Alfa Kadını Mısınız? Alfa Kadınının Yedi Belirgin Özelliği

tarihinde

Alfa kişilik, bugünlerde sıkça duyduğumuz bir karakter tanımı. Güçlü, lider, azimli ve baskın bir figür olarak tanımlanan alfa kadınının özelliklerine ne kadar uyuyorsunuz? İşte bir alfa kadının en belirgin özellikleri!

Alfa Kadını Mısınız?

Alfa kadınıyla tanışın! Bir mekâna girdiklerinde bütün gözler onlara çevrilir. Ne istediklerini bilen, tutkulu, güçlü ve korkusuz kişiliğiyle insanları hem kendine hayran bırakır hem de biraz korkutur... Peki siz bu özelliklere sahip misiniz? Alfa kadınlarının en belirgin özelliklerini sizler için sıraladık. Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımızla iletişime geçin.
  • Kendine aşırı güvenlidir

Aldığı eğitim, oturuşu kalkışı, kişisel bakımı ve daha birçok şey onu kendinden emin bir kadın yapar. Kararlarının arkasında durmaktan da çekinmez. 

  • Çekiciliğinin farkındadır

Kendini tanır, ne giyse daha çok yakışacağını ne yapsa onu takdir edeceğimizi bilir. Kendinin farkında olması çekiciliğine çekicilik katar.

  • Ekonomik özgürlüğü vardır

Bu madde olmazsa olmazlardan. Kendine yetebilen, ekonomik özgürlüğünü tırnaklarıyla kazanmış biridir alfa kadını.

  • Risk alır

Risk almak onları korkutmaz. Çalışarak kazanmayı bildiklerinden, yıkılsa da ayağa kalkacağını bilirler.

  • Giyim kuşamına önem verir

Birçok markayı tanır, giyim kuşama yemekten daha çok para harcar ve her daim şıktır!

  • Ev ve iş dengesini kurmuştur

Buna sanırız Türk kadınları olarak doğuştan sahibiz 😊

  • Beta erkekleriyle beraberdir

Sizin alfa kadını olduğunu gösteren son madde de bir beta erkeğiyle beraber olmanızdır. Beta erkeği, liderlik özelliği baskın olmayan, alçakgönüllü, yakışıklılığıyla değil ama sempatisi ve sağduyusuyla ön plana çıkan erkektir.


Eğer bu 7 maddenin en az altısına ‘bu benim!’ diyorsanız, siz de bir alfa kadınısınız demektir!


Bu yazılarımız da hoşunuza gidebilir:  

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 12:12 - Bir Dilek Tutun!

Karşınıza sık sık 12:12 saati çıkıyor ve anlamını merak mı ediyorsunuz? Merak etmeye de hakkınız var! Çünkü bu çift saat kroyucu meleğinizden bir mesaj taşıyor. Bir dilek tutmanızı çünkü ufukta sizi yeni değişimlerin beklediğini öğütlüyor.

Çift Saatlerin Anlamları: 22:22 - Pozitif düşünün!

22h22, referanslarda en sık ortaya çıkan ayna saatidir. Bu ayna saatine çekilmek önemsiz değildir, bu yüzden bunun sadece bir tesadüf olduğunu düşünmeyin. 22h22'nin güçlü bir anlamı vardır, hayatınızdaki bir olaya ışık tutmak için bilmeniz gereken koruyucu meleğinizden gelen bir mesajdır. Daha fazla uzatmadan 22h22 ayna saatinin anlamını keşfedin.

Çift Saatlerin Anlamları: 00:00 - Zor Bir Seçim

00:00 saati sürekli karşınıza mı çıkıyor? Bunun tesadüf olduğuna düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Hayatımızda bazı dönemler diğerlerinden daha karmaşıktır ve şüphe duyduğunuz zamanlarda evrendeki güçler size yardım etmek için karşınıza sık sık çift saatleri çıkarabilir. 00:00 saatinin anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Akrep burcundaki Ay, Balık burcundaki Satürn ile Üçgen açıda "Duygusal derinliklerimizden gelen gücümüzle, bugün karşılaştığımız zorlukları aşabiliriz. Kendimize olan inancımızı ve sabrımızı kullanarak, engelleri aşabilir ve hedeflerimize ulaşabiliriz."

Günlük Burç Yorumlarınız

Balık burcundaki Güneş, Balık burcundaki Satürn ile kavuşumda "Bugün, duygusal derinliklerinize ve iç sesinize kulak verin. Kendinize olan güveninizi yeniden keşfedin ve manevi gücünüzü kullanarak hayatınızdaki engelleri aşın."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin