Kadınlar Erkeklerde Neleri Arıyor?

tarihinde

Erkekler, kadınları zeka ya da güzel sözlerle etkileyebilir. Yine de kadınların erkeklerde aradığı bazı fiziksel nitelikler mevcuttur. Detaylar yazımızda!

Kadınlar erkeklerde ne gibi özellikler arıyor?

Bir erkeği seksi bulmamız için onun illa ki manken gibi boylu poslu ya da kaslı olmasına gerek yok. Erkekler, kadınları bazen ufacık bir davranış, bazen kendine yakışan bir tarz, bazense sadece zekasıyla etkileyebilir. Ancak yine de kadınların ilk bakışta dikkat ettikleri birtakım fiziksel özellikler de yok değil.


null

 


!Falcılarımızla geleceğinizi yorumlamayı öğrenin!
İşte kadınların erkeklerde özellikle çekici bulduğu bazı özellikler....

Uzun boy

Uzun boy, kadınların erkeklerde aradığı faktörlerin başında gelir. Araştırmalara göre kadınlar uzun boylu erkekleri daha çekici buluyor; çoğu kadın kendisinden daha uzun olan erkekleri tercih ediyor. 

 

Güçlü bir vücut

Kaslar, kadın tarafından ilk fark edilen erkeklik unsurlarındandır. Kadınlar erkeklerde geniş omuzlar ve dar bir bel görmek istiyor.  Vücut geliştirmeci olmanız veya spor salonunda saatlerce vakit geçirmeniz gerekmez, ancak şişman bir vücut kadınlara hitap etmez. Şekle girmek için egzersiz yapmaya ve sağlıklı beslenmeye özen gösterin.

 

Saç ve sakal kesimi 

Erkeklerin yüzüne anlam katan en önemli detaylardan biri de saç, sakal ve bıyık tipi. Kendinize yakışan saç, sakal ve bıyık tarzını seçmeniz çok önemli. Düzenli olarak ense tıraşı olmaya, sakallarınızı yüzünüze uygun bir uzunluk ve şekilde tutmaya özen gösterin. Kadınların çoğu erkeklerde kirli sakalı çekici bulur. Kirli sakal çoğu erkeğe daha güçlü ve seksi bir görünüm verir.


Gülümseme

Bir kadının erkeklerde göreceği ilk şeylerden biri de gülümsemedir. Sağlıklı ve temiz dişler güzel bir gülümsemenin anahtarı olduğundan, erkeklerin ağız bakımına önem vermesi de çok önemlidir. 


Giyim kuşam

Stil ve tarz sahibi erkekler her zaman çekicidir. Giysileri tarzınıza ve renk uyumlarına göre tercih etmelisiniz. Eğer vücudunuza güveniyorsanız dar tişörtler, üzerinize oturan pantolonlar giyebilirsiniz. Ancak her şeyden önemlisi daima temiz ve uyumlu giyinmek. Özellikle doğru renk çorap ve kemer kullanmaya özen gösterin. Beyaz çorap giyinmekten ne olursa olsun kaçının.

 

Yüz hatları

Sivri yüz hatları kadınları olduğu kadar erkekleri de çekici kılıyor. Özellikle geniş bir çene, yüzün erkeksiliğini artırarak daha seksi bir görünüm veriyor. Bu yüzden simetrik yüz hatlarına ve geniş çeneye sahip erkekler daha avantajlı. Ayrıca, içten bir gülümseyiş bir erkeğin yüzünü en güzel kılan detayların başında geliyor.


 Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 10:10 - Şansınız dönüyor!

Sabah kahvenizi yudumlarken saate baktınız. Yine 10:10 saatiyle mi karşılaştınız? Bu durum merakınızı uyandırması normal. Çifte saatler güçlü semboller taşırlar ve her birinin kendine özgü bir anlamı vardır. Ayrıca koruyucu meleğiniz bu saatler aracılığıyla size bir mesaj iletmeye çalışır. 10:10 saatinin neler ifade ettiğini öğrenmeye hazır olun!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Haftalık Burç Yorumları

Venüs Kova burcunda, Mars Kova burcunda kavuşum açısında "Bugün, Venüs ve Mars'ın kavuşumu, aşk ve tutkunun birleştiği bir enerji dalgası yaratıyor. Bu enerjiyi, hayatınızdaki ilişkileri güçlendirmek ve yeni başlangıçlar yapmak için kullanın."

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Aslan burcuna geçişi "Bugün, duygularınızı cesurca ifade etmek için mükemmel bir gün. Kendinizi gizlemeyin, ışığınızı parlatın ve dünyaya kim olduğunuzu gösterin."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey