Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Ayrıldığınız eski sevgiliyi hala düşünüyor musunuz?

Ayrılık sonrası hala eski sevgilinizi düşünmeden edemiyor musunuz? Yeni bir sayfa açma zamanı geldi mi?

Ayrıldığınız eski sevgiliyi hala düşünüyor musunuz?

Ayrılmanızın üzerinden yeterince zaman geçti ancak hala onu düşünüp biten ilişkiniz için üzülüyor musunuz? Çevrenizdekiler size yolunuza devam etmenizi söylemekten sıkıldı mı? Hatta siz de devam etmek için çabalamaktan ve başarısız olmaktan yoruldunuz mu?

Belki de tüm bunların sebebi yanlış bir karar vermiş olmanız ya da âşık olduğunuz kişiyi unutamamanız. Elbette her ayrılık zor hep akılda bir soru işareti bırakıyor ama bir şekilde önümüze bakmayı öğrenmemiz gerek. Zaten eski sevgiliye geri dönmemek için neden bulmak kolay, ayrılığın bir hata olduğunu kabullenip geri dönmek ise zor bir karar. Peki, ya geride bıraktığınız kişi doğru kişiyse? Ya hayatınızın aşkını anlık bir öfke ya da kırgınlık yüzünden kaybettiyseniz? Bundan emin olmak için, çevrenizdeki "yoluna devam et, başkasını bul, unut onu" seslerini susturup kendinizi dinlemeniz lazım. İşte iç sesinizi dinlerken size yardımcı olacak sorular...


>>>> Sevgilinizle geleceğinizi öğrenmek ister misiniz?


 

   Bir ilişkide olmayı mı özlediniz yoksa onu mu?

Ayrılığınızı düşünürken kendinize sormanız gereken ilk soru bu. Şu an mutsuz olma sebebiniz yalnız olmanız mı? Yanınızda birinin olması sizi mutlu eder mi? Yoksa sadece eski sevgilinizi mi istiyorsunuz? Özellikle de uzun bir ilişkiden çıktıysanız, yalnız olmaya alışmanız, bir ilişkinin hayatınıza getirdikleri olmadan yaşamanız zor olabilir ve çoğu zaman bu yalnızlığa geçişte yaşanan sorunlar özlemle karıştırılır. Gerçekten özlediğiniz bir ilişkinin parçası olmak mı yoksa eski sevgiliniz mi emin olmanız gerekir. Bunun için birkaç flört denemesinde bulunmanız da size yardımcı olabilir. Başka biriyle eski sevgilinizi düşünmeden iyi vakit geçirebiliyorsanız, bir şeyleri geride bırakmanız o kadar da yanlış olmamış demektir.

Eğer başkalarıyla onunla yaşadığınız duyguları hissetmiyorsanız ona ne kadar sevdiğinizi ve sizinle olan uyumunu bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var.

 

   İlişkinizi nasıl hatırlıyorsunuz?

Anlaşarak ayrılmış olsanız bile ilişkinizin bitmesi için birçok sebebiniz olabilir. Tartışmalarınız, fikir ayrılıklarınız, sorunlarınız sizi ayrılık noktasına getirebilir. Peki, şimdi dönüp baktığınızda bunları hatırlıyor musunuz? Yoksa tek aklınıza gelen mutlu günleriniz mi? Eğer düşündüğünüz tek şey mutlu günlerinizse, barışmak sadece kendinizi kandırmak olur. Çünkü aynı sorunların tekrar önünüze gelmeyeceğinin garantisi yok. Ama sorunlu olduğunuz günleri de düşünüp, ders çıkarmayı başarıyorsanız hatta en kötü zamanlarınızı bile özlüyorsanız ilişkiniz bir şansı daha hak ediyor olabilir.

Kahve Falında İddialıyız! Geleceğinizi Sorun >>>

 

   Beraber bir geleceğiniz olduğuna inanıyor musunuz?

Evet, aşk çok önemli ama kabul edelim tek başına yeterli değil. Eski sevgilinizi çok özlüyor, çok seviyor ve onsuz yapamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ama ilişkinizi bitirmek için birçok sebebiniz vardı. Şimdi tüm bu sebeplere rağmen birlikte bir gelecek kurabileceğinize inanıyor musunuz? Sorunlarınızı aşıp yolunuza beraber devam edebilecek misiniz? Yoksa siz de içten içe birkaç ay sonra aynı sorunların tekrar başlayacağını biliyor musunuz? Eğer ilişkinize tekrar başlatmayı sadece biraz daha fazla zaman geçirebilmek için istiyorsanız, bunun ikiniz için de daha zor olacağını düşünmeniz gerek.

İlişkiniz yeniden başlayacak mı? Hemen öğrenin! 
HEMEN ARA

   Gerçekten sizin için en iyisi o mu?

Çoğumuz ayrılığın ardından tanıştığımız herkesi eski sevgilimizle kıyaslarız. Eğer kızgınlığımız büyükse, bu kıyastan eski sevgilimizi mağlup çıkarmaya çalışırız. Ancak buna rağmen içten içe onun en iyi olduğunu hissetmeye devam ediyorsanız, bir yerlerde hata yapmış olabilirsiniz. Birçok insanla görüşmenize hatta yeni bir ilişki denemenize rağmen hala onun ne kadar özel bir insan olduğunu, hiç kimsenin sizi onun kadar tamamlayamayacağını düşünüyorsanız bu yeniden denemeniz için en önemli işaret olabilir. 

 

   Aşılamaz sorunlarınız mı vardı?

Ayrılmanızın gerçek sebebi, tartışmalarınızın altında yatan neden neydi? Uzak mesafe ilişkisi yaşamanız mı, görüş ayrılığı mı yoksa aldatma gibi telafisi zor bir durum mu? Bu sebep hala var mı ve siz bunu çözmek için ne kadar fedakârlık yapmaya hazırsınız? Eğer sevgiliniz başka bir şehre taşındığı için ayrıldıysanız, tekrar başladığınızda bu durumu aşmak için neler yapabilirsiniz? Sorun görüş ayrılığınız ise ona olan sevginiz gerçekten inançlarınızdan daha mı büyük? Ya da sizi aldatması unutabileceğiniz bir şey mi? Tüm bu sorulara cevap vermek zor biliyoruz. Ama ilişkiye tekrar başlama kararı vermeden önce bunları düşünmenizde fayda var. Sorunlarını gerçekten aşacağınıza emin olmadan attığınız bir adım sadece daha büyük hayal kırıklıklarına neden olur.

Bunları da Seveceksiniz

Denis Era Yazdı : Ayrılıkla Başa Çıkmak İçin Tavsiyeler 

Dorean Yazdı : Giden Sevgilimi Nasıl Döndürürüm?

Sen Hiç Ayrılmaya Zorlandın Mı?

Bize yorum bırakın

Yorumlar

Oyl bir seyki aradan dort sene gecti ve aklima geliyo ve sinirlerim bozuluyo aklima neden geliyo anlamis degilim ve hayatimda bi insan var ve nefret duyuyorum yaa artik gelsin aklima istemiyorumm aama ne yapabilirim

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.