16 Ekim 2020 Yeniayı: Hiçbir Şey Beklediğiniz Gibi Olmayacak...

tarihinde

Yeniay esnasında Güneş ve Ay yan yana gelir ve aynı açıyı yapar. Bu şekilde Güneş ve Ay Kavuşumu da gerçekleşmiş olur. Ekim ayında Yeniay Terazi burcunda meydana gelecek. Gündeminizdeyse aşk ve uyum olacak. Tabi eğer bazı gezegenler işleri karıştırmazsa! Bu Yeniay size neler hazırlıyor? Cevapları bizde!

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
Yaz Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
2024 yaz mevsimine özel burç yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuza özel 2024 Yaz mevsimi çalışmasını görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

Terazi burcunda Yeniay: Yakınlarımıza duyulan ihtiyaç

Birlikteliklerin, ilişkilerin, ortaklıkların ve dengenin burcu Terazi'de gerçekleşen Yeniay'ın etkisiyle, insanlarla daha fazla yakınlaşırız.  Yakınlarımızla iletişim kurmak ve etrafımızda huzurlu bir ortam sağlamak için çaba sarf ederiz. Terazi burcunda gerçekleşen Yeniay, arkadaşlarımızı ve yakınlarımızı ağırlamak için harika bir fırsat da olabilir. Ancak bu kilit tarihteki gezegenlerin konumu etkisiyle beklenmedik durumlara da hazırlıklı olmak gerekir!


Yeni Aylar falcıların görüşlerini almak için ideal zamanlardır. Tıklayın ve anında geleceğinize dair ipuçlarını öğrenin!
Terazi Burcu'nda Yeniay ve Gök Cisimlerinin Konumları

Yeniay, 16 Ekim 2020 Cuma günü 23 derecelik açıyla Terazi burcunda meydana gelecek. 

16 Ekim'de Terazi burcunda gerçekleşecek Yeniay, Retro hareketini yapan Mars'la, Koç'taki Kara Ay'la ve Oğlak burcundaki Jüpiter-Satürn-Plüton Kavuşumu ile negatif bir açı yapacak. Ayrıca bu Yeniay ve Balık burcundaki Neptün arasında 150 derecelik bir açı oluşacak.

Yeniay'ın gerçekleşeceği gökyüzünde yorum yapabileceğimiz bir dizi durum mevcut. Eğer temel sembollere odaklanacak olursak Terazi burcundaki Yeniay'ın insanlarla ilişkilerimizin yanı sıra kurallarla ilgili olduğunu söyleyebiliriz.  Mars ile Satürn-Jüpiter-Plüton Kavuşumu ile ilgili konumlar, COVID-19 pandemisi ile ilgili yeni sınırlayıcı kuralların habercisi olabilir. 

Akrep burcunda Retro konumunda olan Merkür endişelerimizi yansıtsa da (Neptün Üçgeni sayesinde) yaşamımızı güzelleştirmek için sarf ettiğimiz çabalara da işaret ediyor. Medyadan duyacağımız umut verici mesajlar da bunu destekler nitelikte. Yeniay'a ayrıca Neptün ve Başak burcundaki Venüs Karşıtlığı eşlik edecek. Bu karşıtlık sağlık ve ilişkiler konusunda belirsizliklere yol açsa da pozitif düşüncelerimizi korumaya yardımcı olacak. Gökyüzünde dostluğa, yardımseverliğe ve hoşgörüye dair sembolleri görmek mümkün. 

Bu Yeniay'da hem bireysel hem de toplumsal açıdan bazı zorlu kararları kabul etmek zorunda kalacağız ve öyle ya da böyle yeni değişimlere uyum sağlamayı öğreneceğiz. Bazılarımız bizzat aldığımız kararlarla bu değişimlere ön ayak olacak ve Yeniay'ın canlandırıcı etkisinden beslenecek.

16 Ekim Yeniayı Burç Yorumları 

Yeniay tüm burçları etkileyen bir astronomik gelişme olsa da 16 Ekim Yeniayı'nın en çok Terazi, Koç, Oğlak ve Yengeç burçlarının üzerinde negatif etkileri olacak. Yay, Kova, İkizler, Aslan ve Başak ise bu zaman dilimini daha huzurlu bir şekilde geçirecek.


16 Ekim Yeniayı'nda sizi neler beklediğini öğrenmek için görselleri kaydırın!

  • Koç

    Sakin olun!

    Bu Yeniay'da karmaşık bir durum karşısında harekete geçmek zorunda kalacaksınız. İstediklerinizi elde etmek için sabırsız tavırlarınızı ve agresif tepkilerinizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerek!

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Yükselen burcumu nasıl hesaplarım?

Yükselen burcunuz doğum haritanızda çok önemli bir konuma sahiptir. Astrolojik bağlamda diğer insanlarla nasıl ilişki kurduğunuz ve kendi benliğinizi algılama biçiminizi belirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız yöntemle yükselen burcunuzu hesaplayın ve Güneş burcunuz, dolayısıyla da ilişkileriniz üzerindeki etkilerini keşfedin!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

En Sadakatsiz Burçlar Hangileri?

Araştırmalara göre bazı burçların aldatmaya daha çok meyilli olduğu söyleniyor. Peki bu burçlar hangileri? Uzman astrologlarımız sayesinde ilişkilerinizde uzak durmanız gereken burçları keşfedin!

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!