29 Kasım 2016 Yay Burcunda Yeniay

tarihinde

<strong>29 Kasımdaki Yeniay bize ne yenilikler getirecek, nasıl bir dönem bizi bekliyor ?</strong>

Akrep burcunda gerçekleşen 30 Ekim’deki yeniay bize zorlu bir kasım ayı yaşattı. 22 Kasım’da Güneşin yay burcuna geçmesiyle beraber ise taşıdığımız enerji de hayata bakış açımız da değişmeye, güzelleşmeye başladı.

29 Kasım’da gerçekleşecek olan yeniay bir süredir tıkanıklık yaşadığınız tüm konuların sonuca bağlanacağı bir dönemi getiriyor. Bu dönemde gizli kapaklı işler ortaya çıkacak ve adalet teması ön planda olacak. Aynı zamanda yalnız kalmak istemediğimiz, arkadaşlarımızı daha çok görmek için can attığımız bir dönem olacak. Birçok arkadaşınızın size yardımcı olduğunu sizin de onlara yardım ettiğinizi bu yeniayda göreceksiniz.

En iyi astrolog ve falcılardan geleceğinize dair tavsiyeler alın! Üstelik ilk 10 dakikanız sadece 3,5 tl
HEMEN ARA

 

Kasım ayı boyunca akrebin de etkisiyle kendimizi zorladığımız bir dönemden geçtik. Kendimize birçok soru sorduk, özlüğümüzü ve özgülüğümüzü tartıştık. 29 Kasım ile beraber kendimizle daha barışık olacağız, artık cevaplar daha net ve yalın.

Yay burcunun yeniayı bize keşfetme, dinleme ve öğrenme arzusu veriyor. Bir bakıma geçen ayla bütün düşündüğümüzde, geçtiğimiz ay kendimizi sorguladık şimdi de ne yapacağımızı biliyoruz ve adımlar atıyoruz. Bu dönem, uzun zamandır cesaret edemediğiniz işlere başlamak için ideal.

Bu dönemi sorunsuz atlatmanız ve giriştiğiniz işlerde başarılı olmanız için yargılayıcı olmadan, karşınızdaki kişilerle ortak noktalarınızı bulmayı, başkalarıyla fikir alışverişinde bulunup adımları bu fikirler doğrultusunda atmayı ve rüyalarınızın gerçekleşmesi için gerçekçi ve emin adımlarla ilerlemeyi unutmayın.

 

<< Falıma Nasıl Baktırabilirim ? >>

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Burcum, hakkımda neler söylüyor?

Yay Burcu Kadını: Güçlü ve Özgür

Sertab Erener, Sezen Aksu, Azra Akın ve Zeynep Çamcı; bu isimler Türkiye’nin en ünlü yay kadınlarından bazıları. Onlar alanlarında önde gelen isimlerden ama yay burcu kadını olarak birçok ortak noktaları da var.

Cevap : YAY

Güleryüzlü ve başarılı insanlar olma isteklerinden dolayı sorumuzun doğru yanıtı Yay burcudur.

Yay Burcunu Etkilemenin Yolları

Yay burcu birinden hoşlanıyorsunuz ama onun ilgisini nasıl çekeceğinizi bilmiyor musunuz? Bilmeniz gereken tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Yay burcunun uyumlu olduğu burçlar...

Yay Burcunun Aşk Uyumu

Yay burcu macerayı sever. Onun için evde oturup dışarıda akan hayatı seyretmek söz konusu bile değildir! Yay, tıpkı Koç ve Aslan gibi harekete ve bol bol seyahat etmeye ihtiyaç duyar. Yay burcunun hızına ve enerjisine herkes yetişemez! Burcunuz Yay burcu ile uyumlu mu? Yay burcunun en uyumlu olduğu burçları açıklıyoruz!