Süper Kanlı Mavi Ay Tutulması Nedir, Ne Zaman Yaşanacak?

tarihinde

150 yılda bir ortaya çıkan<strong> Mavi Ay</strong>, 31 Ocak’ta içinde <strong>Türkiye</strong>’nin de olduğu pek çok ülkeden gözlemlenebilecek. Mavi Ay özel ve çok nadir bir doğa olayıdır. Bu çok nadir tutulmanın sizi nasıl etkileyeceğini öğrenmek için yazımıza mutlaka bir göz atın!

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
İlkbahar Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
İlkbahar 2024 Burç Yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuzun İlkbakar 2024 portresini görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

31 Ocak Mavi Ay Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

31 Ocak 2018 Süper Mavi Ay Tutulması hakkında bilmeniz gerekenler neler?

150 yılda bir ortaya çıkan Süper Mavi Ay, 31 Ocak’ta içinde Türkiye’nin de olduğu pek çok ülkeden gözlemlenebilecek. Mavi Ay özel ve çok nadir bir doğa olayıdır. 2009 yılında da buna benzer bir tutulma gerçekleşmişti ama bu kısmi bir tutulmaydı.

Yaklaşık olarak 1 saat 16 dakika sürecek olan bu olay ülkemizden de ayın doğum saatlerinde gözlemlenebilecek. Dünya’da meydana gelen volkanik patlamalar ve orman yangınlarından oluşan toz bulutunun etkisiyle, ayın mavi renge bürünmesi bekleniyor fakat yalnızca birkaç ülkede mavi olarak görülmesi bekleniyor. Diğerlerinde ise koyu kırmızı bir renge bürüneceği söylenen ay tutulması Mavi Ay, Kanlı Ay olarak da bilinmektedir.

ay

Bundan bir önceki tutulma ise bundan tam 152 yıl önceydi: 31 Mart 1866.

Mavi Ay, ayın dünyaya yakınlığı sebebiyle bizler üzerinde de etki yaratacak. Peki ne gibi etkiler gözlemlenebilir?

  • Örneğin gökyüzü normalde olduğundan daha aydınlık olduğu için bunu bir fırsata çevirebilir ve büyük bir parti verebilirsiniz. 
  • Suç statistiklerine göre trafik kazaları, gasp ve cinayetler bu dönemlerde artış gösteriyor. Aman dikkat!
  • Migren ve sinir hastalıklarında şikayetler artıyor.
  • Dünya genelinde doğum oranlarında artış gözlemleniyor.
  • Kadınların adet düzenlerinde değişiklikler olabiliyor.

 

  ☀ Sevgilinizle Sorununuz Mu Var? Falcılar Nedenini Söylesin ☀

Bakalım Mavi Ay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Koç 2018 Burç Yorumu 

 

Mavi Ayın Koç'a etkisi:

Mavi Ay aynı zamanda bir ay tutulması da olduğundan Koçları olumlu yönde etkileyecek. Denge, pozitiflik ve destek konularındaki enerjileri yüksek olacak. Bol bol meditasyon yapmanız sağlığınız açısından faydalı olacaktır.

 

Boğa 2018 Buç Yorumu

Mavi Ayın Boğa'ya etkisi:

Bu dönem sizin için ekip biçtiklerinizi hasat etme dönemi olacak. Zamanında uğraştığınız ne varsa sonuçlarını bu dönemde göreceksiniz. Bir ortaklığa girmeyi düşünüyorsanız tam zamanı! İşkolikliğinizi bu dönem biraz azaltmanızı öneriyoruz.

 

İkizler 2018 Burç Yorumu

 

Mavi Ayın İkizler'e etkisi:

Beklenmedik bir haber hayatınızı değiştirebilir, sürprizlere hazırlıklı olun! Kötü bir bağımlılığınız varsa bunu sonlandırmak için mükemmel bir zaman, kendinize güvenin!

 ☯ Size nazar değdiren biri mi var? ☯

 

Yengeç 2018 Burç Yorumu

Mavi Ayın Yengeç'e etkisi: 

Parlak fikirlerinizi kullanırsanız zengin olabileceğiniz bir dönem, fırsatları kaçırmayın! Kariyerinizle ilgili sürekli göz önünde olacağınız bu dönemde ekip ruhunu korumaya özen göstermelisiniz.

 

Aslan 2018 Buç Yorumu

Mavi Ayın Aslan'a etkisi:

Bu dönem sizin için bir değişim getirecek. Bu süreci sabırla geçirirmenizi öneririz yoksa bu işten karlı çıkamazsınız. Ailesel konularda birçok sorumluluğun sizin omuzlarınıza yükleneceği bir dönem olacak.

 

Başak Burcu 2018 Yorumu

  ☞ Hazır mısınız? Falda Kesin ve Net Cevaplar ☜

Mavi Ayın Başak'a etkisi:

Bu ay sizler için aşk ayı olacak. Aşk ve iş  ilişkilerinizde şans ve bereket sizden yana olacak, bunu yararınıza kullanmaya çalışın. Hukuksal konularda, beklediğiniz cevapları alacaksınız.

 

Terazi Burcu 2018 Yorumu

 ♣ İş ve kariyer hayatınızdaki gelişmeler nasıl olacak? ♣

Mavi Ayın Terazi'ye etkisi:

İlişkinizi gözden geçirme vakti! Bu dönemde ilişkinizi sorgulamanız ve bunun sonucunda yeni kararlar almanız çok muhtemel.

 

Akrep Burcu 2018 Yorumu

Mavi Ayın Akrep'e etkisi:

Bu ay iç dünyanızı keşfedip, başka bir sizle tanışmanız için müthiş bir zaman. Bol bol tecrübelerinizi kullanacağınız ve sezgilerinize güvenmeniz gereken bir dönem olacak. Sosyal çevrenizde daha da parlayacaksınız.

 

Yay Burcu 2018 Yorumu

 ♣ Falda Promosyon! İlk 10dakikanız 4tl ♣

Mavi Ayın Yay'a etkisi:

Bunca zamandır üzerinde çalıştığınız o iş sonunda meyvesini verecek, çok başarılı olacaksınız. Kariyer konularında kendinizi güvende hissedeceksiniz ve maaş artışları gözlemlenebilir.

 

Oğlak Burcu 2018 Yorumu

Mavi Ayın Oğlak'a etkisi:

Kendinize hakim olmanız gereken bir ay olacak. Her aklınıza geleni söylemekten kaçının ve mantıklı düşünün. Hobilerinizle ilgili güzel dönüşler alacağınız bu dönem sizin için oldukça zevkli geçecek.

 

Kova Burcu 2018 Yorumu

Mavi Ayın Kova'ya etkisi:

Evliliğe ya da yeni bir ilişkiye hazır olun! Bu ay sizler için yeni oluşumlar, yeni doğuşlar görünüyor. Yapacağınız ev tadilatından sonra, evden çalışma fikri size daha da cazip gelecek.

 

Balık Burcu 2018 Yorumu 

Mavi Ayın Balık'a etkisi:

İş hayatınızda o kadar yükseleceksiniz ki her firma sizinle çalışmak için can atacak. İyi düşünüp, sizin için en iyisini seçmenizi tavsiye ediyoruz. Bir yurtdışı tatili sonucu hayatınıza yeni birini alabilirsiniz.

 

 

Bunları da Seveceksiniz

Ay tutulması nedir? 

Saçınızı Kestirmeden Önce Ay Takvimine Bakın!

Epilasyonunuzu Ay’a Göre Ayarlayın!

AY, GÜNEŞ VE YÜKSELEN BURCUMUZ

 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!