Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Sevgililer Gününde Hediye Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Birçok kadın sevgililer gününde kendilerine hediye alınmasından çok hoşlanır. Pahalı ve şık bir hediyeyi tercih etmelisiniz yoksa daha mütevazı ve kişisel bir seçim mi yapmalısınız? İdeal hediyeyi seçerken dikkat etmeniz gereken noktalar bu yazımızda!

Birçok çift için sevgililer günü hediyesi ilişkileri açısından sembolik bir anlam taşır. Bir anlamda beraberlikleri Sevgililer Günü'nde partnerinize yönelik aşkınızı ortaya koymak için hediye almak anlamlı ve şık bir jesttir. Bu hediyeyi romantik bir akşam yemeğiyle taçlandırmak yerinde olacaktır. Sevgilinize ya da eşinize hediye almak isterken işin içinden çıkamadığınızı hissediyorsanız bu yazımızdaki önerilere göz atın!


 


Sevgililer Günü hediyesi kişinin kendisini özel hissetmesini sağlamalıdır. Dolayısıyla onun kişiliğiyle ya da beraberliğinizle bağlantılı bir detay taşıması ya da onun hayatındaki önemli bir olaya işaret etmesi hoşuna gidecektir. Hediye alırken kendinizi değil, karşınızdaki insanın beklentilerini ve zevklerini göz önünde bulundurun. 


Maddi durumunuz pahalı bir hediye almayı karşılamaya yetmeyebilir. Bütçeniz hayalinizdeki hediyeye uygun değilse umutsuzluğa kapılmayın. Aldığınız hediyeyi değerli kılacak şey onun fiyatı değil, sunuş biçiminizdir. Aldığınız hediyeyi partnerinizi özel hissederecek küçük bir notla ya da yazıyla süslerseniz bu jestiniz daha  anlamlı ve ince dokunuşlu olacaktır.

 

Hediye konusunda kolaya kaçmayın. Birkaç hafta öncesinden dışarıda nelerle ilgilendiğini, vitrinlere bakarken gözüne çarpan eşyaları iyice gözlemleyin. Onun zaten almak istediği bir şeyi alırsanız, bu onu düşündüğünüzü ve seçimlerine önem verdiğinizi gösterecektir. İlgi alanlarına ve hobilerine yoğunlaşın. İlk akla gelen, özel bir niteliği olmayan hediyeler düşüncesiz biriymiş gibi görünmenize sebep olabilir. 

 hediye aşkNasıl bir hediye alacağınıza karar verdiyseniz satın alma işlemini son dakikaya bırakmamak çok önemlidir. Eğer online alışveriş yapacaksanız ve hediyenizin zamanında gelmesini istiyorsanız kargo bilgilerini son derece dikkatli okuyun. Ayrıca bir giysi ya da ayakkabı almaya karar verdiyseniz partnerinizin kendi eşyalarına önceden bir göz atmayı unutmayın!


Hediyenizi aldınız ve 14 Şubat gününe çok az kaldı! Ona hediyesini baş başa yemek yiyeceğiniz bir mekanda vermeyi düşünüyorsanız, gideceğiniz restorana önceden rezervasyon yaptırmayı unutmayın. 14 Şubat'ı herkes dışarda geçirmek isteyeceği için mekânlarda yer bulmak zor olabilir!


 Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir. 

Bize yorum bırakın

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.