4 Kasım Boğa Burcu Dolunayı Sizi Nasıl Etkileyecek?

tarihinde

4 Kasım günü <strong>Boğa burcunda</strong> gerçekleşecek <strong>Dolunay'ın</strong> izlerini yazımızla keşfedin. Bu Dolunay size neler getirecek, hayatınıza nasıl yön verecek?

 

4 Kasım Boğa Burcunda Dolunay

4 Kasım'da gerçeklesek Boğa burcundaki Dolunay bizi nasıl etkileyecek ?

Cumartesi 4 Kasım 2017 'de Boğa burcunda dolunay gerçekleşecek. Kasım ayının 2017'deki dolunay astrolojisi ağırlıklı olarak Neptün'ün etkisinde kaldı ve bundan dolayıdır ki; dolunay sizleri ruhsal açıdan hassas, sezgisel, duygusal ve romantik yapacaktır. Dolunay Kasım ayında , yeni ayın güzelliğini güçlendirecek dostluk, aşk ve romantizm getirecek, ancak sabırlı, açık fikirli ve esnek olmanız durumunda.

☛ Size özel yıldızname için hemen tıklayın

Boğa burcu Kasımda , egonuza karşı duygularınıza, işyerinizle evinize ya da ne istediğinize karşı ihtiyacınız olan şeylere dikkatli olun. Bu durumların aksine çabanız iç gerginlik ve dış baskılar, çatışma ve krizlere yol açarak enerjinizi boşa çıkarabilir. Herhangi bir zorluğun üstesinden gelmek için artan duygusal gücünü ve sezgilerinizi kullanın. Bilinçaltı farkındalığınız, kişisel ilişkilerinizde dengeli bir görünüm sağlayacaktır. Uyumsuzluğa neden olan herhangi bir ilişki dinamiğini veya olumsuz duygularınızı açıkça göreceksiniz.

Olumlu bir gelişme nedeniyle hayal gücünüz ve sezgileriniz canlanacaktır. Kasım dolunayında geniş bir menzile sahip değiliz, ancak Güneş, ana sabit yıldızla aynı hizada. Neptün'le bağlantılı bu mistik yıldız, Kasım 2017 dolunayında güçlü bir manevi etki yaratıyor.

☏ İlk 10dk Telefondan Danışmanlık Yalnızca 4 TL ☏

Daha önce de belirtildiği gibi, Dolunay, 19 Ekim yeni ayı tamamlar. Bu, özellikle aşk hayatınızla ilişkili olarak, son iki haftanın olaylarıyla daha güçlü bir bağlantı sağlayacaktır.

Bunları da Seveceksiniz

Nasıl Bir Sevgilisiniz ? Testimizi Çözün! 

2018 Kişiye Özel Burç Yorumlarınız

Doğum Haritası Analizi Nasıl Bakılır ? Yararları nelerdir ?

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Astral Seyahatin Teknikleri, Sırları ve Tehlikeleri

Daha önce astral seyahatten bahsedildiğini duydunuz mu? Peki hiç denemek fikri aklınızdan geçti mi? Ancak bu pratiğin hafife alınmaması gerekir ve bazı bilgilere sahip olmak oldukça önemlidir. İşte tam da bu sebepten bu olağanüstü deneyimle ilgili tüm bildiklerimizi sizlere aktaracağız. Astral seyahatin tekniklerini, sırlarını ve tehlikelerini öğrenmeden bu yola çıkmanızı istemeyiz!

2024 İlkbahar Burç Yorumları

Uzun kış aylarının ardından nihayet uzun süredir beklediğiniz bahar mevsimi geldi! Peki bu baharda burçları ne gibi sürprizler bekliyor? Uzman astrologlarımız karşılaşacağınız yenilikleri sizler için yorumladı. Kış uykusundan uyanma vakti geldi! Burcunuza tıklayın ve ilkbaharda neler yaşayacağınızı keşfedin!

1-25 Nisan tarihleri arasında Merkür Retrosu

Hayatımızdaki her şeyi karmaşık hale getiren astrolojik olay olan Merkür retrosunu muhtemelen zaten duymuşsunuzdur 😱. Yalan yok, Merkür retrosu tam bir baş belasıdır. Bu dönemde zorluklar üst üste yığılır, bu yüzden ona hazırlıklı olmak önemlidir. Panik yapmayın, her şeyin çözümü bizde. Merkür'ün 2024 yılında birkaç kez gerileyeceğini bilmelisiniz, işte takvimlerinize not etmeniz gereken tarihler.

Burçlar Arası Uyum - Burçların İlişki, Evlilik ve Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey