18 Kasım'daki Akrep Burcunda Yeniay'da Bizi Neler Bekliyor?

tarihinde

Yeni ayın akrep burcuna geçmesi, sizi nasıl etkileyecek? İş, aşk, sağlığınızı yeni ay seyrinde neler bekliyor?<br />Kasım ayının sonu yazımızı okudunktan sonra daha da kesinleşecek!

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

18 Kasım'daki Akrep Burcunda Yeniay'da Bizi Neler Bekliyor ?

 

18 Kasım saat 14:42 tarihinde Akrep burcunda doğacak Yeniay, başkalarıyla olan ilişkilerimizde bizi zorlayacak gibi gözüküyor. Önemli olan şeyin birbirimize ne kadar açık olacağımız ne kadar dürüst ve anlayışlı olacağımızdır. Bu ay bazı kişilerle yollarını ayırabilirsin buna alıngan tavrının da etkisi olacak. Emin adımlarla düşünmelisin.

 ☆ Türkiye'nin En İyi Falcıları Burada ☆

 

Romantik ayın başında dolaşıyor ve dolunay cinsel güveni arttıracak gibi duruyor. Bir ilişkide cinsellik, tutku ön planda olabilir, ancak bir önemli nokta da ilişkide her iki tarafın da, birbirinin düşüncelerini örtmemesidir. Eğer uzun süreli bir birlikteliğin varsa, eşin ya da sevgilinle anlaşamadığın konularda uzlaşma, bir orta yol bulma eğilimine girebilirsin. Hep emek veren, sen sevdiğin tarafından bu durum fark edilecek ve uzlaşacaksınız.

✓ Sizi Düşünen Birileri Olmalı Bize Danışın ✓

 

 Şimdi, önemli diğer kişilerle gerçekten bağlantı kurmanın zamanı geldi veya nihayet tüm güvenlik açıklarını ve tutarsızlıklarını yeni bir tarihle masaya yerleştirebilirsiniz. Bir sonraki seviyeye geçmek için derine inmeniz gerekiyor. Her ay, insanlara farklı noktalar sergiliyorsunuz. Bu güvenlik açığını gözden geçirin, ilk önce garip veya rahatsız olsa bile, hoşunuza gidiyor bulabilirsiniz. Kişiliğinizin farklı yönlerini keşfediyorsunuz ve kendinizi dışarıda nasıl sergiliyorsunuz. İşte bütün bunlar bu Yeniayda bilhassa öne çıkıyor

 ✦ Para ve Şansınız 2018'de nasıl şekillenecek? ✦

Bir iş ortaklığı kuruyorsak, sözleşme yapacağız; kim ne alacak, kim ortaya ne koyacak bileceğiz. Bu ortaklıkta her şeyin hukuk alanında adaletli bir şekilde doğru düzenlenmesine önem vereceğiz. Bu Yeniayın bir başka deyişi de, değişim ve yeniliklere de açık olacağız. Gezeceğiz, araştıracağız, görüşeceğiz, iletişimde bulunacağız, ve çok düşüneceğiz. Böylece  ilişkilerimiz de ve maddi ortaklıklarımızda değişik seçenekler, olanaklar karşımıza çıkacak mı diye duraklayacağız.

18 Kasım’da burcunda meydana gelen Yeniay’la birlikte Net kararlar alacaksın.. Dikkatli ol!

 

Bunları da Seveceksiniz

2018 Burç Yorumlarınız: Yeni yıl bize aşk, iş ve sağlık alanlarında neler getirecek?

Astrolojide aşk, burç ve evlilik uyumu

Hangi Burç Aldatılırsa Nasıl Tepki Verir?

Burçlara Göre Aşık Olma Belirtileri 

Burçlara Göre Gelin Saçı

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!