Haftalık Burç Yorumlarınız : 02 - 09 Ocak

tarihinde

Gelecek haftaya en iyi şekilde hazırlanmanın yolu şüphesiz burç yorumlarınızı Astrocenter'dan okumak! Hemen okuyun, haberiniz olsun:)

Haftalık Burç Yorumlarınız :  02 - 09 Ocak

Yeni bir hafta başlıyor! Kendinizi hazırladınız mı ?
Haftalık burç yorumlarınızı bizden size bir jest olarak görün, okuyun ve haftaya hazırlıklı başlayın.

Örneğin, cumartesi günü bir teklif alacaksanız nasıl cevap vermelisiniz, hangi sabah her zamankinden erken uyanmalı ve de gelecek olan bir iş haberine kendinizi hazırlamalısınız ? Bu soruların hepsinin cevabını haftalık burç yorumlarımızı takip ederseniz cevap bulacak

 

KOÇ

Uğraşlar : İşinizi riske atmaktan vazgeçin. İşinizin başındasınız, her şey yolunda, başınızı dik tutun. Bazı işleri ne kadar çabuk biterse o kadar iyi diyerek yapıyorsunuz fakat bu durum daha fazla sürmemeli.   

İlişkiler :  Herkesi mutlu etmeye çalıştığınız bir dönemdesiniz. Hassaslığınız ve duygusallığınız farkediliyor, anlayışla karşılayacağınız konuşmalar gerçekleşecek. Bu durum sizi sevmeyenlerin bile takdirini kazandıracak.

 

BOĞA

Uğraşlar : Yıldızlar sizinle beraber. Projelerinize ve fikirlerinize vücut verme zamanı geldi. Siz de sizdeki rahatlamayı farkediyorsunuz. İşler yoluna giriyor, pazartesiden itibaren yola koyulun.

İlişkiler : Sevdiğiniz kişinin gevşekliği, rehaveti sizi bunaltmaya başladı… Sizin için aşk korkusuzca ve ortaklaşa yaşanmalı. Sizin işiniz başınızdan aşkınken hayalleriyle yaşayan biri sinir bozucu olabiliyor. Bu sıra arkadaşlık ilişkilerinze aşktan daha çok önem ve zaman verin.

Gelecekte sizi neler bekliyor? Alanında uzman falcı ve astrologlardan kişiye özel hizmet almak için ►
Hemen Ara

 

İKİZLER

Uğraşlar : Projelerinizin gerçekleşmesinin önüne birkaç fren çekildi. Bugünlerde de sabır kelimesiyle yanyana durmak bile istemiyorsunuz. Fakat farkına varın ki bu şekilde çok fazla enerjiyi bir hiç için harcıyorsunuz. Sabırlı olun.

İlişkiler : Arkadaşlarınız ve ailenizle vakit geçirmek istiyorsunuz. Aşk hayatınızda da tutkulu bir haftadasınız. Partnerinizden ilgi görmek isteyeceksiniz. İlişkiniz yoksa bu hafta sonu bir bakışa çarpılabilirsiniz, bizden söylemesi.

 

YENGEÇ

Uğraşlar : Söylediklerinizle göz dolduracaksınız. Önemli bir görüşme sırasında veya size bir konu hakkında fikriniz sorulduğunda cevabınız alkış topluyor. Bu günlere çok iyi hazırlandığınızı biliyoruz. Keyfini çıkarın.

İlişkiler :  Eski arkadaşlarla tekrar iletişime geçme veya yepyeni arkadaşlıklara kök salma şansı verme vakti geldi. Kalbinizde ise kendinize güvenmeye başladınız. Böyle olmaya devam, güzel günler çok yakında.

 

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10 dksı 4 TL'ye konuşun ►
Hemen Ara

ASLAN

Uğraşlar : Genel anlamda herkes sizle aynı fikirde değil bu sebepten gereksiz tartışmalara girmekten vazgeçin. Sizin için ilerlemenin en iyi yolu yola tek başınıza devam etmekten geçiyor.

İlişkiler :  Sizi bu hafta etkilemek için işten, kariyerden, gelecek planlarından bahsedilmesi lazım.  Yerinizde duramıyorsunuz, birisini bekleyeyim de onunla dışarı çıkarız diye düşünmenzin imkanı yok. Kaybedecek vaktiniz yok sizin.

 

BAŞAK

Uğraşlar : Kendinizden şüphe ediyorsunuz, uzun zamandır içinde olduğunuz işi bitirebilmeniz için daha çok motivasyona ihtiyacınız var. Kendinize güvenin, kendinizin koçu olun, göreceksiniz bu hafta büyük gelişmelere gebe bir hafta.

İlişkiler :  Aşka çok fazla zaman ayırmakla ilgili sıkıntılarınız var. İş ve çocuklar gününüzün büyük bir kısmını dolduruyor. İlişkinizi biraz arka plana ittiniz, partnerinizi incitmemeye aman dikkat.

 

2017 Burç Yorumlarınız Hüseyin Akdağ'dan ►
Hemen Ara

TERAZİ

Uğraşlar : Ekonomik olarak kazanç sağlama hayalleri kuruyorsunuz. Bu Perşembe veya Cuma maaşınızda ufak bir yükselme isteyebilirsiniz. Eğer iş arayışında birisyseniz haftanın son günleri telefonlar gelebilir.

İlişkiler :  Etrafınızda hareketlenmeler var, siz de bundan pek bir hoşnutsunuz. Rakiplerinizin farkında olacağınız ve karşı tarafı etkilemek için harekete geçtiğiniz bir hafta olacak. Kendinize güveniniz tam.

 

AKREP

Uğraşlar : İçinizden gelen, samimi rahatlığınız sosyal ve profesyonel çevrenizde çok işe yarıyor. Yakın zamanda terfi, maaş yükselmesi haberleri almanız oldukça mümkün. Sizinle aynı ortamda olanlar sizi kaybetmek istemiyor.

İlişkiler :   Aile, iş, arkadaş ortamında hep aranan, kendisinden tavsiye alınan kişisiniz. Bu hafta popülerliğiniz her ortamda ön planda. Aşkta ise biraz boynunuz bükük, daha çok tutku arıyorsunuz.

 

YAY

Uğraşlar : Yaptığınız işlerde etkilisiniz. Gücünüz devamlı ve düzenli olarak çalışmanızdan geliyor. Yeni yıla böyle girdiniz, böyle devam edin.

İlişkiler :   Hayatınıza yeni bir anlam yükleyecek bir aşk hikayesine başlamak için çok güzel bir hafta. Eros sizinle beraber, farkında olmadan bile karşınızdaki kişiyi etkilemeyi başaracaksınız.

 

En iyi astrologlarla ve falcılara geleceğini sor ►
Hemen Ara

OĞLAK

Uğraşlar : Yaratıcı ruhunuz derin uykusundan yeni yeni uyanıyor. Orjinal olmaya cesaret etmekte bir sakınca yok. Kendinizi istediğiniz gibi ifade edin. Alacağınz olumlu tepkilere siz de şaşıracaksınız.

İlişkiler :   Duygusal hayatınızda büyük bir sürprizle karşılaşmanız mümkün. Kış ayları size yarıyor, daha fazla kucak, öpücük sizi bekliyor. Kafanızın içinde aşk marşları çalıyor. Tadını çıkarın.

 

KOVA

Uğraşlar : İş hayatınızdaki rakipleriniz için gerçekten de yenmesi zor birisiniz. Olayları çözüm biçiminiz fark yaratıyor. Eğer yakın zamanda pazarlık yapacaksanız risk almaktan korkmayın, şans sizinle.

İlişkiler :   Gülümseyin, her şey yolunda ! Aşk size kocaman bir tabakta birçok mutluluk sunuyor. Fısatları kaçırmak istemiyorsanız bu hafta evden dışarı çıkarken daha etkili kıyafetler giyebilirsiniz. Gözlerini üstünüzden alamayacak birçok kişi olacak. Onlara biraz şans verin.

 

BALIK

Uğraşlar : Yeni merak saldığınız işle meşgul oldukça diğer işerinizi boşlamaya başladınız. Önceliklerinizi ve hedeflerinizi iyi belirleyin. Haftanın ilk günleri iyi kullanırsanız çok verimli olacaktır.

İlişkiler :   Duygusal anlamda atmosfer gayet güzel. Sorunlarınızı net konuşarak hallettiniz. Ailede ise sizden çok şey bekleniyor. Özellikle ailenin küçüklerinin tüm sorumluluğu sizin üstünüzde.

 

Bunları da seveceksiniz

29 Aralık 2016 Yeniay

 Alışkanlıklarımız ve İlişkiler

Burçlara göre hediye seçme rehberi

Yalnızlık Korkusu

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin