Mutlu Bir İlişki İçin Bilmeniz Gereken 10 Tavsiye

tarihinde

<br /><strong>İlişkiler hakkında bilmeniz gereken, mutluluk garantili 10 formül!<br /><br />Her insan bir dünya ve her ilişki diğerlerinden farklı. Bazen nasıl davranacağımızı, nasıl ilişkileri huzurla sürdürebileceğimizi bilemiyoruz. Halbuki mutluluğu yakalamak çok basit. Şimdi derin bir nefes çekin ve giflerle hazırladığımız yazımızı okuyup kendinizi iyi hissediniz.<br /></strong>

 

Her insan bir dünya ve her ilişki diğerlerinden farklı. Bazen nasıl davranacağımızı, nasıl ilişkileri huzurla sürdürebileceğimizi bilemiyoruz. Halbuki mutluluğu yakalamak çok basit. Şimdi derin bir nefes çekin ve giflerle hazırladığımız yazımızı okuyup kendinizi iyi hissediniz.

 

1- Tek başınıza mutlu olabilmelisiniz


Kendinizi tanımalı, kendinizi olduğunuz gibi sevmelisiniz. Böylece özgüveniniz artacak ve kendinizi gerçekten neyin mutlu edeceğini bileceksiniz.

Gelecekte sizi aşk hayatınızda neler bekliyor? Cevaplar için  ►
Hemen Ara

2- Sevginin birçok çeşidi vardır

 

Aşkınızı yaşama şeklin başkalarından farklı olabilir. Bundan dolayı çekinme. Nasıl istersen öyle davran.

3-Başka ilişkileri örnek almayın

 

Onların ne yaptığı kimin umrunda. Hem kimsenin ne kadar mutlu ya da mutsuz olduğunu bilemezsiniz. Siz kendi iç huzurunuza bakın.

4- Eski beraberliklerle karşılaştırma yapmayın

 

İlişki yaşadığımız her kişiyle aynı kişi olamayız. Beraberken yepyeni bir enerji yaratıyoruz ve bu davranışlarımızı, düşüncemizi de değiştiriyor.

Aşk falınızın ilk 10dakikası yalnızca 4tl ►
Hemen Ara


5- Kendinize ilişki hedefleri belirlemeyin


Şu tarihte nişanlanmalı, şu tarihte evlenmeli, şu tarihte çocuk sahibi olmalıyım diye kendi kendinize limitler koymayın. Aynı şekilde her dışarı çıktığınızda el ele tutuşmak ya da her özel gününüzde restoranta gitmek gibi sınırlar de belirlemeyin. Hayat çok daha farklı seçenekleri daha önce veya sonra sunabilir veya size farklı türde mutluluklar yaşatabilir.

6- Karşınızdakini anlamaya çalışın

 

Bazen anlamak zor olsa da :) empati ilişkilerin belkemiğidir. Kendinizin yüzde yüz haklı olduğunu bildiğiniz konuda bile, sevdiğiniz kişinin gözünden olayların nasıl geliştiğine bakmaya çalışın.

7- Hatalarınızı kabul edin


Gurur en soylu erdemlerdendir. Fakat başkasını bilerek mutsuz etmek size yakışmaz. Hatanız varsa kabul edin ve özür dileyin.

8- Tüm sorumluluğu üstünüze almayın

Bazen hatalar yaparız, karşı taraf da bunu istemeden de olsa kötüye kullanır. Vicdanınızı hafifletmek için karşınızdakinin her istediğini yapmayın. Kendinizi ve isteklerinizi net şekilde açıklayın.

 

Kahve Falı, Su Falı, Tarot, Katina, Rüya yorumum, İsim Analizi...   Aradığınız tüm cevaplar burada ►
Hemen Ara

9- Sevginizi belli etmekten çekinmeyin

Karşınızdakini başkalarının yanında övmek, onun hoşuna giden şeyleri yapmak, ikiniz baş başayken ona güzel şeyler söylemek bunlara örnek.

 

10- Aşkı yaşamaktan korkmayın

Bazen kontrolü biraz kaybetmekten ve aşkın ayaklarınızı yerden kesmesine izin vermekten bir sorun çıkmaz. Günlük hayattaki birçok sorumluluğumuzu azıcık unutup aşka biraz daha vakit ayırabiliriz.
Değil mi? :)

 
Bunları da Seveceksiniz

 
 
 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!