Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Aslan Burcu 2019 Tarot Kartları Yorumları

En iyi uzmanlarımız 2019’la ilgili tahminlerini bizimle paylaşmak için kartlarına başvurdu. Nasıl mı? Her burç için seçilen beş kart yılın her üç aylık döneminin nasıl geçeceğini ortaya koyuyor. Haydi bu özel dosyayı ücretsiz okuyun.

2019'da Aslan için öne çıkan noktalar


Aslan burcu için 2019 Tarot kartları

Yıldız - Adalet - Güneş - İmparatoriçe - Değnek Şövalyesi 


Genel Durum : Yıldız 

Güzel alametler ve enerjiler tüm yıl boyunca her yönden etrafınızı sarmış durumda. Size harika bir dış görünüş ve baştan çıkarıcı bir hava bahşediyorlar. Daha da iyisi şans size göz kırpıyor ve karşınıza hoş fırsatlar çıkıyor. 


Her şeyden memnun ve huzurlu olduğunuz bir dönemdesiniz. İşler iyi gidiyor gibi gözüküyor. Dışarı yönelik de içsel yaşamınızda da ışık saçıyorsunuz. Hayata gülümsüyorsunuz ve hayat da size gülümsüyor. Planlarınızın suya düşse bile işlerin içinden kârlı bir biçimde sıyrılıyorsunuz. Bu da tüm girişimlerinizin öyle ya da böyle takdir edileceği veya başarıyla sonuçlanacağı anlamına geliyor. 


İlk üç aylık kartınız : Adalet 

Önemli kararlar almanız gerek. Profesyonel alanda da kişisel alanda değerlendirme yapmanın vakti gelmiş durumda ve şüphesiz bu durum pek de kolay olmayacak. 


İkinci üç aylık kartınız : Güneş

Profesyonel projeleriniz harika başarılar elde ediyor ama buna karşılık kişisel yaşamınızı da ihmal etmemeniz gerek. Belli bir denge yakalamak için çaba sarfetmeniz gerek.


Üçüncü üç aylık kartınız : İmparatoriçe 

Profesyonel ve kişisel yaşamınız arasında dengeyi kurmayı başarıyorsunuz ama bu elbette zor bir iş. Haliyle kendinize aşırı güven duymanız normal bir hal alıyor. 


Dördüncü üç aylık kartınız : Değnek Şövalyesi 

Harekete geçmeye ihtiyacınız var ama bunu makul bir biçimde yapıyorsunuz ve kendinizi kaybetmemek adına bir yol haritası çıkarıyorsunuz. Üzerine iyi düşünülmüş planlar yapmak için iyi bir fırsat söz konusu. 

Bize yorum bırakın

Falcılarımızı tanıyın!

Tarot yazılarımız

İkizler burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. İkizler burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Balık burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Balık burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Kova burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Oğlak burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Akrep burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Akrep burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Terazi burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Terazi burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Başak burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Başak burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Aslan burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Aslan burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Yengeç burcu için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Yengeç burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Boğa için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Boğa burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.
Koç için 2019 yılının kartları  En iyi uzmanlarımız 2019 yılında neler olacağını Tarot Kartları çekerek sizlere açıklıyor. Koç burcunun 2019 Tarot Kart Yorumları İçin Tıklayınız.

Bizimle iletişime geçin.