26 Nisan Yeniayı Nedir ve Bize Etkileri Nasıl Olacaktır?

tarihinde

26 Nisan ülkemiz 15 – 16 saatlerinde, Boğa burcuna 6 derecelik açıyla Yeniay gerçekleşecek.

 26 Nisan Yeniayı Nedir ve Bize Etkileri Nasıl Olacaktır?

26 Nisan ülkemiz 15 – 16 saatlerinde, Boğa burcuna 6 derecelik açıyla Yeniay gerçekleşecek.

Bu Yeniay gezegenlerin dizilişi bakımından çok bereketli ve yeniliklerle dolu olacak.

Öncelikle belirtmek gerekir ki, Boğa burcu sabit bir burçtur ve toprak grubu burçlarındandır. Aynı zamanda boğa burcunu dünyevi olayların simgesi olarak kullanırız. Yani maddi olarak kazançlar ya da manevi artılarımız, bu da demek oluyor ki, sevdiklerimiz, güven duyduklarımız, değer verdiğimiz kişiler ön planda. Aynı zamanda Boğa burcu Venüs gezegeninin burcu olarak güzelliği, estetiği ve sanatı da simgeleyen burçtur.

Bu da demek oluyor ki Yeniay bizim sevdiğimiz şeylerle, zevklerimizle ve kazançlarımızla daha çok ilgilendirecek. Yeniay yeni bir başlangıç demektir. Eğer bu konular hakkında yeni başlangıçlar yapmak isterseniz, 26 Nisan boyunca 2 hafta sizin için çok değerli olabilir.

>> Size özel yatırım, kariyer, kazanç astrolojinize baktırmak için tıklayınız

Yatırım Yapmaya Uygun Bir Dönem

Bu yeniay parasal kazanç anlamında birçoğumuza iyi gelecek. Ayrıca bu yeniay yatırım yapmak için iyi ve bereketli bir donem. Unutmamak gerekir ki Yeniayın gerçekleştiği Boğa burcu güven isteyen, değişimi çok sevmeyen bir burçtur. Bu sebepten gelecek değişiklikler kalıcı olmak üzere geliyorlar. 

Boğanın yönetici gezegeni olan Venüs şu an balıkta. Yani aşk hayatımız sakin ve duygular ön planda. Fakat bu durum fazla sürmeyecek çünkü Venüs kısa zaman sonra Koçta. Bu da demek oluyor ki aşk hayatımız gündemimizi daha çok meşgul edecek, duygusal ilişkilerde hareketlenmeler gözlenecek ve her şey çok daha hızlı ve sert şekilde yön değiştirecek. 

Yeniayın duygusal yönünden en çok etkilenenler özellikle boğa, akrep, kova ve aslan burçları. Bu burçların şimdiden kendilerini hazırlamalarına ve gelecek duygusal haberlerin sıklığına alışmalarına fayda var. 

Astrocenter Online Fal ve Astroloji Danışmanlığı

9.Ev Toplumsal Alanları İşaret Eder

Yeniayın gerçekleştiği 9. ev, toplumsal alanların ön planda olduğu evdir. Aynı zamanda görüyoruz ki Boğa burcu ile  Akrep karşı karşıya. Ve biliyoruz kakrep ülkemizin de burcu. Ülkemizin 11. Evi, yani uluslararası ilişkiler, yeni kanunlar, azınlıklarla ilgili olan evinde görülüyor. Bu da demektir ki uluslararası antlaşmalar, seyahat ve turizmle ilgili konular ve daha açıkça vizelerle ilgili değişiklikler gelebilir.

Son olarak söyleyebiliriz ki, Yeniay Merkür retroda bulunduğu süreçte meydana geldiğinden en başta etkiledi yavaş gelse de sonuçlarını özellikle 3 mayıstan sonra iyice hissedeceğiz.

<<< Falda Büyük Promosyonu Kaçırmayın >>>

 

Bunları da Seveceksiniz

14 Nisan Uranüs Güneş Kavuşumu 

İlkbahar Burç Yorumları

Bekar Annelere Hayatı Güzelleştirecek 5 Öneri 

Ay Takvimine Göre Saç Kesimi

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey