28 OCAK YENİAY

tarihinde

Bu yılın ilk yeniayı 28 Ocakta gerçekleşiyor. Peki ülkemize ve burçlara etkisi ne olacak? Bu yeniay sürecinde dikkat etmemiz gerekenler neler?<br /><br />Cevaplar yazımızda

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

Bu yılın ilk yeniayı 28 Ocakta gerçekleşiyor. Peki ülkemize ve burçlara etkisi ne olacak? Bu yeniay sürecinde dikkat etmemiz gerekenler neler?

Kova burcunda gerçekleşen Yeniay bizi şu an izlediğimiz yoldan ve mantıktan çıkartıp, daha özgürlükçü ve yenilikçi kararlar almamızı sağlayacaktır. Bu yeni kararı sürdürmekte de fazla zorluk çekmeyeceğiz çünkü Yeniayın hemen ardından motivasyonu ve rekabeti temsil eden Mars Koç burcuna geçiyor. Bu da demek oluyor ki yeniayda karar verdiğimiz yeniliklere baş koyarsak devamı gelecektir.

Gelecekte sizi neler bekliyor? Anında telefondan öğrenin ►
Hemen Ara

Bireyselliğin ön planda olduğu bir Yeniay göreceğimiz için, bu dönemde karşıdakileri kırmamaya çalışmak kilit nokta olacaktır. Orijinal fikirlerinizin değer bulduğunu göreceğiniz, kendinizi ön plana atabileceğiniz bu dönemde, özellikle üslerinizle olan ilişkilere dikkat etmenizi öneririz.

Birey olarak kendimizi daha iyi ifade ettiğimiz bu yeniay sürecinde, bilincimizle daha çok baş başayız. Bu da eski kitapların açılması demek. 2016 sonundan beri kapatmaya çalıştığınız sorunlar saklandıkları yerden çıkabilir, hazırlıklı olun.

Yıldız haritasına baktığımızda, yeniayın 3.evde meydana geldiğini görüyoruz. 3.ev aklı, zekayı ve mantığı yöneten, kısa mesafeli yolculukları ve öğrenmeyi ön plana çıkaran evdir. Öyleyse eğitim ve her gün görmediğimiz akrabalarımız, arkadaşlarımızla ilgili konular daha ön planda olacak demektir. 2017’nin ilk ayında gerçekleşen bu yeniay kendimizi sorguladığımız, yenilendiğimiz ve yenilikleri devam ettireceğimiz bir dönemi getirecek.

Aşk falınızın ilk 10 dakikası yalnızca 4tl ►
Hemen Ara


Türkiye’nin yıldız haritasına göre bu yeniay 8. Doğum evini yani parasal ve dönüşümsel işleri ilgilendiren evi etkisi altına alıyor. Bu da demek oluyor ki, ticari ve bütçe ile ilgili konular gündemde. Yine yalnızlık temasıyla toplumda ve siyasiler arasında birbirini anlamama veya yanlış anlama gibi konular gündemi oluşturabilir.

26 Ocaktan beri hissedilmeye başlanan yeniay süreci, şubat sonuna kadar etkili olacaktır. Önerimiz, kimseyi kırmadan, zor olsa da anlamaya çalışarak ve kendinizle hesaplaşıp, yeni yollar bularak hayatınıza devam etmeniz.

 

Bunları da Seveceksiniz:

Ayın Burcu KOVA

Sevginizi Nasıl İfade Edersiniz? 

Ay Dönümleri ve Saçlarınızın Uzaması

AŞK ATEŞİNİ TEKRAR YAKALAYABİLMENİZ İÇİN 5 TAVSİYE

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!