Burçlara Göre Aşık Olma Belirtileri Nelerdir?

tarihinde

Acaba o da size ilgi duyuyor mu? Soğuk mu davranıyor yoksa utandı mı? Burcunu bilmeniz yeterli!

Burçlara Göre Aşık Olma Belirtileri Nelerdir?

Burçlara Göre Aşık Olma Belirtileri Nelerdir?

Hoşlandığınız / sevdiğiniz kişi aynı hisleri sizin için de hissediyor mu? Bazen size bakışlarını yakalıyorsunuz ama bir anda bambaşka mı davranıyor? Ya da onunla beraberken bazı davranışlarını anlayamıyorsanız bunlar bile aşk belirtileri olabilir.


Sevdiğiniz kişinin burcu:

Koçsa,

Size olan ilgisini herkesin ortasında ve hemen dile getiremez. Aşkını haykırmak hele ki emin olmadan, ona göre değildir. Sizi sevdiğini size aldığı değişik hediyelerden, bazen size verdiği bir çiçekten ya da kahve getirmesinden bile anlayabilirsiniz. Çünkü bunu başka kimseye yapmaz. Sizi çok önemsediğini görüyorsanız ama beraber vakit geçirirken biraz soğuk davranıyorsa bu normal. Çünkü sizi değerli buluyor ama kendisinin size layık olduğunu düşünmüyor. Bu yüzden de heyecanlanıyor.


Boğaysa,

Ses tonu değişiyor, sizin yanınıza gelince bazen size doğru bakmıyor bile olabilir. Çünkü Boğa, kendisi aşık olduğunu bile çok geç anlar. Onun size aşık olup olmadığını test edebilmenin tek yolu sizi kıskanıp kıskanmaması ya da kaybetmekten korkuyor olmasında gizlidir. Size yönelik korumacı tavırlar sergiliyorsa sizi sevdiğinden emin olabilirsiniz. Boğalar aşklarını, tam kaybedecekleri zaman anlarlar.


İkizlerse,

Normalde her zaman farklı şey yapan, bir orada bir burada olan bir İkizler, sizinle vakit geçirmek için birkaç kere aynı yere geliyorsa ilk sinyali kaptınız demektir. Onu sınamak amacıyla normalde sıkıldığı için yapmadığı bir aktiviteyi sırf sizinle baş başa olacak diye yapmasını önerebilirsiniz. Kabul ediyorsa bilin ki İkizler burcu bu kişi size kesinlikle aşık.


Yengeçse,

Yengeç burcu ailesine ve geleneklerine bağlı biridir. Onun sizden hoşlandığını ya da beraberseniz size aşık mı değil mi diye anlamak çok da zor olmayacaktır. Eğer size kimseye bahsetmediği şeyleri anlatıyor, küçücük bir sırrını paylaşmak söz konusu olduğunda sizi seçiyorsa bilin ki size karşı boş değil. Beraberlik içerisindeyseniz de Yengeç size ailesiyle ya da iş hayatındaki problemleriyle ilgili uzun uzun iç döküyorsa bu dünyada aşık olduğu kişi sizsiniz demektir.


Aslansa,

Bu burçtan birinin sizden hoşlandığını anlamak biraz zordur. Çünkü agresif bir yapıları vardır ve karşı cinse yönelik romantik değil de sert bir tavır takınırlar. Sizinle konuşurken gözlerini kaçırıyorsa, görünüşünde değişiklikler yapıp, size fikrinizi soruyorsa güzel sinyaller alıyorsunuz demektir. Aslan burcu partnerinizin size aşık olduğunu da size zayıf noktalarını göstermeye başlamasıyla anlayabilirsiniz. Yapamadıklarından, korkularından size dostça bahsediyorsa bilin ki yeryüzünde teksiniz.Geleceğe dair sorularınız mı var? Falcılarımız sizi bekliyor! Başaksa,

İşiniz zor… Başaklar karşı tarafın ilgisinden emin olmadan kendi aşklarını belli etmezler. Yine de sizinleyken hem kıyafetine hem de sözlerine 2 kat dikkat ettiğini göreceksiniz. Başarısını paylaşmak ister. Eğer siz hiçbir şey yapmamışsanız ama o yine de size teşekkür ediyorsa, varlığınızla onu mutlu ettiğinizi söylüyordur. Size aşık olduğunu, onun acı çeken halini gördüğünüzde ve sizin kendinizi çirkin ve mutsuz hissettiğiniz bir günde yanınıza gelip size özen göstermesinden anlayabilirsiniz.


Teraziyse,

Normalde ağırbaşlı ve dengeli bir profil çizen bu kişi yanınızda anormalleşiyor olabilir. Mesela hiç durmadan konuşuyor, sizin gününüzü sormadan kendisinden bahsediyor olabilir. Bu sizi şok etmesin, aksine mutlu etsin çünkü Terazi'nin eli ayağına dolanıyor ve sessizlikten korkup hep konuşuyor! Size şarkı ya da şiir göndermesi de sizi her an düşündüğünün ve aklında olduğunuzun kanıtıdır. Maddi olarak fedakarlıklar yapıyorsa Terazi size aşık demektir, çünkü bunu kimse için kolay kolay yapmaz.


Akrepse,

Hisleri çok kuvvetlidir ve birinden hoşlanıyorsa onu elde etmek için tüm çekiciliğini kullanır. Yanınızda biraz abartılı davranışlarda bulunabilir. Çok şık giyinmek, bol bol parfüm sıkmak, hep kocaman kahkahalar atmak gibi. Bunları yaparken sizden onay bekliyor, sizin beğenmediğiniz bir şeyi ilk fırsatta değiştiriyor ise size abayı yakmış demektir. Aynı zamanda Akrep için aşk, cinsel çekim de demektir. Sizi arzuladığını fark ediyorsanız size karşı boş değildir.


Yaysa,

Bilin ki bu ele avuca sığmaz, enerjik kişiyi kendinize bağlamak ilk bakışta zor olacak. Ama eğer sizi seviyorsa zaten ipleri gelip elinize verecektir. Onun aşkta aradığı zaten kendisini sakinleştirecek, kendisine iyi gelecek sakin bir liman. Bu yüzden ilişkiden korkmadığını belirten sözlerini duyuyorsanız bilin ki sizi seviyor. Aynı zamanda arkadaşlarının da size olan davranışlarına dikkat edin, Yaylar aşık olunca arkadaşlarının başının etini yer. Bu yüzden onlardan bir mesaj kapabilirsiniz.


Oğlaksa,

Size olan ilgisini sanki bir arkadaş seçiyormuş gibi ortaya koyar. Size cömert ve romantik sözler etmiyor olabilir ya da sizin güzelliğiniz hakkında yorumlar yapmıyor olabilir. Bu sizi sevmediği anlamına gelmez. Oğlaklar birini sevdiklerinde tüm ömürleri onunla geçecek diye düşünür, sakince adımlar atar ve her planlarına sizi katarlar. Eğer bir organizasyonda size ufak da olsa bir rol veriyorsa bilin ki sizin de onun hayatının bir parçası olmanız konusunda can atıyor. Aynı zamanda size güven duyduğunu görüyorsanız ve inadı sizinle kırılıyorsa size apaçık aşık demektir.


Kovaysa,

Orijinalliği ve sıra dışı tarzıyla ön plandaki bu kişinin sizi sevdiğini söylemesi tabii ki de normal şekilde olmayacaktır. Yine de birçok sinyali kolaylıkla anlayabilir ve sizi sevdiği çıkarımında bulunabilirsiniz. Bunlardan ilki sizi ve sizin hiç de enteresan olmayan fikir ve projelerinizi sonuna kadar desteklemesi ve sizi hep korumasıdır. Aynı zamanda sizle konuşurken gelecekten çok bahsediyor ve normalden çok konuşuyorsa bilin ki size aşık.


Balıksa,

Bazen onları anlamakta zorluk çekersiniz. Bazen başka birisiyle de sizinle olduğu kadar yakın olduğunu görürsünüz. "Acaba ben özel miyim? Aramızda konuşulanlar değerli mi onun için" diye şüpheye düşersiniz. Onun sizi sevdiğini anlamak için sizinle konuşurken yakınınızda olup olmadığına, saçınıza ya da eşyalarınıza dokunup dokunmadığına bakabilirsiniz. Bazen bir eşyanızı hatıra olarak saklayabilir. Sizinle planlar yaparken saatleri hesaplayamıyor ya da farkına bile varmıyorsa sizi seviyor demektir.


Bu yazılarımız ilginizi de çekebilir: 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Günlük Burç Yorumlarınız

Yay burcunda Dolunay "Dolunayın ışığı, içimizdeki manevi yolculuğu aydınlatıyor. Kendimize ve başkalarına karşı dürüst olma zamanı. Işığınızı parlatın ve kendi gerçeğinizi yaşayın."

Haftalık Burç Yorumları

Yay'daki Ay, Koç'taki Mars ile Üçgen "Bugün, içsel cesaretinizi ve enerjinizi ortaya çıkarın. Kendi gücünüzü keşfetmek için mükemmel bir gün."

En Sevilen Yazılar

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Burcunuza Dair Her Şey