Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Mutlu Bir İlişki İçin Bilmeniz Gereken 10 Tavsiye


İlişkiler hakkında bilmeniz gereken, mutluluk garantili 10 formül!

Her insan bir dünya ve her ilişki diğerlerinden farklı. Bazen nasıl davranacağımızı, nasıl ilişkileri huzurla sürdürebileceğimizi bilemiyoruz. Halbuki mutluluğu yakalamak çok basit. Şimdi derin bir nefes çekin ve giflerle hazırladığımız yazımızı okuyup kendinizi iyi hissediniz.

 

Her insan bir dünya ve her ilişki diğerlerinden farklı. Bazen nasıl davranacağımızı, nasıl ilişkileri huzurla sürdürebileceğimizi bilemiyoruz. Halbuki mutluluğu yakalamak çok basit. Şimdi derin bir nefes çekin ve giflerle hazırladığımız yazımızı okuyup kendinizi iyi hissediniz.

 

1- Tek başınıza mutlu olabilmelisiniz


Kendinizi tanımalı, kendinizi olduğunuz gibi sevmelisiniz. Böylece özgüveniniz artacak ve kendinizi gerçekten neyin mutlu edeceğini bileceksiniz.

Gelecekte sizi aşk hayatınızda neler bekliyor? Cevaplar için  ►
Hemen Ara

2- Sevginin birçok çeşidi vardır

 

Aşkınızı yaşama şeklin başkalarından farklı olabilir. Bundan dolayı çekinme. Nasıl istersen öyle davran.

3-Başka ilişkileri örnek almayın

 

Onların ne yaptığı kimin umrunda. Hem kimsenin ne kadar mutlu ya da mutsuz olduğunu bilemezsiniz. Siz kendi iç huzurunuza bakın.

4- Eski beraberliklerle karşılaştırma yapmayın

 

İlişki yaşadığımız her kişiyle aynı kişi olamayız. Beraberken yepyeni bir enerji yaratıyoruz ve bu davranışlarımızı, düşüncemizi de değiştiriyor.

Aşk falınızın ilk 10dakikası yalnızca 4tl ►
Hemen Ara


5- Kendinize ilişki hedefleri belirlemeyin


Şu tarihte nişanlanmalı, şu tarihte evlenmeli, şu tarihte çocuk sahibi olmalıyım diye kendi kendinize limitler koymayın. Aynı şekilde her dışarı çıktığınızda el ele tutuşmak ya da her özel gününüzde restoranta gitmek gibi sınırlar de belirlemeyin. Hayat çok daha farklı seçenekleri daha önce veya sonra sunabilir veya size farklı türde mutluluklar yaşatabilir.

6- Karşınızdakini anlamaya çalışın

 

Bazen anlamak zor olsa da :) empati ilişkilerin belkemiğidir. Kendinizin yüzde yüz haklı olduğunu bildiğiniz konuda bile, sevdiğiniz kişinin gözünden olayların nasıl geliştiğine bakmaya çalışın.

7- Hatalarınızı kabul edin


Gurur en soylu erdemlerdendir. Fakat başkasını bilerek mutsuz etmek size yakışmaz. Hatanız varsa kabul edin ve özür dileyin.

8- Tüm sorumluluğu üstünüze almayın

Bazen hatalar yaparız, karşı taraf da bunu istemeden de olsa kötüye kullanır. Vicdanınızı hafifletmek için karşınızdakinin her istediğini yapmayın. Kendinizi ve isteklerinizi net şekilde açıklayın.

 

Kahve Falı, Su Falı, Tarot, Katina, Rüya yorumum, İsim Analizi...   Aradığınız tüm cevaplar burada ►
Hemen Ara

9- Sevginizi belli etmekten çekinmeyin

Karşınızdakini başkalarının yanında övmek, onun hoşuna giden şeyleri yapmak, ikiniz baş başayken ona güzel şeyler söylemek bunlara örnek.

 

10- Aşkı yaşamaktan korkmayın

Bazen kontrolü biraz kaybetmekten ve aşkın ayaklarınızı yerden kesmesine izin vermekten bir sorun çıkmaz. Günlük hayattaki birçok sorumluluğumuzu azıcık unutup aşka biraz daha vakit ayırabiliriz.
Değil mi? :)

 
Bunları da Seveceksiniz

 
 
 

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.