Haftalık Burç Yorumlarınız : 12 - 19 Aralık

tarihinde

Yeni bir hafta başlıyor! Kendinizi hazırladınız mı ?<br />Haftalık burç yorumlarınızı bizden size bir jest olarak görün, okuyun ve haftaya hazırlıklı başlayın.

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

HAFTALIK BURÇ YORUMLARINIZ : 12-19 ARALIK


Örneğin, cumartesi günü bir teklif alacaksanız nasıl cevap vermelisiniz, hangi sabah her zamankinden erken uyanmalı ve de gelecek olan bir iş haberine kendinizi hazırlamalısınız ? Bu soruların hepsinin cevabını haftalık burç yorumlarımızı takip ederseniz cevap bulacak!

Genel olarak,
Bu haftanın şanslıları Yaylar olacak, Ay, Güneş ve Satürn’ün dizilişi sayesinde hiç tereddüt etmeden önemli bir karar alabilirsiniz, özellikle de ekonomik konularda. Pişman olmayacaksınız

Bu haftanın en önemli olaylarından biri 14 Aralık’ta gerçekleşecek olan Dolunay. İkizler-Yay arasında gerçekleşecek olan Dolunay iç dünyamızdakileri dışarıya çıkartacağımızın sinyallerini veriyor. Aynı zamanda Merkür’ün Oğlak burcunda seyir etmesi de bu tarihin ortak mallar, iş birleştirmeler veyahut dava halindeki mal bölüşümleri gibi konuları ön plana çıkartıyor.


KOÇ 12-19 ARALIK

Uğraşlar: Bu hafta yardıma ihtiyacınız yok! Ufkunuz genişliyor ve bir şeyler yapma isteğiniz artıyor. Yaşamı çok daha farklı yaşamak ve hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsunuz.

İlişkiler: Duygusal hayatınız bu hafta geçen haftalara göre ritim kazanıyor. Kalbinizin artan ateşini ve hızını siz de fark edeceksiniz. Yatak odanız artık uyumlu renklerle aydınlanacak. Artık daha fazla aşk hayatınızın kurbanı olmak istemiyorsunuz, bundan sonra ilişkilerinizin iplerini elinize alıyorsunuz.

<<Koç burcu karakter özellikleri ve aşk uyumu>>

 

BOĞA 12-19 ARALIK

Uğraşlar: Bu hafta elinizi attığınız her iş hallolacak. Ağzınız güzel laf yapmak için açılmayacak. İnsanların hareketlerini gözlemleyip ona göre konuşacak, dürüstlüğünüzle kazanacaksınız.

İlişkiler: 17-18 Aralık hafta sonunda misafir ağırlamaya hazır olun. Siz uygun olduğunuz müddetçe, etrafınızdakiler tüm toplantıları sizin evde yapmak isteyecekler. Siz de misafirperverlik nasıl olur örneği gösterip, sofranızla övgü toplayacaksınız.

<<Boğa burcu karakter özellikleri ve aşk uyumu>>

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10dakikası 3,5TLye konuşun ►
Hemen Ara


İKİZLER 12-19 ARALIK

Uğraşlar: Ruhunuz sakinleşiyor ve siz önceki günlere nazaran daha toleranslı oluyorsunuz. Aynı zamanda hafızanızın sizi yanıltmadığı ve kendinizi iyi ifade edeceğiniz bir haftaya giriyorsunuz. Eğer bir sunum, iş görüşmesi veya bir sözlüye girecekseniz bu hafta içinde halledin

İlişkiler: Aşk hayatınız hiç olmadığı kadar iyi ve resmen bulutların üstündesiniz. Bunu fark ettiğiniz an, yakınızda problemleri olan kişilere yardım etme ihtiyacı hissedeceksiniz. Kendinizi başkasının yerine koyup, iyi bir dinleyici olmanız an meselesi.

<<İkizler burcu karakter özellikleri ve aşk uyumu>>


YENGEÇ 12-19 ARALIK

Uğraşlar: Bu hafta özel hayatınız ve iş hayatınız arasında bir denge kurmakla geçecek. Her iki alanda da birçok aktiviteye katılacak ve birini birinden az tutmamak için yoğun bir hafta geçireceksiniz.

İlişkiler: Kendinizi yıpratacak bir tutkunun esiri oldunuz. Eğer birlikteliğiniz varsa küçük ama etkili değişiklikler yapmanızın, geleceğinizi için büyük önemi var.

<<Yengeç burcu karakter özellikleri ve aşk uyumu>>


ASLAN 12-19 ARALIK

Uğraşlar: Bu hafta sizin en büyük silahınız olayları kavrama yeteneğiniz olacak. Önünüze engel olan her türlü engeli farklı açılardan düşünerek analiz edecek ve çözümler üreteceksiniz. Stratejileriniz, başka stratejileri ortaya çıkartmak ve tuzakları bulmak için oyuna giriyor.

İlişkiler: Kalbinizden uzakta kalanları yakınlaştırma sürecine giriyorsunuz. Sevilen kişi olmak için hoşgörülü yapınız ön planla, karşınızdakini hatalarıyla da sevdiğinizi fark ediyorsunuz. Aşk gerçekten da sizin yanınızda.

<<Aslan burcu karakter özellikleri ve aşk uyumu>>

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10dakikası 3,5TLye konuşun ►
Hemen Ara


BAŞAK 12-19 ARALIK

Uğraşlar: Bu ne el çabukluğu bu ne beceri! Bu hafta her yana koşuyorsunuz ve herkese direktifler vererek onların da hayatını kolaylaştırıyorsunuz. Yorulan sizsiniz, kimse direktif almaktan mutsuz değil.

İlişkiler: Etrafınızdakiler için sizi sarıp sarmalamak ve size dayanak olmak hiç de kolay değil. Böyle bir yaklaşım hiç istemiyorsunuz. Ama bir yandan daha çok ilgi beklerken diğer yandan da hiç orta yol bulucu olmuyorsunuz.

<<Başak burcu karakter özellikleri ve aşk uyumu>>


TERAZİ 12-19 ARALIK

Uğraşlar: Kuşkucusunuz ama böyle olmakla iyi yapıyorsunuz. Hayatınızdaki huzuru bozabilecek kişileri önceden sezeceksiniz. Belki tırnaklarınızı önceden göstererek abartıyorsunuz ama en azından düşmanları uzak tutmak için işe yarar bir yöntem.

İlişkiler: Yakın zamanda sizi mutlu edecek bir ‘bilet’ alacaksınız. Bu, mesaj kutunuza gelen bir mail, beklemediğiniz bir arama ya da gerçekten bir bilet olabilir, mutluluğa doğru yol alacağınız kesin.

<<Terazi burcu karakter özellikleri ve aşk uyumu>>

 

AKREP 12-19 ARALIK

Uğraşlar: Konuşurken seçtiğiniz kelimeler sizi ön plana çıkartıyor, bu özgüvenle daha çok söz alıyor ve toplantıların parlayan yıldızı oluyorsunuz. Eğer ticari işlerle uğraşıyorsanız, bu hafta iyi sonuçlar almanız ve pazarlıkta karlı çıkmanız an meselesi.

İlişkiler: Daha yumuşak başlısınız, olayların ve kişilerin sizi etkilemesine izin veriyorsunuz. Ve bu hafta sizi etrafınızda sizin için pervane olanlar etkileyecek. Bekarsanız adaylar arasında seçim yapmanız gerekebilir.

<<Akrep burcu karakter özellikleri ve aşk uyumu>>

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10dakikası 3,5TLye konuşun ►
Hemen Ara


YAY 12-19 ARALIK

Uğraşlar: Bu hafta çok meraklısınız. Her şeyin nedenini, niçinini bilmek istiyorsunuz.  Okuma yapmak, müze gezmek, sinemaya gitmek ve birçok yere yetişip, yeni şeyler öğrenmek için ideal bir hafta.

İlişkiler: Egzotik bir yere tatile gitmeye hazırlanıyorsunuz. Eğer böyle bir planınız yoksa aşkınızın gözlerinde seyahat edeceğiniz kesin. Şanslı günler sizi bekliyor.

<<Yay burcu karakter özelllikleri ve aşk uyumu>>


OĞLAK 12-19 ARALIK

Uğraşlar: Bu hafta sırlar ortaya çıkacak ve siz de bu sırları ortaya çıkaran tarafta olacaksınız. Yeni stratejiler üretmenin ve farklı olaylara karşı savunma almanın vakti geldi.

İlişkiler: Karşı tarafla iletişimiz iyi ve kendinizi güzel ifade ediyorsunuz. Bu da karşı cins tarafından fark edilmenizi sağlayacak. Aynı zamanda sevdiğiniz kişi için inisiyatif almanın ve onun yardımına yetişmenin sırası.

<<Oğlak burcu karakter özellikleri ve aşk uyumu>>

 

2017 Burç Yorumlarınız Hüseyin Akdağ'dan►
Hemen Oku


KOVA 12-19 ARALIK

Uğraşlar: Motivasyonlarınızın kaynağını bulmanız gerekiyor. Bu hafta kendinize yönelip bu konuya çözümler bulabilirsiniz. Unutmayın hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak yollar en iyi bildiğiniz ve çalıştığından emin olduğunuz metodlardan geçer. Bu hafta planınızı oturtursanız hızınızla projelerinizi hayata geçirmiş olursunuz.

İlişkiler: Çevrenizde yardımlaşma ve barış ortamı var. Siz de kişisel olarak bu ortama katkıda bulunmak istiyor, harekete geçiyorsunuz. Bu durumdan en çok yararlanacak şanslı kişiler sevdiğiniz kişi ve yakın arkadaşlarınız.

<<Kova burcu karakter özellikleri ve aşk uyumu>>


BALIK 12-19 ARALIK

Uğraşlar: Gezegenler sizin yanınızda. Bilgi ve birikimlerinizi artırıyor ve deneyimlerinizi üstlerinize farkettiriyorsunuz. Geçtiğimiz günlerde içinde bulunduğunuz tereddüt durumundan çıkıp, kendinizi gösterme vakti geldi.

İlişkiler: Uyanın artık! Kalbiniz için bir şeyler yapma vakti geldi. Aşkla kendi köşenize dönerek yarışamazsınız. Artık harekete geçmeli ve açıklamalarda bulunmanın haftası. Eğer çok utangaç olduğunuzu düşünüyorsanız en azından sizin yanınıza yaklaşılmasına izin verin.

<<Balık burcu karakter özellikleri ve aşk uyumu>>

 Bunları da Seveceksiniz

Ayın Burcu : Başakları Tanıyalım 

Evlilik ve Aşk Falı

Metabolizmayı Hızlandırmanın 10 Doğal Yolu

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!