Sevgilinizi gerçekten elde tutmak istiyorsanız yapmanız gerekenler

tarihinde

<strong>Eşinizi çok seviyorsunuz. Ve onu asla kaybetmek istemiyorsunuz. Günümüzde çıkan çöpçatanlık siteleri, uygulamalar aşkı öldürüyor. O nedenle eğer sevgilinizi gerçekten elde tutmak istiyorsanız aşkınızı canlı ve heyecanlı tutmalısınız</strong>.

Eşinizi çok seviyorsunuz. Ve onu asla kaybetmek istemiyorsunuz. Günümüzde çıkan çöpçatanlık siteleri, uygulamalar aşkı öldürüyor. O nedenle eğer sevgilinizi gerçekten elde tutmak istiyorsanız aşkınızı canlı ve heyecanlı tutmalısınız.

Heyecanlı aktiveler, güzel yerlere gidip gezi-ask içeren küçük kaçamaklar yapabilirsiniz.

Mutlu ve uzun bir ilişkinin olmazsa olmazıdır saygı. Çünkü çiftler ne zaman saygısını kaybederse ilişki çirkinleşir. Esinizin size daima saygı duyması için fedakâr ve dikkatli olmalısınız. Mesela gereksiz ve fazla kıskançlık ve yasaklar saygıyı yok eder.

Örneğin 50 yıllık çiftlere bakın, hala birbirlerine hanımlı beyli konuşurlar ve birbirlerine kibar davranırlar. Kibar olmanız ve daima karşıdaki nasıl düşünür diye empati yaparsanız esiniz kendini daha değerli hissedecektir. Anlayışınızdan dolayı aşkı 3’e katlanacaktır.

Size ilişkinizle ilgili telefondan fal baktırın
HEMEN ARA

Saygı kaybedilirse sevginin de bir önemi yoktur, bence saygı ve sevgi ayrılmaz ikilidir. Tabi ki bir ilişkinin, sevgisiz bir ilişkiyi sürdürmek imkânsızdır. Ama saygı kaybedildi mi kişiler birbirine ağızlarına geleni çekinmeden utanmadan söyledikleri zaman, bir süre sonra ilişki laçkalaşacak ve cıvık bir ilişkiye merhaba diyeceksiniz. Bunların yaşanmaması için karşınızdaki insana saygınızı hiçbir zaman yitirmeyin. Konuşun, sorunlarınızı konuşarak çözümlemeye çalışın ki saygısızlık ve hakaret boyutuna gelmesin sorununuz.

Bir diğer tavsiye ise sabırdır. Sabırlı olmalısınız, karşınızdaki ne yaparsa yapsın sabırlı olun demiyorum bakın.  Buranın altını çiziyorum, bu konuya göre değişir. Örneğin evlilik, okul, askerlik, mesafeler vb. nedenlerden dolayı bazı şeyleri erteliyorsunuz ya da ertelemek zorunda kalıyorsunuz. Birlikte sabredip, birlikte bekliyorsunuz bu da ilişkinizin sabırla sınanmasıdır. Bu esnada tabi çoğu çift birbirini beklemeyip ayrılma kararı da alıyor. Tabi bu kişilerin kendi tercihi ama ayrılmayıp ortak bir paydada buluşmak uzun ve mutlu bir birlikteliğin olmazsa olmazıdır. Eğer sabrınız gerçekten tükendiyse partnerinizle geçirdiğiniz en güzel zamanları hatırlayın, söylediği güzel sözleri hatırlayın sizin için yaptıkları ve sevgisini duşunun. Güzel pozitif düşünceler sabrınızı besleyecektir. Ani bir karar almanızı engelleyecektir.

Diğer bir etken ise aniden parlamamak, fevri hareketler sergilememek. Çünkü dil bu, tutulması zordur. İstenmeyen bir kelime söylenir, hatanın telafisi olmaz ve siz pişman olduğunuzla kala kalırsınız. Bunların yaşanmaması için sakin olunmalı ve karşı tarafı anlamaya çalışılmalıdır.

Ve son olarak siz kendinizi bilir ve anlayışlı olursanız ilişkiniz mutlu ve huzurlu bir şekilde devam edecektir hiç şüpheniz olmasın.

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 10:10 - Şansınız dönüyor!

Sabah kahvenizi yudumlarken saate baktınız. Yine 10:10 saatiyle mi karşılaştınız? Bu durum merakınızı uyandırması normal. Çifte saatler güçlü semboller taşırlar ve her birinin kendine özgü bir anlamı vardır. Ayrıca koruyucu meleğiniz bu saatler aracılığıyla size bir mesaj iletmeye çalışır. 10:10 saatinin neler ifade ettiğini öğrenmeye hazır olun!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Haftalık Burç Yorumları

Venüs Kova burcunda, Mars Kova burcunda kavuşum açısında "Bugün, Venüs ve Mars'ın kavuşumu, aşk ve tutkunun birleştiği bir enerji dalgası yaratıyor. Bu enerjiyi, hayatınızdaki ilişkileri güçlendirmek ve yeni başlangıçlar yapmak için kullanın."

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Aslan burcuna geçişi "Bugün, duygularınızı cesurca ifade etmek için mükemmel bir gün. Kendinizi gizlemeyin, ışığınızı parlatın ve dünyaya kim olduğunuzu gösterin."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey