En İyi Medyumlarla E-maille Fal

tarihinde

En sevdiğiniz uzman şu anda telefondan online değil mi? Ya da şu anda telefondan konuşacak durumda değil misiniz? Yazılı soru ile fal baktırmak sizin için en ideal yöntem.

Kafanıza örümcek ağı gibi takılan bir sorunuz mu var?

Kuşkularınız bir olaydan ya da belirli bir sorundan mı oluşuyor? Kesin ve net bir cevap almak mı istiyorsunuz?

Direk olarak bir uzmanla telefondan konuşmaya hazır değil misiniz?

Yazılı Soru hizmetimizden %30 indirimle ilk defa yararlanın ve 4 saat içinde kısa sorularınıza hemen cevap alin.

 

Yazılı Soruyla Falın Artıları

 • Kısa soru sorduğunuzda 4 saat içinde uzmanımız cevap veriyor. (Astrocenter Garantisi)
 • Detaylı soru sorduğunuzda ise 48 saat içinde detaylı cevabınız müşteri alanınızda!
 • Gizli, güvenli ve kişisel fal bakımı
 • Sabit değişmeyen fiyatlandırma
 • Net ve kesin betimlemelerle durumunuza dair en gerçek yorumlar
 • Uygun fiyatlara özenli ve titiz uzman yorumu
 • Uzman size cevap verdiğinde SMS ile bilgilendirme maili alırsınız.

 

Yazılı Soru Nasıl Çalışıyor?

Aşağıdaki pratik rehberimizi takip ediniz…

 • Etap 1: Size uygun en iyi uzmanlarımızdan içinize sinen birisini seçin
 • Etap 2: Üye Girişi yapınız.
 • Etap 3: Adınız, soyadınızı, doğum tarihinizi ve sorunuzu açık bir şekilde sorun eğer arzu ederseniz SMS seçeneğini işaretleyin.
 • Etap 4: Yazılı Soru tarifesini onaylayın
 • Etap 5: 4 saat içinde uzmanımız size ayrıntılı cevap verecektir. Cevabı görmek için size gönderdiğimiz maile tıklayıp üye girişi yapınız. Daha sonra sorunuzun cevabını görmek için E-mail yoluyla danışmalarım kısmında sorunuzun üzerine tıklayınız.
 • Cevabınızı görmek için bir başka yol ise sitemizi direk ziyaret edip üye girişi yapınız. Daha sonra sorunuzun cevabini görmek için E-mail yoluyla danışmalarım kısmında sorunuzun üzerine tıklayınız.

Find similar articles on this topic :

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

22 Haziran Oğlak Dolunayı: En çok hangi burç etkilenecek?

22 Haziran 2024'te gerçekleşecek Oğlak Dolunay'ına hazır mısınız? Yaz gündönümünü sonrasındaki ilk Dolunay olan Oğlak Dolunayı, kendinizi yenilemeniz için benzersiz bir fırsat sunuyor. Bu Dolunay'ın hayatınızı nasıl etkileyebileceğini ve bu dönemi nasıl en iyi şekilde değerlendirebileceğinizi keşfedin.

6 Haziran Yeniayı - Tam Yol İleri!

Bu ay Yeniay 6 Haziran'da İkizler burcunda meydana geliyor ve yaşamlarımızda gerçek anlamda bir bahar temizliği etkisi yaratıyor. Bu Yeniay'ın etkisi altında yerimizde saymaya son veriyoruz ve geleceğimize yönelik daha gerçekçi ve somut değişimlere kucak açıyoruz.

Mısır Astrolojisine Göre Burcunuzu Öğrenin!

Mısır Astrolojisi'nde burçlar, farklı ve olağanüstü güçlere sahip Eski Mısır tanrılarına karşılık gelir. Sizi hangi Eski Mısır tanrısı temsil ediyor? Fırtınaların tanrısı mı, yoksa bereketin mi? Doğum tarihinize göre Mısır burcunuzu öğrenin!

YEŞİLÇAM USTALARI VE BURÇLAR

Onlar kalbimize taht kuran, repliklerini ezbere söylediğimiz, ortak kültürümüzün yapıtaşı filmleri canlandıran sanatçılar. Onlar Yeşilçam’ı Yeşilçam yapan samimiyetin kahramanları. Onları birçok rolde gördük tanıdık. Peki burçlarını da bilmek ister misiniz?

Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Astral seyahat, mistik güçleri olmayan insanlar tarafından bile yüzyıllardır gerçekleştirilen bir pratiktir. Eğer siz de ruhunuzun bedenininizden çıkmasını ve yaşama farklı bir gözle bakmayı arzu ediyorsanız bu yazımız tam size göre! Astral seyahat yapmak için takip etmeniz gereken adımları keşfedin!

En Sevilen Yazılar

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Ay Takvimine Göre Saç Kestirmek: Doğru zamanı seçin!

Birçok kişinin de bildiği gibi Ay bitkilerin büyümesi ve uzamasında büyük bir etkiye sahiptir. Çiftçiler de tohum ekerken bu ilişkiyi dikkate alırlar. Benzer bir şekilde Ay saçlarımızın uzamasında da etkilidir. Saçlarınızın daha gür ve hızlı ya da yavaş uzaması için dikkat etmeniz gereken noktaları keşfedin!

En Şanssız 5 Burç Hangileri?

İnsanın kendi şansını kendi yarattığı söylenir. Peki ya kötü şans nasıl ortaya çıkar? Yanlış bir seçimle mi yoksa kaderin cilvesiyle mi? Bu kendi seçimimiz de olsa kaderin bir oyunu da olsa, Akrep ve Oğlak gibi bazı burçlar kötü şansı kendilerine çekmek konusunda epey yeteneklidir! İşte bu 5 burç...

Burcunuza Dair Her Şey