Aralık Ayı Ücretsiz Burç Yorumlarınız: Bu Ay Seni Ne Bekliyor?

tarihinde

Aralık ayı geldi çattı! Bu ay seni nelerin beklediğini, nelerle karşılaşacağını bilmek ister misin? Burcunu seç, <strong>aylık burç yorumunu</strong> ücretsiz oku!

 ARALIK AYI BURÇ YORUMLARI

Yeni bir ay daha geldi çattı! Aşk, iş ve sosyal hayatınla ilgili merak ettiğin her şey burada! Aralık ayına en deneyimli astrologlarımızın hazırladığı aylık burç yorumlarını okuyarak başla. Seni bekleyen tüm sürprizlere açık ol, yükselen burcunu da okumayı sakın unutma!

 

2019 yıllık burç yorumlarınızı da okuyun! >

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve Temmuz ayı burç yorumunuzu okuyun:

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Kişisel Hayat: Ayın 8’ine kadar duygusal bir dengesizlikten uzak durmaya çalışın. Yara almadan sıyrılmak istiyorsanız önlemlerinizi alın. Ardından havalar ısınacak ve sarılmalar tekrar başlayacak. Bekar Koçlar için kendi kalıplarına uygun birini bulmak kolay sayılmaz ama etrafta sizi tavlamaya çalışanlar var.

Sosyal Hayat: Canınız hiç çalışmak istemiyor! Finansal ve pratik anlamda neyse ki Merkür ayın 6’sından itibaren tüm girişimlerinizi destekliyor.

Ayın Sözü: Yılbaşı tatili sırasında sempatik biriyle tanışabilirsiniz.


Türkiye'nin en iyi falcılarına danışın >


  

 

Boğa Burcu

Boğa

Kişisel Hayat: Yeni bir ilişkiye yelken açsanız da, uzun süredir aynı gemide yol alsanız da, bu yıl sonunda deniz dalgasız ve güneş üzerinizde parlıyor. Yeni ufukları göz önünde bulundurmanın tam sırası. Bekarsanız, bu sakin hava sizi de etkileyecek.

Sosyal Hayat: Üretmek, keşfetmek ve yeni yaklaşımlar ortaya koymak söz konusu olduğunda fikirlerinize güvenin. Eğer sanatsal yeteneklere sahipseniz, onları harika bir şekilde ifade ediyorsunuz.

Ayın Sözü: Merkür ve Jüpiter maddi durumunuzu destekliyor.


10 dk Fal 1 Euro! >


 

 

 

İkizler Burcu

İkizler

Kişisel Hayat: Bu yıl sonu yakın ilişkilerinizde adeta bir bukalemun gibisiniz: bazen oyunbaz ve maceraperestsiniz, bazen de kendini koruma pozisyonunda, şüphelerinizin esiri olmuş durumdasınız! Aşklarınız baştan çıkarıcı ya da utangaç ruh hallerinize göre değişiklik gösteriyor.

Sosyal Hayat: Kasım ayındaki enerjinizle ilerlemeye devam ediyorsunuz ve ne zaman size ihtiyaç duyulsa cevap veriyorsunuz. İnsanlarla iletişim kuruyor, kendinizi çevrenizde bir güven ortamı yaratmaya adıyorsunuz.

Ayın Sözü: Bütün ekip çalışmalarında uzmanlaşıyorsunuz.


En iyi fal, en iyi falcılar, uygun fiyatlar >


  

 

Yengeç Burcu

Yengeç

Kişisel Hayat: Yılın bu son ayında, havada aşk vaat eden bir bayram havası var. Baş başa zamanların sihrini yeniden keşfediyorsunuz. Yıldızlar zihninizi ve kalbinizi tatmin etmek adına birlikte hareket ediyor.

Sosyal HayatYabancı ülkeleri, dilleri ve farklı kültürleri ilgilendiren her şey üzerinizde pozitif bir etkiye sahip. Belki de Mandarince öğrenmeye karar vereceksiniz? Her ne olursa olsun, yeni bir öğrenme fırsatı sayesinde bilgi yelpazenizi geliştirme isteğine ve imkanına sahipsiniz.

Ayın Sözü: Ne kadar da formdasınız!

 


Hayatına dair tüm sorulara cevap bul >


 

  

Aslan Burcu

Aslan

Kişisel Hayat: Aşk hayatınızı sakinleştirmek oldukça güç: ne zaman en küçük hataları aramayı bıraksanız, bu sefer karşınızdaki aynı şeyi yapıyor. İlişkinizi rüya gibi, huzurlu bir hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini artık bilemiyorsunuz. Küçük sarsıntılara hazır olun.

Sosyal Hayat: Etrafınızda profesyonel ve finansal yaşamınızda size geniş bir tatmin edici gülümsemeyle başarılı bir yıl sonu getirecek birçok insan var.

Ayın Sözü: Uyum kapasiteniz işinizde uzmanlaşmanızı sağlıyor.


En iyi uzmanlardan gelecek falı >


 

 

 

Başak Burcu

Başak

Kişisel Hayat: İlişkinizde partnerinizin gözü kapalı peşinden gitmek istiyorsunuz. Genel anlamda, bu yıl sonu insanlar için fedakarlık ve yardımseverlik duygunuz uyanıyor, başkalarının iyiliği için çaba sarfediyorsunuz.

Sosyal Hayat: Ayın altısından itibaren Merkür çıkarlarınızı korumak için enerjinizi artırıyor. Oldukça zaman alan kargo ve evrak işleriniz de ivme kazanıyor.

Ayın Sözü: Satürn iyi bir düzen sağlamanıza yardımcı oluyor.


Türkiye'nin en iyi falcılarını görün >


 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Kişisel Hayat: Bu ayın ilk haftasında temkinli olun. Bazı gerilimler partnerinizle anlaşmazlıklara yol açıyor. Bekar Teraziler dikkat: arzu nesnenizin elinizden kaçma riski var!

Sosyal Hayat: Eğer işiniz fazla yerleşik ve rutin bir karaktere sahipse, sırf hayatınıza heyecan katmak adına iş arkadaşlarınız arasında tartışma yaratma riski taşıyorsunuz. Bunun yerine bastırılmış hayallerinizi uyandırmak daha yerinde olacaktır.

Ayın Sözü: Bir projeye yeniden başlamanın ve onu dönüşüme uğratmanın tam zamanı!


Telefondan gerçek ve kaliteli fal için tıkla >


 

  

Akrep Burcu

Akrep

Kişisel Hayat: Ayın 10’un önce hafif ölçüde emretmeye meyilli partnerinizin beklentilerinden kaçının. Ama daha sonrasında, Venüs size krallara layık bir ziyafet hazırlıyor. 24’ünden itibaren duygularınız yoğunluğu en üst seviyeye erişiyor.

Sosyal Hayat: Nereye gittiğinizi, nasıl hareket etmeniz gerektiğini, en iyi sonuçları nasıl elde edeceğinizi biliyorsunuz. Ayrıca Merkür, ayın altısından itibaren pratik yaşamınızı rahatlatıyor. Mantıksal yaklaşımınıza bağlı harika algınız zirveye ulaşıyor!

Ayın Sözü: Büyük hayalleriniz sizi formda tutuyor.


Chat'ten falın 5 dksı bedava! Hemen tıkla >


  

 

Yay Burcu

Ayın burcu: Yay

Kişisel Hayat: Venüs, Bekar Yayların kolay, karmaşadan uzak aşklara kapılıp gitmelerine engel oluyor, karmaşık sorgulamalar arasında kaybolmalarına sebep oluyor. Ayın 6’sına doğru bir hayal kırıklığı yaşamak mümkün. İlişkisi olan Yayların arzu nesneleri tereddüt ediyor yahut kapris yapıyor… Bu can sıkıcı bir durum ama gerekli mesafeyi koyuyor ve olayları dramatize etmekten kaçınıyorsunuz.

Sosyal Hayat: İş hayatınızdaki çıkarlarınızı korumaktan çok aileniz, eviniz ve özel meselelerinizle ilgilenmeyi tercih ediyorsunuz. Neyse ki, ayın 10’undan önceki koyvermişlik haline rağmen, sizin daha peşine bile düşmeden karşınıza çıkan bir kazanç çeşitli avantajlar sağlıyor.

Ayın Sözü: Maddi anlamda daha rahatsınız.


Falda sana özel promosyon >


  

 

Oğlak Burcu

Oğlak

Kişisel Hayat: Ayın 13’üne kadar durumlar gergin. Ardından rahat bir nefes alıyorsunuz. Her şey normal gidişatına geri dönüyor, duygusal yaşamınıza denge getiriyorsunuz. Eğer ruh ikizinizi arıyorsanız, fırtınalı bir tanışıklık yaşamayı umut edebilirsiniz.

Sosyal Hayat: Sizin için hiçbir şey gizli kalmıyor, en ufak bir sır bile size karşı koyamıyor. Finansal anlamda çok da rahat bir durumda sayılmazsınız. Yıl sonu kutlamaları için kenara biraz para koymak gerekiyor ama bu harcamalara başkaları da ekleniyor. 

Ayın Sözü: Fiziksel olarak her şey yolunda, kendinizi genç hissediyorsunuz.


Sorun yok, çözüm var! En iyi falcılara danış >


 

   

Kova Burcu

Kova

Kişisel Hayat: Aralık ayının başında projeleriniz söz konusu olduğunda kişisel istekleriniz ve aile yaşamınız arasında kalmış gibi gözüküyorsunuz. Etrafınıza zarar vermeden bir uzlaşmaya varmayı görev edinin. Unutmayın ki ayın 20’sinden sonra neşe dostluk duyguyla dolu neşeler ya da aşk dolu bir tanışıklık sizi bekliyor.

Sosyal Hayat: Ayın 6’sı ve 13’ü arasında diplomatik tutumunuz işbirlikleri ve hesap kitap söz konusu olduğunda harikalar yaratıyor. İsteklerinizi karşınızdaki kişinin hassas yönlerini incitmeden kabul ettirmeyi biliyorsunuz.

Ayın Sözü: Kafanız parlak fikirlerle dolu.


En iyi falcılar sizin için burada >


 

  

 

Balık Burcu

Balık

Kişisel Hayat: Baştan çıkarıcılığınız beklentilerinizin çok üstünde! Aşk sizi, sizin dünyanın sekizinci harikası olduğunuzu düşünen birine yönlendiriyor… Adeta uyanıkken görülen bir rüya gibi! İlişkinizde ya da aile yaşamınızda şefkat içinde yüzüyorsunuz. Yıl sonu kutlamaları muhteşem geçecek!

Sosyal Hayat: Ayın altısında girişimlerinizi ve pratik yaşamınızı kolaylaştıran Merkür ve size yaratıcılık dozu aşılayan Neptün arasında gelişme kaydettiğinizi hissediyorsunuz.

Ayın Sözü: Kendinize hiç olmadığınız kadar güveniyorsunuz.


Falda sana özel hoşgeldin promosyonu >


  

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey