Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

16 Ekim 2020 Yeniayı: Hiçbir Şey Beklediğiniz Gibi Olmayacak...

Yeniay esnasında Güneş ve Ay yan yana gelir ve aynı açıyı yapar. Bu şekilde Güneş ve Ay Kavuşumu da gerçekleşmiş olur. Ekim ayında Yeniay Terazi burcunda meydana gelecek. Gündeminizdeyse aşk ve uyum olacak. Tabi eğer bazı gezegenler işleri karıştırmazsa! Bu Yeniay size neler hazırlıyor? Cevapları bizde!

Terazi burcunda Yeniay: Yakınlarımıza duyulan ihtiyaç

Birlikteliklerin, ilişkilerin, ortaklıkların ve dengenin burcu Terazi'de gerçekleşen Yeniay'ın etkisiyle, insanlarla daha fazla yakınlaşırız.  Yakınlarımızla iletişim kurmak ve etrafımızda huzurlu bir ortam sağlamak için çaba sarf ederiz. Terazi burcunda gerçekleşen Yeniay, arkadaşlarımızı ve yakınlarımızı ağırlamak için harika bir fırsat da olabilir. Ancak bu kilit tarihteki gezegenlerin konumu etkisiyle beklenmedik durumlara da hazırlıklı olmak gerekir!


Yeni Aylar falcıların görüşlerini almak için ideal zamanlardır. Tıklayın ve anında geleceğinize dair ipuçlarını öğrenin!
Terazi Burcu'nda Yeniay ve Gök Cisimlerinin Konumları

Yeniay, 16 Ekim 2020 Cuma günü 23 derecelik açıyla Terazi burcunda meydana gelecek. 

16 Ekim'de Terazi burcunda gerçekleşecek Yeniay, Retro hareketini yapan Mars'la, Koç'taki Kara Ay'la ve Oğlak burcundaki Jüpiter-Satürn-Plüton Kavuşumu ile negatif bir açı yapacak. Ayrıca bu Yeniay ve Balık burcundaki Neptün arasında 150 derecelik bir açı oluşacak.

Yeniay'ın gerçekleşeceği gökyüzünde yorum yapabileceğimiz bir dizi durum mevcut. Eğer temel sembollere odaklanacak olursak Terazi burcundaki Yeniay'ın insanlarla ilişkilerimizin yanı sıra kurallarla ilgili olduğunu söyleyebiliriz.  Mars ile Satürn-Jüpiter-Plüton Kavuşumu ile ilgili konumlar, COVID-19 pandemisi ile ilgili yeni sınırlayıcı kuralların habercisi olabilir. 

Akrep burcunda Retro konumunda olan Merkür endişelerimizi yansıtsa da (Neptün Üçgeni sayesinde) yaşamımızı güzelleştirmek için sarf ettiğimiz çabalara da işaret ediyor. Medyadan duyacağımız umut verici mesajlar da bunu destekler nitelikte. Yeniay'a ayrıca Neptün ve Başak burcundaki Venüs Karşıtlığı eşlik edecek. Bu karşıtlık sağlık ve ilişkiler konusunda belirsizliklere yol açsa da pozitif düşüncelerimizi korumaya yardımcı olacak. Gökyüzünde dostluğa, yardımseverliğe ve hoşgörüye dair sembolleri görmek mümkün. 

Bu Yeniay'da hem bireysel hem de toplumsal açıdan bazı zorlu kararları kabul etmek zorunda kalacağız ve öyle ya da böyle yeni değişimlere uyum sağlamayı öğreneceğiz. Bazılarımız bizzat aldığımız kararlarla bu değişimlere ön ayak olacak ve Yeniay'ın canlandırıcı etkisinden beslenecek.

16 Ekim Yeniayı Burç Yorumları 

Yeniay tüm burçları etkileyen bir astronomik gelişme olsa da 16 Ekim Yeniayı'nın en çok Terazi, Koç, Oğlak ve Yengeç burçlarının üzerinde negatif etkileri olacak. Yay, Kova, İkizler, Aslan ve Başak ise bu zaman dilimini daha huzurlu bir şekilde geçirecek.


16 Ekim Yeniayı'nda sizi neler beklediğini öğrenmek için görselleri kaydırın!

Koç

Sakin olun!

Bu Yeniay'da karmaşık bir durum karşısında harekete geçmek zorunda kalacaksınız. İstediklerinizi elde etmek için sabırsız tavırlarınızı ve agresif tepkilerinizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerek!

Boğa

Arzularınızın peşinden gidin.

Yeniay size gündelik yaşamınızı değiştirmeye ve yaşam alanınızı güzelleştirmeye dair arzularınızı kamçılıyor. Yine de ani ve radikal değişimlerden kaçının. Aksi takdirde çevrenizdeki insanlar size ayak uydurmakta güçlük yaşayabilir!

İkizler

Doğru seçimleri yapın.

Bu Yeniay, çocuklarınıza, eğer bekarsanız da filizlenmekte olan bir aşka dair karmaşık bir durum karşısında sizi harekete geçmeye yönlendirecek. 

Yengeç

Rahatlamaya çalışın.

Yeniay'ın etkisiyle ailenizi ve ev yaşamınızı ilgilendiren konularda daha sabırsız, beklentileri yüksek ve değerlerinizden ödün vermeyen bir ruh haline bürünüyorsunuz. 

Aslan

Yardımseverliğiniz öne çıkıyor.

Bu Yeniay'da hayatınızın farklı alanlarında yeni insanlarla tanışma fırsatı elde edeceksiniz. Bu zaman diliminde sıkıntı yaşayan bir insana yardım etmeniz gerekebilir. 

Başak

İş yaşamınızda sertliğinizi konuşturuyorsunuz. 

Yeniay sayesinde kararlı ve becerikli bir şekilde pazarlıklar yapıyorsunuz. Bir sorunu çözmek, gerekirse avukatınızla görüşmek ve bir meselede tüm şartları lehinize çevirmek için doğru zaman!

Terazi

Başka şeylere odaklanın.

Yeniay sayesinde partnerinizle arzularınızın yanı sıra kendinizi eksik hissettiğiniz noktaları da paylaşıyorsunuz. Bekarsanız, hayallerinizi süsleyen birini kaybettiğiniz için üzülebilirsiniz. 

Akrep

Her şeyden önce verimlilik 

Yeniay sayesinde iş ilişkilerinize ve projelerinize dair harekete geçmeniz için gerekli yöntemleri belirlemenize ve doğru yerde kullanmanıza  yardımcı olacak. Böylece size engel olup yolunuza çıkanları sollayacaksınız!

Yay

Doğru seçimi yapın.

Yeniay'In etkisiyle arkadaş ilişkilerinizde daha bağımsız tavırlar sergilemeye meyillisiniz. Dostlarınızından birine sırt çevirmeniz bile mümkün...

Oğlak

Dikkatli olun!

Yeniay sayesinde daha etkili bir çalışma ritmi sağlamak adına işinizdeki bazı görevlerden vazgeçmeye karar veriyorsunuz. Yine de sizden bir proje ya da bir fikir çalma potansiyeli olan saygısız insanlara karşı dikkatinizi elden bırakmayın!

Kova

Hayal edin ve sabırlı olun.

Yeniay etkisiyle gündelik yaşamdan uzaklaşmak ve tatile çıkmak istekleriniz artıyor. Peki bu hayallerinizi gerçekleştirebilecek imisiniz? Rüya tatilinizi planlamaya şimdiden başlayın ama daha ziyade 2021'de olmasını tercih edin!

Balık

Tutkular birbirini kovalıyor...

Yeniay sayesinde aşk hayatınıza dair yepyeni hazların tadına varabilirsiniz. Sizi şaşırtan yoğun tutkulara kapılıp gitmeniz mümkün! Aşkın kollarına kendinizi bırakmaya hazır mısınız?

Burç yorumlarınız sayesinde geleceğinize ışık tutun!

Balık Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Kova Burcu İçin 2021 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Oğlak Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Yay Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Akrep Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!
Terazi Burcu İçin 2022 Burç Yorumları  2022 yılında sizi neler beklediğini keşfedin!

Güncel makalelerimiz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?

Ay, size ne söylüyor?

2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!
Çin Hamilelik Takvimi: Kız mı Erkek mi?  Tüm cevaplar Çin Takvimi'nde!

Burçlar ve kişiliğiniz

1 Şubat 2022 Yeniayı: Harika Bir Başlangıç!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022'de Hangi Burçlar Birbirleriyle Daha İyi Anlaşacak?  Bu yıl en iyi arkadaşınız kim olacak?
18 Ocak Dolunayı: İlişkilerinizde Her Şey Yoluna Giriyor.  Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek?
2022 Ay Takvimi  Hiçbir Dolunay'ı es geçmeyin!
2 Ocak Oğlak Yeniayı: Zirveyi Hedefleyin!  Bizi nasıl bir Yeniay bekliyor?
2022 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri  Bu tarihleri sakin atlamayın!

Bizimle iletişime geçin.