Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Bir İlişkiyi Kurtarmak İçin Uyulması Gereken 5 Tavsiye

İlişkinizde tutkuyu arar olduysanız, eski günleri özlüyorsanız size verecek 5 süper tavsiyemiz var. Yazımızı okuyun, ilişkinizi canlandırın!

Senelerdir süren bir beraberliğiniz var, birçok şeyi ortak yapıyorsunuz, hayatınızın büyük bir kısmı 2 kişilik yaşanıyor, hoop bir de bakıyoruz ki ilişki rutine dönmüş ! Son zamanlarda tutkuyu arar olduysanız, eski günleri özlüyorsanız size verecek 5 süper tavsiyemiz var.

Beraberliğinizi yeniden inşa edecek 5 öneri

1- Zaman, tamamen ona adayın

E zaten çoğu zaman yan yanayız dediğinizi duyar gibiyiz. Ama bu zamanı nasıl değerlendiriyorsunuz? Karşılıklı konuşacak, diyalog kuracak ortamlar yaratmak sizin elinizde. Bunun için yemeğe çıkmak ve telefonlarınızı kapatmak yeterli olacaktır.

Gelecekte sizi neler bekliyor?? Alanında uzman falcı ve astrologlardan kişiye özel hizmet almak için ►
Hemen Ara

 2- Rutinleri Unutun

Dışarı çıktığınızda hep aynı şeyleri mi yapıyorsunuz? Artık öyle bir noktaya geldiniz ki aman dışarı çıkmaya ne gerek var demeye mi başladınız? Daha önce hiç yapmadığınız şeyler yapın, denemediğiniz dünya mutfakları, dans aktiviteleri veya hafta sonu için daha önce gitmediğiniz bir yere gitmek bunlara birer örnek.

 
3- Yeniliğe açık olun

Karşınızdakini uzun zamandır tanıyorsunuz, o da sizi tanıyor. Peki onu şaşırtmaya ne dersiniz? Yeni bir saç kesimi, yeni kıyafetler, daha önce söylemediğiniz hitaplar veya yapmadığınız sürprizler karşınızdaki kişiyi size tekrar ilgi duymasını sağlayacak ufak dokunuşlar olabilir.

Hoşgeldin promosyonu!! İlk 10dakikanız yalnızca 3,5TL ►
Hemen Ara

4- Kaçan kovalanır kuralını unutmayın

İlk günlerdeki çekimi yeniden hissedin. Kendinizi ele alın, küçük hareketler büyük farklılıklar yaratabilir. Onun için kendinize özen gösterin, sadece ona özel süslenin. Yeniden ilgi gördüğünüzü göreceksiniz. Bir kere ilgisini çektiğinizde, minik oyununuz başlangıç yapmış demektir.

 
5- Gizeminizi hep koruyun

İki kişi olarak yaşadığımızda, her ayrıntıyı karşı taraf da bilmeye başlar. İlk günlerdeki gizemli havayı özlediniz değil mi? Size özel kalması gereken şeylerin, size karşı gelmeye başlaması normal değildir. Yıllar içinde tutkuyu ateşleyen gizemi kaybetmeye başlıyoruz. Karşı tarafta merak uyandıracak kendi gizemli bahçenizde vakit geçirmenin vakti geldi.

 

Eğer bu 5 öneriyi uygulamakta çekinceleriniz varsa, tutkuyu yeniden alevlendirmek için doğru kişiyle mi olduğunuzu bilmiyorsanız öncelikle tereddütlerinizden kurtulun. Alanında uzman falcı ve astrologlar siz ve eşinizin birbiriniz için yaratılıp yaratılmadığını biliyorlar. Onlarla konuşup size özel tavsiyelerini alabilirsiniz.

 

Bunları da Seveceksiniz

2017 Horoz Yılı Açıklaması

 Bencil Sevgiliyi Dize Getirme Rehberi

Stresinizi Nasıl Kontrol Edersiniz?

Birinin Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız?

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.