Bir İlişkiyi Kurtarmak İçin Uyulması Gereken 5 Tavsiye

tarihinde

İlişkinizde tutkuyu arar olduysanız, eski günleri özlüyorsanız size verecek 5 süper tavsiyemiz var. Yazımızı okuyun, <strong>ilişkinizi canlandırın!</strong>

Senelerdir süren bir beraberliğiniz var, birçok şeyi ortak yapıyorsunuz, hayatınızın büyük bir kısmı 2 kişilik yaşanıyor, hoop bir de bakıyoruz ki ilişki rutine dönmüş ! Son zamanlarda tutkuyu arar olduysanız, eski günleri özlüyorsanız size verecek 5 süper tavsiyemiz var.

Beraberliğinizi yeniden inşa edecek 5 öneri

1- Zaman, tamamen ona adayın

E zaten çoğu zaman yan yanayız dediğinizi duyar gibiyiz. Ama bu zamanı nasıl değerlendiriyorsunuz? Karşılıklı konuşacak, diyalog kuracak ortamlar yaratmak sizin elinizde. Bunun için yemeğe çıkmak ve telefonlarınızı kapatmak yeterli olacaktır.

Gelecekte sizi neler bekliyor?? Alanında uzman falcı ve astrologlardan kişiye özel hizmet almak için ►
Hemen Ara

 2- Rutinleri Unutun

Dışarı çıktığınızda hep aynı şeyleri mi yapıyorsunuz? Artık öyle bir noktaya geldiniz ki aman dışarı çıkmaya ne gerek var demeye mi başladınız? Daha önce hiç yapmadığınız şeyler yapın, denemediğiniz dünya mutfakları, dans aktiviteleri veya hafta sonu için daha önce gitmediğiniz bir yere gitmek bunlara birer örnek.

 
3- Yeniliğe açık olun

Karşınızdakini uzun zamandır tanıyorsunuz, o da sizi tanıyor. Peki onu şaşırtmaya ne dersiniz? Yeni bir saç kesimi, yeni kıyafetler, daha önce söylemediğiniz hitaplar veya yapmadığınız sürprizler karşınızdaki kişiyi size tekrar ilgi duymasını sağlayacak ufak dokunuşlar olabilir.

Hoşgeldin promosyonu!! İlk 10dakikanız yalnızca 3,5TL ►
Hemen Ara

4- Kaçan kovalanır kuralını unutmayın

İlk günlerdeki çekimi yeniden hissedin. Kendinizi ele alın, küçük hareketler büyük farklılıklar yaratabilir. Onun için kendinize özen gösterin, sadece ona özel süslenin. Yeniden ilgi gördüğünüzü göreceksiniz. Bir kere ilgisini çektiğinizde, minik oyununuz başlangıç yapmış demektir.

 
5- Gizeminizi hep koruyun

İki kişi olarak yaşadığımızda, her ayrıntıyı karşı taraf da bilmeye başlar. İlk günlerdeki gizemli havayı özlediniz değil mi? Size özel kalması gereken şeylerin, size karşı gelmeye başlaması normal değildir. Yıllar içinde tutkuyu ateşleyen gizemi kaybetmeye başlıyoruz. Karşı tarafta merak uyandıracak kendi gizemli bahçenizde vakit geçirmenin vakti geldi.

 

Eğer bu 5 öneriyi uygulamakta çekinceleriniz varsa, tutkuyu yeniden alevlendirmek için doğru kişiyle mi olduğunuzu bilmiyorsanız öncelikle tereddütlerinizden kurtulun. Alanında uzman falcı ve astrologlar siz ve eşinizin birbiriniz için yaratılıp yaratılmadığını biliyorlar. Onlarla konuşup size özel tavsiyelerini alabilirsiniz.

 

Bunları da Seveceksiniz

2017 Horoz Yılı Açıklaması

 Bencil Sevgiliyi Dize Getirme Rehberi

Stresinizi Nasıl Kontrol Edersiniz?

Birinin Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız?

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Güneş'in İkizler burcundan Yengeç burcuna geçişi "Bugün, iç dünyanızın sıcaklığını ve derinliklerini keşfetme zamanı. Güneş'in Yengeç burcuna geçişi, duygusal zenginliklerimizi ve aile bağlarımızı yeniden değerlendirmemiz için bir fırsat sunuyor."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey