Bir İlişkiyi Kurtarmak İçin Uyulması Gereken 5 Tavsiye

tarihinde

İlişkinizde tutkuyu arar olduysanız, eski günleri özlüyorsanız size verecek 5 süper tavsiyemiz var. Yazımızı okuyun, <strong>ilişkinizi canlandırın!</strong>

Senelerdir süren bir beraberliğiniz var, birçok şeyi ortak yapıyorsunuz, hayatınızın büyük bir kısmı 2 kişilik yaşanıyor, hoop bir de bakıyoruz ki ilişki rutine dönmüş ! Son zamanlarda tutkuyu arar olduysanız, eski günleri özlüyorsanız size verecek 5 süper tavsiyemiz var.

Beraberliğinizi yeniden inşa edecek 5 öneri

1- Zaman, tamamen ona adayın

E zaten çoğu zaman yan yanayız dediğinizi duyar gibiyiz. Ama bu zamanı nasıl değerlendiriyorsunuz? Karşılıklı konuşacak, diyalog kuracak ortamlar yaratmak sizin elinizde. Bunun için yemeğe çıkmak ve telefonlarınızı kapatmak yeterli olacaktır.

Gelecekte sizi neler bekliyor?? Alanında uzman falcı ve astrologlardan kişiye özel hizmet almak için ►
Hemen Ara

 2- Rutinleri Unutun

Dışarı çıktığınızda hep aynı şeyleri mi yapıyorsunuz? Artık öyle bir noktaya geldiniz ki aman dışarı çıkmaya ne gerek var demeye mi başladınız? Daha önce hiç yapmadığınız şeyler yapın, denemediğiniz dünya mutfakları, dans aktiviteleri veya hafta sonu için daha önce gitmediğiniz bir yere gitmek bunlara birer örnek.

 
3- Yeniliğe açık olun

Karşınızdakini uzun zamandır tanıyorsunuz, o da sizi tanıyor. Peki onu şaşırtmaya ne dersiniz? Yeni bir saç kesimi, yeni kıyafetler, daha önce söylemediğiniz hitaplar veya yapmadığınız sürprizler karşınızdaki kişiyi size tekrar ilgi duymasını sağlayacak ufak dokunuşlar olabilir.

Hoşgeldin promosyonu!! İlk 10dakikanız yalnızca 3,5TL ►
Hemen Ara

4- Kaçan kovalanır kuralını unutmayın

İlk günlerdeki çekimi yeniden hissedin. Kendinizi ele alın, küçük hareketler büyük farklılıklar yaratabilir. Onun için kendinize özen gösterin, sadece ona özel süslenin. Yeniden ilgi gördüğünüzü göreceksiniz. Bir kere ilgisini çektiğinizde, minik oyununuz başlangıç yapmış demektir.

 
5- Gizeminizi hep koruyun

İki kişi olarak yaşadığımızda, her ayrıntıyı karşı taraf da bilmeye başlar. İlk günlerdeki gizemli havayı özlediniz değil mi? Size özel kalması gereken şeylerin, size karşı gelmeye başlaması normal değildir. Yıllar içinde tutkuyu ateşleyen gizemi kaybetmeye başlıyoruz. Karşı tarafta merak uyandıracak kendi gizemli bahçenizde vakit geçirmenin vakti geldi.

 

Eğer bu 5 öneriyi uygulamakta çekinceleriniz varsa, tutkuyu yeniden alevlendirmek için doğru kişiyle mi olduğunuzu bilmiyorsanız öncelikle tereddütlerinizden kurtulun. Alanında uzman falcı ve astrologlar siz ve eşinizin birbiriniz için yaratılıp yaratılmadığını biliyorlar. Onlarla konuşup size özel tavsiyelerini alabilirsiniz.

 

Bunları da Seveceksiniz

2017 Horoz Yılı Açıklaması

 Bencil Sevgiliyi Dize Getirme Rehberi

Stresinizi Nasıl Kontrol Edersiniz?

Birinin Yalan Söylediğini Nasıl Anlarsınız?

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!