Alfa Kadını Mısınız? Alfa Kadınının Yedi Belirgin Özelliği

tarihinde

Alfa kişilik, bugünlerde sıkça duyduğumuz bir karakter tanımı. Güçlü, lider, azimli ve baskın bir figür olarak tanımlanan alfa kadınının özelliklerine ne kadar uyuyorsunuz? İşte bir alfa kadının en belirgin özellikleri!

Alfa Kadını Mısınız?

Alfa kadınıyla tanışın! Bir mekâna girdiklerinde bütün gözler onlara çevrilir. Ne istediklerini bilen, tutkulu, güçlü ve korkusuz kişiliğiyle insanları hem kendine hayran bırakır hem de biraz korkutur... Peki siz bu özelliklere sahip misiniz? Alfa kadınlarının en belirgin özelliklerini sizler için sıraladık. Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.
  • Kendine aşırı güvenlidir

Aldığı eğitim, oturuşu kalkışı, kişisel bakımı ve daha birçok şey onu kendinden emin bir kadın yapar. Kararlarının arkasında durmaktan da çekinmez. 

  • Çekiciliğinin farkındadır

Kendini tanır, ne giyse daha çok yakışacağını ne yapsa onu takdir edeceğimizi bilir. Kendinin farkında olması çekiciliğine çekicilik katar.

  • Ekonomik özgürlüğü vardır

Bu madde olmazsa olmazlardan. Kendine yetebilen, ekonomik özgürlüğünü tırnaklarıyla kazanmış biridir alfa kadını.

  • Risk alır

Risk almak onları korkutmaz. Çalışarak kazanmayı bildiklerinden, yıkılsa da ayağa kalkacağını bilirler.

  • Giyim kuşamına önem verir

Birçok markayı tanır, giyim kuşama yemekten daha çok para harcar ve her daim şıktır!

  • Ev ve iş dengesini kurmuştur

Buna sanırız Türk kadınları olarak doğuştan sahibiz 😊

  • Beta erkekleriyle beraberdir

Sizin alfa kadını olduğunu gösteren son madde de bir beta erkeğiyle beraber olmanızdır. Beta erkeği, liderlik özelliği baskın olmayan, alçakgönüllü, yakışıklılığıyla değil ama sempatisi ve sağduyusuyla ön plana çıkan erkektir.


Eğer bu 7 maddenin en az altısına ‘bu benim!’ diyorsanız, siz de bir alfa kadınısınız demektir!


Bu yazılarımız da hoşunuza gidebilir:  

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey