Sevgilinizi gerçekten elde tutmak istiyorsanız yapmanız gerekenler

tarihinde

<strong>Eşinizi çok seviyorsunuz. Ve onu asla kaybetmek istemiyorsunuz. Günümüzde çıkan çöpçatanlık siteleri, uygulamalar aşkı öldürüyor. O nedenle eğer sevgilinizi gerçekten elde tutmak istiyorsanız aşkınızı canlı ve heyecanlı tutmalısınız</strong>.

Eşinizi çok seviyorsunuz. Ve onu asla kaybetmek istemiyorsunuz. Günümüzde çıkan çöpçatanlık siteleri, uygulamalar aşkı öldürüyor. O nedenle eğer sevgilinizi gerçekten elde tutmak istiyorsanız aşkınızı canlı ve heyecanlı tutmalısınız.

Heyecanlı aktiveler, güzel yerlere gidip gezi-ask içeren küçük kaçamaklar yapabilirsiniz.

Mutlu ve uzun bir ilişkinin olmazsa olmazıdır saygı. Çünkü çiftler ne zaman saygısını kaybederse ilişki çirkinleşir. Esinizin size daima saygı duyması için fedakâr ve dikkatli olmalısınız. Mesela gereksiz ve fazla kıskançlık ve yasaklar saygıyı yok eder.

Örneğin 50 yıllık çiftlere bakın, hala birbirlerine hanımlı beyli konuşurlar ve birbirlerine kibar davranırlar. Kibar olmanız ve daima karşıdaki nasıl düşünür diye empati yaparsanız esiniz kendini daha değerli hissedecektir. Anlayışınızdan dolayı aşkı 3’e katlanacaktır.

Size ilişkinizle ilgili telefondan fal baktırın
HEMEN ARA

Saygı kaybedilirse sevginin de bir önemi yoktur, bence saygı ve sevgi ayrılmaz ikilidir. Tabi ki bir ilişkinin, sevgisiz bir ilişkiyi sürdürmek imkânsızdır. Ama saygı kaybedildi mi kişiler birbirine ağızlarına geleni çekinmeden utanmadan söyledikleri zaman, bir süre sonra ilişki laçkalaşacak ve cıvık bir ilişkiye merhaba diyeceksiniz. Bunların yaşanmaması için karşınızdaki insana saygınızı hiçbir zaman yitirmeyin. Konuşun, sorunlarınızı konuşarak çözümlemeye çalışın ki saygısızlık ve hakaret boyutuna gelmesin sorununuz.

Bir diğer tavsiye ise sabırdır. Sabırlı olmalısınız, karşınızdaki ne yaparsa yapsın sabırlı olun demiyorum bakın.  Buranın altını çiziyorum, bu konuya göre değişir. Örneğin evlilik, okul, askerlik, mesafeler vb. nedenlerden dolayı bazı şeyleri erteliyorsunuz ya da ertelemek zorunda kalıyorsunuz. Birlikte sabredip, birlikte bekliyorsunuz bu da ilişkinizin sabırla sınanmasıdır. Bu esnada tabi çoğu çift birbirini beklemeyip ayrılma kararı da alıyor. Tabi bu kişilerin kendi tercihi ama ayrılmayıp ortak bir paydada buluşmak uzun ve mutlu bir birlikteliğin olmazsa olmazıdır. Eğer sabrınız gerçekten tükendiyse partnerinizle geçirdiğiniz en güzel zamanları hatırlayın, söylediği güzel sözleri hatırlayın sizin için yaptıkları ve sevgisini duşunun. Güzel pozitif düşünceler sabrınızı besleyecektir. Ani bir karar almanızı engelleyecektir.

Diğer bir etken ise aniden parlamamak, fevri hareketler sergilememek. Çünkü dil bu, tutulması zordur. İstenmeyen bir kelime söylenir, hatanın telafisi olmaz ve siz pişman olduğunuzla kala kalırsınız. Bunların yaşanmaması için sakin olunmalı ve karşı tarafı anlamaya çalışılmalıdır.

Ve son olarak siz kendinizi bilir ve anlayışlı olursanız ilişkiniz mutlu ve huzurlu bir şekilde devam edecektir hiç şüpheniz olmasın.

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Başak Burcunun Aşk Uyumu

Başak, Zodyak'ın en mükemmelliyetçi burcudur. Başak burcu dürüst, samimi ve açık fikirli yapılarıyla ön plana çıkar ve ruh eşini de bu kriterlere göre arar. Bir Başak burcunun öncelikli hedefi sakin, çatışmalardan uzak bir hayattır. Ancak mükemmeliyetçi yapısı diğer insanları itebilir. Boğa ve Oğlak ile mükemmel bir uyum yakalayabilir. Peki sizin burcunuz Başak ile uyumlu mu? Başak burcuyla olan uyumunuzu test edin!

Koç Burcunun Diğerleriyle Uyumu

Koç, tutkulu aşk ve arkadaş ilişkilerinin burcudur. Koç burcu ile uyumlu musunuz? Her burcun diğer burçlarla olan uyum derecesi farklıdır. Eğer Koç burcu ile uyumlu olup olmadığınızı merak ediyorsanız, cevaplar bizde! Kim bilir, belki de hayallerinizdeki ilişki ancak bir Koç burcuyla mümkündür!

Aslan Burcunun Aşk Uyumu

Aslan en hırslı burçlardan biridir. Bu, onun neden dominant bir karaktere sahip olduğunu açıklar. Aslan'ın çalışkan ve kontrolcü yapısı onu anlaşılması zor bir burç kılar. Ancak Aslan burcunun sadakati ve cömertliği Boğa ve Balık burçlarını baştan çıkarmaya yeter. Aslan burcu hangi burçlarla anlaşır? Cevaplar için okumaya devam edin!

Burcunuza göre ruh ikiziniz nasıl biri?

Biliyoruz ki iki evlilikten bir tanesi boşanmayla bitiyor ve bu yüzden aynı insanla bir ömür boyu mutlu yaşamaya inanmak zor geliyor. Astrologlarımız burcunuza göre mutlu olabileceğiniz ve iyi anlaşacağınız ruh ikizinizin profilini oluşturdu.

En Sevilen Yazılar

Gerçek Aşkı Yakalamak İçin Tüyolar

Beni gerçekten karşılıksız seven bir sevgili, ruh eşimi nasıl bulabilirim? Gerçek aşk var mı, veya nerede?Evleneceğim erkeği nasıl bulurum? Aşkı nerede arayabilirim? Bu soruların cevapları kendini dinlemeyi bilene şaşırtıcı derecede basit! Hepsi yazımızda...

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Sevgililer Gününde Hediye Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Birçok kadın sevgililer gününde kendilerine hediye alınmasından çok hoşlanır. Pahalı ve şık bir hediyeyi tercih etmelisiniz yoksa daha mütevazı ve kişisel bir seçim mi yapmalısınız? İdeal hediyeyi seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar bu yazımızda!

Burcunuza Dair Her Şey

Yükselen Burç Nedir? Neyi Temsil Eder?

Yükselen burç, doğduğunuz anda doğu ufuk çizgisinde yükselen burçtur ve astrolojik haritanızın tamamlanmış bir şaheser olmasını sağlar. Güneş burcunuz kişiliğinizin özünü yansıtırken, yükselen burcunuz, dış dünyaya nasıl tepki verdiğinizi ve insanlarla nasıl iletişim kurduğunuzu açıklar. Bu iki yıldızı birleştirdiğinizde, işte o zaman gerçek "siz" ortaya çıkar!

Satürn Retrosu 2024 | Hangi burç nasıl etkilenecek?

Ünlü Astrolog Marta Denise, 2024'te gerçekleşecek Satürn Retrosu hakkında detaylı bir yazı hazırladı! Astrologumuz içeriği şöyle özetliyor: "29 Haziran 2024'ten itibaren 15 Kasım 2024'e kadar devam edecek olan Satürn Retrosu, Balık burcunda başlayacak. Bu dönem biraz ürkütücü görünebilir ama endişelenmeyin, bu süreci en iyi şekilde atlatmanız için astrolojik öngörü ve tavsiyelerimle buradayım! Satürn retrosu biraz melankolik geçebilir, fakat kendimizi geliştirmek ve öğrenmek için değerli sınavlar da sunabilir. ✨"