Mart Ayı Burç Yorumlarınız: Bu Ay Sizi Neler Bekliyor?

tarihinde

Mart ayına hazır mısınız? Astrocenter'ın sizin için derlediği <strong>burç yorumlarıyla</strong> evet! Bu ay sizi neler bekliyor? Okuyun, hemen öğrenin!

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

 

Mart Ayı Kapımızda ve işte Mart Ayı Burç Yorumlarınız:                                               

Yeni bir ay başlıyor! Kendinizi hazırladınız mı?
En deneyimli astrologlarımızın hazırladığı aylık burç yorumlarınızı okumadan yeni aya başlamayın.

Örneğin, aynın 7. günü bir teklif alacaksanız nasıl cevap vermelisiniz, hangi sabah her zamankinden erken uyanmalı ve de gelecek olan bir iş haberine kendinizi hazırlamalısınız? Bu soruların hepsinin cevabını aylık burç yorumlarımızı takip ederseniz cevap bulacak.

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Kişisel Uğraşlar : Ayın ilk haftasına oldukça sakin başlıyorsunuz! 7. Günden sonra Venüs tutkularınızı canlandırıyor. Ayın 10’u ile 16’sı arası moral olarak biraz düşüşe geçebilirsiniz, korkmayın. Ay beklentilerinizi karşılayarak bitiyor.

Sosyal Hayat: Etrafınızdakilerle anlaşmazlıklarınız bu ay biraz canınızı sıkabilir. Unutmayın siz rüzgara karşı süzülebilen bir martı gibisiniz, geri adım atmayın ancak düşüncelerinizin kabul görmesi için sakin olmanız gerekmeniz gerekiyor.

Ayın Mesajı: Cesaretli, güçlü ve tuttuğunuzu koparıyorsunuz. Bravo!

 ☀ Sevgilinizle Sorununuz Mu Var? Falcılar Nedenini Söylesin ☀

 

 

 
 

Boğa Burcu

Boğa

Kişisel Uğraşlar: Ilımlı geçecek ilk haftadan sonra zorluklara göğüs gereceğiniz zamanlar önünüzde! Karşınıza çıkan hiçbir zorluğu hafife almayın. Rutininizi ay ortasına doğru yakalayacaksınız.

Sosyal Hayat: Ayın 17’sine kadar kendi kabuğunuzda takılmayı tercih ediyorsunuz. Ay sonuna doğru ise arkadaş ortamlarınızın aranan ismi haline geliyorsunuz. Size çekingen olmakta, ortamların gözdesi olmakta çok yakışıyor.

Ayın Mesajı: Kapasitenizi ve güzünüzü sonuna kadar kullanın!

 
 
 
 

İkizler Burcu

İkizler

Kişisel Uğraşlar: Ayın 7’si gibi ilişkilerinizde kendinizi oldukça verimli ve başarılı hissedeceksiniz. Ayın 12’si ile 17’si arası biraz zorluk çekebilirsiniz ama dirayetli olun. Ay sonuna doğru yalnızlığınızdan güç alarak parlayacaksınız.

Sosyal Hayat: Güneş ve Neptün başarılı olmanız için sizin yanınızda. İş birliği içine girdiğiniz işlerde başarıya ulaşıyorsunuz. Eğer bir kontrat imzalama durumunuz varsa bunu 23’ünden önce yapın.

Ayın Mesajı: Artık forma girmenin vakti, kendini toparla!

 ☯ Size nazar değdiren biri mi var? ☯

 

 
 
 

Yengeç Burcu

Yengeç

Kişisel Uğraşlar: Partnerinize bağlı hareket etmekten yorulmadınız mı? Bu ay sizi biraz kendinize getiriyor. Bu ay monotonluğunuzdan sıyrılacağınız ve heyecanlar keşfedeceğiniz bir ay olacak.

Sosyal Hayat: Baskılara dikkat! Kontratlar ve sözleşmeler söz konusu olabilir. Dikkatli olun ve en küçük ayrıntılara dahi dikkat edin. Unutmayın sizi ayrıntıları ve dikkat gerektiren her işi başarabilirsiniz.

Ayın mesajı: Jüpiter’in olumlu havası seni yeniden yaratıyor!

 

  ☞ Hazır mısınız? Falda Kesin ve Net Cevaplar ☜

 

 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

Kişisel Uğraşlar: Ay başında ailenize oldukça vakit ayıracaksınız. Ayın 7’sinden itibaren Venüs uzun zamandan beri yok olan tutkularınızı yerine getiriyor. Eğer partnerinizle balayı ya da kısa bir tatil gibi bir planınız varsa bu ay sonuna doğru kesinleşecek.

Sosyal Hayat: Ayın 18’inden önce hayatınızı ve sevdiklerinizi etkileyecek iş değişimi, taşınma gibi kararlar almaktan kaçının. Ay sonuna doğru karalarınız kesinleşecek, sabırlı olun.

Ayın Mesajı: Aşk moralini düzeltiyor! 

 ✪ Hoşgeldin Promosyonuyla 10dk fal 4tl ✪

 

 

 

Başak Burcu

Başak

Kişisel Uğraşlar : Ayağınız altı bir buz pisti gibi… Nereye bassanız dengenizi sağlayamıyorsunuz. Biraz mutlu olmaya ve kafanızı dağıtmaya ihtiyacınız var. Ay ortasından sonra işler lehinize dönecek, sabrınızı elden bırakmayın.

Sosyal Hayat: Ayın 23’üne doğru iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Siz sakinliğinizi ve metanetinizi koruyun. Unutmayın siz zaten kendinizi güzelce ifade eden bir insansınız.

Ayın Mesajı: Sizin bakış açınızda olumsuzluk diye bir şey yok!

 ♣ İş ve kariyer hayatınızdaki gelişmeler nasıl olacak? ♣

 

 

 

 

Terazi Burcu

Terazi

Kişisel Uğraşlar: Aşkınızı anlatan iki renk var... İlki gri, ne çok mutlusunuz ne de mutsuz. İkincisi ise sarı, şüphelerinizi bir kenara bırakın. Kendinizi ay sonunda gerçekleşecek Satürn’ün hareketine bırakın, size iyi gelecek.

Sosyal Hayat: Ayın 11’inden önce yeni bir kontrat ve iş birliği yapmanız olası gözüküyor. İnisiyatif alın bu sefer karlı çıkacaksınız.

Ayın Mesajı: Uzun sabahlar senin için çok değerli! Uyku biraz uyku!

 

 ☎ Telefondan Online Tarotla Sorularınıza Cevap Bulun ☎

 

 
 
 

Akrep Burcu

Akrep

Kişisel Uğraşlar: Partnerinizle anlaşmazlıklarınız biraz artacağı bir aya giriyorsunuz. Ayın 8’inden sonra söylemlerinize çok dikkat edin. Unutmayın kalp kırdıktan sonra en çok siz pişman oluyorsunuz.

Sosyal Hayat: Siz tesadüfen bu noktaya gelmediniz. Kuralları ve gerekeni çok iyi takip edip uygulayan bir kişiliğiniz var. Ciddiyetinizi ve ağırlığınızı gireceğiniz tüm ortamlarda korumaya devam edin. Şans sizden yana.

Ayın Mesajı: Mars enerjinizi yerine getiriyor!

 ♣ Falda Promosyon! İlk 10dakikanız 4tl ♣

 

 
 
 

Yay Burcu

Yay

Kişisel Uğraşlar: Ayın 7’sinden sonra hayat akış hızınız sakinliyor. Bunun sebebi planlı ve programlı hareket emeniz. Mart ayının planlarını şubat ayından bitirmiştiniz zaten… Kendinizi biraz serbest bırakın, sevdiklerinize zaman ayırın.

Sosyal Hayat: Mars ve Uranüs ayın 18’ine kadar inisiyatif almanızı ve kararlarınızda ısrarcı olmanıza yardımcı oluyor. İş değiştirmek istiyorsanız bu ay sizin ayınız, korkmayın, yola çıkın.

Ayın Mesajı: Biraz kilo vermeye başlamalısın!

 

 ☺ Promosyonlu Fal Baktırmak İçin ☺

 

 

 

Oğlak Burcu

Oğlak

Kişisel Uğraşlar: Ayın 10’u ile 15’ i arasında partnerinizle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Korkmayın bu durum geçici. Eğer bekarsanız çevrenizdeki olasılıkları değerlendirme vaktiniz gelmedi mi?

Sosyal Hayat: Ayın 16’sına kadar oldukça aktifsiniz. Ortamlarda kendinizi gösteriyorsunuz ancak ay ortasından sonra biraz yorulduğunuzu hissedeceksiniz. Kendinize vakit ayırın.

Ayın Mesajı: Cesaretini asla kaybetme!

 ☀ Avrupanın en iyi fal sitesininde fal deneyimi yaşayın ☀

 

 
 
 

Kova Burcu

Kova

Kişisel Uğraşlar: Kendinizi sürekli bir buluşma içinde bulacaksınız. Siz dinamik olan insanlardan hoşlanıyorsunuz. Efor sarf etmeyi seviyorsunuz. Ay sonuna doğru sizi mutlu edecek insanlar hayatınıza girebilir.

Sosyal Hayat: Ayın 16’sına kadar aktivitelerinizi düzene koyuyorsunuz. Pasif haliniz bu ay itibariyle geride kalıyor. Ay sonuna doğru yaz için erken planlar yapmaya koyulacaksınız.

Ayın Mesajı: Arkadaşların sana çok iyi geliyor!

 ✹ Kahve falınıza uzman falcılar baksın ✹

 

 
 
 

Balık Burcu

Balık

Kişisel Uğraşlar: HAyın ortasına doğru olumsuzluklarınızı bir kenara bırakıp yeniliklere inandığınızı göreceksiniz. Her şey düzene giriyor. Ne mutlu ki etrafınız çok şanslı.

Sosyal Hayat: Partnerinizle harmoniniz herkesin dilinde, ay ortasına doğru inzivaya çekiliyorsunuz. İlişkinizi biraz gözden uzak yaşamanızda fayda var ama hepten de eve kapanmayın 

Ayın Mesajı: Her şey benim elimde ve ben güçlüyüm!

  

En popüler yazılarımıza da göz atınız: 

 

Cinsel Anlamda En Uyumlu Burçlar

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

2018 Yılı Genel Burç Yorumları

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

2018 Yılı Numeroloji Hesaplama

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!