Burçlar Aldatılınca Nasıl Tepkiler Verir?

tarihinde

Burçlar hayatımızı ve kişilik özelliklerimizi etkiledikleri gibi insan ilişkilerinde verdiğimiz tepkileri de etkiler. Aldatılma gibi yıkıcı bir durum karşısında burçlar şüphesiz farklı farklı şekillerde davranır.

 

Burçlar aldatıldığında nasıl tepkiler verir?


Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.
Koç Burcu

Şoka girer. Her şeyde öncülük yapan, dünya onun etrafında dönüyor sanan ve kuralları koyan Koç burcuna bu hareket çok fazla gelir. Kuralların yıkılmış olması ve haberi olmadan işler çevrilmiş olması kendisini allak bullak eder. İlerleyen günler şöyle geçecektir: Ağlamak, yıkılmak, uykusuz geceler, sonrasında da o kişiye geri dönme ve onu süründürme planları.


Boğa Burcu

Hemen sinirlenir. Öğrendiği anda etrafa saldırması hatta kendi kafasını duvarlara vurması görülmeyecek şey değildir. Normalde keyif insanı olan, sakin Boğa'yı güveni sarsıldığı zaman görmek istemezsiniz. Boğa'nın siniri de çabucak geçmez, intikam planları, hırsı ve dargınlığı uzun zaman devam edecektir. Aman karşısına uzun bir müddet çıkmayın.


İkizler Burcu

İlk önce hemen aşırı tepki vermez. Acısı sonradan düşer içine. Başta bu durumu ne kadar olgun karşıladı dediğiniz İkizler birkaç gün sonra yemeden içmeden kesilir. Aynı zamanda o kişiye kendi arkasından iş çevirdiği, çevirebildiği için garip bir hayranlık duyar. Onunla tekrar konuşmak ister, kendisinden üstün tutar. Bu durumdan çıkması için arkadaşlarına çok ihtiyacı vardır.

 

Yengeç Burcu

Evcimen ve uyumlu olan bu burç aldatıldığı zaman o kişinin burnundan getirir. Mağrur bir mağdur olur ve her yerde konuşur, o kişiyi rezil edecek her detayı en olmadık kişilere anlatır. Karşı tarafın nereden incineceğini çok iyi bildiğinden nokta atışlarıyla aldatan kişinin hayatını zindan eder. İntikamı soğuk yenen bir yemek olarak görmez de her öğün ısıtıp ısıtıp tekrar yer.


Aslan Burcu

Normal zamanda gürleyen, düşmanlarına göz dağı veren Aslan aldatılınca perişan hale düşer… Aslanları bu dönemde görenler ondaki değişime şaşırırlar. Her şeye ağlayan, alıngan ve korunmasız bir bebeğe dönüşürler. Kendilerini de çok suçlarlar ama kalbini kıran kişiyi asla affetmezler. Zamanla unutacağını bilerek aldatan kişiye karşı adeta bir duvara dönerler. 


Başak burcu

Aldatılmayı çok kişisel algılar. Kendinde hata bulmasa bile yaptığı seçimlerden dolayı bu duruma gelindiğini düşünür. Dikkat edilmezse kendine psikolojik olarak çok sert davranabilir. Ailesinin ve arkadaşlarının yardımına ihtiyacı olur. Aldatan kişiyi bir daha görmek duymak istemez ama aldatmadan önceki süreci tüm detayıyla bilmek ister.


Terazi burcu

Haberi aldıkları anda panik olur. Ne yapacağını tam olarak bilemez Bağırması birkaç dakika, ağlaması birkaç dakika, hesap kitaplar yapması da birkaç dakika alır. Bu döngü böyle devam eder. Kısacası dengesi bozulur Terazinin. Birkaç günden sonra ise kendi içine döner ve uzun soluklu bir hesaplaşma planı yapar.


Akrep burcu

Kendisini bir an bile sorgulamaz ya da kendinde hata aramaz. Kendisine yapılanı öğrendiği gibi aynısını yapmaya çalışır. Aynı şekilde olmasa da acı vermek için fırsat kollar ve harekete geçer. Adalete düşkündür ve adaleti kendi sağlamaya çalışır. Bu konuda yargıya ve yoruma açık değildir. Eğer içinden gelenleri yapmazsa saatli bombaya dönüşür.


Yay burcu

Affetmeyecektir. Belki aldatan kişinin baş düşmanı kesilmeyecektir ama onu asla sizle tekrar konuşmaya ikna edemezsiniz. Hem kendisini hem de aldatan kişiyi suçlayacak, hayata bakışında değişiklikler yaşayacaktır.  Onu asıl etkileyen çocuk kalbinin kandırılması, kendisine yalan söylenmesidir. 


Oğlak burcu

Aldatan kişiyi aşağılayacaktır. Onurunu kıran biriyle bir daha görüşmek istemeyecektir. Paçayı iyi kurtardığından bahsedip duracak, aldatan kişinin gerçek yüzünü herkesle paylaşacaktır. Aldatan kişiyi soğuk tavırlarıyla altüst edecektir. Tabiri caizse klaslığıyla döver karşısındakini. Aldattığınız an onu kaybettiğinizi bilin.


Kova burcu

Şair ruhlu Kova'yı aldattığınız an zaten ait olduğu iç dünyasına daha da çekilir. Kimseye güveni kalmaz ve kimseyle bir daha ilişki kurmayacağım diye kendi kendine yeminler eder. Yer değiştirmek, iş yerindeyse istifa etmek ya da taşınmak gibi önemli kararlar alır. Bu durumu sindirmesi zaman alacaktır. Ona zaman tanımalısınız.


Balık burcu

Balıklar kararsızlığın burcudur. Bu sebepten akılcı davranamaz ve böyle bir şokla içindeki tüm vahşiliği dışarı çıkarır. Onun vahşiliği tabii ki üzerinize saldırmak değildir, ama nerde işiniz tıkanıyorsa bilin ki Balık burcu sizin peşinizde tuzaklar kurmaya devam ediyor. Huzura çok önem veren bu burcun elinden huzurunu alan kişi gerçekten de gün yüzü görmeyecektir.

 

Bu yazılarımıza da göz atabilirsiniz: 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Günlük Burç Yorumlarınız

Yay burcunda Dolunay "Dolunayın ışığı, içimizdeki manevi yolculuğu aydınlatıyor. Kendimize ve başkalarına karşı dürüst olma zamanı. Işığınızı parlatın ve kendi gerçeğinizi yaşayın."

Haftalık Burç Yorumları

Yay'daki Ay, Koç'taki Mars ile Üçgen "Bugün, içsel cesaretinizi ve enerjinizi ortaya çıkarın. Kendi gücünüzü keşfetmek için mükemmel bir gün."

En Sevilen Yazılar

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Burcunuza Dair Her Şey