Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Hangi Burç Aldatılırsa Nasıl Tepki Verir?

Aldatılmak hepimizin korkulu rüyası. Burçların vereceği tepkiler de ayrı ayrı! Keşfetmeye hazır mısınız? Sürprizli bir yazı olacağı kesin!

 

Hangi Burç Aldatılırsa Nasıl Tepki Verir?

Burçlar aldatıldıklarında nasıl tepki verirler? Kimsenin başına gelmesini istemediği bu olay aslında birçoğumuzun başına da geliyor. Aldatan ya da aldatılan ya da onların arkadaşları olarak burçların nasıl tepki verdiğini bilmek çok iyi olurdu dedik ve sizin için yazdık!
Yükselen burcunuza da bakmayı unutmayın!

 


<<< Aşk Hayatınızda Bilinmeyenleri Falcılara Sorun >>>


 

Koç Burçları:

Şoka girer. Her şeyde öncülük yapan, dünya onun etrafında dönüyor sanan ve kuralları koyan Koç burcuna bu hareket çok fazla gelir. Kuralların yıkılmış olması ve kendinin haberi olmadan işler çevrilmiş olması kendisini allak bullak eder. İleriki günler şöyle geçecektir : ağlamak, yıkılmak, uykusuz geceler, sonrasında da o kişiye geri dönme ve onu süründürme planları.

Boğa Burçları:

Hemen sinirlenir. Öğrendiği anda etrafa saldırması hatta kendi kafasını duvarlara vurması görülmeyecek şey değildir. Normalde keyif insanı olan, sakin boğayı güveni sarsıldığı zaman görmek istemezsiniz. Boğanın siniri de çabucak geçmez, intikam planları, hırsı ve dargınlığı uzun zaman devam edecektir. Aman karşısına uzun bir müddet çıkmayın.

İkizler Burçları:

İlk önce hemen aşırı tepki vermez. Acısı sonradan düşer içine. İlk önce aaa ne olgun karşıladı dediğiniz ikizler birkaç gün sonra yemeden içmeden kesilir. Aynı zamanda o kişiye kendi arkasından iş çevirdiği, çevirebildiği için garip bir hayranlık duyar. Onunla tekrar konuşmak ister, kendisinden üstün tutar. Bu durumdan çıkması için arkadaşlarına çok ihtiyacı vardır.

 


>>>> İlk Görüşmende Kampanya, 10dkn 4TL ! >>>


Yengeç Burçları:

Evcimen ve uyumlu olan bu burç aldatıldığı zaman o kişinin burnundan getirir. Mağrur bir mağdur olur ve her yerde konuşur, o kişiyi rezil edecek her detayı en olmadık kişilere anlatır. Karşı tarafın nereden incineceğini çok iyi bildiğinden nokta atışlarıyla aldatan kişinin hayatını zindana çevirir. İntikamı soğuk yenen bir yemek olarak görmez de her öğün ısıtıp ısıtıp tekrar yer.

Aslan Burçları:

Normal zamanda gürleyen, düşmanlarına göz dağı veren aslanlar aldatılınca perişan hale düşer…Aslanları bu dönemde görenler ondaki değişime şaşırırlar. Her şeye ağlayan, alıngan ve korunmasız bir bebeğe dönüşürler. Kendilerini de çok suçlarlar ama kalbini kıran kişiyi asla affetmezler. Zamanla unutacağını bilerek aldatan kişiye karşı adeta bir duvara dönerler.

 


<<< Uzman Falcılarla Anonim Olarak Konuşun >>>


 

Başak Burçları:

Aldatılmayı çok kişisel alır. Kendinde hata bulmasa bile yaptığı seçimlerden dolayı bu duruma gelindiğini düşünür. Dikkat edilmezse kendine psikolojik olarak çok sert davranabilir. Ailesinin ve arkadaşlarının yardımına ihtiyacı olur. Aldatan kişiyi bir daha görmek duymak istemez ama aldatmadan önceki süreci tüm detayıyla bilmek ister.

Terazi Burçları:

Haberi aldıkları anda panik olurlar. Ne yapacaklarını tam olarak bilemezler. Bağırması birkaç dakika, ağlaması birkaç dakika, hesap kitaplar yapması da birkaç dakika alır. Bu döngü böyle devam eder. Kısacası dengesi bozulur Terazinin. Birkaç günden sonra ise kendi içine döner ve uzun soluklu bir hesaplaşma planı yapar.

Akrep Burçları:

Kendisini bir an bile sorgulamaz ya da kendinde hata aramaz. Kendisine yapılanı öğrendiği gibi aynısını yapmaya çalışır. Aynı şekilde olmasa da acı vermek için zaman kollar ve harekete geçer. Adalete düşkündür ve adaleti kendi sağlamaya çalışır. Bu konuda yargıya ve yoruma açık değildir. Eğer içinden gelenleri yapmazsa saatli bombaya dönüşür.

Yay Burçları:

Affetmeyecektir. Belki aldatan kişinin baş düşmanı kesilmeyecektir ama onu asla sizle tekrar konuşmaya ikna edemezsiniz. Hem kendisini hem de aldatan kişiyi suçlayacak. Hayata bakışında değişiklikler yaşayacaktır.  Onu asıl etkileyen çocuk kalbinin kandırılması, yalan atılmasıdır. Onun için yayları aldatma hatasına düşenler ilk fırsatta itiraf etsinler.

Oğlak Burçları:

Aldatan kişiyi aşağılayacaktır. Onurunu kıran biriyle bir daha görüşmek istemeyecektir. Paçayı iyi kurtardığından bahsedip duracak, aldatan kişinin gerçek yüzünü herkesle paylaşacaktır. Aldatan kişiyi soğuk tavırlarıyla alt üst eder. Tabiri caizse klaslığıyla döver insanı. Onu aldattığınız an onu kaybettiğinizi bilin.

 


<<< Evlilikle ilgili sorularınızı falcılar yanıtlasın >>>Kova Burçları:

Depresyon şart. Şair ruhlu kovayı aldattığınız an zaten kendine ait dünyasında iyice kendine döner. Kimseye güveni kalmaz ve kimseyle bir daha ilişki kurmayacağım diye kendi kendine yeminler eder. Yer değiştirmek, iş yerindeyse istifa etmek ya da taşınmak gibi önemli kararlar alır. Bu durumu sindirmesi zaman alacaktır. Ona zaman tanımalısınız.

Balık Burçları:

Balıklar kararsızlığın burcudur. Bu sebepten akılcı davranamaz ve böyle bir şokla içindeki tüm vahşiliği dışarı çıkarır. Onun vahşiliği tabi ki üzerinize saldırmak değildir, ama nerde işiniz tıkanıyorsa bilin ki Balık burcu sizin peşinizde tuzaklar kurmaya devam ediyor. Huzura çok önem veren bu burcun elinden huzurunu alan kişi gerçekten de gün yüzü görmeyecektir. Yolda karşılaşırsa hiç akla hayale sığmayacak küfürler ve sözlerle herkesin ortasında o kişileri rezil eder.

 

 Diğer en popüler yazılarımız:

 

 

 

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.