Haziran Ayında İkizler, Terazi ve Kova Burçlarını Neler Bekliyor?

tarihinde

Hava grubu burçlarını bu ay neler bekliyor, ne gibi yenilikler baş gösteriyor? İkizler, Terazi ve Kova burçları, yazımıza buyurun!

 

HAVA GRUBU BURÇLARINI BU AY NELER BEKLİYOR?

 

Hava burçları, bu yazımız size! Haziran ayı geldi çattı. Peki bu ay sizler için neler ifade edecek, bilmek ister misiniz? Aşk, iş ve sosyal hayatınıza dair her şey yazımızda. 

 


☎ En İyi Fal Hizmeti Bu Numarada: 00902129002511 ☎

Online Falcıları Gör


 

 

İşte Haziran ayı burç yorumlarınız:

 

 

 İKİZLER

Sevgili İkizler burcu, tüy gibi hafifleyeceğin bir aya hazır mısın ? Merak etme, sıkıntılar geçmişte kalıyor; şimdi dinlenme zamanı! Uzun zamandır sırtında taşıdığın yüklerden bir süreliğine kurtuluyorsun. Bu ay, geçmişle olan bağlarını biraz daha koparacak; önem verdiğin insanlarla arandaki kırgınlıkları geride bırakmayı başaracaksın. Duydukların seni artık eskisi kadar incitmiyor. Gücün haklılığından geliyor!

Güneş nihayet burcuna geçti. Bu, büyük yeniliklerin habercisi. Güneş’in kuvveti sende dayanılmaz bir çekim kuvveti yaratacak. Bu ayın gözdesi sensin! Herkes seninle konuşmak, arkadaş olmak istiyor. Hayatından çıkardığın bir takım insanlar seninle yeniden barışabilmek için can atıyor.


☎ Telefondan Falın 10 dksı 1 Euro! ☎


Yılın şu anına dek ilişkilerinde türlü istikrarsızlıklar yaşadın. Gelip geçici ilişkiler ve kafa karışıkıklıkları gündeminde oldu. Ancak artık, bir içe dönüş, kendini sorgulama sürecindesin, yüklerinden kurtulmaya başladın! Kısa süreli ve yüzeysel ilişkiler seni tatmin etmiyor. Gidenlere üzülmeyi bırakıp, ruhunu özgür bırak.

Eğer bir ilişki içindeysen ya da evliysen, ilişkinizi kemiren sorunları konuşmanın tam sırası! 13 Haziran’da burcunda gerçekleşecek Yeniay, ilişkinin detaylarını masaya yatırmak için bir fırsat. Sevgilinle olan sorunlarının birçoğu birbirinizle açıkça konuşmamaktan kaynaklanıyor. Alıngan olmayı bırakıp, partnerini anlamaya ve onunla ilgili sorunlarını nazikçe dile getirmeye çalış.

Eğer kalbin boşsa, merak etme. Gökyüzü bu ayın son haftası sana yepyeni karşılaşmalar sunacak! Yılın bu zamanına kadar yaşadığın hayal kırıklıkları seni yeni bir ilişkiye başlama konusunda tereddüte düşürebilir. Ancak fikrini değiştirecek, kalbini yerinden oynatacak biriyle karşılaşabilirsin. Temkinli olmaya ve onu iyice tanımaya gayret et. Sabret, gökyüzü sana aradığın aşkı sunmaya başlıyor!

 

 

 

TERAZİ

Terazi burçları, sıkı durun! Yılın bu zamanına kadar verdiğiniz emeklerin karşılığını nihayet alacaksınız. Ancak bu ay doğru kararlar alıp doğru hamlelerde bulunmanız çok önemli. Yorgunsunuz ve düşüncelerinizi toparlamakta zorlanıyorsunuz. Ancak merak etmeyin, etrafınız size yardım eli uzatacak insanlarla dolu. Bu dönem önemli kişilerden, profesyonellerden fikir almanız sizin için çok önemli. Gerekli çabayı gösterdiğiniz takdirde şansınız açılacak ve kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Ay sonuna doğru uzun zamandır beklendiğiniz bir değişimin gerçekleşmesi için gerekli koşullar oluşmuş olacak. Ticaretle uğraşıyorsanız güzel kazançlar elde edeceksiniz. Biraz sabır!


<<< Falda Sana Özel Promosyonlar Bu Linkte! >>>


Bu ay içinde ailenizle bir takım fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Fevri davranmamaya, yapıcı olmaya özen gösterin. İlişkilerinizde eski tahammülünüz kalmadı, kendinizi sürekli haksızlığa uğramış hissediyorsunuz. Bu, sizi insanlardan uzaklaşmaya itse de en yakınınızdakilerin desteğine her zaman için ilgi duyacaksınız.

Haziran sizin için ödüller ayı! Gökyüzü sizi beklemediğiniz her konuda hediyeye boğacak! Eğer işinizde yükselmek ya da yeni bir iş kurmak istiyorsanız, tam sırası. Üstlerinizle görüşmeniz ya da yeni ortaklıklar peşine düşmeniz faydalı olacaktır.

 

 

 

 KOVA

Sevgili Kova burcu, Jüpiter seni destekliyor ! Kendini geriye çektiğin, kişisel gelişimine ağırlık verdiğin ve kendini bolca sorguladığın bir ay geçiriyorsun. Ancak merak etme, kafandaki tüm sorular seni daha da ileriye taşıyacak. Ayın 21’inden itibaren yaşayacağın içsel uyanış, istek ve zevklerini yeniden belirlemene neden olacak.

Birlikte olmaktan keyif almadığın, seni rahatsız eden insanlar bu ay sıkça karşına çıkabilir. Ancak akraba ya da iş çevrendeki bu insanlarla arana mesafe koyabileceksin. İçsel gelişim ve dönüşümüne ayırdığın süre, yeni sorumluluklar almana neden olacak. Uzun sürecek ancak sonunda seni istediğin yere ulaştıracak bir sorumluluk üstelenebilirsin. Bunun için gereken yeteneğe ve cesarete sahipsin !


<<< Sevgilinle Geleceğinizi Tarot Uzmanlarımıza Sor >>>


Çok fazla maddi sıkıntı yaşadın. Haziran ayı da senin için kemerleri sıkma ayı olacak. Beklenmedik harcamalarla karşılabilirsin. Ayın son haftası ekonomik beklentilerini karşılamanı sağlayacak adımları atmanı sağlayabilir, ancak bu adımların meyvelerini ilerleyen zamanlarda alabileceksin. 28 Haziran’da Oğlak burcunda olacak Dolunay sana biraz gerilim getirebilir, yakınındakilerle ters düşebilirsin. Daha sonra pişman olmamak adına akılcı davranmanı, daha hassas ve sabırlı olmanı öneririz.

 

Mutlu ve güzel bir ay geçirmenizi dileriz!

 

Diğer en popüler yazılarımız:

 

 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Kova Burcunu Etkilemenin Yolları

Kova burcu birinden hoşlanıyorsunuz ama onu nasıl etkileyeceğiniz hakkında bir fikriniz yok mu? Merak ettiğiniz her şey bu yazıda!

Kova burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Kova Burcunun Aşk Uyumu

Kova burçları devamlı özgürlük ve bağımsızlık arayışındadır. Uğraşlarında bir yere bağlı kalmaya kalmaya katlanamazlar. İradelerini kontrol altında tutmak ve içlerinden geçeni yapmak isterler. Özellikle Akrep ve Yengeç gibi burçlar, Kovaların uçarı davranışları yüzünden onlara uyum sağlamakta zorlanır. Kova burcu aşk ilişkilerinde en çok hangi burçlarla uyumlu? Öğrenmek için okumaya devam edin!