Cevap : OĞLAK

tarihinde

Başarıya giden yolda ısrarcı olmaları ve yapmak istediklerini hayata geçirmek için zamanla yarıştıkları için doğru cevabımız Oğlaktır.

 

Kendilerinden emin olan Oğlakların en belirgin özelliklerinden biri de başladıkları işi bitirmeleridir. Bu sebeple birçok kez denemekten ve başarılı olmak için baş verdikleri yolda çaba sarfetmekten çekinmezler.

 

 

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10dksı 3,5TLye konuşun ►
Hemen Ara

 Oğlakların bir diğer özellikleri ise sorumluluklarının farkında olmalarıdır. Günlük hayatlarında ve kendilerini tatmin etmek için entelektüel anlamda da birçok şey yapmaları gerektiğinin farkındadırlar. Bu nedenle zamanla yarışır, akıllarındaki her şeyi gerçekleştirmeye çalışırlar.


Yükselen oğlak da ısrarcı, inatçı ve kendine güvenli biridir. Yükseleni Oğlak olan kişiler de başarıları için tekrar tekrar denemekten sıkılmayacak, mağlubiyetlerinden ders çıkaracaklardır.

Başarıya giden yolda ısrarcı olmaları ve yapmak istediklerini hayata geçirmek için zamanla yarıştıkları için doğru cevabımız Oğlaktır.

 

Bunları da seveceksiniz

Koçlar Ne Der

İkizler Ne Der

2017 Burç Yorumlarınız

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Oğlak Burcunu Etkilemenin Yolları

Oğlak burcu birinden hoşlanıyorsunuz ama onu nasıl etkileyeceğinizi bilmiyor musunuz? Cevabı hatta daha fazlası bu yazımızda!

Oğlak burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Oğlak burcunun Aşk Uyumu

Oğlaklar hassas, bilge, sorumluluk sahibi ve düzen sahibi kişilikleriyle öne çıkar. Ailelerine ve yakın çevrelerindeki insanlar onlar için büyük anlam ifade eder. Eğer bir Başak ya da Boğa burcuysanız, Oğlak burcunun tam size göre olduğunu söyleyebiliriz! Yine de Oğlakların yanındayken can sıkıntısını uzakta tutmaya gayret edin. Peki sizin burcunuz ne? Oğlak burcuyla aşk uyumunuzu keşfetmek için tıklayın!