9 Haziran Dolunay Nedir ve Bize Etkileri Nasıl Olacaktır?

tarihinde

Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor! Burcumuza etkileri, yazımızda.

9 Haziran Dolunay Nedir ve Bize Etkileri Nasıl Olacaktır?

Kaos gibi geçen bir dönem sonrasında, çözüm bulmaya yönelik, seçim yapmaya yönelik bir dolunay bizi karşılıyor.

 <<< İlk Falının 10dksı 4tl >>>

Dolunayın yöneticisi Jüpiter

Jüpiter Terazi burcunda seyrediyor. Bu da ilişkilerde dengeyi ön plana çıkartıyor. Aynı zamanda evlilik, nişan gibi konular gündemimizde.  Dolunay Yay burcunda ilerlerken, yöneticinin Jüpiter olması, bize 10 gün sürecek git-gelli bir dönem sunuyor. Yay iyimser ve hareketliyken, jüpiterin durağanlığı ve pesimistliği üzerimizde olacak. Bu dönemde özellikle inanç çatışmaları, tuttuğumuz takımların kavgası ya da eski kitapların açılıp hesap sorulması gibi olaylardan sakınmak lazım.

 Hoşgeldin Promosyonuyla Online Fal Çok Avantajlı

Burçlara Göre Dolunay Etkisi:

Koç:

Dolunayı sert hisseden burçlardan. Maddi konular ön planda. Ruhsal gerginliklerinizi iyi yönetmeniz lazım.

Boğa:

Sizin karşıt burcunuzdaki dolunay, anlaşmalar, sözleşmeler gibi konuları etkileyecek. Yurtdışındaki arkadaşlarınızdan sürpriz haberler var.

İkizler:

Dolunay etkisi boyunca gündelik hayatınız hareketlenip, hızlanıyor. Özellikle anne tarafınızdaki akrabalarla görüşme, haber alma söz konusu. Sosyal bir hafta olacak.

Yıldıznamenize baktırmak çok kolay!

Yengeç:

Dolunay en çok aşk hayatınızı etkiliyor. Yeni bir aşk da kapıda, şu an içinde bulunduğunuz hikayede bir seçime varmak da söz konusu. Aynı zamanda içinize dönmeniz gereken bir haftadasınız.

Aslan:

Dolunay kariyerinizi etkiliyor. Ne kadar çabuk harekete geçer ve karar verirseniz, sizin için o kadar iyi. Şehir değiştirme gibi planlar da karşınıza çıkabilir.

Başak:

Dolunay yakın çevreniz ve aile yaşantınızı etkiliyor. Hayatınızda denge bulma vakti geldi çattı. Zor bir hafta olacak ama değecek.

Terazi:

Bu hafta sağlığınıza dikkat. Özellikle sırt ve boyun ağrısı çekebilirsiniz. Duygusal iniş çıkışlarınızı karşı taraf çeksin istiyorsunuz ama ilk önce kendinizle barışmanız gerek.

Akrep:

Tansiyonunuza ve kalbinize dikkat edin. Tutkularınıza ket vurmanız gerektiğinin farkına varacaksınız. Gerginliği üzerinizden atmanız gereken bir hafta.

Sizin astroloji haritanızda neler var? Astrologlarımız baksın >>>

Yay:

Dolunay sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Kendinizi ön planda görmek istediğiniz bir hafta. Kalabalıklardan uzak durmanızı ve hırsınıza yenik düşmeyip maneviyata yönelmenizi öneririz.

Oğlak:

Kararlı olacağınız bir dolunay süreci. Sizin burcunuz, haftalardır seçim aşamasında. Şimdi seçimleri hayata geçirmenin vakti.

Kova:

Dolunay en çok kariyer ve iş konularında sizi etkileyecek. Özel hayatınıza herkes karışıyor. Bunun önüne geçmeniz gereken bir hafta sizi bekliyor.

Balık:

Hayalleriniz daima en yakınınız. Fakat dolunay sürecinde aceleci davranmamanız gerekli. Aile içinde denge kurmak size düşüyor.

Bunları da Seveceksiniz

Kahve Sembolleri Anlamları 

Bereket Duası Nasıl Okunur?

Renk Falı Nedir?

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin