Aralık Ayı Ücretsiz Burç Yorumlarınız: Bu Ay Seni Ne Bekliyor?

tarihinde

Aralık ayı geldi çattı! Bu ay seni nelerin beklediğini, nelerle karşılaşacağını bilmek ister misin? Burcunu seç, <strong>aylık burç yorumunu</strong> ücretsiz oku!

 ARALIK AYI BURÇ YORUMLARI

Yeni bir ay daha geldi çattı! Aşk, iş ve sosyal hayatınla ilgili merak ettiğin her şey burada! Aralık ayına en deneyimli astrologlarımızın hazırladığı aylık burç yorumlarını okuyarak başla. Seni bekleyen tüm sürprizlere açık ol, yükselen burcunu da okumayı sakın unutma!

 

2019 yıllık burç yorumlarınızı da okuyun! >

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve Temmuz ayı burç yorumunuzu okuyun:

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Kişisel Hayat: Ayın 8’ine kadar duygusal bir dengesizlikten uzak durmaya çalışın. Yara almadan sıyrılmak istiyorsanız önlemlerinizi alın. Ardından havalar ısınacak ve sarılmalar tekrar başlayacak. Bekar Koçlar için kendi kalıplarına uygun birini bulmak kolay sayılmaz ama etrafta sizi tavlamaya çalışanlar var.

Sosyal Hayat: Canınız hiç çalışmak istemiyor! Finansal ve pratik anlamda neyse ki Merkür ayın 6’sından itibaren tüm girişimlerinizi destekliyor.

Ayın Sözü: Yılbaşı tatili sırasında sempatik biriyle tanışabilirsiniz.


Türkiye'nin en iyi falcılarına danışın >


  

 

Boğa Burcu

Boğa

Kişisel Hayat: Yeni bir ilişkiye yelken açsanız da, uzun süredir aynı gemide yol alsanız da, bu yıl sonunda deniz dalgasız ve güneş üzerinizde parlıyor. Yeni ufukları göz önünde bulundurmanın tam sırası. Bekarsanız, bu sakin hava sizi de etkileyecek.

Sosyal Hayat: Üretmek, keşfetmek ve yeni yaklaşımlar ortaya koymak söz konusu olduğunda fikirlerinize güvenin. Eğer sanatsal yeteneklere sahipseniz, onları harika bir şekilde ifade ediyorsunuz.

Ayın Sözü: Merkür ve Jüpiter maddi durumunuzu destekliyor.


10 dk Fal 1 Euro! >


 

 

 

İkizler Burcu

İkizler

Kişisel Hayat: Bu yıl sonu yakın ilişkilerinizde adeta bir bukalemun gibisiniz: bazen oyunbaz ve maceraperestsiniz, bazen de kendini koruma pozisyonunda, şüphelerinizin esiri olmuş durumdasınız! Aşklarınız baştan çıkarıcı ya da utangaç ruh hallerinize göre değişiklik gösteriyor.

Sosyal Hayat: Kasım ayındaki enerjinizle ilerlemeye devam ediyorsunuz ve ne zaman size ihtiyaç duyulsa cevap veriyorsunuz. İnsanlarla iletişim kuruyor, kendinizi çevrenizde bir güven ortamı yaratmaya adıyorsunuz.

Ayın Sözü: Bütün ekip çalışmalarında uzmanlaşıyorsunuz.


En iyi fal, en iyi falcılar, uygun fiyatlar >


  

 

Yengeç Burcu

Yengeç

Kişisel Hayat: Yılın bu son ayında, havada aşk vaat eden bir bayram havası var. Baş başa zamanların sihrini yeniden keşfediyorsunuz. Yıldızlar zihninizi ve kalbinizi tatmin etmek adına birlikte hareket ediyor.

Sosyal HayatYabancı ülkeleri, dilleri ve farklı kültürleri ilgilendiren her şey üzerinizde pozitif bir etkiye sahip. Belki de Mandarince öğrenmeye karar vereceksiniz? Her ne olursa olsun, yeni bir öğrenme fırsatı sayesinde bilgi yelpazenizi geliştirme isteğine ve imkanına sahipsiniz.

Ayın Sözü: Ne kadar da formdasınız!

 


Hayatına dair tüm sorulara cevap bul >


 

  

Aslan Burcu

Aslan

Kişisel Hayat: Aşk hayatınızı sakinleştirmek oldukça güç: ne zaman en küçük hataları aramayı bıraksanız, bu sefer karşınızdaki aynı şeyi yapıyor. İlişkinizi rüya gibi, huzurlu bir hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini artık bilemiyorsunuz. Küçük sarsıntılara hazır olun.

Sosyal Hayat: Etrafınızda profesyonel ve finansal yaşamınızda size geniş bir tatmin edici gülümsemeyle başarılı bir yıl sonu getirecek birçok insan var.

Ayın Sözü: Uyum kapasiteniz işinizde uzmanlaşmanızı sağlıyor.


En iyi uzmanlardan gelecek falı >


 

 

 

Başak Burcu

Başak

Kişisel Hayat: İlişkinizde partnerinizin gözü kapalı peşinden gitmek istiyorsunuz. Genel anlamda, bu yıl sonu insanlar için fedakarlık ve yardımseverlik duygunuz uyanıyor, başkalarının iyiliği için çaba sarfediyorsunuz.

Sosyal Hayat: Ayın altısından itibaren Merkür çıkarlarınızı korumak için enerjinizi artırıyor. Oldukça zaman alan kargo ve evrak işleriniz de ivme kazanıyor.

Ayın Sözü: Satürn iyi bir düzen sağlamanıza yardımcı oluyor.


Türkiye'nin en iyi falcılarını görün >


 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Kişisel Hayat: Bu ayın ilk haftasında temkinli olun. Bazı gerilimler partnerinizle anlaşmazlıklara yol açıyor. Bekar Teraziler dikkat: arzu nesnenizin elinizden kaçma riski var!

Sosyal Hayat: Eğer işiniz fazla yerleşik ve rutin bir karaktere sahipse, sırf hayatınıza heyecan katmak adına iş arkadaşlarınız arasında tartışma yaratma riski taşıyorsunuz. Bunun yerine bastırılmış hayallerinizi uyandırmak daha yerinde olacaktır.

Ayın Sözü: Bir projeye yeniden başlamanın ve onu dönüşüme uğratmanın tam zamanı!


Telefondan gerçek ve kaliteli fal için tıkla >


 

  

Akrep Burcu

Akrep

Kişisel Hayat: Ayın 10’un önce hafif ölçüde emretmeye meyilli partnerinizin beklentilerinden kaçının. Ama daha sonrasında, Venüs size krallara layık bir ziyafet hazırlıyor. 24’ünden itibaren duygularınız yoğunluğu en üst seviyeye erişiyor.

Sosyal Hayat: Nereye gittiğinizi, nasıl hareket etmeniz gerektiğini, en iyi sonuçları nasıl elde edeceğinizi biliyorsunuz. Ayrıca Merkür, ayın altısından itibaren pratik yaşamınızı rahatlatıyor. Mantıksal yaklaşımınıza bağlı harika algınız zirveye ulaşıyor!

Ayın Sözü: Büyük hayalleriniz sizi formda tutuyor.


Chat'ten falın 5 dksı bedava! Hemen tıkla >


  

 

Yay Burcu

Ayın burcu: Yay

Kişisel Hayat: Venüs, Bekar Yayların kolay, karmaşadan uzak aşklara kapılıp gitmelerine engel oluyor, karmaşık sorgulamalar arasında kaybolmalarına sebep oluyor. Ayın 6’sına doğru bir hayal kırıklığı yaşamak mümkün. İlişkisi olan Yayların arzu nesneleri tereddüt ediyor yahut kapris yapıyor… Bu can sıkıcı bir durum ama gerekli mesafeyi koyuyor ve olayları dramatize etmekten kaçınıyorsunuz.

Sosyal Hayat: İş hayatınızdaki çıkarlarınızı korumaktan çok aileniz, eviniz ve özel meselelerinizle ilgilenmeyi tercih ediyorsunuz. Neyse ki, ayın 10’undan önceki koyvermişlik haline rağmen, sizin daha peşine bile düşmeden karşınıza çıkan bir kazanç çeşitli avantajlar sağlıyor.

Ayın Sözü: Maddi anlamda daha rahatsınız.


Falda sana özel promosyon >


  

 

Oğlak Burcu

Oğlak

Kişisel Hayat: Ayın 13’üne kadar durumlar gergin. Ardından rahat bir nefes alıyorsunuz. Her şey normal gidişatına geri dönüyor, duygusal yaşamınıza denge getiriyorsunuz. Eğer ruh ikizinizi arıyorsanız, fırtınalı bir tanışıklık yaşamayı umut edebilirsiniz.

Sosyal Hayat: Sizin için hiçbir şey gizli kalmıyor, en ufak bir sır bile size karşı koyamıyor. Finansal anlamda çok da rahat bir durumda sayılmazsınız. Yıl sonu kutlamaları için kenara biraz para koymak gerekiyor ama bu harcamalara başkaları da ekleniyor. 

Ayın Sözü: Fiziksel olarak her şey yolunda, kendinizi genç hissediyorsunuz.


Sorun yok, çözüm var! En iyi falcılara danış >


 

   

Kova Burcu

Kova

Kişisel Hayat: Aralık ayının başında projeleriniz söz konusu olduğunda kişisel istekleriniz ve aile yaşamınız arasında kalmış gibi gözüküyorsunuz. Etrafınıza zarar vermeden bir uzlaşmaya varmayı görev edinin. Unutmayın ki ayın 20’sinden sonra neşe dostluk duyguyla dolu neşeler ya da aşk dolu bir tanışıklık sizi bekliyor.

Sosyal Hayat: Ayın 6’sı ve 13’ü arasında diplomatik tutumunuz işbirlikleri ve hesap kitap söz konusu olduğunda harikalar yaratıyor. İsteklerinizi karşınızdaki kişinin hassas yönlerini incitmeden kabul ettirmeyi biliyorsunuz.

Ayın Sözü: Kafanız parlak fikirlerle dolu.


En iyi falcılar sizin için burada >


 

  

 

Balık Burcu

Balık

Kişisel Hayat: Baştan çıkarıcılığınız beklentilerinizin çok üstünde! Aşk sizi, sizin dünyanın sekizinci harikası olduğunuzu düşünen birine yönlendiriyor… Adeta uyanıkken görülen bir rüya gibi! İlişkinizde ya da aile yaşamınızda şefkat içinde yüzüyorsunuz. Yıl sonu kutlamaları muhteşem geçecek!

Sosyal Hayat: Ayın altısında girişimlerinizi ve pratik yaşamınızı kolaylaştıran Merkür ve size yaratıcılık dozu aşılayan Neptün arasında gelişme kaydettiğinizi hissediyorsunuz.

Ayın Sözü: Kendinize hiç olmadığınız kadar güveniyorsunuz.


Falda sana özel hoşgeldin promosyonu >


  

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Eşi benzeri görülmemiş sezgi güçleri sayesinde bu yıl Balık burçlarının harika bir yıl geçireceklerini söyleyebiliriz. İlham ve yaratıcılıktan beslenen Balık burçları profesyonel başarılara ve mutlu ilişkilere sahip olacak. Karmaşa dolu bir yıl sonu moralinizi bozabilir ama kimse size kolay kolay zarar veremez! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları

Bu yıl Kovaların yaşamına özgüven duygusu damgasını vuracak. Yeniliklerle dolu bir 2022 karşısında kişinin kendisine inanmasından daha iyi ne olabilir ki? Yılın büyük çoğunluğunda kendinizi hırslı, optimist ve mutlu hissediyorsunuz. Satürn iradenizi besliyor ve fikirlerinizi şekillendiriyor. Kısa sürede gelişme göstereceğiniz kesin. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılı Oğlak burçları için epey hareketli geçecek. Hırslarınızın karşılık bulduğu bir yaşama sahip olmak istiyorsunuz ve bu hedefe ulaşabilirsiniz. Dirayetlisiniz ve kendinizden eminsiniz. Parasal endişeler bile sizi durdurmuyor. Aşk hayatınız da yıl boyunca sizi havalara uçuracak. Tadını çıkarın! 2022 yılında adeta yaşamayı yeniden öğreniyorsunuz. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Sevgili Yaylar, hazır olun! Sizi harika bir yıl bekliyor! Yaşamınızın her alanında başarı ve mutlulukla karşılaşacaksınız. Aşk yüzünüze gülecek, kariyeriniz gelişme gösterecek, projeleriniz istediğiniz tempoda ilerleyecek. Eğer hayal kırıklığına uğratan aşklardan ve ütopik kariyer hayallerinden uzak durursanız 2022'nin sizin yılınız olduğu söylenebilir. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Akrep burçları için 2022 epey gelgitli geçecek. Ama ne de olsa kimseyi sürekli formunun zirvesinde olmamakla suçlayamayız! Yıla oldukça yoğun bir tempoda başlayacaksınız. Kendinize güveniniz tam, sezgileriniz oldukça keskin ve nereye gitmek istediğinizi biliyorsunuz. Bu süreçte en büyük destekçiniz ise sevgi olacak! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılında Terazi burçları Jüpiter ve Satürn'den destek görmeye devam edecek. 2021 yılında hep yanınızda olmuş bu gezegenlerin önümüzdeki yıl için de elinizdeki en büyük koz olduğunu görecekseniz. Her ikisi de duygusal, kişisel ve profesyonel yaşamınızdaki başarılarınızı garanti edecek. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Burçlara dair sorularınız mı var?

Balık Burcunun Özellikleri

Balık duygularının kah harekete geçirdiği kah engel olduğu bir burçtur. İlham dolu, hassas, algısı açık, hayal gücü yüksek bu burç duygusal ve ruhsal birliğin hayalini kurar. Mutlak olana duyduğu arzu gündelik yaşamını hareketlendirir ve onu kendisini ihmal edecek kadar cömert kılar. Buna karşın kaygı duymaktan da kendini alamaz. Balık burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Terazi Burcunun Özellikleri

Daima denge ve uyum arayışında olan Terazi, buna uygun bir bağlamda yaşamını sürdürmek ister. Aile içinde, işinde ya da aşk hayatında daima doğru ölçüyü bulmaya çalışır. Onun en önemli dileği mi? Çevresiyle huzurlu ilişkiler kurmak ve daima en doğru kararı vermek!

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Başak Burcunun Özellikleri

24 Ağustos ve 22 Eylül arasında doğan Başak burcu kendi içlerine dönüktür ve devamlı kendilerini sorgularlar. Bu yüzden kendilerini dış dünyaya kapatabilirler. Tüm eylemlerini metodik bir şekilde analizler ederler, ölçerler, hesap eder ve seçerler. Organizasyonun ve özeleştirinin ustası olan bu burç düzene ve disipline ihtiyaç duyar. Başak burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Yengeç Burcunun Özellikleri

Yengeç burcu aşırı hassas bir bireydir. Sık sık geçmişe yönelik yoğun bir nostaljik duygunun etkisine kapılır. Tatlı, nazik, anlayışlı, sezgisel ve duygusal bir insan olan Yengeç sevdiklerinin yanında olmasına ve kendini güvende hissetmeye ihtiyaç duyar. Yengeç burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Koç Burcunun Özellikleri

Tedirgin, sabırsız ve inatçı Koç harekete geçmeye, sosyalleşmeye ve benliğini ortaya koymaya ihtiyaç duyar. Hevesli ve olumlu düşüncelere sahip olan Koç kimi zaman odaklanmakta ve durumu kavramakta zorluk çeker. Karşısındaki engelleri yanlış hesapladığı için çabucak öfkelenir ve bu yüzden de kısa sürede hevesi kırılır... Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Burçlar ve kişiliğiniz

2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2022 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!

Şubat ayı Kova burcunda gerçekleşen bir Yeniayla başlıyor. Bu olay bir defteri kapatıp yeni bir sayfa açmamızı sağlayacak taze bir soluk üfleyecek yaşamımıza. Yeniay genelde "yeni bir başlangıç" olarak kabul edilse de bu Yeniay özellikle daha çığır açıcı ve bizi korkularımızdan özgür kılan etkilere sahip olacak. Harekete geçin!

2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?

İyi bir arkadaşlığa sahip olmak için gülüp eğlenmek, paylaşmak, birbirine yardımcı olmak ve zor zamanlarda arkadaşına destek olmak gerekir. 2022 yılında zodyakın hangi burcuyla harika bir dostluk kuracaksınız? Bu yıl en iyi arkadaşınız olacak burcu keşfetmeye hazır olun!

18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.

2022 yılının ilk Dolunayı 18 Ocak tarihinde Yengeç burcunda meydana gelecek ve dikkatimizi aile ve ev yaşamımıza yönlendirecek. Bu Dolunay özellikle ilişkilerimizde birçok meseleyi açıklığa kavuşturmamızı sağlayacak. İlişkilerimizde bir temizliğe gidip yeni başlangıçlar yapmanın tam zamanı. Uzman astrologlarımız bu Dolunay'ın detaylarını sizlerle paylaşıyor.

2022 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!

Ocak ayında Yeniay Oğlak burcunda gerçekleşecek ve bize hayallerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirme arzularımızı artıracak. Bu Yeniay kararlılığımızı, motivasyonumuzu ve başarılı olma isteklerimizi artıracak. Satürn'ün olumsuz müdahalelerine rağmen bu Yeniay'da büyük şeyler başarmamız mümkün olacak. Uzman astrologlarımız Yeniay'ın burçlar üzerindeki etkilerini sizler için ele aldı.