28 Mart Koç Burcunda Yeniay

tarihinde

28 Mart Salı günü Türkiye saatiyle 05 :20 saatlerinde 7 derecelik açıyla Yeniay gerçekleşecek. Bu yeniayın karakteristiğini ve burçlara etkisini sizin için yazdık.

 28 Mart Koç Burcunda Yeniay

28 Mart Salı günü Türkiye saatiyle 05 :20 saatlerinde 7 derecelik açıyla Yeniay gerçekleşecek. Bu yeniayın karakteristiğini ve burçlara etkisini sizin için yazdık.

 

 

Gezegen Dizilişleri


Yeniayın gerçekleşmesi Merkür Koç burcundayken oluyor. Merkür gezegeni zihnimizi temsil eden gezegendir. Yeniayın bu anlamda ilk olarak koç burcu özelliklerini yani liderlik, ani çıkışlar, bol enerji getirmesini bir anlamda da merkürün temsil ettiği zihinsel ve düşünsel alanları daha çok etkilemesini bekliyoruz. Bu anlamda denebilir ki toplumun önde gelen düşünürleri, akademisyenleri ve filozoflarıyla ilgili önemli gelişmeler göreceğiz.

Yeniay gerçekleşirken Uranüsle de bağlantı yaptığı görülüyor. Uranüs dönüşümün, değişimin gezegenidir.

Venüsün retrosunu da gözden kaçırmamak gerek. Yani yeniay gerçekleşirken Venüs koç burcunda geriliyor. Bu da orjinalliğin ve daha önce görülmemiş şaşırtıcı olayların habercisidir. Venüs hepimizin de bildiği üzere kalp ve aşkın da temsilcisidir. Venüs retrosu beklenmedik kalp kırıklarına, iyi bir sonuç için adım atarken tam tersi sonuçlar almaya sebep olabilir.

Son olarak Satürnün Yay burcunda olduğunu görüyoruz. Bu durum iletişim ve teknoloji alanında iyi haberleri getirecektir.

Yeniay adı üstünde yeniliklerin ve başlangıçların habercisidir. Yeni bir evreye giriştir. Bize harekete geçme isteği verir. Ancak ateş gurubunun gökyüzüne hakim olmaya başladığını, bu sebepten aceleci olabileceğimizi unutmayın. Venüs retrosu acele edenleri sevmez.

Ateş burcu artık gökyüzüne hakim oluyor, içimizdeki öfkeyi

Yeniay hep yeniden başlama isteği vardır. Ancak Venüs gerilemesi olduğundan harekete geçerken temkinli olmalıyız. Acele karar almak koçta vardır ama yapmayın.

 

Koç

Yeniay burcunuzda gerçekleştiğinden en çok etkilenen burçsunuz.  Keyifli şeyler yapmaya çalışacak, coşkulu ve heyecanlı olacaksınız. Alışveriş, diyet, dışarı çıkma sosyalleşme gibi alanlarda acele kararlar almayın. Bütçenize dikkat.  Bu atılımların sebebi aslında çektiğiniz sıkıntılar olabilir.

Falının ilk 10dksı 4tl!

Boğa

Yeniay size büyük mutluluklar getirmiyor, boğa burçlarını kötü etkilediği görülüyor. Huzursuzluk hissetmeniz ve yönünüzü şaşırmanız normal. Biraz yalnız kalmaya ve olana bitene çok karışmamaya ihtiyacınız var.

İkizler

Yeniay ikizler burcunu sosyalleşmeye itecek. Bu dönemde değişik çevrelere girmeniz hatta aşka rastlamanız olası. Karşınıza çıkan tekliflere Evet demeden Venüs retrrosunu düşünün. Flört dönemini uzatın.

Yengeç

Yengeçler için iş hayatının ön plana çıktığı bir yeniay dönemi. Kariyer alanında değişiklik arıyorsunuz. Yeni bir iş iş kurma, yeni ortaklıklar gibi konuları uzun zamandır düşünüyorsanız adım atma ve risk alma vakti ayağınıza geldi.

Fal Promosyonunuza Ulaşmak İçin Buraya Tıklayın

Aslan

Yeniay aslanları yoruyor... Tez zamanda tatil yapmaya ihtiyacınız var. Her şeyi bırakmak istiyorsunuz. Arayış içinde olduğunuz bir dönemdesiniz. Bunu bir fırsat olarak görüp, hareket etmekten çok düşünmeye kendinizi verebilirsiniz.

Başak

Yeniay döneminde ama parasal konualra dikkat. Gündeminizde kredi çekmek, borç almak gibi konular var. Eşinizi ya da ortağınızın çok harcaması size de etki ediyor.

Tarot Falınıza Telefondan Baktırın

Terazi

Ortaklıkların ön planda olduğu bir dönemdesiniz. Ama nihai kararı vermeden biraz düşünün. İlişkiniz varsa evlenme teklifi yakında. İlişkiniz yoksa yeni biriyle tanışacaksınız ama ağırdan almanızda fayda var. Uzun vadede sizi rahatsız edecek duurumlar söz konusu olabilir.


>>>> Sevgilinizle geleceğinizi öğrenmek ister misiniz?


Akrep

Sağlık konusu ön planda olacak. Diyet ve spor yaparken de dikkat etmek ve kendinizi çok zorlamamak gerek. Unutmayın, mutlutluk zayıflamaktan daha önemli. İş yerinde sıkıntılar var ama hemen gemileri yakmayın.

Yay

İlişki alanında. Birisi yoksa aşka rastlayacaksınız ama bu kişiye kendinizi hemen kaptırmayın. İlişli içindeyseniz yanlış anlamalar bir anda ayrılmalar olabilir bunlara dikkat edin. Çocuklarınız varsa onların talepleri, maddi olarak sizi zorlayacak.

Astrologlarımıza Her Şeyi Sorabilirsiniz

Oğlak

Tadilat ve evle ilgili şeyler ön planda. Bütçenize dikkat etmenizde yarar var. Planlı olun ve giderlerinizi not edin. Evinizin masrafına dikkat, farketmeden borca düşebilirsiniz.

Kova

Yeniay size güzel haberlerle geliyor. Coşkuya kapılmadan aslını araştırın. Ailede de heyecan görülüyor. Kardeşlerden güzel haberler alabilceksiniz. İş yerinde olumlu sonuçlar alacağınız, bereketli bir dönem.

En Moda Fal Bakımı Burada

Balık

Bütçe ön planda. Elinizden giden paralara çok kafa yormayın belki de gereklidir. Kendinizi çok kontrol ettiğiniz ve tutarlı olmaya çalıştığınız bir dönem. Biraz rahatlamaya ihtiyacınız var.

 

Bunları da Seveceksiniz 

Cinsel Anlamda En Uyumlu Burçlar 

Burçların Birbirine Göre Aşk Uyumu : Balık

Oğlak Burcunu Nasıl Elde Edersiniz? 

Yay Burcunu Nasıl Elde Edersiniz?

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Astral Seyahatin Teknikleri, Sırları ve Tehlikeleri

Daha önce astral seyahatten bahsedildiğini duydunuz mu? Peki hiç denemek fikri aklınızdan geçti mi? Ancak bu pratiğin hafife alınmaması gerekir ve bazı bilgilere sahip olmak oldukça önemlidir. İşte tam da bu sebepten bu olağanüstü deneyimle ilgili tüm bildiklerimizi sizlere aktaracağız. Astral seyahatin tekniklerini, sırlarını ve tehlikelerini öğrenmeden bu yola çıkmanızı istemeyiz!

2024 İlkbahar Burç Yorumları

Uzun kış aylarının ardından nihayet uzun süredir beklediğiniz bahar mevsimi geldi! Peki bu baharda burçları ne gibi sürprizler bekliyor? Uzman astrologlarımız karşılaşacağınız yenilikleri sizler için yorumladı. Kış uykusundan uyanma vakti geldi! Burcunuza tıklayın ve ilkbaharda neler yaşayacağınızı keşfedin!

1-25 Nisan tarihleri arasında Merkür Retrosu

Hayatımızdaki her şeyi karmaşık hale getiren astrolojik olay olan Merkür retrosunu muhtemelen zaten duymuşsunuzdur 😱. Yalan yok, Merkür retrosu tam bir baş belasıdır. Bu dönemde zorluklar üst üste yığılır, bu yüzden ona hazırlıklı olmak önemlidir. Panik yapmayın, her şeyin çözümü bizde. Merkür'ün 2024 yılında birkaç kez gerileyeceğini bilmelisiniz, işte takvimlerinize not etmeniz gereken tarihler.

Burçlar Arası Uyum - Burçların İlişki, Evlilik ve Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey