Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Saçlar ve Karakter: Saç Modeline Göre Kişilik Analizi

Saçımız en önemli aksesuarımız olduğu gibi, kişiliğimizin önemli bir parçasıdır. Doğuştan gelen özelliklerimiz ve tercihlerimizle karakterimizi yansıtırlar.

Saç Şekliniz Karakterinizi Anlatıyor

Kulak hizasında, omuzda, kısa ya da uzun... Şu bir gerçek ki saç modeli ve uzunluğu, kişiliğimiz, zevklerimiz hakkında pek çok detay veriyor... Karşınızdaki kişinin saçları ince telli, düz ve parlak ise narin bir kişiliği olduğunu gösterir. İnce düşünceli, kibar insanlardır. Kalın kıvırcık saçlar güçlü kişiliği gösterir. Tuttuğunu koparan, hırslı azimli insanlardır. Kolay sinirlenebilirler. İşte saç uzunluğuna, rengine, şekline göre karakteriniz: Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.
Kırmızı saç: 

Kızıl saçlı kadınlar genellikle "ateşli" olarak adlandırılırlar. Eğlenceyi seven,  vahşi karakterlere sahip olmalarıyla tanınırlar. Saçınızın sağlığınız hakkında anlatmaya çalıştığı şey budur.

Sarı saç:

Erkekler saçlarında altın tonlar içeren kadınlardan daha çok etkilenirler.

Gri saç:

Kendinden emin olan kadınlarda rastlanır. Saçları griye çalan ya da tamamen gri olan kadınlar özgüven sahibi sayılır ve toplumsal güzellik standartlarına uymayı reddettikleri söylenebilir. Bununla birlikte, gri saçlı kadınlar da aslında olduklarından daha yaşlı kabul edilebilirler.

Siyah saç:

Siyah saçlı kadınlar genelde esmer olurlar. Hırslı ve çalışkan olarak bilinirler. Hırslı olma sebepleri aslında kendilerine olan öz güvenleridir. Bu özgüven sayesindendir ki ortamlarda çok dikkat çekerler.

Kıvırcık Saçlılar: 

Kıvırcık saçlılar genellikle zor durumların insanı olarak bilinirler. Liderlik etme konusunda kimse onların eline su dökemez. Hayatta her zaman zorlukların üstesinden gelmeyi başarabilirler. Sorunların ve problemlerin çözümünde diğer insanlardan hızlıdırlar, hayatı hızlı yaşarlar.

Parlak ve Dalgalı Saçlar:

Parlak ve dalgalı saçlar yüksek enerjiyle beraber gelir. Duyguları hep en derinde yaşamayı severler. Hayat ne kadar düzenli olursa olsun kendilerine ayıracakları, yalnız kalmak istedikleri zamanları vardır, olmalıdır da.  Enerjilerini herkesi şaşırtacak kadar yaratıcı olmakta kullanırlar. Monoton bir yaşam kesinlikle onlara göre değildir.

Gür Saçlar:

Gür saçlı insanlar verdikleri kararın peşinden koşmaktan asla geri durmazlar. Kimse onlara yapmak istemedikleri bir şeyi yaptıramaz. Hayata karşı güçlü durmak onların hobileri arasındadır. Mesele risk almaya geldiğinde ise maalesef geri durmayı tercih ederler. Ekstrem sporlar yapmak gür saçlı bir insanın yapmak isteyeceği ilk şey olmayacaktır.

Düz Saçlar:

Düz ve sıkıcı bir hayatı değiştirmeye saçlarından başlayan bu insanlar eğlenmeyi bilirler. Hayat onlara eğlenceyi hediye olarak sunmasa bile onlar eğlenmeyi kesinlikle başaracaklardır. Tekrara düşmüş monoton bir hayat onlara göre değildir ve bu tarz bir hayatı değiştirebilmeleri muhtemeldir.

Topuz ve Dağınık Saçlar: 

Bu saçı çok sık kullanan insanlar kendilerini ispatlamak için fırsat kolluyor demektir. İlgi çekmek ve beğenilmek onlar için önemlidir. Bu uğurda yapacakları şeyleri ve alacakları sorumlulukları taşımaya hazır olurlar. Başarılı olmak onlar için kolay olsa da arkalarından yapılan dedikoduların önüne geçmeleri zordur.

At Kuyruğu Yapılmış Saçlar:

Hedef odaklı insanlar bu saç modelini kullanırlar. Atletik ve mantıklı olmaları onların bilinen özellikleri arasındadır.

Kısa Saçlar:

Genelde uzun saçlarını kısaltan kadınlar, hayatının monotonluğundan sıkılmış olarak bilinir ve hayatlarında bazı değişiklikler istediğini gösterir.


Bu yazılarımıza da göz atabilirsiniz: 

Bize yorum bırakın

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.