Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Sevgilinizi gerçekten elde tutmak istiyorsanız yapmanız gerekenler

Eşinizi çok seviyorsunuz. Ve onu asla kaybetmek istemiyorsunuz. Günümüzde çıkan çöpçatanlık siteleri, uygulamalar aşkı öldürüyor. O nedenle eğer sevgilinizi gerçekten elde tutmak istiyorsanız aşkınızı canlı ve heyecanlı tutmalısınız.

Eşinizi çok seviyorsunuz. Ve onu asla kaybetmek istemiyorsunuz. Günümüzde çıkan çöpçatanlık siteleri, uygulamalar aşkı öldürüyor. O nedenle eğer sevgilinizi gerçekten elde tutmak istiyorsanız aşkınızı canlı ve heyecanlı tutmalısınız.

Heyecanlı aktiveler, güzel yerlere gidip gezi-ask içeren küçük kaçamaklar yapabilirsiniz.

Mutlu ve uzun bir ilişkinin olmazsa olmazıdır saygı. Çünkü çiftler ne zaman saygısını kaybederse ilişki çirkinleşir. Esinizin size daima saygı duyması için fedakâr ve dikkatli olmalısınız. Mesela gereksiz ve fazla kıskançlık ve yasaklar saygıyı yok eder.

Örneğin 50 yıllık çiftlere bakın, hala birbirlerine hanımlı beyli konuşurlar ve birbirlerine kibar davranırlar. Kibar olmanız ve daima karşıdaki nasıl düşünür diye empati yaparsanız esiniz kendini daha değerli hissedecektir. Anlayışınızdan dolayı aşkı 3’e katlanacaktır.

Size ilişkinizle ilgili telefondan fal baktırın
HEMEN ARA

Saygı kaybedilirse sevginin de bir önemi yoktur, bence saygı ve sevgi ayrılmaz ikilidir. Tabi ki bir ilişkinin, sevgisiz bir ilişkiyi sürdürmek imkânsızdır. Ama saygı kaybedildi mi kişiler birbirine ağızlarına geleni çekinmeden utanmadan söyledikleri zaman, bir süre sonra ilişki laçkalaşacak ve cıvık bir ilişkiye merhaba diyeceksiniz. Bunların yaşanmaması için karşınızdaki insana saygınızı hiçbir zaman yitirmeyin. Konuşun, sorunlarınızı konuşarak çözümlemeye çalışın ki saygısızlık ve hakaret boyutuna gelmesin sorununuz.

Bir diğer tavsiye ise sabırdır. Sabırlı olmalısınız, karşınızdaki ne yaparsa yapsın sabırlı olun demiyorum bakın.  Buranın altını çiziyorum, bu konuya göre değişir. Örneğin evlilik, okul, askerlik, mesafeler vb. nedenlerden dolayı bazı şeyleri erteliyorsunuz ya da ertelemek zorunda kalıyorsunuz. Birlikte sabredip, birlikte bekliyorsunuz bu da ilişkinizin sabırla sınanmasıdır. Bu esnada tabi çoğu çift birbirini beklemeyip ayrılma kararı da alıyor. Tabi bu kişilerin kendi tercihi ama ayrılmayıp ortak bir paydada buluşmak uzun ve mutlu bir birlikteliğin olmazsa olmazıdır. Eğer sabrınız gerçekten tükendiyse partnerinizle geçirdiğiniz en güzel zamanları hatırlayın, söylediği güzel sözleri hatırlayın sizin için yaptıkları ve sevgisini duşunun. Güzel pozitif düşünceler sabrınızı besleyecektir. Ani bir karar almanızı engelleyecektir.

Diğer bir etken ise aniden parlamamak, fevri hareketler sergilememek. Çünkü dil bu, tutulması zordur. İstenmeyen bir kelime söylenir, hatanın telafisi olmaz ve siz pişman olduğunuzla kala kalırsınız. Bunların yaşanmaması için sakin olunmalı ve karşı tarafı anlamaya çalışılmalıdır.

Ve son olarak siz kendinizi bilir ve anlayışlı olursanız ilişkiniz mutlu ve huzurlu bir şekilde devam edecektir hiç şüpheniz olmasın.

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.