Haftalık Burç Yorumlarınız: Bu Hafta Burcunu Neler Bekliyor?

tarihinde

<strong>Bu hafta sizi neler bekliyor,</strong> bilmek ister misiniz? Aşk, iş ve sosyal yaşamına dair <strong>haftalık gelişmeleri oku,</strong> olacaklara hazır ol! <strong>Haftalık burç yorumlarınız.</strong>

Haftalık Burç Yorumlarınız                     

Aşk, ve sosyal hayatınla ilgili merak ettiğin her şey burada! Haftaya en deneyimli astrologlarımızın hazırladığı haftalık burç yorumlarımızı okuyarak başla. Seni bekleyen tüm sürprizlere açık ol, yükselen burcunu da okumayı sakın unutma.

 

2019 Burç Yorumlarınız Burada >

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Uğraşlar : Bu hafta, her ne kadar en heyecan verici haftalardan biri olmasa da, kendinizi geriye çekip düşünmeye zaman ayırma kapasitesine sahip olduğunuz için pozitif geçebilir.

İlişkiler: Etrafınızda hareketlenmeler var ve buna bayılıyorsunuz! Arkadaşlıklarınızda ya da ilişkilerinizde beklenmedik durumlar size güzel sürprizler hazırlıyor; ama coşkuya kapılıp tutamayacağınız sözler vermemeye dikkat edin.

 


En iyi medyumlar geleceğinizi anlatıyor! >


  

Boğa Burcu

Boğa

Uğraşlar: Üzerinde durduğunuz zeminden emin olmadığınız zaman bilinmeyene duyulan korkuya karşı koymakta zorlanıyorsunuz. Beklenmedik durumlar değişimleri beraberinde getirebilir ancak kaygının size hükmetmesine izin vermeyin.

İlişkiler: Hızlı aşklar size göre değil. Etrafınız size kıyasla fazlasıyla iç güdüleriyle hareket eden, coşkuyla o anın yoğunluğunda yaşayan insanlarla dolu.

 


Canlı Falın 10dksı 1 Euro! >


 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler

Uğraşlar: Çevrenizde değişimlerle karşı karşıya kalmadığınız takdirde, onların gerçekleşmesine siz ön ayak oluyorsunuz. Faaliyetlerinizde yenilikler, yetkinizde ya da yerine getirilmesi gereken şartlar değişimler… Hayatınızın ritmi daha da artıyor.

İlişkiler: Size karşı koyan bu Yeni Ay’ın altında, en beklenmedik durum bu hafta sonu sizi bekliyor. Karşılaşacağınız olaylar ne olursa olsun, onların üstesinden gelme kapasiteniz tahmin ettiğinizden çok daha fazla.

 


Sevgilinle geleceğinizi öğrenmek ister misin? >


 

  

Yengeç Burcu

Yengeç

Uğraşlar: Yorgunluğa hiç olmadığınız kadar dirençli bir halde, hedeflerinize ulaşmak için gücünüzü esirgemiyorsunuz. Ayrıca yakalanacak fırsatlar söz konusu. Ama ani yorgunluk krizlerine ve baş ağrılarına dikkat.

İlişkiler: Öyle ya da böyle insan doğasında ve kişiliklerdeki farklılıkları kabul etmeye çaba sarf edin. Küçük farklılıları ilişkilendirmeniz her şekilde yararınıza olacak zira ayrıcalıklı bir hafta sonu sizi bekliyor.

 


En iyi falcılardan gelecek yorumu burada >


 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

Uğraşlar: Eğer her şeyden bıktığınızı hissediyorsanız, kendinizden başka kimseye güvenemeyeceğinize dair can sıkıcı bir gerçekle karşı karşıya kalma riskine sahipsiniz. Kendinizi koyvermeyin, yoksa büyük bir hata yapmış olursunuz!

İlişkiler: Duygularınızı kontrol etmekte güçlük çekiyorsunuz. Eğer özgürlüğüne düşken kişilerle beraberseniz, kıskançlık ve sahiplenme duygusunun sonuçlarına dikkat edin. Hafta ortasına doğru havalar kötüleşebilir.

 


Falda sana özel indirim! >


 

 

Başak Burcu

Başak

Uğraşlar : Geleceğe yönelik kaygılarınız varsa bu hafta zor geçecek gibi görünüyor. Eğer hayal kırıklıkları cesaretinizi kırıyorsa, kendinize neyse ki hayatın devam ettiğini hatırlatın!

İlişkiler: Tutkulu bir yapınız var ve heyecan verici durumlara kendinizi kaptırıyorsunuz. Duygularınız çok güçlü ve kalbiniz sizin adınıza konuşuyor. Hiç kimse hevesinizi kıramıyor ve bundan ilk faydalanansa aşk hayatınız oluyor.

 


En iyi fal, gerçek falcılar, şok fiyatlar! >


 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Uğraşlar: Yaşamınız gitgide daha istikrarsız bir hal alıyor. Şüphe duymak ve kimseye güvenmemekte yarar var. Çok sayıda dönüşüm meydana gelebilir ve bilinçli hesaplarınız buna hiçbir şekilde engel olamayabilir.

İlişkiler: Cuma gününden itibaren Yeni Ay ve Jüpiter emrinize amade. Aile, arkadaşlık ilişkileri gibi duygusal konularda size keyif veren bir coşku atmosferi hakim.

 


1 Euro'ya gelecek falı için tıkla >


 

  

Akrep Burcu

Akrep

Uğraşlar: Merkür sizi daha ihtiyatlı olmaya yönlendiriyor. Aynı anda sayısız girişimde ustalığınızı konuşturma gücüne sahipsiniz ki yarısınında başarılı olmak bile size yeterli olacaktır!

İlişkiler: Tutkulu bir aşk diğer bütün uğraşların önüne geçebilir ve geçmişteki her şeyi unutturabilir. Eğer mevcut ilişkinizde gerilimler yaşıyorsanız bu bir ayrılığa zemin oluşturabilir.

 


En kaliteli fal, en iyi fiyatlara. HEMEN TIKLA! >


 

 

Yay Burcu

Yay

Uğraşlar: Ayın yedisinde gerçekleşecek Yeni Ay size harika bir hayat enerjisi ve değişime yönelik istekler bahşediyor. Sizi yoğun bir faaliyet dönemine sokan bu durum derin düşünmenize engel teşkil etmiyor.

İlişkiler:  Her iki taraf da kendi iç sesine kulak veriyor ve sadece kendi çıkarlarının peşinden gidiyor. Aradaki dengeyi korumak için ölçülü olmaya çaba sarf edin. Onu kibarca ikna etmeniz mümkün.

 


En iyi medyum ve falcılar Astrocenter'da! >


 

Oğlak Burcu

Oğlak

Uğraşlar: Finansal konularda dikkat! Sizi oyuna getirmeye çalışanlar olabilir. Özellikle perşembe ve cuma günleri sizi etkilemelerine izin vermeyin.

İlişkiler: Gergin ruh haliniz yakınlaşmaları imkansız hale getiren bir kaygıyla ilişkili. Buna rağmen tekrar kurulan bir işbirliği sayesinde kendinize güveninizi yeniden kazanıyorsunuz. Rahatlayın!

 


Türkiye'nin en iyi falcıları şu anda online! >


 

 

 

Kova Burcu

Kova

Uğraşlar: Çaba sarfetmenin ve olağan sınırları aşmanın vakti geldi. Asi ruhunuz, tatile çıkma ihtiyacı ya da ikisi birlikte sizi yeni bir göreve veya bir iş gezisine çıkmaya yönlendirebilir.

İlişkiler: Eğer partnerinizin sizi anlamadığını ya da sevilmediğinizi hissediyorsanız, köşenize çekilip acı çekmek yerine harekete geçmek ve dürüst bir açıklama yapmasını istemek yerinde olacaktır.

  


Chat'ten falın ilk 5dksı ücretsiz! >


  

 

Balık Burcu

Balık

Uğraşlar: Yeni Ay’ın etkisinde bütün engelleri aşma gücüne sahip olduğunuzu hissediyorsunuz. Neticede cesaretinizi kanıtlayıp çeşitli riskler alabilirsiniz, ama iyi hesaplanmış olmaları şartıyla!

İlişkiler: Aşkla ilgili konularda da zirveye ulaşıp duruma göre ilişkinizdeki her şeyi değiştirme kapasitesine sahipsiniz. Tabi bir yıldırım aşkıyla çarpılmadığınız sürece!

 


Yazılı soruyla fal baktırmayı denediniz mi? >


  

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Eşi benzeri görülmemiş sezgi güçleri sayesinde bu yıl Balık burçlarının harika bir yıl geçireceklerini söyleyebiliriz. İlham ve yaratıcılıktan beslenen Balık burçları profesyonel başarılara ve mutlu ilişkilere sahip olacak. Karmaşa dolu bir yıl sonu moralinizi bozabilir ama kimse size kolay kolay zarar veremez! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları

Bu yıl Kovaların yaşamına özgüven duygusu damgasını vuracak. Yeniliklerle dolu bir 2022 karşısında kişinin kendisine inanmasından daha iyi ne olabilir ki? Yılın büyük çoğunluğunda kendinizi hırslı, optimist ve mutlu hissediyorsunuz. Satürn iradenizi besliyor ve fikirlerinizi şekillendiriyor. Kısa sürede gelişme göstereceğiniz kesin. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılı Oğlak burçları için epey hareketli geçecek. Hırslarınızın karşılık bulduğu bir yaşama sahip olmak istiyorsunuz ve bu hedefe ulaşabilirsiniz. Dirayetlisiniz ve kendinizden eminsiniz. Parasal endişeler bile sizi durdurmuyor. Aşk hayatınız da yıl boyunca sizi havalara uçuracak. Tadını çıkarın! 2022 yılında adeta yaşamayı yeniden öğreniyorsunuz. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Sevgili Yaylar, hazır olun! Sizi harika bir yıl bekliyor! Yaşamınızın her alanında başarı ve mutlulukla karşılaşacaksınız. Aşk yüzünüze gülecek, kariyeriniz gelişme gösterecek, projeleriniz istediğiniz tempoda ilerleyecek. Eğer hayal kırıklığına uğratan aşklardan ve ütopik kariyer hayallerinden uzak durursanız 2022'nin sizin yılınız olduğu söylenebilir. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Akrep burçları için 2022 epey gelgitli geçecek. Ama ne de olsa kimseyi sürekli formunun zirvesinde olmamakla suçlayamayız! Yıla oldukça yoğun bir tempoda başlayacaksınız. Kendinize güveniniz tam, sezgileriniz oldukça keskin ve nereye gitmek istediğinizi biliyorsunuz. Bu süreçte en büyük destekçiniz ise sevgi olacak! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılında Terazi burçları Jüpiter ve Satürn'den destek görmeye devam edecek. 2021 yılında hep yanınızda olmuş bu gezegenlerin önümüzdeki yıl için de elinizdeki en büyük koz olduğunu görecekseniz. Her ikisi de duygusal, kişisel ve profesyonel yaşamınızdaki başarılarınızı garanti edecek. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Burçlara dair sorularınız mı var?

Balık Burcunun Özellikleri

Balık duygularının kah harekete geçirdiği kah engel olduğu bir burçtur. İlham dolu, hassas, algısı açık, hayal gücü yüksek bu burç duygusal ve ruhsal birliğin hayalini kurar. Mutlak olana duyduğu arzu gündelik yaşamını hareketlendirir ve onu kendisini ihmal edecek kadar cömert kılar. Buna karşın kaygı duymaktan da kendini alamaz. Balık burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Terazi Burcunun Özellikleri

Daima denge ve uyum arayışında olan Terazi, buna uygun bir bağlamda yaşamını sürdürmek ister. Aile içinde, işinde ya da aşk hayatında daima doğru ölçüyü bulmaya çalışır. Onun en önemli dileği mi? Çevresiyle huzurlu ilişkiler kurmak ve daima en doğru kararı vermek!

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Başak Burcunun Özellikleri

24 Ağustos ve 22 Eylül arasında doğan Başak burcu kendi içlerine dönüktür ve devamlı kendilerini sorgularlar. Bu yüzden kendilerini dış dünyaya kapatabilirler. Tüm eylemlerini metodik bir şekilde analizler ederler, ölçerler, hesap eder ve seçerler. Organizasyonun ve özeleştirinin ustası olan bu burç düzene ve disipline ihtiyaç duyar. Başak burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Yengeç Burcunun Özellikleri

Yengeç burcu aşırı hassas bir bireydir. Sık sık geçmişe yönelik yoğun bir nostaljik duygunun etkisine kapılır. Tatlı, nazik, anlayışlı, sezgisel ve duygusal bir insan olan Yengeç sevdiklerinin yanında olmasına ve kendini güvende hissetmeye ihtiyaç duyar. Yengeç burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Koç Burcunun Özellikleri

Tedirgin, sabırsız ve inatçı Koç harekete geçmeye, sosyalleşmeye ve benliğini ortaya koymaya ihtiyaç duyar. Hevesli ve olumlu düşüncelere sahip olan Koç kimi zaman odaklanmakta ve durumu kavramakta zorluk çeker. Karşısındaki engelleri yanlış hesapladığı için çabucak öfkelenir ve bu yüzden de kısa sürede hevesi kırılır... Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Burçlar ve kişiliğiniz

2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2022 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!

Şubat ayı Kova burcunda gerçekleşen bir Yeniayla başlıyor. Bu olay bir defteri kapatıp yeni bir sayfa açmamızı sağlayacak taze bir soluk üfleyecek yaşamımıza. Yeniay genelde "yeni bir başlangıç" olarak kabul edilse de bu Yeniay özellikle daha çığır açıcı ve bizi korkularımızdan özgür kılan etkilere sahip olacak. Harekete geçin!

2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?

İyi bir arkadaşlığa sahip olmak için gülüp eğlenmek, paylaşmak, birbirine yardımcı olmak ve zor zamanlarda arkadaşına destek olmak gerekir. 2022 yılında zodyakın hangi burcuyla harika bir dostluk kuracaksınız? Bu yıl en iyi arkadaşınız olacak burcu keşfetmeye hazır olun!

18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.

2022 yılının ilk Dolunayı 18 Ocak tarihinde Yengeç burcunda meydana gelecek ve dikkatimizi aile ve ev yaşamımıza yönlendirecek. Bu Dolunay özellikle ilişkilerimizde birçok meseleyi açıklığa kavuşturmamızı sağlayacak. İlişkilerimizde bir temizliğe gidip yeni başlangıçlar yapmanın tam zamanı. Uzman astrologlarımız bu Dolunay'ın detaylarını sizlerle paylaşıyor.

2022 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!

Ocak ayında Yeniay Oğlak burcunda gerçekleşecek ve bize hayallerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirme arzularımızı artıracak. Bu Yeniay kararlılığımızı, motivasyonumuzu ve başarılı olma isteklerimizi artıracak. Satürn'ün olumsuz müdahalelerine rağmen bu Yeniay'da büyük şeyler başarmamız mümkün olacak. Uzman astrologlarımız Yeniay'ın burçlar üzerindeki etkilerini sizler için ele aldı.