28 OCAK YENİAY

tarihinde

Bu yılın ilk yeniayı 28 Ocakta gerçekleşiyor. Peki ülkemize ve burçlara etkisi ne olacak? Bu yeniay sürecinde dikkat etmemiz gerekenler neler?<br /><br />Cevaplar yazımızda

Bu yılın ilk yeniayı 28 Ocakta gerçekleşiyor. Peki ülkemize ve burçlara etkisi ne olacak? Bu yeniay sürecinde dikkat etmemiz gerekenler neler?

Kova burcunda gerçekleşen Yeniay bizi şu an izlediğimiz yoldan ve mantıktan çıkartıp, daha özgürlükçü ve yenilikçi kararlar almamızı sağlayacaktır. Bu yeni kararı sürdürmekte de fazla zorluk çekmeyeceğiz çünkü Yeniayın hemen ardından motivasyonu ve rekabeti temsil eden Mars Koç burcuna geçiyor. Bu da demek oluyor ki yeniayda karar verdiğimiz yeniliklere baş koyarsak devamı gelecektir.

Gelecekte sizi neler bekliyor? Anında telefondan öğrenin ►
Hemen Ara

Bireyselliğin ön planda olduğu bir Yeniay göreceğimiz için, bu dönemde karşıdakileri kırmamaya çalışmak kilit nokta olacaktır. Orijinal fikirlerinizin değer bulduğunu göreceğiniz, kendinizi ön plana atabileceğiniz bu dönemde, özellikle üslerinizle olan ilişkilere dikkat etmenizi öneririz.

Birey olarak kendimizi daha iyi ifade ettiğimiz bu yeniay sürecinde, bilincimizle daha çok baş başayız. Bu da eski kitapların açılması demek. 2016 sonundan beri kapatmaya çalıştığınız sorunlar saklandıkları yerden çıkabilir, hazırlıklı olun.

Yıldız haritasına baktığımızda, yeniayın 3.evde meydana geldiğini görüyoruz. 3.ev aklı, zekayı ve mantığı yöneten, kısa mesafeli yolculukları ve öğrenmeyi ön plana çıkaran evdir. Öyleyse eğitim ve her gün görmediğimiz akrabalarımız, arkadaşlarımızla ilgili konular daha ön planda olacak demektir. 2017’nin ilk ayında gerçekleşen bu yeniay kendimizi sorguladığımız, yenilendiğimiz ve yenilikleri devam ettireceğimiz bir dönemi getirecek.

Aşk falınızın ilk 10 dakikası yalnızca 4tl ►
Hemen Ara


Türkiye’nin yıldız haritasına göre bu yeniay 8. Doğum evini yani parasal ve dönüşümsel işleri ilgilendiren evi etkisi altına alıyor. Bu da demek oluyor ki, ticari ve bütçe ile ilgili konular gündemde. Yine yalnızlık temasıyla toplumda ve siyasiler arasında birbirini anlamama veya yanlış anlama gibi konular gündemi oluşturabilir.

26 Ocaktan beri hissedilmeye başlanan yeniay süreci, şubat sonuna kadar etkili olacaktır. Önerimiz, kimseyi kırmadan, zor olsa da anlamaya çalışarak ve kendinizle hesaplaşıp, yeni yollar bularak hayatınıza devam etmeniz.

 

Bunları da Seveceksiniz:

Ayın Burcu KOVA

Sevginizi Nasıl İfade Edersiniz? 

Ay Dönümleri ve Saçlarınızın Uzaması

AŞK ATEŞİNİ TEKRAR YAKALAYABİLMENİZ İÇİN 5 TAVSİYE

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey