Haftasonu Aşk Astroloji Yorumunuz

tarihinde

<p>Hafta sonu burcunuzun aşk yorumu yazımızda. Aşk dolu günler geçirmek için kaçırmamanız gereken bir yazı:) </p>

 

Hafta sonunun mutlu geçmesi için kalbimizin de ruhumuzun da keyifli olması şart. Siz de şimdiden hafta sonu yıldızlar sizi nasıl etkileyecek okuyun, sizin için yazdığımız önlemleri alın ve daha mutlu, aşk dolu hafta sonları geçirin.

 

 

KOÇ  **

Hafta sonu sürprizli geçecek. Fakat sürprizlerin tadını sizin sinirli yapınız bozabilir. Aşka ve onun naif doğasına biraz daha önem verin.

Aşk Hayatınızı Falcılara Sorun

BOĞA *

Kendinize güveninizin olmadığı bir hafta sonu. Gereken adımları atmakta zorlanıyorsunuz. Aman dikkat, gözbebeğinizi kurtlara kaptırmayın.

 Evliliğinizle İlgili Her Şeyi Anonim Kalarak Falcılara Sorun

İKİZLER ***

Bulutların üzerinde gibi hissedeceğiniz bir hafta sonu sizi bekliyor. Hayatı pespembe görüyor, aklınızı sevdiğinizden alamıyorsunuz.

 Kahve Falını Bir de Bizden Dinleyin

YENGEÇ **

Sevgilinizle aranızda anlaşmazlıklar var. Onun sizi anlamadığını ve size önem vermediğini düşüneceksiniz. Konuşma ortamı hazırlamanız şart.

 Fotoğraflarınızla Aşk Falı Baktırın

ASLAN ***

Gökyüzü sizinle beraber. İletişim kurmakta zorlanmıyorsunuz. Bekar aslanlar için sürpriz karşılaşmalar söz konusu.

 Falcılarla Konuşmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı

BAŞAK **

Kendinize çok yüklendiğiniz bir haftasonu. Halbuki karşı taraf da sizin kadar sorumlu. Sosyalleştikçe bunu farkedeceksiniz.

 Katina Aşk Falı Baktırın, Tüm Sorularınız Aydınlansın

null

TERAZİ **

Bir takım sorularla boğuşuyorsunuz. Bu kişi doğru kişi mi ? Yeterince adım attım mı ? gibi soru işaretleriyle dolusunuz. Kararsız geçen bir haftasonu yanınızda görmek istediğiniz kişi kim karar veriyorsunuz.

 Foto Aşk Falı İlk defa Astrocenter Türkiyede

AKREP *

Aşkın emek istediğini anlayamadınız, ya da anlamazlıktan geliyorsunuz. Sabırsız tavrınız insanları sizden uzaklaştırdı. Durup bir durum değerlendirmesi yapmanız gereken bir hafta sonu.

 Hoşgeldin Promosyonu ile ilk 10dk 4tlden FAL

YAY **

Bazı şeyleri olduğu gibi kabullenmek gerektiğini fark ettiniz, bu sebepten huzur dolu bir hafta sonu sizi bekliyor. Beraber vakit geçirdiğiniz kişiyle her anı değerlendirin.

 Katina Aşk Falı ile İlişkilerinizdeki Sorunları Çözün

OĞLAK *

Agresifleşmeniz hiçbir şeyi kolaylaştırmıyor. Hafta sonu kimsenin keyfini bozmamak adına kendi halinizde takılmanızı öneririz. Sevdiğiniz kişiyi ne zaman nasıl üzdüğünüzü iyice düşünün.

 En İyi Falcılarla Kahve Falı Baktırmak Çok Kolay

KOVA **

Her şey tıkırında gidiyor ama bazı detayları görmezden gelmeyin ve düzeltmeye başlayın. Hafta sonu yıldızlar size huzur armağan ediyor.

 Falcılarımızı Denediniz Mi?

BALIK ***

Sevdiğiniz kişiyle her ortama girmek istiyor, onunla her anı paylaşmak istiyorsunuz. Bol aktiviteli ve kalabalık bir haftasonu olacak. Keyfini çıkartın.

 

Bunları da Seveceksiniz

 Nazara En İyi Gelen Kurşun Döktürme

Aşırı Hız Aşkı Öldürür 

Mutlu İlişki için 10 Tavsiye

5 Etapta Aşkı Bulun

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Astral Seyahatin Teknikleri, Sırları ve Tehlikeleri

Daha önce astral seyahatten bahsedildiğini duydunuz mu? Peki hiç denemek fikri aklınızdan geçti mi? Ancak bu pratiğin hafife alınmaması gerekir ve bazı bilgilere sahip olmak oldukça önemlidir. İşte tam da bu sebepten bu olağanüstü deneyimle ilgili tüm bildiklerimizi sizlere aktaracağız. Astral seyahatin tekniklerini, sırlarını ve tehlikelerini öğrenmeden bu yola çıkmanızı istemeyiz!

2024 İlkbahar Burç Yorumları

Uzun kış aylarının ardından nihayet uzun süredir beklediğiniz bahar mevsimi geldi! Peki bu baharda burçları ne gibi sürprizler bekliyor? Uzman astrologlarımız karşılaşacağınız yenilikleri sizler için yorumladı. Kış uykusundan uyanma vakti geldi! Burcunuza tıklayın ve ilkbaharda neler yaşayacağınızı keşfedin!

1-25 Nisan tarihleri arasında Merkür Retrosu

Hayatımızdaki her şeyi karmaşık hale getiren astrolojik olay olan Merkür retrosunu muhtemelen zaten duymuşsunuzdur 😱. Yalan yok, Merkür retrosu tam bir baş belasıdır. Bu dönemde zorluklar üst üste yığılır, bu yüzden ona hazırlıklı olmak önemlidir. Panik yapmayın, her şeyin çözümü bizde. Merkür'ün 2024 yılında birkaç kez gerileyeceğini bilmelisiniz, işte takvimlerinize not etmeniz gereken tarihler.

Burçlar Arası Uyum - Burçların İlişki, Evlilik ve Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey