Mart Ayı Burç Yorumlarınız: Bu Ay Sizi Neler Bekliyor?

tarihinde

Mart ayına hazır mısınız? Astrocenter'ın sizin için derlediği <strong>burç yorumlarıyla</strong> evet! Bu ay sizi neler bekliyor? Okuyun, hemen öğrenin!

 

Mart Ayı Kapımızda ve işte Mart Ayı Burç Yorumlarınız:                                               

Yeni bir ay başlıyor! Kendinizi hazırladınız mı?
En deneyimli astrologlarımızın hazırladığı aylık burç yorumlarınızı okumadan yeni aya başlamayın.

Örneğin, aynın 7. günü bir teklif alacaksanız nasıl cevap vermelisiniz, hangi sabah her zamankinden erken uyanmalı ve de gelecek olan bir iş haberine kendinizi hazırlamalısınız? Bu soruların hepsinin cevabını aylık burç yorumlarımızı takip ederseniz cevap bulacak.

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Kişisel Uğraşlar : Ayın ilk haftasına oldukça sakin başlıyorsunuz! 7. Günden sonra Venüs tutkularınızı canlandırıyor. Ayın 10’u ile 16’sı arası moral olarak biraz düşüşe geçebilirsiniz, korkmayın. Ay beklentilerinizi karşılayarak bitiyor.

Sosyal Hayat: Etrafınızdakilerle anlaşmazlıklarınız bu ay biraz canınızı sıkabilir. Unutmayın siz rüzgara karşı süzülebilen bir martı gibisiniz, geri adım atmayın ancak düşüncelerinizin kabul görmesi için sakin olmanız gerekmeniz gerekiyor.

Ayın Mesajı: Cesaretli, güçlü ve tuttuğunuzu koparıyorsunuz. Bravo!

 ☀ Sevgilinizle Sorununuz Mu Var? Falcılar Nedenini Söylesin ☀

 

 

 
 

Boğa Burcu

Boğa

Kişisel Uğraşlar: Ilımlı geçecek ilk haftadan sonra zorluklara göğüs gereceğiniz zamanlar önünüzde! Karşınıza çıkan hiçbir zorluğu hafife almayın. Rutininizi ay ortasına doğru yakalayacaksınız.

Sosyal Hayat: Ayın 17’sine kadar kendi kabuğunuzda takılmayı tercih ediyorsunuz. Ay sonuna doğru ise arkadaş ortamlarınızın aranan ismi haline geliyorsunuz. Size çekingen olmakta, ortamların gözdesi olmakta çok yakışıyor.

Ayın Mesajı: Kapasitenizi ve güzünüzü sonuna kadar kullanın!

 
 
 
 

İkizler Burcu

İkizler

Kişisel Uğraşlar: Ayın 7’si gibi ilişkilerinizde kendinizi oldukça verimli ve başarılı hissedeceksiniz. Ayın 12’si ile 17’si arası biraz zorluk çekebilirsiniz ama dirayetli olun. Ay sonuna doğru yalnızlığınızdan güç alarak parlayacaksınız.

Sosyal Hayat: Güneş ve Neptün başarılı olmanız için sizin yanınızda. İş birliği içine girdiğiniz işlerde başarıya ulaşıyorsunuz. Eğer bir kontrat imzalama durumunuz varsa bunu 23’ünden önce yapın.

Ayın Mesajı: Artık forma girmenin vakti, kendini toparla!

 ☯ Size nazar değdiren biri mi var? ☯

 

 
 
 

Yengeç Burcu

Yengeç

Kişisel Uğraşlar: Partnerinize bağlı hareket etmekten yorulmadınız mı? Bu ay sizi biraz kendinize getiriyor. Bu ay monotonluğunuzdan sıyrılacağınız ve heyecanlar keşfedeceğiniz bir ay olacak.

Sosyal Hayat: Baskılara dikkat! Kontratlar ve sözleşmeler söz konusu olabilir. Dikkatli olun ve en küçük ayrıntılara dahi dikkat edin. Unutmayın sizi ayrıntıları ve dikkat gerektiren her işi başarabilirsiniz.

Ayın mesajı: Jüpiter’in olumlu havası seni yeniden yaratıyor!

 

  ☞ Hazır mısınız? Falda Kesin ve Net Cevaplar ☜

 

 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

Kişisel Uğraşlar: Ay başında ailenize oldukça vakit ayıracaksınız. Ayın 7’sinden itibaren Venüs uzun zamandan beri yok olan tutkularınızı yerine getiriyor. Eğer partnerinizle balayı ya da kısa bir tatil gibi bir planınız varsa bu ay sonuna doğru kesinleşecek.

Sosyal Hayat: Ayın 18’inden önce hayatınızı ve sevdiklerinizi etkileyecek iş değişimi, taşınma gibi kararlar almaktan kaçının. Ay sonuna doğru karalarınız kesinleşecek, sabırlı olun.

Ayın Mesajı: Aşk moralini düzeltiyor! 

 ✪ Hoşgeldin Promosyonuyla 10dk fal 4tl ✪

 

 

 

Başak Burcu

Başak

Kişisel Uğraşlar : Ayağınız altı bir buz pisti gibi… Nereye bassanız dengenizi sağlayamıyorsunuz. Biraz mutlu olmaya ve kafanızı dağıtmaya ihtiyacınız var. Ay ortasından sonra işler lehinize dönecek, sabrınızı elden bırakmayın.

Sosyal Hayat: Ayın 23’üne doğru iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Siz sakinliğinizi ve metanetinizi koruyun. Unutmayın siz zaten kendinizi güzelce ifade eden bir insansınız.

Ayın Mesajı: Sizin bakış açınızda olumsuzluk diye bir şey yok!

 ♣ İş ve kariyer hayatınızdaki gelişmeler nasıl olacak? ♣

 

 

 

 

Terazi Burcu

Terazi

Kişisel Uğraşlar: Aşkınızı anlatan iki renk var... İlki gri, ne çok mutlusunuz ne de mutsuz. İkincisi ise sarı, şüphelerinizi bir kenara bırakın. Kendinizi ay sonunda gerçekleşecek Satürn’ün hareketine bırakın, size iyi gelecek.

Sosyal Hayat: Ayın 11’inden önce yeni bir kontrat ve iş birliği yapmanız olası gözüküyor. İnisiyatif alın bu sefer karlı çıkacaksınız.

Ayın Mesajı: Uzun sabahlar senin için çok değerli! Uyku biraz uyku!

 

 ☎ Telefondan Online Tarotla Sorularınıza Cevap Bulun ☎

 

 
 
 

Akrep Burcu

Akrep

Kişisel Uğraşlar: Partnerinizle anlaşmazlıklarınız biraz artacağı bir aya giriyorsunuz. Ayın 8’inden sonra söylemlerinize çok dikkat edin. Unutmayın kalp kırdıktan sonra en çok siz pişman oluyorsunuz.

Sosyal Hayat: Siz tesadüfen bu noktaya gelmediniz. Kuralları ve gerekeni çok iyi takip edip uygulayan bir kişiliğiniz var. Ciddiyetinizi ve ağırlığınızı gireceğiniz tüm ortamlarda korumaya devam edin. Şans sizden yana.

Ayın Mesajı: Mars enerjinizi yerine getiriyor!

 ♣ Falda Promosyon! İlk 10dakikanız 4tl ♣

 

 
 
 

Yay Burcu

Yay

Kişisel Uğraşlar: Ayın 7’sinden sonra hayat akış hızınız sakinliyor. Bunun sebebi planlı ve programlı hareket emeniz. Mart ayının planlarını şubat ayından bitirmiştiniz zaten… Kendinizi biraz serbest bırakın, sevdiklerinize zaman ayırın.

Sosyal Hayat: Mars ve Uranüs ayın 18’ine kadar inisiyatif almanızı ve kararlarınızda ısrarcı olmanıza yardımcı oluyor. İş değiştirmek istiyorsanız bu ay sizin ayınız, korkmayın, yola çıkın.

Ayın Mesajı: Biraz kilo vermeye başlamalısın!

 

 ☺ Promosyonlu Fal Baktırmak İçin ☺

 

 

 

Oğlak Burcu

Oğlak

Kişisel Uğraşlar: Ayın 10’u ile 15’ i arasında partnerinizle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Korkmayın bu durum geçici. Eğer bekarsanız çevrenizdeki olasılıkları değerlendirme vaktiniz gelmedi mi?

Sosyal Hayat: Ayın 16’sına kadar oldukça aktifsiniz. Ortamlarda kendinizi gösteriyorsunuz ancak ay ortasından sonra biraz yorulduğunuzu hissedeceksiniz. Kendinize vakit ayırın.

Ayın Mesajı: Cesaretini asla kaybetme!

 ☀ Avrupanın en iyi fal sitesininde fal deneyimi yaşayın ☀

 

 
 
 

Kova Burcu

Kova

Kişisel Uğraşlar: Kendinizi sürekli bir buluşma içinde bulacaksınız. Siz dinamik olan insanlardan hoşlanıyorsunuz. Efor sarf etmeyi seviyorsunuz. Ay sonuna doğru sizi mutlu edecek insanlar hayatınıza girebilir.

Sosyal Hayat: Ayın 16’sına kadar aktivitelerinizi düzene koyuyorsunuz. Pasif haliniz bu ay itibariyle geride kalıyor. Ay sonuna doğru yaz için erken planlar yapmaya koyulacaksınız.

Ayın Mesajı: Arkadaşların sana çok iyi geliyor!

 ✹ Kahve falınıza uzman falcılar baksın ✹

 

 
 
 

Balık Burcu

Balık

Kişisel Uğraşlar: HAyın ortasına doğru olumsuzluklarınızı bir kenara bırakıp yeniliklere inandığınızı göreceksiniz. Her şey düzene giriyor. Ne mutlu ki etrafınız çok şanslı.

Sosyal Hayat: Partnerinizle harmoniniz herkesin dilinde, ay ortasına doğru inzivaya çekiliyorsunuz. İlişkinizi biraz gözden uzak yaşamanızda fayda var ama hepten de eve kapanmayın 

Ayın Mesajı: Her şey benim elimde ve ben güçlüyüm!

  

En popüler yazılarımıza da göz atınız: 

 

Cinsel Anlamda En Uyumlu Burçlar

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

2018 Yılı Genel Burç Yorumları

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

2018 Yılı Numeroloji Hesaplama

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Eşi benzeri görülmemiş sezgi güçleri sayesinde bu yıl Balık burçlarının harika bir yıl geçireceklerini söyleyebiliriz. İlham ve yaratıcılıktan beslenen Balık burçları profesyonel başarılara ve mutlu ilişkilere sahip olacak. Karmaşa dolu bir yıl sonu moralinizi bozabilir ama kimse size kolay kolay zarar veremez! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları

Bu yıl Kovaların yaşamına özgüven duygusu damgasını vuracak. Yeniliklerle dolu bir 2022 karşısında kişinin kendisine inanmasından daha iyi ne olabilir ki? Yılın büyük çoğunluğunda kendinizi hırslı, optimist ve mutlu hissediyorsunuz. Satürn iradenizi besliyor ve fikirlerinizi şekillendiriyor. Kısa sürede gelişme göstereceğiniz kesin. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılı Oğlak burçları için epey hareketli geçecek. Hırslarınızın karşılık bulduğu bir yaşama sahip olmak istiyorsunuz ve bu hedefe ulaşabilirsiniz. Dirayetlisiniz ve kendinizden eminsiniz. Parasal endişeler bile sizi durdurmuyor. Aşk hayatınız da yıl boyunca sizi havalara uçuracak. Tadını çıkarın! 2022 yılında adeta yaşamayı yeniden öğreniyorsunuz. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Sevgili Yaylar, hazır olun! Sizi harika bir yıl bekliyor! Yaşamınızın her alanında başarı ve mutlulukla karşılaşacaksınız. Aşk yüzünüze gülecek, kariyeriniz gelişme gösterecek, projeleriniz istediğiniz tempoda ilerleyecek. Eğer hayal kırıklığına uğratan aşklardan ve ütopik kariyer hayallerinden uzak durursanız 2022'nin sizin yılınız olduğu söylenebilir. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Akrep burçları için 2022 epey gelgitli geçecek. Ama ne de olsa kimseyi sürekli formunun zirvesinde olmamakla suçlayamayız! Yıla oldukça yoğun bir tempoda başlayacaksınız. Kendinize güveniniz tam, sezgileriniz oldukça keskin ve nereye gitmek istediğinizi biliyorsunuz. Bu süreçte en büyük destekçiniz ise sevgi olacak! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılında Terazi burçları Jüpiter ve Satürn'den destek görmeye devam edecek. 2021 yılında hep yanınızda olmuş bu gezegenlerin önümüzdeki yıl için de elinizdeki en büyük koz olduğunu görecekseniz. Her ikisi de duygusal, kişisel ve profesyonel yaşamınızdaki başarılarınızı garanti edecek. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Burçlara dair sorularınız mı var?

Balık Burcunun Özellikleri

Balık duygularının kah harekete geçirdiği kah engel olduğu bir burçtur. İlham dolu, hassas, algısı açık, hayal gücü yüksek bu burç duygusal ve ruhsal birliğin hayalini kurar. Mutlak olana duyduğu arzu gündelik yaşamını hareketlendirir ve onu kendisini ihmal edecek kadar cömert kılar. Buna karşın kaygı duymaktan da kendini alamaz. Balık burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Terazi Burcunun Özellikleri

Daima denge ve uyum arayışında olan Terazi, buna uygun bir bağlamda yaşamını sürdürmek ister. Aile içinde, işinde ya da aşk hayatında daima doğru ölçüyü bulmaya çalışır. Onun en önemli dileği mi? Çevresiyle huzurlu ilişkiler kurmak ve daima en doğru kararı vermek!

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Başak Burcunun Özellikleri

24 Ağustos ve 22 Eylül arasında doğan Başak burcu kendi içlerine dönüktür ve devamlı kendilerini sorgularlar. Bu yüzden kendilerini dış dünyaya kapatabilirler. Tüm eylemlerini metodik bir şekilde analizler ederler, ölçerler, hesap eder ve seçerler. Organizasyonun ve özeleştirinin ustası olan bu burç düzene ve disipline ihtiyaç duyar. Başak burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Yengeç Burcunun Özellikleri

Yengeç burcu aşırı hassas bir bireydir. Sık sık geçmişe yönelik yoğun bir nostaljik duygunun etkisine kapılır. Tatlı, nazik, anlayışlı, sezgisel ve duygusal bir insan olan Yengeç sevdiklerinin yanında olmasına ve kendini güvende hissetmeye ihtiyaç duyar. Yengeç burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Koç Burcunun Özellikleri

Tedirgin, sabırsız ve inatçı Koç harekete geçmeye, sosyalleşmeye ve benliğini ortaya koymaya ihtiyaç duyar. Hevesli ve olumlu düşüncelere sahip olan Koç kimi zaman odaklanmakta ve durumu kavramakta zorluk çeker. Karşısındaki engelleri yanlış hesapladığı için çabucak öfkelenir ve bu yüzden de kısa sürede hevesi kırılır... Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Burçlar ve kişiliğiniz

2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2022 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!

Şubat ayı Kova burcunda gerçekleşen bir Yeniayla başlıyor. Bu olay bir defteri kapatıp yeni bir sayfa açmamızı sağlayacak taze bir soluk üfleyecek yaşamımıza. Yeniay genelde "yeni bir başlangıç" olarak kabul edilse de bu Yeniay özellikle daha çığır açıcı ve bizi korkularımızdan özgür kılan etkilere sahip olacak. Harekete geçin!

2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?

İyi bir arkadaşlığa sahip olmak için gülüp eğlenmek, paylaşmak, birbirine yardımcı olmak ve zor zamanlarda arkadaşına destek olmak gerekir. 2022 yılında zodyakın hangi burcuyla harika bir dostluk kuracaksınız? Bu yıl en iyi arkadaşınız olacak burcu keşfetmeye hazır olun!

18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.

2022 yılının ilk Dolunayı 18 Ocak tarihinde Yengeç burcunda meydana gelecek ve dikkatimizi aile ve ev yaşamımıza yönlendirecek. Bu Dolunay özellikle ilişkilerimizde birçok meseleyi açıklığa kavuşturmamızı sağlayacak. İlişkilerimizde bir temizliğe gidip yeni başlangıçlar yapmanın tam zamanı. Uzman astrologlarımız bu Dolunay'ın detaylarını sizlerle paylaşıyor.

2022 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!

Ocak ayında Yeniay Oğlak burcunda gerçekleşecek ve bize hayallerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirme arzularımızı artıracak. Bu Yeniay kararlılığımızı, motivasyonumuzu ve başarılı olma isteklerimizi artıracak. Satürn'ün olumsuz müdahalelerine rağmen bu Yeniay'da büyük şeyler başarmamız mümkün olacak. Uzman astrologlarımız Yeniay'ın burçlar üzerindeki etkilerini sizler için ele aldı.