20 Eylül Başak Ayında Yeniay : Bizi Nasıl Etkileyecek?

tarihinde

Yeniay başak burcunda! Teknoloji ve mantık ilişkilerimiz tamamen değişecek! Gelin siz de yeniayın şifrelerini çözün!

20 Eylül Başak Ayında Yeniay : Bizi Nasıl Etkileyecek? 

Yeniay Başak'ta.

 20 Eylül saat 08:30 da Başak burcunda doğacak Yeniay, mantığımızı ve ayrıntıların önemini çalışma hayatında günlük tüm işlerimizde öne çıkartıyor. Bundan dolayıdır ki işlerimizi yapmak, sorunlarımızı çözmek zor gibi gözüküyor.

 

<<< Online Fal Ve Astrolojik Danışmanlık 4TL'den Başlayan Fiyatlarla >>> 

Dünya üzerindeki bakış açımızdan Merkür, gerileme döneminde gözüküyor. Bu da demektir ki astrologlar Merkür'ü bize daha yaklaşırken görmekte ve daha iyi gözlemlemektedir. Astrolojide de rahatlıkla söyleyebiliriz ki Merkür Yeniay süresince hayatımızı çok fazla etkileyecek. Eğitim, yazı, iletişim konuları ön planda. Bu sebepten yazarlar, akademisyenler gibi meslek kollarından kişileri sıklıkla duyacağız.

Yeniay; yazma, konuşma, okuma, sosyal medya etkileşimleri, iletişim teknolojisi, bilgi aktarımı veya iletişimle ilgili herhangi bir yöntem olsun, her türlü iletişim konularını uyarmaktadır. Ayrıca, otomobil kullananlar için de  trafik kurallarına çok dikkat etmelerini isteyen bir Yeniay karşımızda.

Yeniayda dikkat edilecek önemli bir ayrıntı daha var: Kararlarınızı verirken bir kez daha düşünmek! Karşılaştığınız insanlara, onlarla ilgili olaylara mantık çerçevesinde bakıp mantıklı kararlar vermeniz gerek ve bir kez daha düşünmekten zararınız olmayacağını vurgulamaktadır. İş hayatına gelirsek sorunlar yaşayabiliriz, bu durumda psikolojik olarak kendinizi yormamanız gerek ve kapsamlı düşünüp öyle hareket etmelisiniz ki zaten elinizden geleni yapıyorsanız, daha fazlasını da yapabilirim diye kendinizi yıpratmamalısınız.

<<< Doğum haritanız ya da aşk uyumunuzu ölçmek için hemen TIKLAYIN >>>

Başaklar özellikleri gereği titizdirler, düzenlidirler, dikkatlidirler, seçicidirler. Ama artık bu özellikleri artık onları yorabilir. Eğer herhangi bir sağlık probleminiz var ise sürekli doktorunuzun gözetiminde olmalı ve ilaçlarınızı aksatmamalısınız. Aşk hayatına gelirsek partrenizle aranızda çok şey paylaşıyorsunuz bu da sizi ona daha çok bağlıyor yeniayla beraber aranızda anlaşmazlıklar yaşayabilir ve aranız bozulabilir alttan alan taraf siz olun, dikkat edin!

Yukarıda da belirtildiği gibi, Yeniay 20 Eylül'de bu ayı ve yılın geri kalanını büyük ölçüde etkileyecektir. Bu zamanda başakta gerçekleşecek olaylar yeni başlangıçların ve geçişlerin zamanı gibi gözüküyor.

 Bunları da Seveceksiniz

Tama Akın'dan Yazı Dizisi: Haftalık Melek Rehberliği

Burçlara göre giyim tarzları nelerdir, nasıl olmalıdır? 

Cadı Katina'nın Aşk Sırları 2

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey