Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Aşkı Bulmak : 5 Tavsiye

Sevmek ve sevilmek, herkesin içinde olan en derin duygudur. Âmâ bu aşkı yaşayacağımız kişiyi nasıl bulacağız?

Sevmek ve sevilmek, herkesin içinde olan en derin duygudur. Âmâ bu aşkı yaşayacağımız kişiyi nasıl bulacağız? Nasıl tanışacağız, nasıl ilişki kuracağız, ne kadar sürecek? Yolunuzu bulmak için GPS’e ihtiyacınız mı var, doğru soruları sorarak yolunuzu bulabilirsiniz.

Ahmet, hoşlandığı kızın karşısında, utangaç ve ne yapacağını bilemiyor ve duygularını söyleyemiyor.

Ayşe, hayal ettiği gibi güzel olmak istiyor, kendi kapasitesinden habersiz. En yakın arkadaşından daha güzel olmadığını düşünüyor.

Pelin kendisine neredeyse aşkı yasak etmiş. Ona göre aşk çok komplike ve çok canı yandığı için artık canı yansın istemiyor.

İşte önümüzde üç farklı durum var. Üçü de beğenilip sevilmek istiyor, onlarda kendilerine o soruyu sormaktan çekiniyorlar. Büyük aşkı yaşayacakları insanı nasıl bulacaklar? Tek bir cevap bulmak zor, belki birçok cevabı vardır. İşte size yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak, üzerinde düşünmenizi sağlayacak 5 soru. Umarım soruların cevaplarını bularak kendinize bir yol çizebilirsiniz.

 

1. Nasıl bir aşk arıyorsunuz?

Nasıl bir aşk hayal ediyorsunuz? Bir gecelik macera mı, tatil için mi, yalnız kalmamak için bir arkadaş mı, ciddi bir ilişki mi? Kendinize dürüst olmanız lazım çünkü aşkın bir sürü tanımı var günümüzde, sizin için ne ifade ediyor onu bulanız lazım.

Uzman yazarımızın gençlerde gözlemlediği aşk tanımı; güven dayalı, geleceğe yönelik ve ilerisinde aile olmaya gidebilecek ilişki istedikleri görülüyor. Bu birçok yetişkin içinde aynı şekilde, bir internet sitesinin yaptığı araştırmaya göre, ruh eşini arayan 1000 bekâra yapılan ankette,% 58’inin öncelikle ilişkide sadakataradığı , %49,9 un ise hayatını paylaşacağı kişinin samimi olmasıgerektiğini düşünüyor. Öncelikle geleceğe yönelik bir projeniz var mı yoksa sadece « aşk » mı aradığınızı kendi kafanızda şekillendirebilirsiniz.

En iyi tarot uzmanlarımız kartlarını senin için açsın!
HEMEN ARA

 

2. Karşımızda ki kişiyi etkilemeli miyiz?

Bu soru birçok utangaç insan tarafından ya da güzel olmadığını düşünen insan tarafından sorulur. Diğerleri bu durumun aksine güzellikleriyle büyülemeye çalışır ve bazen bilmeden ciddi bir ilişkiye adım atarlar. Yapılan bir ankete göre, % 26,8  “ideal sevgili” de “çekicilik” arıyor, daha sonra bunu “sıcakkanlılık” takip ediyor, %19’u ise “fiziki özelliklere” bakıyor.

Astrocenter uzmanlarımız fiziki özelliklerin o kadar önemli olmadığını vurguluyor, sıcakkanlı olmanız ya da insanlara davranışınız, hayata karşı bir duruşunuz olması da sizi çekici kılan özelliklerden. Tavlama, kişiyi etkilemede önemli olan kişinin vücuduyla ve kendisiyle barışık olması da çok önemli. Siz kendinizle ne kadar barışıksınız? Kendinizi beğeniyor musunuz? Beğenmiyorsanız hangi özellikleriniz beğenmiyorsunuz? Bu soruların cevabını bularak, kendinizi geliştirebilir ve kendinizi sevmeye başlayabilirsiniz ve bunun sonunda göreceksiniz ki mutluluğu yakalayacaksınız.

Telefondan fal uzmanlarımız gerçek aşkı ne zaman bulacağını söylüyor
HEMEN ARA

3. Nasıl tanışılır?

Evet, en çok sorulan sorulardan biriside budur, nasıl tanışacağız, iş yoğunluğu var gibi sorular çok geliyor.

Gerçekten ciddi bir ilişkiistiyorsanız buna zaman ayırmalısınız ve sosyal olmalısınız, eğlenceler, arkadaşlar arasında düzenlenen partiler, iş gezileri, seyahatler, iş yerinizde bile olabilir. Bunun için çaba sarf etmelisiniz. Fırsatları şansa dönüştürebilirsiniz. Hatta internetteki tanışma sitelerinden bile hayatınızın aşkını bulabilirsiniz, çekinmeyin ve sosyal değilseniz daha sosyal olun. Aşk üzerine yazıları olan bir psikoloğumuz aşkın siz hazır olduğunuzda geldiğini ve tüm benliğinizle verici olduğunuzda geldiğinden bahsediyor. Burada ki önemli soru siz gerçekten âşık olmaya hazır mısınız? Eğer hazırsanız biraz daha sosyal olarak hayatınızın aşkını bulacağınızı göreceksiniz. Aşkınızı uzaklarda aramayın belki çalıştığınız yerde de olabilir, belki de etrafınıza iyi bakmıyorsunuzdur, ne istediğinizi bilirseniz, aşkı en kısa zamanda bulursunuz.

Telefondan yıldızname aşk falı baktır.
HEMEN ARA

4. Gerçekten sevdiğinizi nasıl anlarsınız?

Tanıştıktan sonra bazen sorunlar çıkabilir ve ilk günlerde olduğu gibi sürmeyebilir, aranızda ki etkileşim azalmış olabilir ya da size göre olmadığını anlayabilirsiniz, şüpheleriniz olabilir.

Tansiyon biraz yükseldi mi ya da kavga edildi mi, hemen biz ayrılacak mıyız sorusu gelebilir, çiftlerin aklına, âmâ bu tartışmalar ayrılacağınızın göstergesi değildir. Beraber yol çizebilmek için biraz zamana, sabra ihtiyaç vardır ara sıra kavgalarda edebilir, gerilim artabilir ama bu kısa sürüyor ve size zarar vermiyorsa normaldir ama saygı ve sevgi çerçevesinde. Saygısızlık varsa ve size zara veriyorsa size göre değildir, birbirinizin yaşam alanına saygı duyarak bir ilişki yürütmelisiniz.

 

İlişkinin uzun sürmesi için neler yapmalısın hemen tıkla sana söyleyelim
HEMEN ARA

5. Aşkı nasıl sürdürürsünüz?

Bu da çok önemli bir sorudur, çünkü sürdürmek gerçekten emek ister, zaman ve sadakat birlikte hareket ederler, bunun sonucunda birlikteliğiniz oluşur. Birlikte olduğunuz insanla bir ömür boyu yaşayabilir misiniz? Size saygı duyuyor mu? Birlikte kaliteli vakit geçiriyor musunuz? En önemlisi de ikinizin de amacı aynı mı? Eğer biri geleceğe yönelik plan yapıyor diğeri ise daha farklı düşünüyorsa o ilişkide problemler yaşarsınız. Sizin kıymetinizi biliyor mu? Aşkı buldunuz ve ilişkinizde güzel gidiyor ve uzun sürmesini istiyorsanız bu soruları kendinize sorun ve cevaplarken kendinize dürüst olun, nasıl bir ilişki istediğiniz kafanızda belirleyin ve göreceksiniz ki mutluluğu bulacaksınız.

 

Bunları da Seveceksiniz

Mutlu İlişki İçin 5 Tavsiye

5 Etapta Aşkı Bulun

İlişkinizi Kurtarmak İçin 5 Tavsiye

Uzun Evlilik İçin Ne Zaman Evlenmeli

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.