18 Kasım'daki Akrep Burcunda Yeniay'da Bizi Neler Bekliyor?

tarihinde

Yeni ayın akrep burcuna geçmesi, sizi nasıl etkileyecek? İş, aşk, sağlığınızı yeni ay seyrinde neler bekliyor?<br />Kasım ayının sonu yazımızı okudunktan sonra daha da kesinleşecek!

18 Kasım'daki Akrep Burcunda Yeniay'da Bizi Neler Bekliyor ?

 

18 Kasım saat 14:42 tarihinde Akrep burcunda doğacak Yeniay, başkalarıyla olan ilişkilerimizde bizi zorlayacak gibi gözüküyor. Önemli olan şeyin birbirimize ne kadar açık olacağımız ne kadar dürüst ve anlayışlı olacağımızdır. Bu ay bazı kişilerle yollarını ayırabilirsin buna alıngan tavrının da etkisi olacak. Emin adımlarla düşünmelisin.

 ☆ Türkiye'nin En İyi Falcıları Burada ☆

 

Romantik ayın başında dolaşıyor ve dolunay cinsel güveni arttıracak gibi duruyor. Bir ilişkide cinsellik, tutku ön planda olabilir, ancak bir önemli nokta da ilişkide her iki tarafın da, birbirinin düşüncelerini örtmemesidir. Eğer uzun süreli bir birlikteliğin varsa, eşin ya da sevgilinle anlaşamadığın konularda uzlaşma, bir orta yol bulma eğilimine girebilirsin. Hep emek veren, sen sevdiğin tarafından bu durum fark edilecek ve uzlaşacaksınız.

✓ Sizi Düşünen Birileri Olmalı Bize Danışın ✓

 

 Şimdi, önemli diğer kişilerle gerçekten bağlantı kurmanın zamanı geldi veya nihayet tüm güvenlik açıklarını ve tutarsızlıklarını yeni bir tarihle masaya yerleştirebilirsiniz. Bir sonraki seviyeye geçmek için derine inmeniz gerekiyor. Her ay, insanlara farklı noktalar sergiliyorsunuz. Bu güvenlik açığını gözden geçirin, ilk önce garip veya rahatsız olsa bile, hoşunuza gidiyor bulabilirsiniz. Kişiliğinizin farklı yönlerini keşfediyorsunuz ve kendinizi dışarıda nasıl sergiliyorsunuz. İşte bütün bunlar bu Yeniayda bilhassa öne çıkıyor

 ✦ Para ve Şansınız 2018'de nasıl şekillenecek? ✦

Bir iş ortaklığı kuruyorsak, sözleşme yapacağız; kim ne alacak, kim ortaya ne koyacak bileceğiz. Bu ortaklıkta her şeyin hukuk alanında adaletli bir şekilde doğru düzenlenmesine önem vereceğiz. Bu Yeniayın bir başka deyişi de, değişim ve yeniliklere de açık olacağız. Gezeceğiz, araştıracağız, görüşeceğiz, iletişimde bulunacağız, ve çok düşüneceğiz. Böylece  ilişkilerimiz de ve maddi ortaklıklarımızda değişik seçenekler, olanaklar karşımıza çıkacak mı diye duraklayacağız.

18 Kasım’da burcunda meydana gelen Yeniay’la birlikte Net kararlar alacaksın.. Dikkatli ol!

 

Bunları da Seveceksiniz

2018 Burç Yorumlarınız: Yeni yıl bize aşk, iş ve sağlık alanlarında neler getirecek?

Astrolojide aşk, burç ve evlilik uyumu

Hangi Burç Aldatılırsa Nasıl Tepki Verir?

Burçlara Göre Aşık Olma Belirtileri 

Burçlara Göre Gelin Saçı

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey