20 Eylül Başak Ayında Yeniay : Bizi Nasıl Etkileyecek?

tarihinde

Yeniay başak burcunda! Teknoloji ve mantık ilişkilerimiz tamamen değişecek! Gelin siz de yeniayın şifrelerini çözün!

20 Eylül Başak Ayında Yeniay : Bizi Nasıl Etkileyecek? 

Yeniay Başak'ta.

 20 Eylül saat 08:30 da Başak burcunda doğacak Yeniay, mantığımızı ve ayrıntıların önemini çalışma hayatında günlük tüm işlerimizde öne çıkartıyor. Bundan dolayıdır ki işlerimizi yapmak, sorunlarımızı çözmek zor gibi gözüküyor.

 

<<< Online Fal Ve Astrolojik Danışmanlık 4TL'den Başlayan Fiyatlarla >>> 

Dünya üzerindeki bakış açımızdan Merkür, gerileme döneminde gözüküyor. Bu da demektir ki astrologlar Merkür'ü bize daha yaklaşırken görmekte ve daha iyi gözlemlemektedir. Astrolojide de rahatlıkla söyleyebiliriz ki Merkür Yeniay süresince hayatımızı çok fazla etkileyecek. Eğitim, yazı, iletişim konuları ön planda. Bu sebepten yazarlar, akademisyenler gibi meslek kollarından kişileri sıklıkla duyacağız.

Yeniay; yazma, konuşma, okuma, sosyal medya etkileşimleri, iletişim teknolojisi, bilgi aktarımı veya iletişimle ilgili herhangi bir yöntem olsun, her türlü iletişim konularını uyarmaktadır. Ayrıca, otomobil kullananlar için de  trafik kurallarına çok dikkat etmelerini isteyen bir Yeniay karşımızda.

Yeniayda dikkat edilecek önemli bir ayrıntı daha var: Kararlarınızı verirken bir kez daha düşünmek! Karşılaştığınız insanlara, onlarla ilgili olaylara mantık çerçevesinde bakıp mantıklı kararlar vermeniz gerek ve bir kez daha düşünmekten zararınız olmayacağını vurgulamaktadır. İş hayatına gelirsek sorunlar yaşayabiliriz, bu durumda psikolojik olarak kendinizi yormamanız gerek ve kapsamlı düşünüp öyle hareket etmelisiniz ki zaten elinizden geleni yapıyorsanız, daha fazlasını da yapabilirim diye kendinizi yıpratmamalısınız.

<<< Doğum haritanız ya da aşk uyumunuzu ölçmek için hemen TIKLAYIN >>>

Başaklar özellikleri gereği titizdirler, düzenlidirler, dikkatlidirler, seçicidirler. Ama artık bu özellikleri artık onları yorabilir. Eğer herhangi bir sağlık probleminiz var ise sürekli doktorunuzun gözetiminde olmalı ve ilaçlarınızı aksatmamalısınız. Aşk hayatına gelirsek partrenizle aranızda çok şey paylaşıyorsunuz bu da sizi ona daha çok bağlıyor yeniayla beraber aranızda anlaşmazlıklar yaşayabilir ve aranız bozulabilir alttan alan taraf siz olun, dikkat edin!

Yukarıda da belirtildiği gibi, Yeniay 20 Eylül'de bu ayı ve yılın geri kalanını büyük ölçüde etkileyecektir. Bu zamanda başakta gerçekleşecek olaylar yeni başlangıçların ve geçişlerin zamanı gibi gözüküyor.

 Bunları da Seveceksiniz

Tama Akın'dan Yazı Dizisi: Haftalık Melek Rehberliği

Burçlara göre giyim tarzları nelerdir, nasıl olmalıdır? 

Cadı Katina'nın Aşk Sırları 2

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Cevap : BAŞAK

Toplumdaki düzene verdiği önemden ve sorumluluk duygusu gelişmiş olduğundan doğru cevap Başak burcu olmalıdır.

12 Mart Başak Burcunda Dolunay

Dolunay her şeyi aydınlatarak tüm gündemimizi değiştiriyor. Hayatımızın nasıl değiştiğini ve netleştiğini bilmek için yazımızı kaçırmayın.

Başak burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Başak Burcunun Aşk Uyumu

Başak, Zodyak'ın en mükemmelliyetçi burcudur. Başak burcu dürüst, samimi ve açık fikirli yapılarıyla ön plana çıkar ve ruh eşini de bu kriterlere göre arar. Bir Başak burcunun öncelikli hedefi sakin, çatışmalardan uzak bir hayattır. Ancak mükemmeliyetçi yapısı diğer insanları itebilir. Boğa ve Oğlak ile mükemmel bir uyum yakalayabilir. Peki sizin burcunuz Başak ile uyumlu mu? Başak burcuyla olan uyumunuzu test edin!