2017 Yılı Astrolojisi: Bu Yılın Önemli Tarihleri Nelerdir?

tarihinde

2017'nin dönüm noktaları nelerdir? Uzmanımız kaçırmamamız gereken tarihleri sizlerle paylaşıyor. Bakalım bizleri <strong>2017 yılında neler bekliyor?</strong>

💫 Astrolojik ürünlere göz atın! 

Astroloji, kendini tanıma ve gelişim için mükemmel bir araçtır! Tamamen kişiye özel astrolojik yorumlardan faydalanmanın en kolay ve ucuz hali bu ürün seçkisinde! Hepsi yaşam yolunuzu aydınlatmak ve maneviyatınızı zenginleştiren deneyimler sunmak için özenle tasarlandı.

Merkür Retrosu Paketi

✨Merkür retrosunu, yeniden odaklanma ve hayatta olumlu bir dönüşüm yaratma fırsatına dönüştürün.✨

Satın al
İlkbahar Paketi

🌸 Burcunuza özel yorum ve size özel astrolog tavsiyeleri bu mevsimi nasıl dönüştürecek izleyin ve görün!

Satın al
İlkbahar 2024 Burç Yorumu

🌟 Yıldızlar sizin için hizalanıyor. Burcunuzun İlkbakar 2024 portresini görmek ister misiniz? 

Satın al
Medyum Lara ile görüşün

🔮 Tanınmış medyum ve astrolog Lara, tam 25 yıldır bir çok danışanın sorularına yanıt veriyor. Şimdi sıra sizde!

Medyum Lara ile görüş

2017 yılı astrolojisi, gökyüzündeki değişimler incelenerek yapılıyor, bazı yıldız olayları o kadar güçlü ki bunu pozitif veya negatif olarak hissediyoruz.

Uzmanımız 2017 yılında kaçırmamamız gereken tarihleri sizlerle paylaşıyor. Bakalım bizleri 2017 yılında neler bekliyor? Aşk, sağlık, şans, mutluluk, kariyer alanlarında 2017 neler getirecek.

Uzmanımıza göre 2017 tüm burçlar için şanslı bir yıl olacağını belirtti ama bu şans dediğimiz şey büyülü bir şey değil biraz da eforla kazanılacak bir şans olacak.

2017’de Plüton, Neptün, Uranüs ve Satürn gibi bazı gezegenlerin üzerimizde kuvvetli etkileri olacak. Bazı durumlarda bunlar pozitif şekilde yansıyacak, bazı durumda negatif olarak bize dönüş yapacaklar. Yay burcundakiler dikkat etmeliler çünkü Satürn yayı etkisi altına alacak, Uranüs’te Koç burcu üzerinde etkilerini gösterecek.


 

19 Mayıs ve 11 Kasım önemli tarihler çünkü gezegenlerin etkilerini hissedeceğiz. Bu mükemmel etkileşim size hedeflediğiniz alanlarda başarı göstermenizi sağlayacak ama bu şansa kalmış bir şey değil sizin bu durumu çaba sarf ederek aleyhinize döndürmeniz lazım. Bu tarihler yeni bir işe koyulmak ya da yeni bir projeye başlamak için uygun tarihler. Oğlak, yay, aslan, terazi, ikizler ve koç burcunda olanlar bu tarihlere dikkat etsinler, olumlu etkilerini görebilirler.

Diğer bir önemli tarihse 27 Ağustos, balık, terazi yada oğlak burcunda olanlar bu tarihte ki etkileşimleri hissedecek.

Astroloğumuz Hüseyin Akdağ'dan daha detaylı 2017 Burç Yorumunuzu ücretsiz okuyun.

Jüpiter’in Neptün’le olan ilişkisinde hissedeceğimiz pozitif etkilerin en çok hissedileceği tarih 3 Aralık 2017, bu tarihi not düşün. Kötülükleri uzaklaştıracak ve huzuru biraz daha ruhunuzda hissedeceksiniz. Bu sakinlikten iyi yaralanın ve sağlıklı kararlar almaya çalışın. Bu tarih özellikle yay, balık, akrep, oğlak ve boğa burçlarını etkileyecek ve idealleriniz gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşacaksınız. Her şeyin daha güzel olacağını hissedeceğiniz bir gün olacak.

 

Gelelim negatif etkilerini göreceğimiz tarihlere, Jüpiter’in terazi üzerindeki baskısı, Plüton’un oğlak üzerindeki baskısı, negatif enerjiyi açığa çıkaracak. Bu tarihler arası birbirine yakın değil, 30 Mart ve 4 Ağustos’a dikkat edin. Bu tarihlerde çatışmalar artacak, güç savaşları ortaya çıkacak, gücün kötüye kullanılması yüzünden eşitlik ve ele geçirme sorunları yaşanacak, bunu bir arkadaşınızla da yaşayabilirsiniz ya da eşinizle, bu tarihlerde sükûnetinizi korumaya çalışın. Akrep, Koç, İkizler ve Kova burcunda olanlar dikkat etsin ve içlerinde ki huzuru ve dinginliği korumaya çalışınlar.

En iyi falcı ve medyumlara fal baktır geleceğine ışık tut
HEMEN DANIŞ

Uzmanımız bunların dışında 2017 yılının tüm burçlara umut vaat eden bir yıl olacağını belirtmiştir.

 

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!
Astrocenter'da Yeni Misiniz?
Bizi daha yakından tanıyabilmeniz için, Ücretsiz 10 Dakika spiritüel danışmanlık hediye ediyoruz!
İstediğiniz spiritüel koçu seçin ve tüm sorularınızı sorun! Hoşgeldin hediyesinden yararlanmak için tek şart bir hesap oluşturmak! 👇


Merak ettiklerinizi spiritüel koçlara sorun! 

Binlerce danışanın aklındaki sorulara sezgisel güçlerini kullanarak yanıt vermiş spiritüel koçlarla görüşün! %99 ve üzeri oranda müşteri memnuniyeti sunan uzmanlarımızdan birini seçin ve danışın!

💫 Gelecek vizyonunuzu aydınlatmak için tüm sorularınızı medyum, falcı, astrolog veya ruhsal danışmanlarla paylaşabilirsiniz.💫

Alya Arkın

Alya Arkın

Spiritüel Danışman
⭐%100 olumlu yorum

Hemen Görüş
Hale Sargın

Hale Sargın

Falcı - Medyum
⭐%99,7 olumlu yorum

Hemen Görüş
Uzay Kutlu

Uzay Kutlu

Fal Danışmanı
⭐%99,8 olumlu yorum

Hemen Görüş

En popüler içerikler

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

2024 Burç Yorumları: Bu Yılın Önemli Tarihleri

Uzman astrologlarımız, 2024 burç yorumlarını hazırlamak için büyük bir dikkatle gezegenlerin hareketlerini inceledi. Gezegenler, gelecekteki olaylara dair bilgi veren en güvenilir kaynaklardır. Bazı astrolojik olaylar hem negatif hem de pozitif anlamda o kadar güçlüdür ki etkilerini burçlarımıza göre farklı düzeylerde hissederiz. İşte bu yılın kaçırılmayacak astrolojik olayları...

Numeroloji 2024: Sayılardaki Kaderiniz

2024, 8 rakamının yılı olacak. Sonsuzluğu ve gücü temsil eden bu rakam global boyutta bir adalet ve denge arayışına işaret ediyor. Büyük zıtlıkların ortasında, hak ve idealler için verilen büyük mücadele bizi bekleyen yıla damgasını vuracak. Kişisel yıl sayınızı kullanarak, 2024'te sizi nelerin beklediğini keşfedin!

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

Kuşların Ardındaki Gizli Anlamlar ve Semboller

Eğer kanatları kocaman açılmış bir kartal görmek başarıya işaret ediyorsa, bir kuzgunun bakışına rast gelmek kötü şeylere alamettir! Huzurlu bir şekilde bir o yana bir bu yana uçan ya da yanı başımızda duran kuşlar geleceğimize dair gizemlerle doludur. Onların ötüşlerini dinleyip türlerini tespit ederek bu mesajları anlamak mümkündür. Hayat size neler mi hazırlıyor? Cevaplar gökyüzünde ve bu yazıda!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Ay'ın Hamilelik Üzerindeki Etkileri

Çocuk yapmaya karar verdiniz ve bir süredir aklınızda sadece bu var! Peki hızlı bir şekilde hamile kalmak nasıl mümkündür? Çocuğunuz olması için Ay'ın size yardımının dokunabileceğini biliyor muydunuz? Hamile kalma şansınızı artıracak tavsiyelerimize kulak verin!