Haftalık Burç Yorumlarınız : 19-26 Aralık

tarihinde

Aşk hayatınızda neler olacak? İş yerinizde nelere dikkat etmeli? Gökyüzü bu hafta size neler hazırlıyor? Astrologlarımız yazdı!

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

Haftalık Burç Yorumlarınız : 19-26 Aralık

Yeni bir hafta başlıyor! Kendinizi hazırladınız mı ?
Haftalık burç yorumlarınızı bizden size bir jest olarak görün, okuyun ve haftaya hazırlıklı başlayın.

Örneğin, cumartesi günü bir teklif alacaksanız nasıl cevap vermelisiniz, hangi sabah her zamankinden erken uyanmalı ve de gelecek olan bir iş haberine kendinizi hazırlamalısınız ? Bu soruların hepsinin cevabını haftalık burç yorumlarımızı takip ederseniz cevap bulacak!

 

KOÇ

Uğraşlar : Satürn ve Uranüs sayesinde zamanı çok iyi kullanacak ve yaptığınız işleri sıfır hatayla tamamlayacaksınız. Ekonomik anlamda bu sıra bir durup, plan yapmanız ve gelir giderlerinizi hesaplamanız gerekiyor. Giderlerdeki ufak değişikliklerle dengeyi sağlayacaksınız.

İlişkiler : Bu ara aşkın ateşinin tadını çıkartıyorsunuz. Biraz romantizm, biraz yaratıcılım ve durmayan bir şefkat yağmuru ilişkinizi hiç olmadığı kadar duygu dolu yapacak.


BOĞA

Uğraşlar : İş yerinizde sizden daha fazla çaba göstermenizi bekliyorlar ama siz artık bunaldınız. Eğer yeni bir iş arayışındaysanız bu sıra pozitif geri dönüşler almanız olası. Acele etmeden tüm fırsatları değerlendirmek ve sizin için en iyi olanı seçmek en doğru davranış olacaktır.

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10dakikası 3,5TLye konuşun ►
Hemen Ara


İlişkiler : Bekarsanız, sizi süprizlerden uzakta tutan köşenize siz kendi temkinlerinizle çekilmişsiniz halbuki etrafta sizi arayan gözler var. Onları farketmenin vakti geldi.


İKİZLER

Uğraşlar : Yakın zamanda kendinizi bir hareketlenmenin ortasında bulacaksınız, aksiyona hazır olun.  Temkinli olmanız ve etrafınızda olup bitenleri iyice izlemenizde fayda var.

İlişkiler : Etrafınızıdakilerle neşenizi ve sevdiğiniz şeyleri paylaşmayı biliyorsunuz. Kalbiniz açısından baktığımızda da bu hafta kalbinizde esen rüzgarın yönünü sevecek ve kendinizi bırakacaksınız. Özellikle bu hafta sonu tansiyonlara dikkat, kendinizi çok kaptırmayın.

 

YENGEÇ

Uğraşlar : İş yerinizde sizi sinirlendirecek yeni bir habere hazırlıklı olun. Eğer geçtiğimiz günlerde insanların görünüşüne bakarak onlara güvendiyseniz, herkesin göründüğü kadar güvenilir olmadığına tanık olacaksınız. İş yerinde dostluk çok zor.

İlişkiler : Antenlerinize takılan aşk adımlarından o kadar korkuyorsunuz ki tüm korunma kalkanlarınız devrede. Kendi kendinize barikat koymakta üstünüze yok.

 

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10dakikası 3,5TLye konuşun ►
Hemen Ara

ASLAN

Uğraşlar : Bu hafta sizin için kilit bir hafta olacak. Cesaretinizi toplayıp her riski alabilmek için çok iyi bir fırsat. Yeni şeyler denemeye ve yetenekleriniz doğrultusunda yeni işleri görmeye hazır olun.

İlişkiler : Aile içinde en iyi analiz yapan ve içgüdülerinizle insanların sorunlarını farkeden kişi sizsiniz. Bu sebepten onlara çözüm üretmekte de yine size düşüyor.
Aynı zamanda ne kadar doğal halinizdeyseniz o kadar ilgi çekici konuşmalar gerçekleştireceksiniz.

 

BAŞAK

Uğraşlar : Eğer ticari bir işle uğraşıyorsanız bu sıralar şanınız yürüyor. Eğer sanatsal bir icraatınız varsa etfafınızdan övgüler topluyorsunuz. Bu hafta rüyalarınızın gerçekleşebileceği ender zamanlardan, sihirli çubuklu iyilik perileri sizi dinliyor.

İlişkiler : Akılcı tavrınız olaylar üzerinde hakimiyet kurmanızı sağlıyor. Disiplinizle ilişkinizdeki engelleri yavaşça ama emin adımlarla aşıyorsunuz. Aile hayatınızda huzur var.

 

TERAZİ

Uğraşlar : Yeteneklerinizi ön plana çıkartıyorsunuz aynı zamanda seçici tavrınız da bu hafta tavan yapıyor. Entellektüel ve fiziki olarak bu hafta formunuzdasınız.

İlişkiler : Duygusal olarak tam olarak nereye gideceğinizi ve hangi kıyıya demir atacağınızı kestiremiyorsunuz. Bekarsanız  etrafınızda dolaşan haylaz birinin hareketleri sizi etkileyecek ve kafanızdan bazı fanteziler geçmesini sağlayacak.

 

AKREP

Uğraşlar : Biraz kaygısızlık dozu alırsanız şu anın ve yaşadığınız günün tadına varacaksınız. Bizden söylemesi bu ara fazla vitrin bakmayın zira knedinizi şımartıp biraz alışverişi abartmanız an meselesi.

İlişkiler : Duygusal hayatınızın merkezine ihtiyacını duyduğunuz hisleri yerleştirdiniz. Bu ihtiyaçların giderilmesini istiyorsunuz ama sevgiliniz bu ara çok yoğun ve bu isteğinizin farkında bile değil…

2017 Burç Yorumlarınız Hüseyin Akdağ'dan►
Hemen Oku

 

YAY

Uğraşlar : Satürn ve Uranüsü takip edin! Çünkü şimdi hayatınızı yeniden şekillendirme ve yeni planları harekete geçirme vakti. Olayların sonuçlarını da şimdiden kestirip çözümler üretiyorsunuz bu da dün tereddüt halindeyken bugünden itibaren cesaret etmenizi sağlıyor.

İlişkiler : Aşkta olduğu gibi arkadaşlıkta da hesap peşinde değilsiniz, sizin için vermek aynı zamanda almak da demek. Bu hafta rüzgar sizin lehinize esiyor ve kendine en güvenli halinizi sosyal ortamlarda göstermeye başlıyorsunuz.

 

OĞLAK

Uğraşlar : İletişim yetinizle birçok kapıyı aralıyorsunuz. Bir sınav, mülakat veya yarışmaya katılacaksanız bu hafta ideal. Yanıltıcı sorular sizi yanıltamayacak.

İlişkiler : Uzlaştırıcı tavrınız yakınlarınız arasında çok seviliyor ve değeri biliniyor. Çocuklarınızı veya sevdiğiniz kişiyle vakit geçirmeyi ve onlarla güzel anlar paylaşmayı ihmal etmeyin.

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10dakikası 3,5TLye konuşun ►
Hemen Ara

 

KOVA

Uğraşlar : Uzun zamandır çözüme ulaşmayan sorunları adeletli bakış açınızla siz çözeceksiniz ve bu herkes tarafından övgüyle karşılanacak. Bu haftayı ufak tefek ama canınızı sıkan sorunları çözmekle harcayın, inanın sonrasında pişman olmayacaksınız.

İlişkiler : Meraklı ve yaratıcı ruhunuzu elinizden geldiğince çok kişiyle paylaşıyorsunuz. Özellikle son okuduğunuz kitaplar, son gördüğünüz filmler veya sergiler konuşmalarınızın ana teması. Karşınızda istediğiniz gibi dolu biri varsa kaliteli sohbetler sizi bekliyor olacak.

 

BALIK

Uğraşlar : İş yerinizde akıl sizin yoldaşınız fakat tereddüt sizi yenilikler yapmaktan alıkoyuyor. Sizce de fazla konfora düşkün olmadınız mı ? Biraz risk almalısınız.

İlişkiler : Sosyal hayattaki yüzünüz gerçek siz değil. Dışarıdan gülüp içten içe melankoliye doğru kayıyorsunuz. Biraz dinlenin! Eğer bekarsanız prensiplerinizin arkasına sığınmaya devam edin, hayatınızı alt üst edecek tekliflerdense bu daha iyi bir seçim.

 

Bunları da seveceksin

Burcunuza göre Türkiye tatil rehberi

Yeşilçam Ustaları ve Burçları

 Burç Taşları : Peki Senin Taşın Hangisi?

Erkekler ilk adımı neden geç atar?

 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!