16 Ekim 2020 Yeniayı: Hiçbir Şey Beklediğiniz Gibi Olmayacak...

tarihinde

Yeniay esnasında Güneş ve Ay yan yana gelir ve aynı açıyı yapar. Bu şekilde Güneş ve Ay Kavuşumu da gerçekleşmiş olur. Ekim ayında Yeniay Terazi burcunda meydana gelecek. Gündeminizdeyse aşk ve uyum olacak. Tabi eğer bazı gezegenler işleri karıştırmazsa! Bu Yeniay size neler hazırlıyor? Cevapları bizde!

Terazi burcunda Yeniay: Yakınlarımıza duyulan ihtiyaç

Birlikteliklerin, ilişkilerin, ortaklıkların ve dengenin burcu Terazi'de gerçekleşen Yeniay'ın etkisiyle, insanlarla daha fazla yakınlaşırız.  Yakınlarımızla iletişim kurmak ve etrafımızda huzurlu bir ortam sağlamak için çaba sarf ederiz. Terazi burcunda gerçekleşen Yeniay, arkadaşlarımızı ve yakınlarımızı ağırlamak için harika bir fırsat da olabilir. Ancak bu kilit tarihteki gezegenlerin konumu etkisiyle beklenmedik durumlara da hazırlıklı olmak gerekir!


Yeni Aylar falcıların görüşlerini almak için ideal zamanlardır. Tıklayın ve anında geleceğinize dair ipuçlarını öğrenin!
Terazi Burcu'nda Yeniay ve Gök Cisimlerinin Konumları

Yeniay, 16 Ekim 2020 Cuma günü 23 derecelik açıyla Terazi burcunda meydana gelecek. 

16 Ekim'de Terazi burcunda gerçekleşecek Yeniay, Retro hareketini yapan Mars'la, Koç'taki Kara Ay'la ve Oğlak burcundaki Jüpiter-Satürn-Plüton Kavuşumu ile negatif bir açı yapacak. Ayrıca bu Yeniay ve Balık burcundaki Neptün arasında 150 derecelik bir açı oluşacak.

Yeniay'ın gerçekleşeceği gökyüzünde yorum yapabileceğimiz bir dizi durum mevcut. Eğer temel sembollere odaklanacak olursak Terazi burcundaki Yeniay'ın insanlarla ilişkilerimizin yanı sıra kurallarla ilgili olduğunu söyleyebiliriz.  Mars ile Satürn-Jüpiter-Plüton Kavuşumu ile ilgili konumlar, COVID-19 pandemisi ile ilgili yeni sınırlayıcı kuralların habercisi olabilir. 

Akrep burcunda Retro konumunda olan Merkür endişelerimizi yansıtsa da (Neptün Üçgeni sayesinde) yaşamımızı güzelleştirmek için sarf ettiğimiz çabalara da işaret ediyor. Medyadan duyacağımız umut verici mesajlar da bunu destekler nitelikte. Yeniay'a ayrıca Neptün ve Başak burcundaki Venüs Karşıtlığı eşlik edecek. Bu karşıtlık sağlık ve ilişkiler konusunda belirsizliklere yol açsa da pozitif düşüncelerimizi korumaya yardımcı olacak. Gökyüzünde dostluğa, yardımseverliğe ve hoşgörüye dair sembolleri görmek mümkün. 

Bu Yeniay'da hem bireysel hem de toplumsal açıdan bazı zorlu kararları kabul etmek zorunda kalacağız ve öyle ya da böyle yeni değişimlere uyum sağlamayı öğreneceğiz. Bazılarımız bizzat aldığımız kararlarla bu değişimlere ön ayak olacak ve Yeniay'ın canlandırıcı etkisinden beslenecek.

16 Ekim Yeniayı Burç Yorumları 

Yeniay tüm burçları etkileyen bir astronomik gelişme olsa da 16 Ekim Yeniayı'nın en çok Terazi, Koç, Oğlak ve Yengeç burçlarının üzerinde negatif etkileri olacak. Yay, Kova, İkizler, Aslan ve Başak ise bu zaman dilimini daha huzurlu bir şekilde geçirecek.


16 Ekim Yeniayı'nda sizi neler beklediğini öğrenmek için görselleri kaydırın!

  • Koç

    Sakin olun!

    Bu Yeniay'da karmaşık bir durum karşısında harekete geçmek zorunda kalacaksınız. İstediklerinizi elde etmek için sabırsız tavırlarınızı ve agresif tepkilerinizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerek!

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Kova Burcunun Özellikleri

20 Ocak ve 19 Şubat tarihleri arasında doğan Kova bağımsızlığına düşkün bir burçtur. Ait olduğu çevreden ve prensiplerden ayrışıp başka bir yolda ilerlemek ister. Kendi değer yargılarını belirlemeyi tercih eden Kova, düşünme ve harekete geçme özgürlüğünü ortaya koymak için çabalar. Özgün, yenilikçi, meraklı ve değişken bu burç her duruma uyum sağlamayı başarabilir. Kova burcunun astrolojik portresini keşfetmeye hazır mısınız?

2024 Ay Takvimi

Bizi çoğu zaman uykusuz bıraksa da Dolunay’ı seyretmek ne kadar da keyiflidir! Bahçe düzenlemek, saç kestirmek, doğumlar ve gerginlikler: Ay’ın evrelerini iyi bilmek size gündelik hayatta önemli kazançlar sağlar. Sizin için hazırladığımız 2022 takvimi sayesinde siz de bu fırsatlardan faydalanın!

Burçların Aşk Uyumu

Aşk ilişkileri her ne kadar karmaşık olsalar da burçların uyumu sayesinde hangi burçlarla iyi geçindiğinizi ve hangilerinden kaçınmanız gerektiğini öğrenmeniz mümkün. İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini ya da ideal partnerinizin nasıl olması gerektiğini mi merak ediyorsunuz? O zaman burcunuzun diğer burçlarla uyumunu keşfetmenin tam zamanı!

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılır?

Doğum haritanız kişiliğiniz ve geleceğiniz hakkında her şeyi bir bir ortaya koyar! Doğum haritası analizi sayesinde kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak daha doğru kararlar alabilirsiniz. Astroloji yazılarımız ve doğum haritası analizinizle kişiliğinizin sırlarını keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin