Haftalık Burç Yorumlarınız : 30 Ocak - 05 Şubat

tarihinde

Şubata giriş yapacağımız bu günlerde haftaya hazırlıklı başlamak için burç yorumlarınızı kaçırmayın! Astrocenter burç yorumları her hafta sizle.

Haftalık Burç Yorumlarınız :  30 Ocak - 05 Şubat

Yeni bir hafta başlıyor! Kendinizi hazırladınız mı ?
Haftalık burç yorumlarınızı bizden size bir jest olarak görün, okuyun ve haftaya hazırlıklı başlayın.

Örneğin, cumartesi günü bir teklif alacaksanız nasıl cevap vermelisiniz, hangi sabah her zamankinden erken uyanmalı ve de gelecek olan bir iş haberine kendinizi hazırlamalısınız ? Bu soruların hepsinin cevabını haftalık burç yorumlarımızı takip ederseniz cevap bulacak.

 

KOÇ

Uğraşlar: Gezegeniniz Mars sizi bu hafta göklere çıkartıyor. Formunuzda olmanız sayesinde işleri ilerleten modda olacak ve uzun zamandır çözüme kavuşmayan işleri halledivereceksiniz. Bu arada, acil durumlarda ve kriz anlarında da iyi işler çıkartıyor, ne yapacağınızı biliyorsunuz.

İlişkiler: Aile içinde veya arkadaşlar arasında anlaşmazlıkları sonuca vardıran kişinizi, bu durum umutsuz kişilere umut aşılıyor. Çocuklarla aranız bu hafta oldukça iyi, onlarla adeta gençleşiyorsunuz.

 

BOĞA

Uğraşlar: Kendinizi bir anda sadece çalıştığınız ama değer görmediğiniz bir atmosferde buluyorsunuz. Evinize ve alıştığınız düzene dönmek için can atıyorsunuz fakat iş yerinde daha hızlı ve daha iyisi olmanız için baskılar her geçen saniye artıyor. Siz huzur ararken başkaları sizin üzerinizden rant alma derdinde.

 İlişkiler: İlişkilerde mantığınızı bir tarafa koydunuz, onu yok saydınız ama bu durum büyük analizi yapmanızı zorluyor. Kalbinizin peşinde ilerliyorsunuz. Bazı şeyleri değiştirmek için tüm dünyanın değişmesi gerek, bunun farkına varacağınız bir hafta olacak.

Gelecekte sizi neler bekliyor? Alanında uzman falcı ve astrologlardan size özel yorum almak için ►
Hemen Ara

 

İKİZLER

Uğraşlar: İşlerinizde genel bir düzenlemeye gidip özellikle de gelir-giderlerinizi net bir biçimde görmenizin vakti geldi. Bunu yaptıktan sonra önünüzü daha iyi görebilecek ve başka projeler planlamaya başlayabileceksiniz.

İlişkiler: Arkadaş ortamında aşk ortamında olduğunuzdan daha rahat hissediyorsunuz fakat bu hafta alacağınız bazı haberler sizi kalbinizin sahibine yaklaştıracak. Pozitif olun ve şansınızı değerlendirin, çok mutlu olacağınız fırsatlar kapınızda.

 

YENGEÇ

Uğraşlar: Daha fazla özgürlük alanına ihtiyacınız var.  Ama size ayak bağı olan birçok olayla karşılaşıyorsunuz, bunun da sebebi memnun etmeme korkunuzdan kaynaklanıyor. Sonuç olarak rahat bir nefes almak zor hale geliyor. İnsanlara hayır demeyi öğrenin.

İlişkiler: Haftanın son günlerine güvenin, bu günlerde size iyi gelecek sürprizler sizi bekliyor. Bekarsanız aşkla randevunuz var. Cuma’dan itibaren yoğun duygular peşinizi bırakmıyor.

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10 dksı sadece 4 TL'ye konuşun ►
Hemen Ara

ASLAN

Uğraşlar: Sorumluklarınız ve yapmanız gerekenler huzura kavuşmanızı engelliyor ama neyse ki hemen yorulup, vazgeçen biri değilsiniz. Mars bu hafta sizin enerjinizi tamamlayacak unsur olacak.

İlişkiler: Aile içinde enerjiniz ve aldığınız inisiyatiflerle herkesin keyfini yerine getiriyorsunuz. Partneriniz de pek formda gözükmüyor, ama onu mutlu etmeniz bir gülücük kadar kolay. Bu haftanın şefi sizsiniz.

 

BAŞAK

Uğraşlar: İşinizle ilgili durumlarda zorluklardan kaçmak veya yeni mücadelelerden uzak durmak gibi bir niyetiniz yok. Her zorluğun üstesinden geliyorsunuz. Yaptığınız müdahaleler çok yerinde ve sizi çekemeyenler de sizin başarınızı takdir ediyor.

İlişkiler: Şikâyet edecek durumunuz yok. Sayısızca kapı önünüzde açılıyor. Karar hep sizin elinizde. Bekarla başaklara bu hafta yoğun ilgi var.

2017 Burç Yorumlarınız Hüseyin Akdağ'dan ►
Hemen Ara

TERAZİ

Uğraşlar: Hesap defterinizi tekrar kontrol edin, gözden kaçırdığınız bir nokta var. Bunu bulunca daha rahat önünüzü göreceksiniz. Bu hafta bol görüşmeli ve pazarlıklı gözüküyor. Fırsatların bolluğu sizi de şaşırtacak.

İlişkiler: Aile içi saadetin tadını çıkartıyorsunuz. Çocuklarınızla geçireceğiniz güzel vakitler önünüzde. Beraberliğiniz yoksa televizyonu kapatıp, dışarıya çıkmanın vakti geldi.

AKREP

Uğraşlar: İş yerinde kendinizle ilgili değişikliklere gidiyorsunuz, yaptığınız işteki çeşitliliği arttırmak ve yeni bir organizasyon biçimi belirlemek size iyi gelecek. Hükmeden tavrınızı koruyorsunuz, bu da işleri çabuk halledebilmenize yarıyor.

İlişkiler: Hareketlerinizi özellikle de duygularınızı hiçbir şey frenleyemiyor. Azıcık ilgi gördüğünüz yerde hemen kök salmaya çalışıyorsunuz. Seçilen kişi olduğunuza emin olun. Aşkta şanlı günlere giriyorsunuz. 

 

YAY

Uğraşlar: Bazen en güzel haberler hiç beklemediğiniz anda gelir sizi bulur. Kafanızı yorduğunuz şeylerin gerçekleşmesi için biraz zaman verin. Siz her şeyi doğru yaptınız, sonucunu rahatlarsanız yakın zamanda alacaksınız.

İlişkiler: Alınganlığınız ve sosyal ortamlardan uzak kalışınız sizi yabanileştiriyor, aman dikkat! Partnerinizin her sözünü abartıp, kavgaya sebebiyet vermeyin. Bekarsanız, bu hafta bir şansı gözden kaçırdığınızı fark ediyorsunuz.

En iyi astrologlara ve falcılara geleceğini sor ►
Hemen Ara

 

OĞLAK

Uğraşlar: Objektif nasıl olurmuş siz gösteriyorsunuz. İş yerinizde duygularınızı bir kenara bırakıp, kararlar almanız gerekecek. Bu görevin altından başarıyla çıkacağınız için takdir toplayacaksınız. Soğukkanlılığınızı korumanız şart.

İlişkiler: Kişisel hayatınızda gökyüzü pırıl pırıl, güneşler açıyor. Eskiden beri düşündüğünüz bazı planları tekrar ele alabilir, bunları ailenizle paylaşabilirsiniz. Bekarsanız, plansız bir tanışma sonrası ilginizi çekecek biriyle konuşacaksınız. 

 

KOVA

Uğraşlar: İş yerinde konsantre kalmakta zorluk çekiyorsunuz. Kişisel hayatınızdaki duyguları iş yerine taşıyan biri olmak üzeresiniz. İş arkadaşlarınız bunu fark edip üstünüze pek düşmüyor. Haftaya çok da iyi olacağınız kesin!

İlişkiler: Kumrular gibi aşkı yaşamaya aynen devam. Eğer hayat şu an daha renkliyse bunun sebebi artık daha fazla gri görmek istemeyişiniz. Aslında dünya ve çevreniz hala aynı ama siz bakış açınızı değiştiriyorsunuz. İyi ki de değiştiriyorsunuz! 

 

BALIK

Uğraşlar: Biraz fazla hayalperestsiniz. Ticaretle uğraşıyorsanız örneğin, kendinizin insanların alması gereken örnek olarak görmekten vazgeçin. Dışarıyla ve tanımadığınız insanlarla o kadar meşgulsünüz ki kendi alanınızda neler olup bittiğini takip bile edemediniz.

İlişkiler: Cuma günü itibariyle Venüs size destek çıkmaya başlıyor hem de uzun bir süre için. Beklediğiniz ilgiyi çekeceksiniz. Bekarsanız gözünüzü açmanın vakti gelmiş demektir.

 

Bunları da Seveceksiniz

5 Etapta Aşkı Bulun 

2017 Horoz Yılı

Burçlara Göre Hediye Seçme Rehberi

Burcunuza Göre Türkiye Tatili

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Eşi benzeri görülmemiş sezgi güçleri sayesinde bu yıl Balık burçlarının harika bir yıl geçireceklerini söyleyebiliriz. İlham ve yaratıcılıktan beslenen Balık burçları profesyonel başarılara ve mutlu ilişkilere sahip olacak. Karmaşa dolu bir yıl sonu moralinizi bozabilir ama kimse size kolay kolay zarar veremez! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları

Bu yıl Kovaların yaşamına özgüven duygusu damgasını vuracak. Yeniliklerle dolu bir 2022 karşısında kişinin kendisine inanmasından daha iyi ne olabilir ki? Yılın büyük çoğunluğunda kendinizi hırslı, optimist ve mutlu hissediyorsunuz. Satürn iradenizi besliyor ve fikirlerinizi şekillendiriyor. Kısa sürede gelişme göstereceğiniz kesin. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılı Oğlak burçları için epey hareketli geçecek. Hırslarınızın karşılık bulduğu bir yaşama sahip olmak istiyorsunuz ve bu hedefe ulaşabilirsiniz. Dirayetlisiniz ve kendinizden eminsiniz. Parasal endişeler bile sizi durdurmuyor. Aşk hayatınız da yıl boyunca sizi havalara uçuracak. Tadını çıkarın! 2022 yılında adeta yaşamayı yeniden öğreniyorsunuz. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Sevgili Yaylar, hazır olun! Sizi harika bir yıl bekliyor! Yaşamınızın her alanında başarı ve mutlulukla karşılaşacaksınız. Aşk yüzünüze gülecek, kariyeriniz gelişme gösterecek, projeleriniz istediğiniz tempoda ilerleyecek. Eğer hayal kırıklığına uğratan aşklardan ve ütopik kariyer hayallerinden uzak durursanız 2022'nin sizin yılınız olduğu söylenebilir. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

Akrep burçları için 2022 epey gelgitli geçecek. Ama ne de olsa kimseyi sürekli formunun zirvesinde olmamakla suçlayamayız! Yıla oldukça yoğun bir tempoda başlayacaksınız. Kendinize güveniniz tam, sezgileriniz oldukça keskin ve nereye gitmek istediğinizi biliyorsunuz. Bu süreçte en büyük destekçiniz ise sevgi olacak! Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları

2022 yılında Terazi burçları Jüpiter ve Satürn'den destek görmeye devam edecek. 2021 yılında hep yanınızda olmuş bu gezegenlerin önümüzdeki yıl için de elinizdeki en büyük koz olduğunu görecekseniz. Her ikisi de duygusal, kişisel ve profesyonel yaşamınızdaki başarılarınızı garanti edecek. Önümüzdeki yıla daha iyi bir başlangıç yapmak için uzman astrologlarımızın sizin için hazırladığı yıllık burç yorumlarını keşfedin!

Burçlara dair sorularınız mı var?

Balık Burcunun Özellikleri

Balık duygularının kah harekete geçirdiği kah engel olduğu bir burçtur. İlham dolu, hassas, algısı açık, hayal gücü yüksek bu burç duygusal ve ruhsal birliğin hayalini kurar. Mutlak olana duyduğu arzu gündelik yaşamını hareketlendirir ve onu kendisini ihmal edecek kadar cömert kılar. Buna karşın kaygı duymaktan da kendini alamaz. Balık burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Terazi Burcunun Özellikleri

Daima denge ve uyum arayışında olan Terazi, buna uygun bir bağlamda yaşamını sürdürmek ister. Aile içinde, işinde ya da aşk hayatında daima doğru ölçüyü bulmaya çalışır. Onun en önemli dileği mi? Çevresiyle huzurlu ilişkiler kurmak ve daima en doğru kararı vermek!

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Başak Burcunun Özellikleri

24 Ağustos ve 22 Eylül arasında doğan Başak burcu kendi içlerine dönüktür ve devamlı kendilerini sorgularlar. Bu yüzden kendilerini dış dünyaya kapatabilirler. Tüm eylemlerini metodik bir şekilde analizler ederler, ölçerler, hesap eder ve seçerler. Organizasyonun ve özeleştirinin ustası olan bu burç düzene ve disipline ihtiyaç duyar. Başak burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Yengeç Burcunun Özellikleri

Yengeç burcu aşırı hassas bir bireydir. Sık sık geçmişe yönelik yoğun bir nostaljik duygunun etkisine kapılır. Tatlı, nazik, anlayışlı, sezgisel ve duygusal bir insan olan Yengeç sevdiklerinin yanında olmasına ve kendini güvende hissetmeye ihtiyaç duyar. Yengeç burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Koç Burcunun Özellikleri

Tedirgin, sabırsız ve inatçı Koç harekete geçmeye, sosyalleşmeye ve benliğini ortaya koymaya ihtiyaç duyar. Hevesli ve olumlu düşüncelere sahip olan Koç kimi zaman odaklanmakta ve durumu kavramakta zorluk çeker. Karşısındaki engelleri yanlış hesapladığı için çabucak öfkelenir ve bu yüzden de kısa sürede hevesi kırılır... Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

Burçlar ve kişiliğiniz

2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2022 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!

Şubat ayı Kova burcunda gerçekleşen bir Yeniayla başlıyor. Bu olay bir defteri kapatıp yeni bir sayfa açmamızı sağlayacak taze bir soluk üfleyecek yaşamımıza. Yeniay genelde "yeni bir başlangıç" olarak kabul edilse de bu Yeniay özellikle daha çığır açıcı ve bizi korkularımızdan özgür kılan etkilere sahip olacak. Harekete geçin!

2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?

İyi bir arkadaşlığa sahip olmak için gülüp eğlenmek, paylaşmak, birbirine yardımcı olmak ve zor zamanlarda arkadaşına destek olmak gerekir. 2022 yılında zodyakın hangi burcuyla harika bir dostluk kuracaksınız? Bu yıl en iyi arkadaşınız olacak burcu keşfetmeye hazır olun!

18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.

2022 yılının ilk Dolunayı 18 Ocak tarihinde Yengeç burcunda meydana gelecek ve dikkatimizi aile ve ev yaşamımıza yönlendirecek. Bu Dolunay özellikle ilişkilerimizde birçok meseleyi açıklığa kavuşturmamızı sağlayacak. İlişkilerimizde bir temizliğe gidip yeni başlangıçlar yapmanın tam zamanı. Uzman astrologlarımız bu Dolunay'ın detaylarını sizlerle paylaşıyor.

2022 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!

Ocak ayında Yeniay Oğlak burcunda gerçekleşecek ve bize hayallerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirme arzularımızı artıracak. Bu Yeniay kararlılığımızı, motivasyonumuzu ve başarılı olma isteklerimizi artıracak. Satürn'ün olumsuz müdahalelerine rağmen bu Yeniay'da büyük şeyler başarmamız mümkün olacak. Uzman astrologlarımız Yeniay'ın burçlar üzerindeki etkilerini sizler için ele aldı.