. 
 • Oğlak: Uzun soluklu ilişkileri tercih ederler ve kendilerini sürekli güvende hissetmek isterler. Her şeyden önce çok sadıktırlar ve ilişkilerinde de sadakat ararlar. Birlikteliklerini resmiyete dökmek isterler!
 • Yay: Bağlılıklarını resmileştirmeyi ve beraberindeki tüm seremonilere bayılırlar. Onların daha geleneksel sebeplerden evlenmek istedikleri söylenebilir. 
 • YengeçRomantizm ihtiyaçlarını tatmin etmek ve yoğun duygusal deneyimler yaşamak isterler. Doğal olarak da evlilik fikrine sıcak bakarlar.
 • BoğaEvliliğin geleneksel nitekiliklerini ve rahatlatıcı yönünü severler. Evli olma düşüncesi onlara oldukça rahatlatır.
 • Aslan: Evliliğin törenle ilgili detaylar ve güzel kıyafetler için hayalini kurarlar. Düğünün kraliçesi olma fikri inanılmaz hoşlarına gider! Besledikleri sadakat duygusunu resmiyete dökmek isterler. Partnerlerini herkesin karşısında seçilmiş kişi olarak göstermeye bayılırlar.

Hangi burçlar evliliğe karşıdır?

Onlarla işiniz zordur, en ufak bir yanlış her şeyi berbat edebilir.

 • İkizlerEvlilik kesinlikle onlara göre değildir. Neden evlenmeleri gerektiğini bir türlü anlamazlar, bu durum onlar için hiçbir şeyi değiştirmez. Ayrıca düğün onlar için rüyadan çok kâbus gibidir!
  Tavsiyemiz: Evliliğin olumlu ve olumsuz yönlerini yazın ve ona evlenmenin neden iyi bir tercih olduğunu gösterin.
 • Koç: Birine bağlanma fikrinden pek hoşlanmazlar. Evliliğin oldukça sıkıcı olduğunu düşünürler. Beraberliklerinde tutkuya ihtiyaç vardır rutine değil...
  Tavsiyemiz: Onlarla hemen evlenmek ve yıldırım aşkı üzerinden hareket etmek yerinde olacaktır. Sonrasında onu her gün yeni sürprizlerle şaşırtmak ise siz kalmış!
 • Kova: Evliliğin dayanılmaz olduğunu düşünürlerOnlara göre evlilik eski moda ve gereksiz bir şeydir. Özgürlüklerinden vazgeçme düşüncesi onları korkutur.
  Tavsiyemiz: Şaşırtın onları! Teklifinizi ilginç bir mekân hiç beklenmedik bir anda yapın. Düğün içinde sıradışı bir yer tercih etmeye gayret edin. Her şeyden önemlisi özgürlüğüne dokunmayacağınıza dair onu rahatlatın.

Peki ya diğer burçlar

Onlara göre evlilik ya hep ya hiçtir!

 • Akrep: Akrep için yalnızca iki ekstrem uç söz konusudur! Tutkuyla evliliği kabul edebildikleri gibi kısa süre içinde yaşadıkları hayal kırıklıkları yüzünden her şeyi sorgulamaya başlayıp boşanmaya kalkabilirler.
  Tavsiyemiz: Onunla evlenmek için tutkunun zirve yaptığı anı bekleyin, sonrasında da tutkuyu ve şehveti hep canlı tutmaya çalışın.
 • Başak: Bir yandan evlilik fikri sadakat ve sizin yanınızda olma istekleri açısından hoşlarına gider ama hata yapmak ve size layık olamamaktan onları çok korkutur. Bu durum onları adeta felç eder...
  Tavsiyemiz: Onları kaygılarından arındırın. Kendilerini güvende hissetmelerini sağlayın ve dünyadaki en muhteşem eş olacaklarını sürekli tekrar edin! 
 • Poissons: Evlenmeyi ancak ona sunduğunuz dostluk ve aile ortamı uygunsa kabul edebilirler. Kendilerini rahat hissetmeleri önemlidir. Balık burcu sadece sizle değil çevrenizle de evlenir! Aksi halde evlilikten ısrarla kaçıp sizle uzun soluklu bir ilişki de yaşayabilirler. 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!