HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ : 13 - 19 ŞUBAT

tarihinde

<strong>Yeni bir hafta başlıyor! Kendinizi hazırladınız mı?</strong><br /><strong>Haftalık burç yorumlarınızı bizden size bir jest olarak görün, okuyun ve haftaya hazırlıklı başlayın.</strong>

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

Yeni bir hafta başlıyor! Kendinizi hazırladınız mı ?
Haftalık burç yorumlarınızı bizden size bir jest olarak görün, okuyun ve haftaya hazırlıklı başlayın.

Örneğin, cumartesi günü bir teklif alacaksanız nasıl cevap vermelisiniz, hangi sabah her zamankinden erken uyanmalı ve de gelecek olan bir iş haberine kendinizi hazırlamalısınız ? Bu soruların hepsinin cevabını haftalık burç yorumlarımızı takip ederseniz cevap bulacak.

 

K

Uğraşlar: Merkür ve Mars işlerinizi ilerletmeniz için size gerekli olan her türlü yardımı yapıyor. Fakat ekonomi konusunda zor bir dönemdesiniz. Borçlar ya bitecek ya da iki katına çıkacak. Harcamalara dikkat!

İlişkiler: Bu böyle olmuyor, siz de farkındasınız. Ya bu baş koyduğunuz yoldan vazgeçin ya da yola başka bir şekilde devam edin. Beraberliğiniz yok ise yıl başında aldığınız kararlar sonunda gerçekleşiyor. Yeni tanıdığınız insanlarla geçirecek daha çok vaktiniz olacak.

 Hayatımda Bilmediğim Şeyler mi Var?

BOĞA

Uğraşlar: İş yerinde her yerden tehlike kokuları geliyor. Üstünde olduğunuz platform çatlamaya başladı ve rahatsız hissediyorsunuz. Biraz daha sabredin ve bu hafta minimum risk alın.

İlişkiler: Özel hayatınızda karşınızdaki kişiyle beraber ilişkinizi betimlemekte ve olduğunuz yeri belirlemekte zorluk yaşıyorsunuz. Bir türbülansın içinden geçiyor gibisiniz. Üstünüzde karşıt enerjiler var bu sebepten de gerginliğiniz ortamınızı da etkiliyor.

 Fal Baktırıp Geleceğimi Görmek İstiyorum

İKİZLER

Uğraşlar: Yakaladığınız tüm avantajlar sizin sempatikliğiniz ve başarmaya olan açlığınız sayesinde oldu. Önünüze çıkan her rekabeti aşabilecek güçtesiniz, karlı olacak bir hafta sizi bekliyor.

İlişkiler: Şüpheleriniz mi var? İlişkide şüpheler oluşmaya başladığı an, aşkın içine başka bakış açıları girmeye başlamış demektir. Bu da demek oluyor ki konuşma ve hislerinizi anlatma vaktiniz gelmiş. Karşınızdaki kişiyle ilgili keşifler yapacağınız bir haftadasınız.

 Ne Zaman Elime Yüklü Para Geçecek?

YENGEÇ

Uğraşlar: İş yerinizde aldığınız inisiyatifler hoş karşılanıyor ve sevdiğiniz şekilde çalışabileceğiniz bir ortam yakalıyorsunuz. Kariyeriniz için bazı şeyleri göze almanın vakti geliyor. Planlar yaparak geçecek bir hafta olacak.

İlişkiler: Bir boşluk sizin dengenizin bozulmasına neden oluyor. O kadar hassassınız ki duygusal iniş çıkışlarınızın hayatınızı kontrol etmeye başladı. Gerçeklere ve mantığa dönüşün vakti geldi.

 Aşkıma Kavuşacak Mıyım?

ASLAN

Uğraşlar: Başlattığınız projede tam gaz devam ediyorsunuz. İçgüdüsel olarak karşınıza çıkan her engeli aşma eğilimindesiniz. Sorunlara bulduğunuz pratik çözümler herkes tarafından görülüyor.

İlişkiler: Bu hafta tüm samimiyetinizle konuşmalar yapıyorsunuz ve sevdiğinizle olan münakaşalar bir anda yok oluyor. Eğer bekarsanız aşkın yüksek duvarlı hapishanesinden koşar adım uzaklaşıyorsunuz, bu ara özgürlüğe düşkünlüğünüz artıyor.

 Sevgilimi Nasıl Kendime Bağlarım?

BAŞAK

Uğraşlar: Sakin görünen maskenizin arkasında, sinirlenmemek için kendisiyle cebelleşen bir başak var bu hafta. Bazen bazı sözleri tutmanız gereksiz oluyor, kendinizi çok yormayın. Zoraki bir eğlenceye gitmek, zoraki olmayan bir dinlenmeden daha beter olabilir. Kendinize vakit ayırın.

İlişkiler: Yakın zamanda aşk hayatınızdaki bazı düzensiz durumlar sizi biraz üzse de kendinizden emin adımlar attınız, bu sebepten de yerinizin sağlamlığını görüyor ve mutlu oluyorsunuz. Aile içinde daha çok açıklamalara ve itiraflara yer verilen bir hafta olacak.

Kaç Çocuğum Olacak?

 

TERAZİ

Uğraşlar: Biraz aceleniz mi var? Siz koştururken, herkesin işi başından aşkın sanıyorsunuz halbuki öyle bir durum yok. Çok çalıştığınızın ve bazen başkalarının işine yardımcı olduğunuzun farkına varın.

İlişkiler: Kalbinizde bu hafta fırtınalar kopacak gibi görülüyor, ev içinde bir tansiyonun gerçekleşmesi an meselesi. Biraz zamanla kendinizdeki hataları da fark edip yapıcı adımlar atacaksınız.

Yakında Biriyle Tanışacak Mıyım?

 

AKREP

Uğraşlar: Kendinizi zorlayıcı görevlerin içine atıyorsunuz. İş yerindeki rutin ve alışkanlıklar artık sizi bıktırdı. Biraz hava almaya ve değişikliğe ihtiyacınız var. Tatile çıkamıyorsanız, ofisinizde ve masanızda değişiklikler yapın.

İlişkiler: Aşkta hiçbir şeyden çekinmiyorsunuz. İstedikleriniz için her şeyi yapmaya hazırsınız. Şans sizin tutkularınıza gülümsüyor. Yüzünüzde gülücüklerin eksik olmadığı bir hafta olacak.

Sevdiğiniz Kişiyle Evlenecek Misiniz?


YAY

Uğraşlar : Omzunuza pes etmeden daha da çok yük alıyorsunuz. Olgunluğunuz ve ciddiyetiniz sayesinde ilk danışılan kişi sizsiniz ve herkes biliyor ki en iyisini siz yaparsınız. İş hayatınızda onurunuz okşanacağı bir hafta olacak.

İlişkiler :  Gerçekten de görmüyor musunuz? Etrafınızda bu kadar çok size ilgi gösteren varken, siz kendi ayaklarınızın üzerinde durma gayretiyle hayatı zorlaştırıyorsunuz. Biraz rahatlamanın ve sevdiğiniz kişiler tarafından şımartılmanın vakti geldi.

 Kaderinizde Ne Var?

 

OĞLAK

Uğraşlar : Plüton karışmış fikirleriniz üzerinde düşünmenizi ve kararlar almanızı sağlayacak. Bu sayede yeni bir sayfa açacak ve daha iyi hissedeceksiniz. Günlük hayatınızda birçok sorun için çözümler çok yakın.

İlişkiler :  Kendinizi savunmaya çektiniz. Sizi elinde tutmayı başaran kişi sanırız daha doğmadı. Özgürlük ihtiyacıyla yanıp tutuşuyorsunuz. Bu hareketleriniz aslında kendinizi savunma isteğinizden doğuyor.

 Gelecekte Beni Neler Bekliyor?

KOVA

Uğraşlar : Mars hizasında seyreden Merkür sayesinde işlerinizde bereket artıyor ve her türlü zorluğun ardından 4 ayak üzerine düşüyorsunuz. Çok fazla seyahatten bu ara sakınmanızı öneririz.

İlişkiler :  İşte aradığınız huzur, mutluluk, rahatlık ve samimi ortam sizi buldu. Bu ortam sizi aşkta daha yenilikçi ve cesur yapıyor. Karşınızdakini mutlu etmek sizi de mutlu edecek.

Sevgilinizle geleceğiniz ne olacak?


BALIK

Uğraşlar : Sakin olun, işleriniz üzerindeki yönetimi kaybetmeye başlıyorsunuz. Özellikle de vitrinde görüp aşık olduğunuzu düşündüğünüz kıyafetleri almadan bir kez daha düşünün. Çünkü bütçeniz alarm veriyor.

İlişkiler : Doğum günlerinizin yaklaştığı bu günlerde daha çok iltifat alacağınız ve daha çok fark edileceğiniz zamanlar sizi bekliyor. Hiç bu kadar kalabalık ortamlarda mutlu olmamıştınız.

Aşk Hayatınızda Sizi Neler Bekliyor?

 

 

Bunları da Seveceksiniz:

İlişkiniz Evliliğe Gider Mi? 

Mutlu ilişki İçin 10 Tavsiye GİFLİ 

Herkes Aşk İster

Şubat Ayı Genel Burç Yorumları Medyum Muzodan

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!