Yay Burçlarının Genel Kişilik Özellikleri Nelerdir?

tarihinde

<strong>Yay burçlarının</strong> doğum günleri kutlanmaya başlandı! Peki <strong>yay burçları</strong> hangi kişilik özelliklerini taşır? Hadi gelin onları yakından tanıyalım.

 

Yay Burcu Genel Özellikleri

Element: Ateş
Renk: Mor
Gün: Perşembe
Gezegen: Jüpiter
En Büyük Genel Uyumluluk: Kova
Şanslı Sayılar: 5
Tarih aralığı: 22 Kasım – 21 Aralık
Zayıf yönler: Sabırsız, aceleci
Sevdiği şeyler: Gezmek, felsefe, tarih
Sevmediği şeyler: Yalan, yavaşlık ve aşırı kontrol

 

Yay Burcu genel bakış:

Yay burcunda dünyaya gelen insanlar idealist, olumlı düşünen ve şanslı insanlardır. Her daim enerjik, deli dolu, coşkulu bir ruh halleri vardır.

Bu burcun ,nsanları aynı zamanda sürekli doyurşa ihtiyacı duydukları bir meraka sahiptirler. Öğrenme konusunda oldukça açık ve hazırdırlar. Yay burcunu en iyi ifade eden iki sözcük “andayım ve görüyorumdur”. Gelişmiş kavrama yetenekleri sayesinde ciddiyet gerektiren işlerde ve felsefik konularda başarılı olurlar.

Burçlar kuşağındaki çift karakterli olan burçların en belirginlerindendir ve bu nedenle sürekli bir karasızlıkları ve karmaşık düşünce yapılarına sahiptirler. Yay burcunun yöneticisi jüpiter zenginliği ve bolluğu sembolize eder. Bu durum yay burcu mensuplarına şans ve başarı olarak yansır.

Yay burcu insanı için dostluk çok önemlidir ve dost meclislerinin aranılan insanlarındandırlar. Yalnızlığı kalmayı sevmezler ve toplum içerisinde yer almaktan oldukça hoşlanırlar. Sosyal çevreleri onlar için çok önemlidir ve çevrelerine karşı hep özenli ve korumacı davranırlar.

 ★Astrocenter Online Falcılarını Keşfedin★

 

Yay Aşk ve Seks:

Yay burçları genellikle cesut insanlardır ve etraflarına heyecan saçmaları onları oldukça çekici hale getirir. Konu ilişkilere geldiğinde aşklarını açığa vurmaktan hiç çekinmezler. Beğenediği kişiyi elde etmek için ellerinden geleni yaparlar. Yay burçları partnerlerine karşı oldukça açık sözlü ve dürüst kişilerdir, hata yapmış olsalar bile bunu sevdiklerinin karşısına çıkıp mertçe söylerler.

Yay burçları oldukça sıcak kanlı ve romantik insanlardır, sevdikleri anda partnerlerine yeryüzündeki cenneti yaşatabilirler. Tek şartları özgürlüklerinin kısıtlanmamasıdır. Seks hayatına gelince, yay burçları oldukça duygusal ve maceraperesttirler, heyecanı ve yenilikleri hep diri tutmak isterler aksi takdirde ilişkilerinde pürüzler yaşamaya başlarlar.

 

 

Yay Arkadaş ve Aile

Yay burcu insanı aile kurmayı ister ancak hayatlarındaki bir çok kararı partnerleriyle paylaşım içersinde almak ve partnerlerini kararları doğrultusunda kısıtlamaktan hiç hoşlanmazlar. Yay burçları aileyi bir bakıma huzurun ve mutluluğun garantisi olarak görürler. Ailevi bağlarını güzlü kılmak için yerine göre ailesinin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarından ön plana koyabilirler. Arkadaşlıklarında ise olmazsa olmazları dürüstlük ve her koşulda yardımlaşmadır. Sosyal ve çok yönlü kişiler olduğundan onlarla bir çok konuda fikir alışverisi yapılabilir ve değişik bakış açılarıyla fark yaratmayı başarırlar. Sosyal ortamlarda genellikle aranan ve sözü geçen insanlardır.

 ☾Aşk Hayatınızın Akıbetini Öğrenin☽

 

Yay Kariyer ve Para

Yay burcu insanları iş hayatında girişimci bir ruhlarıyla ön plana çıkmaktadırlar ve her konuda kendilerine oldukça fazla güvenirle. Fakat bu aşırı güven kimi zaman yaptıkları girişimlerin başarısız olmasına neden olabilir. İş hayatında yaptıklarını takdir edecek bir çevre onlar için artı bir güven ortamı sağlar. Çabalarının veya yaratıcılıklarının beğenilmesindemn  ve onay almaktan çok hoşlanırlar.

 

Yay Erkekleri Nasıldır?

Yay burcu erkeği bilgili bir kişiliğe sahiptir. Nazik, son derece düşünceli ve kibar bir yapıları vardır. Canlı ve renli kişilikleri onları her zaman farkedilir kılar. Samimi tavırları ile insanlar tarafından sevilen bir erkektir. Yay burcu erkeği daima iyi niyetli davranışlar ile hareket eder, kötülük düşünemezler. Onların olumsuz olan tek tarafı zaman zaman kontrol edemedikleri fevrilikleridir. Bazan patavatsız ve dikkatsiz ve gereğinden fazla iyimser olabilirler.

 

Yay Kadınları Nasıldır?

Yay burcu kadını her şeyden önce fazlasıyla kültürlü bir kişiliğe sahiptir. Bu özellikleri ile her ortamda,dikkat çekmeyi başarabilirler. Espritüel yapılarıyle kendisi neşeli olduğu gibi insanlara da neşe verirler. Yay burcu kadını sevilen ve aranan kişilerdir. Sürekli olarak yeni yerler keşfetmek ve yeni insanlar ile birlikte olmak ister. Ancak tüm bunların maddiyat ile elde edildiğinin de farkındadır. Para onlar için bir araç anlamına gelmektedir zaman zaman savurgan zaman zamansa oldukça tutumlu davranabilirler. Yay burcu kadınının olumsuz özellikleri; başına buyrukluğu, kendini beğenmişliği zaman zaman abartılı tavırlar olarak sıralanabilir.Genel olarak huzursuz bir yapıları vardır ve bunu kaprisleriyle yansıtırlar. Dikkatsizlikleri de göze çarpan olumsuz özelliklerindendir.

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Eşi benzeri görülmemiş sezgi güçleri sayesinde bu yıl Balık burçlarının harika bir yıl geçireceklerini söyleyebiliriz. İlham ve yaratıcılıktan beslenen Balık burçları profesyonel başarılara ve mutlu ilişkilere sahip olacak. Karmaşa dolu bir yıl sonu moralinizi bozabilir ama kimse size kolay kolay zarar veremez! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları

Bu yıl Kovaların yaşamına özgüven duygusu damgasını vuracak. Yeniliklerle dolu bir 2022 karşısında kişinin kendisine inanmasından daha iyi ne olabilir ki? Yılın büyük çoğunluğunda kendinizi hırslı, optimist ve mutlu hissediyorsunuz. Satürn iradenizi besliyor ve fikirlerinizi şekillendiriyor. Kısa sürede gelişme göstereceğiniz kesin. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılı Oğlak burçları için epey hareketli geçecek. Hırslarınızın karşılık bulduğu bir yaşama sahip olmak istiyorsunuz ve bu hedefe ulaşabilirsiniz. Dirayetlisiniz ve kendinizden eminsiniz. Parasal endişeler bile sizi durdurmuyor. Aşk hayatınız da yıl boyunca sizi havalara uçuracak. Tadını çıkarın! 2022 yılında adeta yaşamayı yeniden öğreniyorsunuz. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Sevgili Yaylar, hazır olun! Sizi harika bir yıl bekliyor! Yaşamınızın her alanında başarı ve mutlulukla karşılaşacaksınız. Aşk yüzünüze gülecek, kariyeriniz gelişme gösterecek, projeleriniz istediğiniz tempoda ilerleyecek. Eğer hayal kırıklığına uğratan aşklardan ve ütopik kariyer hayallerinden uzak durursanız 2022'nin sizin yılınız olduğu söylenebilir. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Akrep burçları için 2022 epey gelgitli geçecek. Ama ne de olsa kimseyi sürekli formunun zirvesinde olmamakla suçlayamayız! Yıla oldukça yoğun bir tempoda başlayacaksınız. Kendinize güveniniz tam, sezgileriniz oldukça keskin ve nereye gitmek istediğinizi biliyorsunuz. Bu süreçte en büyük destekçiniz ise sevgi olacak! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılında Terazi burçları Jüpiter ve Satürn'den destek görmeye devam edecek. 2021 yılında hep yanınızda olmuş bu gezegenlerin önümüzdeki yıl için de elinizdeki en büyük koz olduğunu görecekseniz. Her ikisi de duygusal, kişisel ve profesyonel yaşamınızdaki başarılarınızı garanti edecek. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Burçlara dair sorularınız mı var?

Balık Burcunun Özellikleri

Balık duygularının kah harekete geçirdiği kah engel olduğu bir burçtur. İlham dolu, hassas, algısı açık, hayal gücü yüksek bu burç duygusal ve ruhsal birliğin hayalini kurar. Mutlak olana duyduğu arzu gündelik yaşamını hareketlendirir ve onu kendisini ihmal edecek kadar cömert kılar. Buna karşın kaygı duymaktan da kendini alamaz. Balık burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Terazi Burcunun Özellikleri

Daima denge ve uyum arayışında olan Terazi, buna uygun bir bağlamda yaşamını sürdürmek ister. Aile içinde, işinde ya da aşk hayatında daima doğru ölçüyü bulmaya çalışır. Onun en önemli dileği mi? Çevresiyle huzurlu ilişkiler kurmak ve daima en doğru kararı vermek!

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Başak Burcunun Özellikleri

24 Ağustos ve 22 Eylül arasında doğan Başak burcu kendi içlerine dönüktür ve devamlı kendilerini sorgularlar. Bu yüzden kendilerini dış dünyaya kapatabilirler. Tüm eylemlerini metodik bir şekilde analizler ederler, ölçerler, hesap eder ve seçerler. Organizasyonun ve özeleştirinin ustası olan bu burç düzene ve disipline ihtiyaç duyar. Başak burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Yengeç Burcunun Özellikleri

Yengeç burcu aşırı hassas bir bireydir. Sık sık geçmişe yönelik yoğun bir nostaljik duygunun etkisine kapılır. Tatlı, nazik, anlayışlı, sezgisel ve duygusal bir insan olan Yengeç sevdiklerinin yanında olmasına ve kendini güvende hissetmeye ihtiyaç duyar. Yengeç burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Koç Burcunun Özellikleri

Tedirgin, sabırsız ve inatçı Koç harekete geçmeye, sosyalleşmeye ve benliğini ortaya koymaya ihtiyaç duyar. Hevesli ve olumlu düşüncelere sahip olan Koç kimi zaman odaklanmakta ve durumu kavramakta zorluk çeker. Karşısındaki engelleri yanlış hesapladığı için çabucak öfkelenir ve bu yüzden de kısa sürede hevesi kırılır... Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Burçlar ve kişiliğiniz

2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2022 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!

Şubat ayı Kova burcunda gerçekleşen bir Yeniayla başlıyor. Bu olay bir defteri kapatıp yeni bir sayfa açmamızı sağlayacak taze bir soluk üfleyecek yaşamımıza. Yeniay genelde "yeni bir başlangıç" olarak kabul edilse de bu Yeniay özellikle daha çığır açıcı ve bizi korkularımızdan özgür kılan etkilere sahip olacak. Harekete geçin!

2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?

İyi bir arkadaşlığa sahip olmak için gülüp eğlenmek, paylaşmak, birbirine yardımcı olmak ve zor zamanlarda arkadaşına destek olmak gerekir. 2022 yılında zodyakın hangi burcuyla harika bir dostluk kuracaksınız? Bu yıl en iyi arkadaşınız olacak burcu keşfetmeye hazır olun!

18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.

2022 yılının ilk Dolunayı 18 Ocak tarihinde Yengeç burcunda meydana gelecek ve dikkatimizi aile ve ev yaşamımıza yönlendirecek. Bu Dolunay özellikle ilişkilerimizde birçok meseleyi açıklığa kavuşturmamızı sağlayacak. İlişkilerimizde bir temizliğe gidip yeni başlangıçlar yapmanın tam zamanı. Uzman astrologlarımız bu Dolunay'ın detaylarını sizlerle paylaşıyor.

2022 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!

Ocak ayında Yeniay Oğlak burcunda gerçekleşecek ve bize hayallerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirme arzularımızı artıracak. Bu Yeniay kararlılığımızı, motivasyonumuzu ve başarılı olma isteklerimizi artıracak. Satürn'ün olumsuz müdahalelerine rağmen bu Yeniay'da büyük şeyler başarmamız mümkün olacak. Uzman astrologlarımız Yeniay'ın burçlar üzerindeki etkilerini sizler için ele aldı.