Sevgilinizi gerçekten elde tutmak istiyorsanız yapmanız gerekenler

tarihinde

<strong>Eşinizi çok seviyorsunuz. Ve onu asla kaybetmek istemiyorsunuz. Günümüzde çıkan çöpçatanlık siteleri, uygulamalar aşkı öldürüyor. O nedenle eğer sevgilinizi gerçekten elde tutmak istiyorsanız aşkınızı canlı ve heyecanlı tutmalısınız</strong>.

Eşinizi çok seviyorsunuz. Ve onu asla kaybetmek istemiyorsunuz. Günümüzde çıkan çöpçatanlık siteleri, uygulamalar aşkı öldürüyor. O nedenle eğer sevgilinizi gerçekten elde tutmak istiyorsanız aşkınızı canlı ve heyecanlı tutmalısınız.

Heyecanlı aktiveler, güzel yerlere gidip gezi-ask içeren küçük kaçamaklar yapabilirsiniz.

Mutlu ve uzun bir ilişkinin olmazsa olmazıdır saygı. Çünkü çiftler ne zaman saygısını kaybederse ilişki çirkinleşir. Esinizin size daima saygı duyması için fedakâr ve dikkatli olmalısınız. Mesela gereksiz ve fazla kıskançlık ve yasaklar saygıyı yok eder.

Örneğin 50 yıllık çiftlere bakın, hala birbirlerine hanımlı beyli konuşurlar ve birbirlerine kibar davranırlar. Kibar olmanız ve daima karşıdaki nasıl düşünür diye empati yaparsanız esiniz kendini daha değerli hissedecektir. Anlayışınızdan dolayı aşkı 3’e katlanacaktır.

Size ilişkinizle ilgili telefondan fal baktırın
HEMEN ARA

Saygı kaybedilirse sevginin de bir önemi yoktur, bence saygı ve sevgi ayrılmaz ikilidir. Tabi ki bir ilişkinin, sevgisiz bir ilişkiyi sürdürmek imkânsızdır. Ama saygı kaybedildi mi kişiler birbirine ağızlarına geleni çekinmeden utanmadan söyledikleri zaman, bir süre sonra ilişki laçkalaşacak ve cıvık bir ilişkiye merhaba diyeceksiniz. Bunların yaşanmaması için karşınızdaki insana saygınızı hiçbir zaman yitirmeyin. Konuşun, sorunlarınızı konuşarak çözümlemeye çalışın ki saygısızlık ve hakaret boyutuna gelmesin sorununuz.

Bir diğer tavsiye ise sabırdır. Sabırlı olmalısınız, karşınızdaki ne yaparsa yapsın sabırlı olun demiyorum bakın.  Buranın altını çiziyorum, bu konuya göre değişir. Örneğin evlilik, okul, askerlik, mesafeler vb. nedenlerden dolayı bazı şeyleri erteliyorsunuz ya da ertelemek zorunda kalıyorsunuz. Birlikte sabredip, birlikte bekliyorsunuz bu da ilişkinizin sabırla sınanmasıdır. Bu esnada tabi çoğu çift birbirini beklemeyip ayrılma kararı da alıyor. Tabi bu kişilerin kendi tercihi ama ayrılmayıp ortak bir paydada buluşmak uzun ve mutlu bir birlikteliğin olmazsa olmazıdır. Eğer sabrınız gerçekten tükendiyse partnerinizle geçirdiğiniz en güzel zamanları hatırlayın, söylediği güzel sözleri hatırlayın sizin için yaptıkları ve sevgisini duşunun. Güzel pozitif düşünceler sabrınızı besleyecektir. Ani bir karar almanızı engelleyecektir.

Diğer bir etken ise aniden parlamamak, fevri hareketler sergilememek. Çünkü dil bu, tutulması zordur. İstenmeyen bir kelime söylenir, hatanın telafisi olmaz ve siz pişman olduğunuzla kala kalırsınız. Bunların yaşanmaması için sakin olunmalı ve karşı tarafı anlamaya çalışılmalıdır.

Ve son olarak siz kendinizi bilir ve anlayışlı olursanız ilişkiniz mutlu ve huzurlu bir şekilde devam edecektir hiç şüpheniz olmasın.

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!