Burçlara Göre Aşık Olma Belirtileri Nelerdir?

tarihinde

Acaba o da size ilgi duyuyor mu? Soğuk mu davranıyor yoksa utandı mı? Burcunu bilmeniz yeterli!

Burçlara Göre Aşık Olma Belirtileri Nelerdir?

Hoşlandığınız / sevdiğiniz kişi aynı hisleri sizin için de hissediyor mu? Bazen size bakışlarını yakalıyorsunuz ama bir anda bambaşka mı davranıyor? Ya da onunla beraberken bazı davranışlarını anlayamıyorsanız bunlar bile aşk belirtileri olabilir.


Sevdiğiniz kişinin burcu:

Koçsa,

Size olan ilgisini herkesin ortasında ve hemen dile getiremez. Aşkını haykırmak hele ki emin olmadan, ona göre değildir. Sizi sevdiğini size aldığı değişik hediyelerden, bazen size verdiği bir çiçekten ya da kahve getirmesinden bile anlayabilirsiniz. Çünkü bunu başka kimseye yapmaz. Sizi çok önemsediğini görüyorsanız ama beraber vakit geçirirken biraz soğuk davranıyorsa bu normal. Çünkü sizi değerli buluyor ama kendisinin size layık olduğunu düşünmüyor. Bu yüzden de heyecanlanıyor.


Boğaysa,

Ses tonu değişiyor, sizin yanınıza gelince bazen size doğru bakmıyor bile olabilir. Çünkü Boğa, kendisi aşık olduğunu bile çok geç anlar. Onun size aşık olup olmadığını test edebilmenin tek yolu sizi kıskanıp kıskanmaması ya da kaybetmekten korkuyor olmasında gizlidir. Size yönelik korumacı tavırlar sergiliyorsa sizi sevdiğinden emin olabilirsiniz. Boğalar aşklarını, tam kaybedecekleri zaman anlarlar.


İkizlerse,

Normalde her zaman farklı şey yapan, bir orada bir burada olan bir İkizler, sizinle vakit geçirmek için birkaç kere aynı yere geliyorsa ilk sinyali kaptınız demektir. Onu sınamak amacıyla normalde sıkıldığı için yapmadığı bir aktiviteyi sırf sizinle baş başa olacak diye yapmasını önerebilirsiniz. Kabul ediyorsa bilin ki İkizler burcu bu kişi size kesinlikle aşık.


Yengeçse,

Yengeç burcu ailesine ve geleneklerine bağlı biridir. Onun sizden hoşlandığını ya da beraberseniz size aşık mı değil mi diye anlamak çok da zor olmayacaktır. Eğer size kimseye bahsetmediği şeyleri anlatıyor, küçücük bir sırrını paylaşmak söz konusu olduğunda sizi seçiyorsa bilin ki size karşı boş değil. Beraberlik içerisindeyseniz de Yengeç size ailesiyle ya da iş hayatındaki problemleriyle ilgili uzun uzun iç döküyorsa bu dünyada aşık olduğu kişi sizsiniz demektir.


Aslansa,

Bu burçtan birinin sizden hoşlandığını anlamak biraz zordur. Çünkü agresif bir yapıları vardır ve karşı cinse yönelik romantik değil de sert bir tavır takınırlar. Sizinle konuşurken gözlerini kaçırıyorsa, görünüşünde değişiklikler yapıp, size fikrinizi soruyorsa güzel sinyaller alıyorsunuz demektir. Aslan burcu partnerinizin size aşık olduğunu da size zayıf noktalarını göstermeye başlamasıyla anlayabilirsiniz. Yapamadıklarından, korkularından size dostça bahsediyorsa bilin ki yeryüzünde teksiniz.Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımız sizi bekliyor! Başaksa,

İşiniz zor… Başaklar karşı tarafın ilgisinden emin olmadan kendi aşklarını belli etmezler. Yine de sizinleyken hem kıyafetine hem de sözlerine 2 kat dikkat ettiğini göreceksiniz. Başarısını paylaşmak ister. Eğer siz hiçbir şey yapmamışsanız ama o yine de size teşekkür ediyorsa, varlığınızla onu mutlu ettiğinizi söylüyordur. Size aşık olduğunu, onun acı çeken halini gördüğünüzde ve sizin kendinizi çirkin ve mutsuz hissettiğiniz bir günde yanınıza gelip size özen göstermesinden anlayabilirsiniz.


Teraziyse,

Normalde ağırbaşlı ve dengeli bir profil çizen bu kişi yanınızda anormalleşiyor olabilir. Mesela hiç durmadan konuşuyor, sizin gününüzü sormadan kendisinden bahsediyor olabilir. Bu sizi şok etmesin, aksine mutlu etsin çünkü Terazi'nin eli ayağına dolanıyor ve sessizlikten korkup hep konuşuyor! Size şarkı ya da şiir göndermesi de sizi her an düşündüğünün ve aklında olduğunuzun kanıtıdır. Maddi olarak fedakarlıklar yapıyorsa Terazi size aşık demektir, çünkü bunu kimse için kolay kolay yapmaz.


Akrepse,

Hisleri çok kuvvetlidir ve birinden hoşlanıyorsa onu elde etmek için tüm çekiciliğini kullanır. Yanınızda biraz abartılı davranışlarda bulunabilir. Çok şık giyinmek, bol bol parfüm sıkmak, hep kocaman kahkahalar atmak gibi. Bunları yaparken sizden onay bekliyor, sizin beğenmediğiniz bir şeyi ilk fırsatta değiştiriyor ise size abayı yakmış demektir. Aynı zamanda Akrep için aşk, cinsel çekim de demektir. Sizi arzuladığını fark ediyorsanız size karşı boş değildir.


Yaysa,

Bilin ki bu ele avuca sığmaz, enerjik kişiyi kendinize bağlamak ilk bakışta zor olacak. Ama eğer sizi seviyorsa zaten ipleri gelip elinize verecektir. Onun aşkta aradığı zaten kendisini sakinleştirecek, kendisine iyi gelecek sakin bir liman. Bu yüzden ilişkiden korkmadığını belirten sözlerini duyuyorsanız bilin ki sizi seviyor. Aynı zamanda arkadaşlarının da size olan davranışlarına dikkat edin, Yaylar aşık olunca arkadaşlarının başının etini yer. Bu yüzden onlardan bir mesaj kapabilirsiniz.


Oğlaksa,

Size olan ilgisini sanki bir arkadaş seçiyormuş gibi ortaya koyar. Size cömert ve romantik sözler etmiyor olabilir ya da sizin güzelliğiniz hakkında yorumlar yapmıyor olabilir. Bu sizi sevmediği anlamına gelmez. Oğlaklar birini sevdiklerinde tüm ömürleri onunla geçecek diye düşünür, sakince adımlar atar ve her planlarına sizi katarlar. Eğer bir organizasyonda size ufak da olsa bir rol veriyorsa bilin ki sizin de onun hayatının bir parçası olmanız konusunda can atıyor. Aynı zamanda size güven duyduğunu görüyorsanız ve inadı sizinle kırılıyorsa size apaçık aşık demektir.


Kovaysa,

Orijinalliği ve sıra dışı tarzıyla ön plandaki bu kişinin sizi sevdiğini söylemesi tabii ki de normal şekilde olmayacaktır. Yine de birçok sinyali kolaylıkla anlayabilir ve sizi sevdiği çıkarımında bulunabilirsiniz. Bunlardan ilki sizi ve sizin hiç de enteresan olmayan fikir ve projelerinizi sonuna kadar desteklemesi ve sizi hep korumasıdır. Aynı zamanda sizle konuşurken gelecekten çok bahsediyor ve normalden çok konuşuyorsa bilin ki size aşık.


Balıksa,

Bazen onları anlamakta zorluk çekersiniz. Bazen başka birisiyle de sizinle olduğu kadar yakın olduğunu görürsünüz. "Acaba ben özel miyim? Aramızda konuşulanlar değerli mi onun için" diye şüpheye düşersiniz. Onun sizi sevdiğini anlamak için sizinle konuşurken yakınınızda olup olmadığına, saçınıza ya da eşyalarınıza dokunup dokunmadığına bakabilirsiniz. Bazen bir eşyanızı hatıra olarak saklayabilir. Sizinle planlar yaparken saatleri hesaplayamıyor ya da farkına bile varmıyorsa sizi seviyor demektir.


Bu yazılarımız ilginizi de çekebilir: 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!