Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Kadınlar Erkeklerde Neleri Arıyor?

Erkekler, kadınları zeka ya da güzel sözlerle etkileyebilir. Yine de kadınların erkeklerde aradığı bazı fiziksel nitelikler mevcuttur. Detaylar yazımızda!

Kadınlar erkeklerde ne gibi özellikler arıyor?

Bir erkeği seksi bulmamız için onun illa ki manken gibi boylu poslu ya da kaslı olmasına gerek yok. Erkekler, kadınları bazen ufacık bir davranış, bazen kendine yakışan bir tarz, bazense sadece zekasıyla etkileyebilir. Ancak yine de kadınların ilk bakışta dikkat ettikleri birtakım fiziksel özellikler de yok değil.


 


!Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğrenin!
İşte kadınların erkeklerde özellikle çekici bulduğu bazı özellikler....

Uzun boy

Uzun boy, kadınların erkeklerde aradığı faktörlerin başında gelir. Araştırmalara göre kadınlar uzun boylu erkekleri daha çekici buluyor; çoğu kadın kendisinden daha uzun olan erkekleri tercih ediyor. 

 

Güçlü bir vücut

Kaslar, kadın tarafından ilk fark edilen erkeklik unsurlarındandır. Kadınlar erkeklerde geniş omuzlar ve dar bir bel görmek istiyor.  Vücut geliştirmeci olmanız veya spor salonunda saatlerce vakit geçirmeniz gerekmez, ancak şişman bir vücut kadınlara hitap etmez. Şekle girmek için egzersiz yapmaya ve sağlıklı beslenmeye özen gösterin.

 

Saç ve sakal kesimi 

Erkeklerin yüzüne anlam katan en önemli detaylardan biri de saç, sakal ve bıyık tipi. Kendinize yakışan saç, sakal ve bıyık tarzını seçmeniz çok önemli. Düzenli olarak ense tıraşı olmaya, sakallarınızı yüzünüze uygun bir uzunluk ve şekilde tutmaya özen gösterin. Kadınların çoğu erkeklerde kirli sakalı çekici bulur. Kirli sakal çoğu erkeğe daha güçlü ve seksi bir görünüm verir.


Gülümseme

Bir kadının erkeklerde göreceği ilk şeylerden biri de gülümsemedir. Sağlıklı ve temiz dişler güzel bir gülümsemenin anahtarı olduğundan, erkeklerin ağız bakımına önem vermeside çok önemlidir. 


Giyim kuşam

Stil ve tarz sahibi erkekler her zaman çekicidir. Giysileri tarzınıza ve renk uyumlarına göre tercih etmelisiniz. Eğer vücudunuza güveniyorsanız dar tişörtler, üzerinize oturan pantolonlar giyebilirsiniz. Ancak her şeyden önemlisi daima temiz ve uyumlu giyinmek. Özellikle doğru renk çorap ve kemer kullanmaya özen gösterin. Beyaz çorap giyinmekten ne olursa olsun kaçının.

 

Yüz hatları

Sivri yüz hatları kadınları olduğu kadar erkekleri de çekici kılıyor. Özellikle geniş bir çene, yüzün erkeksiliğini artırarak daha seksi bir görünüm veriyor. Bu yüzden simetrik yüz hatlarına ve geniş çeneye sahip erkekler daha avantajlı. Ayrıca, içten bir gülümseyiş bir erkeğin yüzünü en güzel kılan detayların başında geliyor.


 Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Bize yorum bırakın

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi  Bu kadim sembolün anlamını keşfedin!
Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!  Yaşamın her alanında bolluk!
Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?  Büyük bir destek için küçük bir çubuk!
11:11 Saatinin Anlamı  11:11 çift saatinin anlamını keşfedin!

Bizimle iletişime geçin.