Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Kadınlar Erkeklerde Ne Arar? Erkekleri Çekici Kılan Özellikler

Erkekler, kadınları yalnızca zeka ya da güzel sözlerle etkileyebilir. Yine de kadınların erkeklerde aradığı bir takım fiziksel özellikler de var. Yazımızda!

 

KADINLAR ERKEKLERDE NE ARAR?

Bir erkeği seksi bulmamız için onun illa ki manken gibi boylu poslu ya da kaslı olmasına gerek yok. Erkekler, kadınları bazen ufacık bir davranış, bazen kendine yakışan bir tarz, bazense sadece zekasıyla etkileyebilir. Ancak yine de kadınların ilk bakışta dikkat ettikleri bir takım fiziksel özellikler de yok değil.

 


Sizin için seçtiğimiz en iyi falcı ve medyumlar aşk falınıza baksın:


İşte kadınların erkeklerde en çok seksi bulduğu şeyler:

- Boy

Uzun boy, kadınların erkeklerde aradığı faktörlerin başında gelir. Araştırmalara göre kadınlar  uzu boylu erkekleri daha çekici buluyor; çoğu kadın kendisinden daha uzun olan erkekleri tercih ediyor. 

 

- Güçlü vücut

Kaslar, kadın tarafından ilk fark edilen erkeklik unsurlarındandır. Kadınlar erkeklerde geniş omuzlar ve dar bir bel görmek istiyor.  Vücut geliştirmeci olmanız veya spor salonunda saatlerce vakit geçirmeniz gerekmez, ancak şişman bir vücut kadınlara hitap etmez. Şekle girmek için egzersiz yapmaya ve sağlıklı beslenmeye özen gösterin.

 

- Saç ve sakal tarzı 

Erkeklerin yüzüne anlam katan en önemli detaylardan biri de saç, sakal ve bıyık tipi. Kendinize yakışan saç, sakal ve bıyık tarzını seçmeniz çok önemli. Düzenli olarak ense tıraşı olmaya, sakallarınızı yüzünüze uygun bir uzunluk ve şekilde tutmaya özen gösterin. Kadınların çoğu erkeklerde kirli sakalı çekici bulur. Kirli sakal çoğu erkeğe daha güçlü ve seksi bir görünüm verir.


Aşk Falının 10dksı Sadece 1 Euro! Hemen Arayın: 00902129002511


- Gülümseme 

Bir bayanın erkeklerde göreceği ilk şeylerden biri de gülümsemedir. Sağlıklı ve temiz dişler güzel bir gülümsemenin anahtarı olduğundani, erkeklerin ağız bakımına önem vermesi çok önemli.

 

- Giyim tarzı

Stil ve tarz sahibi erkekler her zaman çekicidir. Giysileri tarzınıza ve renk uyumlarına göre tercih etmelisiniz. Eğer vücudunuza güveniyorsanız dar tişörtler, üzerinize oturan pantolonlar giyebilirsiniz. Ancak her şeyden önemlisi her zaman temiz ve uyumlu giyinmek. Özellikle doğru renk çorap ve kemer kullanmaya özen gösterin. Beyaz çorap giyinmekten her ne koşulda olursa olsun kaçının.

 

 

- Sivri yüz hatları

Sivri yüz hatları kadınları olduğu kadar erkekleri de çekici kılıyor. Özellikle geniş bir çene, yüzün erkeksiliğini artırarak daha seksi bir görünüm veriyor. Bu yüzden simetrik yüz hatlarına ve geniş çeneye sahip erkekler daha avantajlı. Ayrıca, içten bir gülümseyiş bir erkeğin yüzünü en güzel kılan detayların başında geliyor.

 Sizce bir erkeği çekici kılan özellikler neler? Yorumlarınızı bekliyoruz! :)

 

Diğer popüler yazılarımız:

 

 

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.