2021'de Hangi Burçların Hamile Kalma Şansı Daha Fazla?

tarihinde

Ailenizin büyümesini mi arzu ediyorsunuz? 2021'de şans üç burcun yüzüne gülecek ve hamile kalma şansları diğer burçlardan daha fazla olacak. Bu üç burcu keşfetmeye hazır olun!

Ailenizi genişletmek ve çocuk sahibi olmak mı istiyorsunuz? Eğer birçok denemeden sonra hala bekleyişe devam ediyorsanız paniğe gerek yok! 2021 yıllık burç yorumlarına göre bazı kadınları tutkulu ve değişimlerle bezeli bir yıl bekliyor. Peki siz annelik yolculuğuna çıkmaya hazır mısınız? Yıldızları gözlemleyen uzman astrologlarımıza göre 2021'de üç burcun hamile kalma şansı diğerlerinden daha fazla olacak. 

2021'de hamile kalacak şanslı burçlardan mısınız? Hemen keşfedin!


2021'de çocuk yapmayı mı düşünüyorsunuz?
2021'de hangi üç burcun hamile kalma şansı daha yüksek? 

Elbette diğer burçlar da, doğum haritalarına ve yükselenlerinin, gezegenlerin ve Ay'ın konumuna bağlı olarak hamile kalabilir. Ancak doğum haritanızı incelemeksizin de bu yıl hangi üç burcun hamile kalma şansının daha fazla olduğunu söylemek mümkün! 


1. Yengeç: Ufukta değişim var

Yengeçler için yaşamdaki her detay çocuk yapma düşüncesini öne çıkarıyor. Plüton ilişkilerinde önemli bir değişime işaret ediyor. Satürn ve Jüpiter ise cinsel yaşamlarını harekete geçiriyor. Balık burcunda konumlanan ve Yengeç burcunda Üçgen oluşturan Neptün ise doğurganlığınızı artırmak için tüm enerjisini ortaya koyuyor. Uranüs sayesinde ise beklenmedik bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmeye hazır olun!2. Terazi: Yeni sorumluluklar

Plüton, ruhsal anlamda Terazi burçlarını (dönüşüm yaşamaları adına) sarsmaya devam etse de, diğer gezegenler 2021'de çocuk sahibi olma konusunda size destek olacak. Aile yaşamınızı ve yaratıcılığınızı etkisi altına alan Jüpiter ve Satürn sayesinde oldukça önemli ama sizi mutlu edecek yepyeni sorumluluklar üstleneceksiniz. Doğurganlığı temsil eden Boğa borcunda konumlanan Uranüs'ün etkisiyle cinsel yaşamınızda ufak sürprizler yaşayabilirsiniz ve bir bebeğiniz olabilir!3. Oğlak: Bambaşka bir yaşam ihtimali 

Plüton, Oğlak burçlarını değişim geçirmeye ve hayatlarında yepyeni deneyimler yaşamaya davet ediyor. Su burcunda konumlanan ve Oğlak burcuna düz bir açıyla bağlanan Neptün doğurganlığınızı artıracak. Beklenmedik gelişmelerin gezegeni Uranüs aile yaşamınızda transit hareketine başlıyor. Size tatlı bir bebekle sürpriz yapabilir!

Hatırlatma:

2020 yılında çocuk sahibi olma şansı en yüksek olan burçlar Oğlak, Balık, Başak ve Akrep'ti. Eğer bu yıl müjdeli haberi aldıysanız yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz!

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey