28 Haziran Oğlak Dolunayı'nın Ne Gibi Etkileri Olacak?

tarihinde

2018’in ikinci yarısı nasıl geçecek? <strong>28 Haziran Dolunayı</strong> bu konuda önemli ipuçları veriyor. Bu <strong>Dolunayın</strong> burcunuza olan etkileri yazımızda!

 

28 HAZİRAN DOLUNAYI'NIN OĞLAK BURCUNA ETKİLERİ

2018’in ikinci yarısı nasıl geçecek? 28 Haziran Dolunayı bu konuda önemli ipuçları veriyor.

28 Haziran günü saat 07:53’te gerçekleşecek Dolunay’a Oğlak burcu ev sahipliği yapacak.


Mutlu Bir Evliliği Hak Ediyorsunuz! En İyi Falcılar Geleceğinize Dair Tahminlerde Bulunuyor!

Hemen Fal Baktır


Oğlak genellikle güçlü, planlı, çalışkan, ciddi ve güvenilir insanların burcu olarak bilinir.

Dolunay sürecinde Oğlak burçlarını en fazla iletişim konularında sorunlar bekliyor. İnsanlarla olan ilişkilerini her daim yeniden gözden geçiren Oğlak burçlarının hoşgörü seviyesinde bir azalma görülebilir.

28 Haziran Oğlak Dolunayı’nda bir takım zorluklar, kaygılar, kayıplar, sağlık sorunları gibi konular ön plana çıkacak. Bu Dolunay’da odak noktasında olacak konular, bir takım çözülmeleri de beraberinde getirecek. Artık kendinizle yüzleşeceksiniz. İçinizde saklı kalan korkularınız, kaygılarınız veya pişmanlıklarınız gün yüzüne çıkabilir. Kendinizle olan bu yüzleşme süreciniz size yalnız olduğunuz hissini verebilir. Dayanıklı ve sabırlı olmalısınız.

 


<< Sevgilinle Geleceğini Öğrenmek İster Misin? En İyi Falcılar Cevaplasın >>


İşinizle ilgili daha fazla sorumluluk aldığınız bir döneme girdiniz. Bundan böyle kendinizi yorgun hissedebilir, sosyal ortamlardan geri çekilmeye çalışabilirsiniz. Bu durum sizde bir güvensizlik hissi uyandıracaktır. Artık yakın çevrenize karşı çok daha dikkatli olacak, arkanızdan çevrilen oyunların farkına varacaksınız.

Kısacası bu Dolunay sizin için bir inzivaya sebep olabilir. Burcunuz için her açıdan bir yüzleşme süreci söz konusu. Çok fazla çalışacak, ertelediğiniz veya yarım bıraktığınız birçok işi yeniden masaya yatıracak; ruhunuzu beslemeye özen göstereceksiniz. 2018’in ikinci yarısında kariyer hedeflerinize ulaşmayı, sorumluluklarınızı tamamlayıp teslim etmeyi öngörüyorsunuz. Dolunay-Satürn buluşması ise geçmişten gelen engelleri yeniden gündeme getirebilir; aynı zamanda kalıcı ve sabit bir düzen yaşamaya zorlarken karşınıza yeni engeller çıkarabilir.

 

Diğer en popüler yazılarımız:

 

 

 

 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin