6 Eylül Balık Burcunda Dolunay : Bizi Nasıl Etkileyecek ?

tarihinde

6 Eylül 2017'de Balık burcunda gerçekleşecek dolunayın etkileri neler olacak? Gelin yazımızla keşfedelim.

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
İlkbahar Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
İlkbahar 2024 Burç Yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuzun İlkbakar 2024 portresini görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

6 Eylül Balık Burcunda Dolunay : Bizi Nasıl Etkileyecek ?

Balık gibi tutuluyoruz…

6 Eylül Çarşamba günü saat 10:00’da Dolunay Balık burcunu etkisi altına alacak. 

6 Eylül Çarşamba günü dolunay gökyüzünü aydınlattıktan hemen sonra  gökyüzü balık burcu için büyüleyici bir geri dönüş alacak. Bununla birlikte burçta, ani ve beklenmedik olaylar yaşanabilir, karşınıza beklenmedik sorunlar çıkabilir. Balık burcunda 6 eylül sabahından hemen sonra ani geçişler yaşanabilir olup, hayatınızda bazı büyük değişiklikler görebilirsiniz. Eski arkadaş gruplarınızla yeni bir ortama girebilir, yeni iş teklifleri  -yurt içi-yurt dışı- alabilirsiniz. Eğitim hayatınızda yeni değişiklikler olabilir. Önünüze çıkan bu sorunlarda gidip teslim olmanızı, beyaz bayrakları dalgalandırmanızı ve değiştiremediğiniz bazı şeyleri kabul etmeniz istenebilir. Rahatlayın arkanıza yaslanın ve olayları sadece izleyin. Kararlı bir hal alana kadar harekete geçmeyin.

<<< Astrocenter ile Yıldıznamenizi Çıkartın! >>>

Balık Burcu Dolunay

Dolunaya ev sahipliği yapan Balık burcunda sabır, eli açıklık ve duyarlılık, büyük bir inandırma yetenekleri vardır. Dürüst, vicdan sahibi, sadık ve uysaldırlar. Her çevreye kolayca uyabilirler. Genellikle hayal dünyasında yaşamalarıyla bilinirler. Dolunay etkisiyle fazla değişken halleri onları karmaşık duygulara sokabilir. Balık burcu insanını dışarıdan gözlemleyenler; duygusal yapısının bir aşk acısına dayanamayacağını zannederler ve kötü haberi hemen vermek istemezler. Aslında, kırılgan görüntüsünün altında güçlü bir kişilik yatar. Bundan dolayı ilişkilerinde dengeyi bulmak için hareket edecekleri bu süre zarfında aşk,sevgi,sağlık,beslenme,ilgi gibi bazı kriterler ön planda olacak.  Huzurumuz bozulmasın diye halı altına süpürdüklerimiz değişik olaylarla karşımıza çıkabilir, şimdiden dikkat! Aşırı hareketli bir zamanda olduklarındandır ki geçmişte olsun şimdiki zamanda olsun yaşanacak olan bazı kırılmalar kısa bir süre balık burcunu zorlayacak gibi gözüküyor. 

<<< Yüzde 30 indirimle Doğum Haritanızı çıkartın ya da aşk uyumunuza baktırın! >>>>

6 Eylül Çarşamba meydana gelecek olan Balık Dolunayı haritamızda 3-6 aksını gösteriyor. Dolunay’ın Uranüs ve Venüs’ün hemen üstünde meydana gelecek olduğu bilinmektedir. Eğitim, hukuk, uluslararası ilişkiler, turizm, inşaat, tarım, çiftçi, emlak sektörü, polis ve daha birçok sektör ve başlıkları üzerinde ani,  sürpriz gelişmeler bekleyebilirsiniz. Yani çok sayıda önemli gelişmeler bu dönemde hayatımızı etkilemeye başlayabilir ve siz dikkatli olmalısınız. Kendinizi tutarlı şekilde yönlendirmelisiniz.

Bunları da Seveceksiniz

 Burçlara göre giyim tarzları nelerdir, nasıl olmalıdır?

5 Adımda Onu Evliliğe Nasıl İkna Edersiniz

Gerçek Aşk: İnternetten Bulunur Mu?

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!