Saçlar ve Karakter: Saç Modeline Göre Kişilik Analizi

tarihinde

Saçımız en önemli aksesuarımız olduğu gibi, kişiliğimizin önemli bir parçasıdır. Doğuştan gelen özelliklerimiz ve tercihlerimizle karakterimizi yansıtırlar.

Saç Şekliniz Karakterinizi Anlatıyor

Kulak hizasında, omuzda, kısa ya da uzun... Şu bir gerçek ki saç modeli ve uzunluğu, kişiliğimiz, zevklerimiz hakkında pek çok detay veriyor... Karşınızdaki kişinin saçları ince telli, düz ve parlak ise narin bir kişiliği olduğunu gösterir. İnce düşünceli, kibar insanlardır. Kalın kıvırcık saçlar güçlü kişiliği gösterir. Tuttuğunu koparan, hırslı azimli insanlardır. Kolay sinirlenebilirler. İşte saç uzunluğuna, rengine, şekline göre karakteriniz: Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.
Kırmızı saç: 

Kızıl saçlı kadınlar genellikle "ateşli" olarak adlandırılırlar. Eğlenceyi seven,  vahşi karakterlere sahip olmalarıyla tanınırlar. Saçınızın sağlığınız hakkında anlatmaya çalıştığı şey budur.

Sarı saç:

Erkekler saçlarında altın tonlar içeren kadınlardan daha çok etkilenirler.

Gri saç:

Kendinden emin olan kadınlarda rastlanır. Saçları griye çalan ya da tamamen gri olan kadınlar özgüven sahibi sayılır ve toplumsal güzellik standartlarına uymayı reddettikleri söylenebilir. Bununla birlikte, gri saçlı kadınlar da aslında olduklarından daha yaşlı kabul edilebilirler.

Siyah saç:

Siyah saçlı kadınlar genelde esmer olurlar. Hırslı ve çalışkan olarak bilinirler. Hırslı olma sebepleri aslında kendilerine olan öz güvenleridir. Bu özgüven sayesindendir ki ortamlarda çok dikkat çekerler.

Kıvırcık Saçlılar: 

Kıvırcık saçlılar genellikle zor durumların insanı olarak bilinirler. Liderlik etme konusunda kimse onların eline su dökemez. Hayatta her zaman zorlukların üstesinden gelmeyi başarabilirler. Sorunların ve problemlerin çözümünde diğer insanlardan hızlıdırlar, hayatı hızlı yaşarlar.

Parlak ve Dalgalı Saçlar:

Parlak ve dalgalı saçlar yüksek enerjiyle beraber gelir. Duyguları hep en derinde yaşamayı severler. Hayat ne kadar düzenli olursa olsun kendilerine ayıracakları, yalnız kalmak istedikleri zamanları vardır, olmalıdır da.  Enerjilerini herkesi şaşırtacak kadar yaratıcı olmakta kullanırlar. Monoton bir yaşam kesinlikle onlara göre değildir.

Gür Saçlar:

Gür saçlı insanlar verdikleri kararın peşinden koşmaktan asla geri durmazlar. Kimse onlara yapmak istemedikleri bir şeyi yaptıramaz. Hayata karşı güçlü durmak onların hobileri arasındadır. Mesele risk almaya geldiğinde ise maalesef geri durmayı tercih ederler. Ekstrem sporlar yapmak gür saçlı bir insanın yapmak isteyeceği ilk şey olmayacaktır.

Düz Saçlar:

Düz ve sıkıcı bir hayatı değiştirmeye saçlarından başlayan bu insanlar eğlenmeyi bilirler. Hayat onlara eğlenceyi hediye olarak sunmasa bile onlar eğlenmeyi kesinlikle başaracaklardır. Tekrara düşmüş monoton bir hayat onlara göre değildir ve bu tarz bir hayatı değiştirebilmeleri muhtemeldir.

Topuz ve Dağınık Saçlar: 

Bu saçı çok sık kullanan insanlar kendilerini ispatlamak için fırsat kolluyor demektir. İlgi çekmek ve beğenilmek onlar için önemlidir. Bu uğurda yapacakları şeyleri ve alacakları sorumlulukları taşımaya hazır olurlar. Başarılı olmak onlar için kolay olsa da arkalarından yapılan dedikoduların önüne geçmeleri zordur.

At Kuyruğu Yapılmış Saçlar:

Hedef odaklı insanlar bu saç modelini kullanırlar. Atletik ve mantıklı olmaları onların bilinen özellikleri arasındadır.

Kısa Saçlar:

Genelde uzun saçlarını kısaltan kadınlar, hayatının monotonluğundan sıkılmış olarak bilinir ve hayatlarında bazı değişiklikler istediğini gösterir.


Bu yazılarımıza da göz atabilirsiniz: 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey