Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Saçlar ve Karakter: Saç Modeline Göre Kişilik Analizi

Saçımız en önemli aksesuarımız olduğu gibi, kişiliğimizin önemli bir parçası. Doğuştan gelen özellikler ve bizim tercihlerimizle karakterimizi yansıtıyorlar.

 

Saç Şekliniz Karakterinizi Anlatıyor

Kulak hizasında, omuzda, kısa ya da uzun... Şu bir gerçek ki saç modeli ve uzunluğu, kişiliğimiz, zevklerimiz hakkında pek çok detay veriyor... Karşınızdaki kişinin saçları zayıf telli, düz ve parlak ise narin bir kişiliği olduğunu gösterir. İnce düşünceli, kibar insanlardır. Alıngan olabilirler ya da kalın kıvırcık saçlar güçlü kişiliği gösterir. Tuttuğunu koparan, hırslı azimli insanlardır. Kolay sinirlenebilirler.

İşte saç uzunluğuna, rengine , şekline göre karakteriniz:

Kırmızı saç: 

Kızıl saçlı kadınlar genellikle "ateşli" olarak adlandırılırlar ve genellikle eğlenceyi seven ve vahşi olarak bilinir. Saçınızın sağlığınız hakkında anlatmaya çalıştığı şey budur.

❤ Aşk Hayatınıza En İyi Tavsiyeler Falcılardan ❤

Sarışın saç:

Erkekler tipik olarak akıllı olmaya razı olmalarına rağmen, saçlarında altın tonlar içeren kadınlara daha çok etkilenirler.

Gri saç:

Kendinden emin olan kadınlarda rastlanır. Griye devam eden veya gri olan kadınlar kendinden emin sayılır ve toplumsal güzellik standartlarına eğilmeye gönülsüz görünür. Bununla birlikte, gri saçlı kadınlar da aslında olduklarından daha yaşlı kabul edilebilirler.

Siyah saç:

Siyah saçlı kadınlar genelde esmer olurlar. Hırslı ve çalışkan olarak bilinirler. Hırslı olma sebepleri aslında kendilerine olan öz güvenleridir. Bu özgüven sayesindendir ki ortamlarda çok dikkat çekerler.

Kıvırcık Saçlılar: 

Kıvırcık saçlılar genellikle zor durumların insanı olarak bilinirler. Liderlik etme konusunda kimse onların eline su dökemez. Hayatta her zaman zorluklar karşısında işin içinden çıkmayı başarabilirler. Sorun ve problemlerin çözümünde diğer insanlardan hızlıdırlar, hayatı hızlı yaşarlar.

➤➤ Tarot falınızla tüm sorularınız cevap buluyor!

Parlak ve Dalgalı Saçlar:

Parlak ve dalgalı saçlar yüksek enerjiyle beraber gelir. Duyguları hep en derinde yaşamayı severler. Hayat ne kadar düzenli olursa olsun kendilerine ayıracakları yalnız kalmak istedikleri zamanları hep vardır, olmalıdır.  Enerjilerini herkesi şaşırtacak kadar yaratıcı olmakta kullanırlar. Monoton bir yaşam kesinlikle onlara göre değildir.

Gür Saçlar :

Gür saçlı insanlar verdikleri kararın peşinden koşmaktan asla geri durmazlar. Kimse onlara yapmak istemedikleri bir şeyi yaptıramaz. Hayata karşı güçlü durmak onların hobileri arasındadır. Mesele risk almaya geldiğinde ise maalesef geri durmayı tercih ederler. Ekstrem sporlar yapmak gür saçlı bir insanın yapmak isteyeceği ilk şey olmayacaktır.

Düz Saçlar:

Düz ve sıkıcı bir hayatı değiştirmeye saçlarından başlayan bu insanlar eğlenmeyi bilirler. Hayat onlara eğlenceyi hediye olarak sunmasa bile onlar eğlenmeyi kesinlikle başaracaklardır. Tekrara düşmüş monoton bir hayat onlara göre değildir ve bu tarz bir hayatı değiştirebilmeleri muhtemeldir.

✔ Yazılı soruda Hoşgeldin Promosyonu! Hemen TIKLAYIN ✔

Topuz ve Dağınık Saçlar: 

Bu saçı çok sık kullanan insanlar kendilerini ispatlamak için fırsat kolluyor demektir. İlgi çekmek ve beğenilmek onlar için önemlidir. Bu uğurda yapacakları şeyleri ve alacakları sorumlulukları taşımaya hazır olurlar. Başarılı olmak onlar için kolay olsa da arkalarından yapılan dedikoduların önüne geçmeleri zordur.

At Kuyruğu Yapılmış Saçlar:

Hedef odaklı insanlar bu saç modelini kullanırlar. Atletik ve mantıklı olmaları onların bilinen özellikleri arasındadır.

Kısa Saçlar:

Genelde uzun saçlarını kısaltan kadınlar, hayatının monotonluğundan sıkılmış olarak bilinir ve hayatlarında bazı değişiklikler istediğini gösterir.

Bunları da Seveceksiniz

Ruh Eşin Nerede? 7 Maddede Onu Bulmaya Hazır Mısın? 

Hayatın Gerçek Anlamı Nedir?

2018 Yılı Genel Burç Yorumlarına Giriş

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.