Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

2021'de Hangi Burçların Hamile Kalma Şansı Daha Fazla?

Ailenizin büyümesini mi arzu ediyorsunuz? 2021'de şans üç burcun yüzüne gülecek ve hamile kalma şansları diğer burçlardan daha fazla olacak. Bu üç burcu keşfetmeye hazır olun!

Ailenizi genişletmek ve çocuk sahibi olmak mı istiyorsunuz? Eğer birçok denemeden sonra hala bekleyişe devam ediyorsanız paniğe gerek yok! 2021 yıllık burç yorumlarına göre bazı kadınları tutkulu ve değişimlerle bezeli bir yıl bekliyor. Peki siz annelik yolculuğuna çıkmaya hazır mısınız? Yıldızları gözlemleyen uzman astrologlarımıza göre 2021'de üç burcun hamile kalma şansı diğerlerinden daha fazla olacak. 

2021'de hamile kalacak şanslı burçlardan mısınız? Hemen keşfedin!


2021'de çocuk yapmayı mı düşünüyorsunuz?
2021'de hangi üç burcun hamile kalma şansı daha yüksek? 

Elbette diğer burçlar da, doğum haritalarına ve yükselenlerinin, gezegenlerin ve Ay'ın konumuna bağlı olarak hamile kalabilir. Ancak doğum haritanızı incelemeksizin de bu yıl hangi üç burcun hamile kalma şansının daha fazla olduğunu söylemek mümkün! 


1. Yengeç: Ufukta değişim var

Yengeçler için yaşamdaki her detay çocuk yapma düşüncesini öne çıkarıyor. Plüton ilişkilerinde önemli bir değişime işaret ediyor. Satürn ve Jüpiter ise cinsel yaşamlarını harekete geçiriyor. Balık burcunda konumlanan ve Yengeç burcunda Üçgen oluşturan Neptün ise doğurganlığınızı artırmak için tüm enerjisini ortaya koyuyor. Uranüs sayesinde ise beklenmedik bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmeye hazır olun!2. Terazi: Yeni sorumluluklar

Plüton, ruhsal anlamda Terazi burçlarını (dönüşüm yaşamaları adına) sarsmaya devam etse de, diğer gezegenler 2021'de çocuk sahibi olma konusunda size destek olacak. Aile yaşamınızı ve yaratıcılığınızı etkisi altına alan Jüpiter ve Satürn sayesinde oldukça önemli ama sizi mutlu edecek yepyeni sorumluluklar üstleneceksiniz. Doğurganlığı temsil eden Boğa borcunda konumlanan Uranüs'ün etkisiyle cinsel yaşamınızda ufak sürprizler yaşayabilirsiniz ve bir bebeğiniz olabilir!3. Oğlak: Bambaşka bir yaşam ihtimali 

Plüton, Oğlak burçlarını değişim geçirmeye ve hayatlarında yepyeni deneyimler yaşamaya davet ediyor. Su burcunda konumlanan ve Oğlak burcuna düz bir açıyla bağlanan Neptün doğurganlığınızı artıracak. Beklenmedik gelişmelerin gezegeni Uranüs aile yaşamınızda transit hareketine başlıyor. Size tatlı bir bebekle sürpriz yapabilir!

Hatırlatma:

2020 yılında çocuk sahibi olma şansı en yüksek olan burçlar Oğlak, Balık, Başak ve Akrep'ti. Eğer bu yıl müjdeli haberi aldıysanız yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.