Kadınlar Erkeklerde Neleri Arıyor?

tarihinde

Erkekler, kadınları zeka ya da güzel sözlerle etkileyebilir. Yine de kadınların erkeklerde aradığı bazı fiziksel nitelikler mevcuttur. Detaylar yazımızda!

Kadınlar erkeklerde ne gibi özellikler arıyor?

Bir erkeği seksi bulmamız için onun illa ki manken gibi boylu poslu ya da kaslı olmasına gerek yok. Erkekler, kadınları bazen ufacık bir davranış, bazen kendine yakışan bir tarz, bazense sadece zekasıyla etkileyebilir. Ancak yine de kadınların ilk bakışta dikkat ettikleri birtakım fiziksel özellikler de yok değil.


null

 


!Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğrenin!
İşte kadınların erkeklerde özellikle çekici bulduğu bazı özellikler....

Uzun boy

Uzun boy, kadınların erkeklerde aradığı faktörlerin başında gelir. Araştırmalara göre kadınlar uzun boylu erkekleri daha çekici buluyor; çoğu kadın kendisinden daha uzun olan erkekleri tercih ediyor. 

 

Güçlü bir vücut

Kaslar, kadın tarafından ilk fark edilen erkeklik unsurlarındandır. Kadınlar erkeklerde geniş omuzlar ve dar bir bel görmek istiyor.  Vücut geliştirmeci olmanız veya spor salonunda saatlerce vakit geçirmeniz gerekmez, ancak şişman bir vücut kadınlara hitap etmez. Şekle girmek için egzersiz yapmaya ve sağlıklı beslenmeye özen gösterin.

 

Saç ve sakal kesimi 

Erkeklerin yüzüne anlam katan en önemli detaylardan biri de saç, sakal ve bıyık tipi. Kendinize yakışan saç, sakal ve bıyık tarzını seçmeniz çok önemli. Düzenli olarak ense tıraşı olmaya, sakallarınızı yüzünüze uygun bir uzunluk ve şekilde tutmaya özen gösterin. Kadınların çoğu erkeklerde kirli sakalı çekici bulur. Kirli sakal çoğu erkeğe daha güçlü ve seksi bir görünüm verir.


Gülümseme

Bir kadının erkeklerde göreceği ilk şeylerden biri de gülümsemedir. Sağlıklı ve temiz dişler güzel bir gülümsemenin anahtarı olduğundan, erkeklerin ağız bakımına önem vermesi de çok önemlidir. 


Giyim kuşam

Stil ve tarz sahibi erkekler her zaman çekicidir. Giysileri tarzınıza ve renk uyumlarına göre tercih etmelisiniz. Eğer vücudunuza güveniyorsanız dar tişörtler, üzerinize oturan pantolonlar giyebilirsiniz. Ancak her şeyden önemlisi daima temiz ve uyumlu giyinmek. Özellikle doğru renk çorap ve kemer kullanmaya özen gösterin. Beyaz çorap giyinmekten ne olursa olsun kaçının.

 

Yüz hatları

Sivri yüz hatları kadınları olduğu kadar erkekleri de çekici kılıyor. Özellikle geniş bir çene, yüzün erkeksiliğini artırarak daha seksi bir görünüm veriyor. Bu yüzden simetrik yüz hatlarına ve geniş çeneye sahip erkekler daha avantajlı. Ayrıca, içten bir gülümseyiş bir erkeğin yüzünü en güzel kılan detayların başında geliyor.


 Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Tarot Kartlarının Kökeni | Farklı Kültürlerde Tarot Kullanımı

Tarot, 15. yüzyılda Avrupa'da ortaya çıkmış, başlangıçta bir oyun olarak kullanılan ancak zamanla falcılık, kişisel gelişim ve spiritüalite alanlarında kullanılan bir kart destesidir. Tarot destesi, genellikle 78 karttan oluşur ve Büyük Arkana (22 kart) ile Küçuk Arkana (56 kart) olmak üzere iki ana kısımdan oluşur. Büyük Arkana, hayatın daha büyük temalarını ve kişisel gelişimle ilgili dönemleri temsil eden kartlardır; Küçük Arkana ise günlük yaşamın detaylarını ve pratik yönlerini yansıtır. Tarot'un gizemli dünyasının en ayrıntılı ve ilginç detaylarını konuşuyoruz.

Numerolojiye göre yaşam yolu sayısı ve anlamları

Her yaşam yolu sayısının belirli karakteristik özellikleri ve hayata dair temaları bulunmaktadır. Yaşam yolu sayısı temelde bir kişinin doğasını, potansiyelini ve yaşamında karşılaşacağı önemli deneyimlerin türünü belirlemeye yardımcı olur. Bu sayede kişiler, potansiyellerini maksimize edebilecekleri ve zorlukların üstesinden gelebilecekleri yolları daha iyi anlayabilirler.

15 Temmuz 2024 Boğa'da Mars Uranüs Kavuşumu: Dinamizm ve Değişim!

Temmuz 2024’te Mars ve Uranüs’ün Boğa burcunda buluşmasının hayatınız üzerindeki etkileyici değişimleri keşfedin! Bu olağanüstü astrolojik olayın, kişisel ve ruhsal büyümenizi nasıl teşvik edebileceğini öğrenin. Burcunuz üzerindeki etkileri inceleyin ve dönüştürücü enerjileri benimseyin. Bu dinamik döneme dair ayrıntılı içgörüler için bizi takipte kalın!

Astrolojide Yönetici Gezegenler | Burcunuzun gezegenini öğrenin!

Astroloji, yıldızların ötesindeki gizemli bir yolculuktur. Her burcu yöneten bir gezegen vardır ve bu gezegenler, kişilik özelliklerimiz ve hayatımızdaki olaylara olan yaklaşımımız üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Bu kapsamlı rehber sayesinde, her bir burcun yönetici gezegenini detaylandırarak, bu gizemli bağların sizi nasıl etkilediğini ve günlük hayatınızı nasıl şekillendirebileceğini keşfedeceğiz. Ben Astrolog Marta Denise.

Günlük Burç Yorumlarınız

Terazi'deki Ay, Aslan'daki Merkür ile Sekstil açı yapacak "Bugün, duygularınızı ifade etmek için mükemmel bir gün. İç sesinizi dinleyin ve kalbinizin rehberliğine izin verin. Kendinize ve başkalarına karşı dürüst olun. İletişim, anlayış ve empati günün anahtarlarıdır."

En Sevilen Yazılar

Burcunuza Dair Her Şey

Yükselen Burç Nedir? Neyi Temsil Eder?

Yükselen burç, doğduğunuz anda doğu ufuk çizgisinde yükselen burçtur ve astrolojik haritanızın tamamlanmış bir şaheser olmasını sağlar. Güneş burcunuz kişiliğinizin özünü yansıtırken, yükselen burcunuz, dış dünyaya nasıl tepki verdiğinizi ve insanlarla nasıl iletişim kurduğunuzu açıklar. Bu iki yıldızı birleştirdiğinizde, işte o zaman gerçek "siz" ortaya çıkar!

Satürn Retrosu 2024 | Hangi burç nasıl etkilenecek?

Ünlü Astrolog Marta Denise, 2024'te gerçekleşecek Satürn Retrosu hakkında detaylı bir yazı hazırladı! Astrologumuz içeriği şöyle özetliyor: "29 Haziran 2024'ten itibaren 15 Kasım 2024'e kadar devam edecek olan Satürn Retrosu, Balık burcunda başlayacak. Bu dönem biraz ürkütücü görünebilir ama endişelenmeyin, bu süreci en iyi şekilde atlatmanız için astrolojik öngörü ve tavsiyelerimle buradayım! Satürn retrosu biraz melankolik geçebilir, fakat kendimizi geliştirmek ve öğrenmek için değerli sınavlar da sunabilir. ✨"

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin